Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: przekladanie kart
PostNapisane: 12 gru 2013, o 18:53 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 14:28
Posty: 23
Lokalizacja: gdzies w wielkopolsce
Podziękowań: 4
Moglby ktos z Was powiedziec jak to jest z przekladaniem kart po przetasowaniu?Moja znajoma ,ktora wrozy ze zwyklych kart zawsze mowila ze jak sie wrozy na kogos powinno sie prxekladac karty na trzy kupki od siebie,jak sie stawia samemu sobie to trzy kupki do siebie.W mojej ksiazce o tarocie znalazlam ,ze karty sie przeklada zawsze do siebie zeby potem problem sie nie ciagnal za nami.Czy jest to sprawa indywidualna czy jest jakas regula??


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2013, o 20:03 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2013, o 00:48
Posty: 44
Podziękowań: 13
W ezoteryce, jak też w okultyzmie, nie ma żadnych reguł. Jeżeli jakąś znajdziesz, to od razu znajdziesz też ludzi którzy ją łamią, a i tak mają dobre, powtarzalne rezultaty w swojej pracy, czymkolwiek by ona nie była.

Co do przekładania, ja zawsze robiłem z lewej do prawej, na cztery, a następnie w zależności od pytania brałem karty z odpowiedniej części.
A) Kariera i Status Społeczny
B) Miłość, Małżeństwo itd.
C) Problemy, Nauka
D) Zdrowie, Pieniądze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2013, o 22:37 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
To jest kwestia indywidualna. Każdy sam może ustalić, czy stosuje takie przekładanie kart, czy też nie.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 13:29 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
ja nie przekładam wogole :) właśnie ćwiczenia są - zapomniałam o nich :|


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 13:36 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
dokładnie ;)
każde przekładanie jest dobre ;)
sama wypracujesz sobie to co Tobie będzie odpowiadało.
przeważnie przekładam z lwa na prawo i w zależności jak czuję albo na 2, 3 lub 4.
Zdarza się , ze karty mówią do mnie " ta wróżba bez przekładania.

podoba mi sie sposób Antka :)
wypróbuje go ;))

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2013, o 14:14 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 14:28
Posty: 23
Lokalizacja: gdzies w wielkopolsce
Podziękowań: 4
Czyli nie ma na to reguly jak niektorzy mowia ze ma byc tak i tak bo inaczej to karty nic nie powiedza albo przyniesie pecha albo cos tam jeszcze .kazdy robi jak uwaza,jak mmu lepiej.Rozumiem i dziekuje za Wasze wypowiedzi.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 gru 2013, o 15:59 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2013, o 00:48
Posty: 44
Podziękowań: 13
Mgiełko, sam sposób wywodzi się z Hermetycznego Zakonu Złotego Brzasku, gdzie każda część talii podlega władztwu jednej z liter tetragrammatonu.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2013, o 11:41 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
w takim razie usze poczytac o samym zakonie :)
zawsze do takich grup odnosze sie z rezerwą datego tez i nie chodze do kościoła ;)) jestem tzw "wolnym strzelcem"

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 gru 2013, o 12:58 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2013, o 00:48
Posty: 44
Podziękowań: 13
Jeżeli dasz radę dostać w swoje ręce "The Complete Golden Dawn System of Magic" Israela Regardie, bardzo polecam, choć może być dość droga (ostatnio widziałem kopię na e-bayu za coś koło 600$).

Poza tym, większość dokumentów na ten temat jest w Internecie. Sam sposób przekładania kart możesz znaleźć w "Księdze Thotha" A. Crowleya.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2013, o 13:48 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
czyli jednak Crowley hmm mnie od niego odpycha nie wiem czemu

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL