[ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 lut 2015, o 09:13 

Dołączył(a): 21 lut 2015, o 09:04
Posty: 1
Podziękowań: 0
Dzisiaj najpierw śnił mi się basen chciałam się w nim kąpać jednak , była brudna woda i bardzo dużo robaków(białych, czarnych larw) były one duże, dlatego tylko przeszłam obok. Nagle zaczęłam wymiotować tymi robakami, non stop! trwało to do czasu aż się obudziłam. Wymiotowałam małymi i takimi długimi że musiałam ręką ciągnąć. To było straszne dlatego się obudziłam. Gdy ponownie zasnęłam śniło mi się , że mój kuzyn umarł, leżał w domu na łóżku przykryty prześcieradłem, ciotka płakała i ja też, po chwili zauważyłam że on się rusza, zawołałam ciotkę i zadzwoniłam po pogotowie, przyjechali i mój kuzyn odżył. Siadł na łóżku ale gdy spojrzałam na niego to nie był on tylko jakiś nieznany mi chłopak.
Co może symbolizować ten sen? Bardzo się martwię bo, gdy mojemu tacie śniły się takie robaki umarł mój wujek.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2015, o 17:10 
woda zabrudzona = pasożytnicze informacje
woda = energetyka, żywioł serca
basen = woda zamknięta
wymiotowanie = oczyszczanie
===
Sporo ludzi obecnie śni o robalach. Nie mówię o sobie. Dziwne.


  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL