Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 gru 2014, o 23:17 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 18 gru 2014, o 23:04
Posty: 3
Podziękowań: 0
Dzisiejszej nocy śniło mi się że byłam u siebie na podwórku byl piekny sloneczny dzien i nagle uslyszalam straszny grzmot i zaczął ni stąd ni z owont lać deszcz. Byl u nas znajomy, wszyscy ucieklismy do domu. Ja mialam jechac do jakiegos malzenstwa ale bałam sie w taka pogode. Poszlam do pokoju rodzicow a tam rybki z akwarium "plywaly w powietrzu" próbowałam je łapać i wkładać do akwarium.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2015, o 17:26 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 1 sty 2015, o 19:51
Posty: 3
Podziękowań: 1
Elewinko, ciekawy i sugestywny sen. Dla mnie wskazuje na jakieś nagłe, burzące Twoje poczucie bezpieczeństwa wydarzenie bądź ewentualną sytuację życiową. Niby jest dobrze...ale coś wisi w powietrzu. Jednak nie jest źle, masz w końcu schronienie, to dom rodzinny. Ciekawa jest ta scena z rybkami. Akwarium to przestrzeń zamknięta, przywodzi mi na myśl umysł, może Twój? Te rybki to myśli, które być może usiłujesz ujarzmić, zatrzymać. W śnie występuje woda: deszcz jest jak żywioł nie panujesz nad nim, możesz przed nim tylko uciec, ale nie zatrzymać. Z kolei woda w akwarium to co innego, nad nią masz w pełni kontrolę. Nawet jeśli coś z niej umyka Ty jesteś w stanie to opanować, ale czy słusznie? Twoje rybki to nie potwory, ale małe rybki, raczej przywodzą na myśl coś miłego.
Na zakończenie powiem Ci, że raz jeden śniłam o wielkiej, czarnej rybie która "płynęła" po niebie. Bardzo nurtował mnie ten sen, ale do dziś nie rozumiem jego znaczenia.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL