Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 wrz 2014, o 17:59 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 17:36
Posty: 2
Podziękowań: 0
Witam, od około półtora tygodnia mam w mojej ocenie dość ciekawe sny i chciałbym prosić o pomóc w ich interpretacji.

W większości z nich występuje modlitwa "Pod Twoją Obronę" (jestem osobą wierzącą jeśli ma to jakieś znaczenie). Zawsze jest to ta sama formułka. Zazwyczaj wypowiadana jest w sytuacji zagrożenia (raz jestem w strasznym zamku, raz za oknem zaczynają dziać się dziwne rzeczy)

Podczas jednej z takich modlitw z obrazu przemówiła Matka Boska choć potem okazało się, że jest to coś w rodzaju nagranej wcześniej wiadomości która cały czas się powtarzała - mówiła że z tą sprawą muszę zwrócić się do jakiegoś polityka (?). Kiedy skończyła mówić sytuacja się wiadomość się powtórzyła. Te same słowa, gesty itp.

Innym motywem który już kilka razy wystąpił jest próba wybudzenia się ze snu. Robię coś złego (raz kogoś zastrzeliłem, innym razem zniszczyłem drzwi) i wiem, że spotka mnie za to odpowiedzialność. Idę wtedy do pustego pomieszczenia, zamykam oczy i wmawiam sobie, że to jest tylko zły sen i chcę się z niego wybudzić. Raz mi się udaje, raz nie. Zazwyczaj podskakuje i wymachuję rękoma starając się obudzić.

Ostatni sen, który bardzo dokładnie zapamiętałem: jestem na szczycie ośnieżonej góry, wszędzie dookoła drzewa. Jest bardzo zimno, a ja leżę skulony i czuję, że prawdopodobnie za niedługo zamarznę. Wysyłam sms'a "kocham cię" i nagle pojawia się jakaś dziewczyna (nie jestem pewny czy Ją znam). Rozpala ognisko które mnie ogrzewa, dosłownie czuję Jej bliskość.

Jak myślicie, coś to oznacza?
Będę wdzięczny za jakieś sugestie ; )

Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2015, o 17:36 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 1 sty 2015, o 19:51
Posty: 3
Podziękowań: 1
Senny to wskazuje na jakąś Twoją wewnętrzną walkę duchową. Jakby Ci coś mówiło: "Mniej się na baczności", dostajesz wyraźnie instrukcje, choć ich nie rozumiesz, pewne zalecenia są. Jednak cokolwiek by się nie działo, jesteś bezpieczny o czym świadczy sen z dziewczyną - ciepło, ogień to bezpieczeństwo. Czyżby Ta dziewczyna to Twój przewodnik duchowy? ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2015, o 02:35 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 17:36
Posty: 2
Podziękowań: 0
anay7 napisał(a):
Senny to wskazuje na jakąś Twoją wewnętrzną walkę duchową. Jakby Ci coś mówiło: "Mniej się na baczności", dostajesz wyraźnie instrukcje, choć ich nie rozumiesz, pewne zalecenia są. Jednak cokolwiek by się nie działo, jesteś bezpieczny o czym świadczy sen z dziewczyną - ciepło, ogień to bezpieczeństwo. Czyżby Ta dziewczyna to Twój przewodnik duchowy? ;)


Dzięki za odpowiedź. Nie spodziewałem się, że po trzech 3 miesiącach ktoś jeszcze odpisze.
Co do bezpieczeństwa to po 3 miesiącach nie wiem czy wciąż jest ono aktualne.
Muszę więcej o tym przewodniu duchowym poczytać, bo jestem zielony w tym temacie. Dlaczego myślisz, że to właśnie Ona?


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL