Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 kwi 2014, o 07:41 

Dołączył(a): 3 kwi 2014, o 07:20
Posty: 2
Podziękowań: 1
Szanowna Administracjo oraz Użytkownicy forum WrotaRozwoju.pl,

Na wstępie chciałbym przeprosić Was za moje niedorzeczne zachowanie. Nie było ono na poziomie to fakt. Jednakże nie piszę tego posta po to. Nie lubię przeinaczania wypowiedzi lub faktów, ponieważ z takowych powstają plotki, które czasem rujnują życia innych ludzi.

Pozwolę sobie zacytować wypowiedź Eweliny:

"TEN chłopak sam kiedyś napisał, że był ćpunem, a ćpun ćpunem zostaje, tak jak alkoholik alkoholikiem. Więc my nikogo nie oceniamy, a jedynie znamy tą osobę, która po raz kolejny loguje się na forum, na którym ją zbanowano jakieś kilkadziesiąt razy."


Jest kłamstwem że tak się wyrażę wyssanym z palca. Nigdy nie napisałem że byłem ćpunem. Jeśli nadal pani będzie się upierać, że tak napisałem mimo że nie jest to prawdą, to proszę o wskazanie mi chociaż jednego posta, w którym tak napisałem.

Tak naprawdę napisałem, że miałem kontakt z narkotykami i psychodelikami. Czy to oznacza że byłem ćpunem? NIE. Ćpun to osoba uzależniona od substancji, której już nie obchodzi co i jak robi. Ja nigdy nie zawalałem niczego, ani nigdy nie byłem związany z żadną substancją. Raczej eksperymentowałem.

Napisała pani, że zbanowano mnie kilkadziesiąt razy, co jest kolejną bzdurą wyssaną z palca. Zbanowano mnie około 9 razy.

Pani wypowiedź stawia mnie w niekorzystnym bardzo świetle. Wszystko by było w porządku gdyby nie wyssała pani tego z palca.

"Ja nie patrzę czy to ćpun czy nie, tylko na to co próbował nam przedstawić."
Przez tą wypowiedź, użytkownik Sen traktuje mnie [podświadomie rzecz jasna] jako ćpuna-furiata.


"Dokładnie, jego sposób wyrażania się i traktowanie innych skreśla go jako człowieka jak dla mnie i nie interesuje mnie co ma do powiedzenia."


Cóż, "widzi pani drzazgę w oku bliźniego, a belki w swoim oku nie". Pragnę przypomnieć, że zarówno Pani, jak i Pani Asia, Pani Irisa, oraz Pan Arpi, zachowujecie się tak samo wobec mnie, tak więc raczej święci nie jesteście. ]
Nie obrażając, wydaje mi się że wasza czwórka stworzyła sobie kółko wzajemnej adoracji, co nie służy rozwojowi. Wystarczy że wytyknie się błąd jednemu z was, i nawet jeśli to prawda, to pozostała trójka atakuje wytykającego.

Zwłaszcza obraźliwe były wypowiedzi Asi. Gdybym ja tak napisał dostał bym od razu bana, natomiast jej zachowania przechodziły płazem, co tylko potwierdza kółko wzajemnej adoracji.

Podsumowanie: Zawsze należy kierować się faktami, a nie interpretacjami/wymysłami/przeinaczeniami. Ja zawsze kieruję się faktami i wiedzą ścisła, natomiast wasze kółko kieruje się interpretacjami/wymysłami/przeinaczeniami
.

Oczywiście to co zaznaczyłem na zielono to 100% fakty. Na to są niezbite dowody w postaci waszych wypowiedzi, co chętnie udowodnię- jeśli będzie trzeba. Oczywiście nie wam, a innym uzytkownikom, aby oczyścić moje dobre imię.

Do użytkowników: Drodzy użytkownicy. Proszę nie wierzyć w obelgi rzucane pod moim adresem przez osoby o nickach: Ewelina, Asia, Arpi, Irisa. To co piszą to w większości półprawdy lub całkowite bzdury, co jak napisałem potrafię w pełni UDOWODNIĆ, a przecież o to chodzi. Pragnę być dobrze zrozumiany. Ja jedynie chcę, aby nie zostało zszargane moje dobre imię. Dlatego zanim wydacie sąd na mój temat na podstawie wypowiedzi Eweliny, Asi, Arpiego lub Irisy to sprawdzcie najpierw jak było naprawdę.


Pozdrawiam
Z wyrazami szacunku: Lokator O:-)

Nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi [...] (edycja czcionki z 50 na 90, aby było lepiej widoczne.)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 kwi 2014, o 09:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 08:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
To prawda ,że niektóre wypowiedzi Lokatora -Szamana ;) raziły ,ale nie nam go oceniać. Był czy nawet jest 'ćpunem' osobiście dla mnie nie ma żadnego znaczenia , człowiek jak człowiek. Tak samo jakby alkoholików i żebraków na ulicach traktować z buta tylko dlatego,że tak potoczyło się im życie lub wybrali to świadomie.Każdy idzie swoją drogą w życiu i nic nikomu do tego.Wszyscy pochodzimy z tego samego źródła ,tylko że "tu" każdy z nas ma swoją rolę do zagrania. Możemy się nie lubić ,mieć inne zdanie na dane tematy ale szanować się powinniśmy zawsze.Każdy z nas ma coś tam za skórą .


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 kwi 2014, o 09:49 

Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 15:50
Posty: 87
Podziękowań: 17
Taazanceothl napisał(a):
Cóż, "widzi pani drzazgę w oku bliźniego, a belki w swoim oku nie". Pragnę przypomnieć, że zarówno Pani, jak i Pani Asia, Pani Irisa, oraz Pan Arpi, zachowujecie się tak samo wobec mnie, tak więc raczej święci nie jesteście. ]
Nie obrażając, wydaje mi się że wasza czwórka stworzyła sobie kółko wzajemnej adoracji, co nie służy rozwojowi. Wystarczy że wytyknie się błąd jednemu z was, i nawet jeśli to prawda, to pozostała trójka atakuje wytykającego.


Nie miałem tego postu w ogóle komentować, ale nie mogę się powstrzymać. Kółko wzajemnej adoracji? To idiotyczne.. Robisz teraz z siebie ofiarę, ale musisz pamiętać, że chwilami Twoje zachowanie było poniżej jakiegokolwiek poziomu. Drugiemu człowiekowi można wytknąć błędy, ale nie w taki sposób jaki robiłeś to Ty. Każdy kto nie popiera Twojego zdania jest gorszy. Zbanowano Cię 9 razy? okej. Zakładałeś nowe konta podając się nawet za kobietę - to nie stawia Cię w dobrym świetle..
Masz sporą wiedzę w tematach, o których próbujesz nam mówić, ale musisz zmienić podejście do ludzi, zmienić formę przekazu tych informacji. W takiej postaci jak do tej pory niczego nie uda Ci się nam pokazać, bo automatyczną reakcją na próbę wciśnięcia swoich prawd nam do głowy jest pewnego rodzaju agresja.

Podsumowując. Zachowanie obu stron nie było w porządku i przy dobrych chęciach będzie można wszelkie konflikty zażegnać. Pod warunkiem zmiany nastawienia do siebie.
Z mojej strony wszystko zostało zapomniane, wypada również przeprosić za swoje zachowanie tak więc: Przepraszam. Myślę, że możemy " zacząć od początku ".


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 kwi 2014, o 10:07 

Dołączył(a): 3 kwi 2014, o 07:20
Posty: 2
Podziękowań: 1
Szanowny panie,
pozwolę sobie skomentować

"Robisz teraz z siebie ofiarę, ale musisz pamiętać, że chwilami Twoje zachowanie było poniżej jakiegokolwiek poziomu. "

Zgadzam się z tym, napisałem to nawet na wstępie posta poprzedniego. Pragnę jednak przypomnieć że przez większość czasu to JA byłem atakowany głównie przez Asię.
Cierpliwie to znosiłem i odpowiadałem. W końcu nie wytrzymałem, i zacząłem odpłacać pięknym za nadobne. Oczywiście nie potrzebnie.



"Każdy kto nie popiera Twojego zdania jest gorszy. "


Zauważ proszę, że większość tego co pisze to nie jest moje zdanie, a prawidła rządzące naturą. ( biochemia, biologia, fizyka, oraz energoinformacjonistyka). Jeśli piszę że ASPARTAM jest szkodliwy, i wykazuje to na podstawie tych prawideł, a mimo to jestem wyśmiewany to coś jest nie tak. Ludzie powiedzą, że chce im narzucić swoje zdanie. Ale to nie jest prawda. Ja jedynie chce pokazać im wzór, wg którego funkcjonuje KAŻDY organizm ludzki. Jeżeli ktoś uważa że ASPARTAM jest spoko, to znaczy że nie wie jak on działa, i nie wie jak bardzo wyniszcza organizm.


"Zakładałeś nowe konta podając się nawet za kobietę - to nie stawia Cię w dobrym świetle."


To prawda Podawałem sie za kobietę. Uważam że w człowieku jest tyle samo męskości co
kobiecości, ale myślę że tutaj nie będę się wypowiadał na ten temat. Moim zdaniem wyrażanie swojej męskości i kobiecości jest naturalne. Ale to jest tylko moje zdanie, a nie prawidło biochemiczne/przyrodnicze, dlatego też nie będę bronił tego zdania.

"W takiej postaci jak do tej pory niczego nie uda Ci się nam pokazać, bo automatyczną reakcją na próbę wciśnięcia swoich prawd nam do głowy jest pewnego rodzaju agresja."


To w takim razie jak mam wytłumaczyć komuś że aspartam to straszna trucizna, a cukier ( owoce,słodycze) to biała śmierć ogłupiająca ludzi? Powiedz mi, jak wg Ciebie powinienem to przekazać, chętnie się zastanowię nad tym;p


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 kwi 2014, o 10:16 

Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 15:50
Posty: 87
Podziękowań: 17
Taazanceothl napisał(a):
To w takim razie jak mam wytłumaczyć komuś że aspartam to straszna trucizna, a cukier ( owoce,słodycze) to biała śmierć ogłupiająca ludzi? Powiedz mi, jak wg Ciebie powinienem to przekazać, chętnie się zastanowię nad tym;p


Wiedzę o tym, że aspartam jest trucizną przyjąłem, odłożyłem to gdzieś na bok i tyle.
Postaw się w sytuacji nas, ludzi, którzy Cię słuchają. Początkowo zacząłeś nazywać nas biorobotami. Pózniej zarzucałeś nam niskie IQ. Gdybym miał dostęp do archiwum sb to znalazłbym tego więcej. Możliwe, że zawaliłeś sprawę już na początku. Teraz Ci, którzy mieli już z Tobą styczność nie będą chcieli już słuchać tego co masz do powiedzenia, trudno.

Na tym skończyłem rozmowę z Tobą w tym temacie.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwi 2014, o 11:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Słuchaj, myślisz, że masz przewagę, ale się mylisz, bo akurat dostęp do archiwum jest, i można sobie wszystko sprawdzić, proszę bardzo, oto tylko niektóre Twoje wpisy, oczywiście pod innym nickiem. Nie mam teraz czasu, dlatego tylko tyle znalazłam, ale może jutro jak mi się będzie chciało poszukam więcej.

A tak poza tym, to jak już zresztą słusznie napisaliśmy - przeczysz sam sobie:
Lokator - 9 lut 2014, o 21:46
Komputer jest bardzo szkodliwy, ponieważ wydziela promieniowanie elektromagnetyczne. Siedzenie po 10h na kompie jest strasznie nie zdrowe zarówno dla móżgu jak i energii

Więc po co tyle przy nim siedzisz? Zakładasz coraz to nowe konta i bawisz się w zbawienie świata? Zrozum, że nikt tutaj nie potrzebuje Twoich teorii, ile razy mamy jeszcze, to pisać? Znajdź sobie inne forum, na którym użytkownicy będą chętni Cię słuchać (na chwilę obecną tylko jedno przychodzi mi na myśl, bo z innych w ciągu pięciu sekund wyleciałbyś, zresztą tak było jak się zarejestrowałeś na ezoforum...)
Aaa i jeszcze doda, że Ty jako pierwszy obraziłeś Arpiego, pisząc do niego, że jest debilem.
Teraz piszesz, że użytkowników nie ma, owszem, bo twoje durne wpisy i wypowiedzi na czacie spowodowały to, że niektórzy albo odeszli albo siedzą cicho i nie chcą się włączać do dyskusji.

Więc, to co teraz piszesz i robisz z siebie ofiarę? To jest po prostu śmieszne!
Człowieku zamij się sobą, jeżeli Twoje poglądy są takie dobre, to proszę bardzo, nikt Ci nie broni, żebyś według nich żył, żyj sobie i bądź szczęsliwy, a nam daj spokój i skończ z idiotycznym zakładaniem kont, bo ostrzegam na to co robisz znajdzie się paragraf... I wtedy nic Ci nie pomoże, nawet Twoja biochemia.

Przykłady Twoich dyskusji z innymi (tylko z jednego konta): ( zainteresowani - proszę czytać od dołu, do góry)
Tiamat - 27 lut 2014, o 20:16
Asia, Ty ciągle posługujesz się perceptami prostyi, zaściankowymi. Ty wogóle nie potrafisz myśleć
Tiamat - 27 lut 2014, o 20:15
jeśli obedcne 30 latki są tak tępe, to aż strach patrzeć na to jak tępe będą ich dzieci
Avatar użytkownika
Asia - 27 lut 2014, o 20:15
bo nie jestes w stanie mnie obrazic
Avatar użytkownika
Asia - 27 lut 2014, o 20:15
bo nie jestes w stanie mnie obrazic
Avatar użytkownika
Asia - 27 lut 2014, o 20:15
hahahha ty masz mocny problem
Tiamat - 27 lut 2014, o 20:14
raczej wątpie by cokolwiek trafiło do człowieka o aż tak skrajnej głupocie
Avatar użytkownika
Asia - 27 lut 2014, o 20:14
:)
Avatar użytkownika
Asia - 27 lut 2014, o 20:14
jeszcze cos?
Avatar użytkownika
lisarosa - 27 lut 2014, o 20:14
Chciałabym zrobić kilka prac inspirowanych jego pracami, a są niesamowite.
Tiamat - 27 lut 2014, o 20:14
Asia, dlatego że Twój tok rozumowania to tok rozumowania 14 latki z gimnazjum z wypranm mózgiem, i z dziurami od aspartamu
Avatar użytkownika
Asia - 27 lut 2014, o 20:13
to po co tu przylazisz jak idiota lgnie do idioty to ty bardzo mocno tu lgniesz az za bardzo
Avatar użytkownika
lisarosa - 27 lut 2014, o 20:13
Ostatnio jestem zachwycona bardzo starymi fotografiami, np. Roberta Demachy, którego jedną z prac mam w awatarze.
Avatar użytkownika
Asia - 27 lut 2014, o 20:13
nie rozumiem bo ja jem i robie kupe a ty zresz i srasz
Tiamat - 27 lut 2014, o 20:12
pewnie nawet nie rozumiesz metafory żrec srac żreć
Tiamat - 27 lut 2014, o 20:12
Asia masz wiele, ale to wiele to same gówno typu żreć srać żreć
Tiamat - 27 lut 2014, o 20:11
Zazwyczaj idioci lgną do idiotów :D
Avatar użytkownika
Asia - 27 lut 2014, o 20:11
@ Tiamat, mam wiele
Tiamat - 27 lut 2014, o 20:11
Asia, pisałam już, że Twój poziom inteligencji jest strasznie skąpy, nie masz nic do powiedzenia
Avatar użytkownika
Arpi - 27 lut 2014, o 20:11
@ Asia, Ignoruj. W końcu pójdzie xd
Tiamat - 27 lut 2014, o 20:11
Czy tak nie jest?
Avatar użytkownika
Asia - 27 lut 2014, o 20:10
@ Tiamat, wlasnie wiec moze czas najwyzszy sie przyznac
Tiamat - 27 lut 2014, o 20:10
przecież niedouczoną tępą mierzwą rządzi się prościutko
Tiamat - 27 lut 2014, o 20:10
skoro Arpi nie zna podstaw tak prostej mateatyki, to debilem być musi, co jest celowym dzialaniem reptilian
Tiamat - 27 lut 2014, o 20:10
Hmm, lisarosa, chodzi o to, że w kraju panuje totalny DEBILIZM, a co najgorsze DEBIL nigdy się nie przyzna że nim jest, to jest największy problem



Tiamat - 27 lut 2014, o 20:07
lisarosa, czy masz coś konkretnego do napisania?
Tiamat - 27 lut 2014, o 20:07
Tylko ludzie wykazujący skretynienie mogą Ci przyklaskiwać, wiec jesteś na swoim terenie
Avatar użytkownika
lisarosa - 27 lut 2014, o 20:07
Tiamat, cieszę się, że znasz wzory funkcji, tego też właście, oprócz kultu, uczą w szkołach.
Tiamat - 27 lut 2014, o 20:06
No widzisz, jak nie ma się konkretnego argumentu, to pluje się takimi rzygocinami
Avatar użytkownika
Arpi - 27 lut 2014, o 20:06
Ty do mnie piszesz? Błagam, zacznij mnie ignorować. Znacznie ułatwi mi to życie:c
Tiamat - 27 lut 2014, o 20:05
Arpi wiesz co to znaczy f(x)=2x+1? pewnie nie, a powinieneś, bo tego uczą w podstawówce :D:D
lisarosa - 27 lut 2014, o 20:05
Pożegnam się z Wami, chyba powinnam nieco poszkicować. Dużo pracy przede mną.
Avatar użytkownika
Asia - 27 lut 2014, o 20:05
i co soba reprezentujesz
Tiamat - 27 lut 2014, o 20:04
np Arpi, przecież poziom intelektualny patofelka
Avatar użytkownika
Asia - 27 lut 2014, o 20:04
pokaz na co Cie stac
Avatar użytkownika
Asia - 27 lut 2014, o 20:04
no jeszcze dajesz
Avatar użytkownika
Asia - 27 lut 2014, o 20:04
co mi jeszcze ciekawego powiesz
Tiamat - 27 lut 2014, o 20:04
Gdyby zobaczył Cię Ks. Prof Sedlak to by się w grobie przewracal,
Avatar użytkownika
Asia - 27 lut 2014, o 20:04
no wyzyj sie dziecko
Tiamat - 27 lut 2014, o 20:03
Asia, ile razy można powtarzać, że idioci z IQ tak małym jak Ty nie są brani pod uwagę. Jedynie idioci z Twoim poziomem debilizmu mogą Ci wtórować.
Tiamat - 27 lut 2014, o 20:03
Ks. prof sedlak
Avatar użytkownika
Asia - 27 lut 2014, o 20:02
masakra, jaka chorobe rozwazacie na niego?
Tiamat - 27 lut 2014, o 20:02
Wystarczy że ktoś zrozumie te słowa : Mechanizmy nauki już od dawna mielą inteligentnych i zdolnych, zostawiając słabizny intelektualne
Avatar użytkownika
lisarosa - 27 lut 2014, o 20:01
Tiamat, więc jaki poziom inteligencji trzeba sobą przedstawiać, byś wziął (wzięła) kogoś pod uwagę jako partnera do dyskusji?
Avatar użytkownika
Arpi - 27 lut 2014, o 20:01
Skoro nie jesteś Lokatorem to jestem przerażony. Takich ludzi jak on jest więcej :OOO
Tiamat - 27 lut 2014, o 20:01
Czasem jak wchodzę na to forum, to mam wrażenie że są tu same szympanse, które uczą się korzystać z neta w programie wojskowym



Tiamat - 27 lut 2014, o 19:59
Asia, ludzie z Twoim poziomem inteligencji nie są brani pod uwagę, w dyskusji.

--------------------------------------------------------------------------

Skoro uważasz się za takiego inteligentnego, to dlaczego do tej pory nie wpadłeś na pomysł żeby założyć własne forum ?? i w końcu na spokojnie mógłbyś pisać o DEIR, biochemii itp., itd. Albo jeszcze lepiej znaleźć sobie forum o tej tematyce i tam się udzielać.
Tylko, że nie, bo Ty wchodzisz tutaj specjalnie żeby podenerwować innych, dobrze wiesz, że nie jesteś tutaj mile widziany, a mimo to przychodzisz jeszcze raz i kolejny, czy tak się zachowują ludzie, którzy uważają się za inteligentnych (oczywiście z IQ większym niż 60?) ?


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL