Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 lip 2013, o 23:21 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 10 lip 2013, o 23:16
Posty: 1
Podziękowań: 0
Witam, dopiero pokłóciłam się z facetem, byliśmy razem prawie 3 lata, pokłóciliśmy się przez głupotę. Odezwałam, próbowałam to ratować jednak on mówi, że to koniec i mam mu dać spokój. Czy jeszcze będziemy razem i co mam robić? Wiem, że nadszarpałam Jego uczucie ale to miłość mojego życia i nie wiem co mam robić. Czy mam na Niego czekać?

Z góry dziękuję i przepraszam ale piszę w ogromnych emocjach.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2013, o 01:43 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Na tym forum nie wykonujemy profesjonalnych wróżb. Jeżeli chcesz możesz skorzystać z płatnych - link - prosby-wrozbe.html (kliknąć w banner i przejść na stronę internetową, później postępować zgodnie ze wskazówkami umieszczonymi na stronie) lub zadać swoje pytanie tutaj inne-metody-wrozenia.html, ale od razu piszę, że te "wróżby" wykonywane są bardziej jako zabawa, niż prawdziwa, konkretna wróżba.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL