Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 gru 2014, o 14:11 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 13 gru 2014, o 13:15
Posty: 2
Podziękowań: 0
Witam ,
Mam na imię Justyna
Jestem obecnie na jakimś przykrym zakręcie w swoim życiu i nie jest mi do śmiechu
staram się zrozumieć siebie , wszystko co dzieje się dookoła mnie i stworzyć jakies podstawy do zmian w sobie , bo wiem , że sama na siebie sprowadzam taki los , czuje intuicyjnie , że moim zachowaniem prowokuje pewne zdarzenia i sama ściągam na siebie cierpienie i teraz szukam sposobów by poznać te czynniki które mna kierują (może nie dosłownie ale wpływ na pewno mają) , które mam zapisane i te wpojone w podświadomości

moja data urodzenia to 27.06.1988r

wiem , że mam karmiczny związek ale liczby jakie wyliczył mi jeden program nic mi nie mówią , nawet nie wiem jak to odczytać i czy dobrze wypełniłam wszystkie pola

data urodzenia mojego męża 16.02.1986r

nasz ślub 30.04.2008r

Chciałabym dowiedzieć się wszystkiego co można wyliczyć z moich danych co moze miec wpływ na moje zycie , jezeli ktoś z Was znalazłby trochę czasu i chęci "zdiagnozować " moje liczby
to wszystkie dane mogę podać na PW

Nie jestem w stanie tego sama wyliczyć , studiować wielu tematów itp mam takie "zaćmienie mózgu" że wiele nie rozumię mimo czytania i jak coś wyliczę gubię się w tym , nie potrafię posklejać w całość i tak naprawdę sobie nie pomagam.

Zdaję sobie sprawe ze liczby nie kierują naszym zyciem i nie szukam tu recepty na szczecie.
Nie chciałabym też aby moja prośba była odebrana jak lenistwo

Będę wdzięczna za interpretację i wszystkie wyliczenia :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2014, o 10:14 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 13 gru 2014, o 13:15
Posty: 2
Podziękowań: 0
Piramida męża
8
4
9 4
2 7 6
5 1
4
4

Moja
5
5
6 8
6 9 8
3 1
2
2

nie wiem jak to zapisać zeby ułozyło się w takim układzie jak powinno


Wybrana data :16-2-1986
Numerologiczna: 33/6/ - 6

I cykl = 2 - formujący
II cykl = 7 - produktywny
III cykl = 6 - żniwny

I punkt zwrotny(spełnienie) = 9
II punkt zwrotny(spełnienie) = 4
III punkt zwrotny(spełnienie) = 4
IV punkt zwrotny(spełnienie) = 8

I wyzwanie (czarny szczyt) = 5
II wyzwanie (czarny szczyt) = 1
wyzwanie główne (czarny szczyt) = 4

Wybrana data :27-6-1988
Numerologiczna: 41/5/ - 5

I cykl = 6 - formujący
II cykl = 9 - produktywny
III cykl = 8 - żniwny

I punkt zwrotny(spełnienie) = 6
II punkt zwrotny(spełnienie) = 8
III punkt zwrotny(spełnienie) = 5
IV punkt zwrotny(spełnienie) = 5

I wyzwanie (czarny szczyt) = 3
II wyzwanie (czarny szczyt) = 1
wyzwanie główne (czarny szczyt) = 2


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2014, o 23:05 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Droga Justyno, to tak nie działa. Liczby liczbami, a życie życiem. Nie można doszukiwać się wszystkich problemów w liczbach. Tak jak wspomniałaś na początku, czujesz, że sama na siebie sprowadzasz taki los. Z tym jestem skłonna się zgodzić, bowiem to jakie podejmujesz decyzje, jakich wyborów dokonujesz, ma wpływ na Twoją przyszłość. Nic nie dzieje się bez przyczyny, wszystko jest po coś. Każdy z Nas jest sam odpowiedzialny za własne życie i niestety numerologia, czy wróżby tego nie zmienią.
Zastanów się jakie są Twoje myśli? Negatywne, pozytywne? Pamiętaj, że to o czym myślisz, przyciągasz do siebie, zatem jeżeli zamartwiasz się, wciąż widzisz swoją przyszłość w czarnych barwach, to tak też pewnie będzie. Myśli mają wielką moc, o tym warto pamiętać. I od tego zacznij - przyjrzyj się swoim myślom, zobacz jakie schematy dominują w Twoim życiu, może jest coś co od dawna Ci nie pasuje ? A może masz wokół siebie ludzi, którzy skutecznie podcinają Ci skrzydła? Lub przestałaś wierzyć w siebie, swój sukces, poddałaś się, przyjęłaś bierną postawę, przestałaś walczyć o lepsze życie. Jeżeli to trwa już długo, to po prostu przyzwyczaiłaś się do tego, zostało, to wpisane w Twoją podświadomość i chcąc lub nie, powielasz to.
Jak sobie z tym poradzić? Przede wszystkim, powinnaś dostrzec, to co jest złe, błędne, negatywne. Przeanalizuj swój dzień, czy jakiś dłuższy okres czasu i przyjrzyj się wydarzeniom, które Cię spotkały oraz swojej postawie i zachowaniu. Zaobserwuj czym się kierowałaś podejmując różne decyzje, kto lub co miały/mają na Ciebie wpływ, dlaczego postąpiłaś tak, a nie inaczej itp. Zapisz sobie, to wszystko. Wtedy będziesz miała łatwiej podjąć odpowiednie kroki, aby otworzyć się na zmiany, zrobić porządki w swoim życiu i przede wszystkim uwierzyć, że, to jest możliwe.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL