Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lip 2013, o 11:11 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 20 lip 2013, o 11:07
Posty: 1
Podziękowań: 0
Ostatnio znów wróciły do mnie sny o kobiecie z którą 1,5 miesiąca temu zerwaliśmy relację i kontakt, po bardzo dużych kłótniach.

Tym razem był to dziwny jak na mnie sen:
- byłem u niej w mieście, siedziałem z jej znajomymi (chyba z 4-6 osobami). Pamiętam, że jakiś jej kolega się jej mi przedstawiał. Jednak jej nie było, później przyszła do nas. Mieliśmy razem iść gdzieś dalej. Przeszliśmy przez ulicę i tramwaj jechał. Ona pobiegła. Na pierwszy nie zdążyła - uciekł jej. Później wsiedliśmy razem do drugiego. Ona wsiadła z tyłu, ja z przodu. Usiadła, tramwaj ruszył. I wtedy nagle była kontrola biletów i ja nie miałem biletu. Chciałem wrzucić pieniądze do automatu, ale był zablokowany. Jakieś osoby kłóciły się z kierowcą, ponieważ nie zdążyły skasować biletu. Jednak wiele osób nie miało biletów, dlatego kontrolerzy zaczęli im wypisywać mandaty. I wtedy dojechaliśmy do kolejnego przystanku. I miałem możliwość wysiąść i uniknąć mandatu. Wtedy też krzyknąłem jej imię, żeby wysiadła ze mną. Pamiętam tylko jej uśmiech (i chyba brak reakcji na to żeby wysiadła, bo na tym sen się urwał - obudziłem się.

Zastanawiam się jak interpretować taki sen.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


horoskop | horoskop dzienny | tarot | biorytm | sennik
Witaj na Naszym forum ezoterycznym. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę ezoteryczną. Sprawdzisz również znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL