Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 lis 2014, o 14:19 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 18 lis 2014, o 06:14
Posty: 2
Podziękowań: 0
Prośba o interpretację - deszcz pada przez dziury w dachu kościoła. Byłam w kościele z synem, dużo ludzi, msza niedzielna, ale ciemno. Syn spojrzał w górę i zaczął przez okrągłą dziurę w dachu kościoła (max 3 cm) padać deszcz. W szklanym dachu koscioła było więcej dziur - jakby po kulach od pistoletu. Potem chodziliśmy chwilę po kościele. Pojawiły się 2 moje koleżanki z liceum, których nie widziałam już z 15 lat i sen się zakończył...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2014, o 21:57 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Ja bym to zinterpretowała tak, że zachodzą w Tobie jakieś przemiany, uduchawiasz się co symbolizuje kościół. Nie wiem czy ten deszcz na Ciebie padał, ale deszcz oznacza oczyszczenie. Może będziesz gotowa do zapomnienia krzywd czy je wybaczasz, może zaczniesz inaczej patrzeć na świat Ciebie otaczający czy na samą siebie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2014, o 12:40 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 18 lis 2014, o 06:14
Posty: 2
Podziękowań: 0
Serdeczne dzięki. Deszcz podał na mnie niewiele, bardziej na moje dziecko. Mój syn bardzo często choruje, mam z nim duże problemy, jeśli chodzi o zdrowie, więc ja odczytywałam ten sen bardziej w tym kierunku, dlatego poprosiłam o interpretację.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2014, o 18:03 
Kreator

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 05:59
Posty: 56
Podziękowań: 21
Ciekawy sen :) Ja powiedziałabym, że powoli zaczynasz mieć żal do "sił wyższych" za te choroby syna. Zastanów się, czy przypadkiem nie masz trochę pretensji, że góra chorobą doświadcza Twoje dziecko? Dziury w dachu kościoła właśnie mogą być symbolem zachwiania wiary, pewnych pretensji, żalu.

_________________
Uzdrawianie


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL