Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 sie 2013, o 20:34 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
Znalazłam na forum fajny rozkład

1.Energia związku
2.Komunikacja w związku
3.Silne strony związku
4.Słabe strony związku
5.Realia związku
6.Namiętność w związku
7.Klucz do przyszłości związku

Pewna osoba zrobiła dla mnie taki rozkład, chciałam sie dowiedzieć odnośnie pewnego mężczyzny, z którym byłam przez dłuższy czas, oto co jej wyszło:

1. Energia związku - kaplanka niby ten związek trwa, a jakby go nie było, na razie to bardziej duchowa relacja, ale jesteś dla niego ważna

2. Komunikacja związku - 6 mieczy no właśnie, oddaliliście sie teraz od siebie

3. Silne strony zwiaązku - cesarzowa jemu ciągle na Tobie zależy wg mnie ta karta pokazuje, że jesteś w jego oczach ideałem kobiety-partnerki więc podejrzewam, że byłyby szanse na odbudowanie związku :)

4. Słabe strony związku - 4 mieczy izolujecie się i odcinacie od siebie no to raczej nie poprawia waszych relacji

5. Realia związku - 6 kielichow na razie tak jakby więcej sie to opierało na wspomnieniach, niż na tym co jest teraz między Wami, to też może być powrót, ale nie wiem czy już...

6. Namiętność związku - wisielec niestety na razie nie ma :( emocje zawieszone w próżni i czekają na lepsze czasy... ale wisielec w każdej chwili może sie odmienić, gorzej gdyby było umiarkowanie, to też pawie to samo znaczy tyle, że musielibyście czekać bardzo długo, a tak jest szansa, że w każdej chwili sie może wszystko odmienić

7. Klucz do przyszłości związku - as mieczy wg mnie rozmowa - musielibyście dojść do wspólnego kompromisu właśnie dyskutując o Waszej relacji, gdybyście wszystko sobie szczerze powiedzieli czego oczekujecie itd... ale obie strony, wtedy by coś sie wreszcie ruszyło

Czy ktoś jeszcze pokusiłby sie o interpretację dla mnie? :p


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sie 2013, o 08:12 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2013, o 00:29
Posty: 35
Podziękowań: 7
Jesteś pewna,że on jest wierny?

_________________
Run używali germanie....nie ufam...


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 5 sie 2013, o 08:34 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
Arkana napisał(a):
Jesteś pewna,że on jest wierny?


Wiem, że on ma dziewczynę z którą ponoć mieszka i w grudniu miał wziąść ślub, ale do niego nie doszło, został przesunięty z jakiś tam powodów.... natomiast my rozstaliśmy się dwa lata temu, ale on w dalszym ciągu szuka ze mną kontaktu, daje nadzieję, wiem, że go ciągnie do mnie mimo że jest z tamtą...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2013, o 08:50 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2013, o 00:29
Posty: 35
Podziękowań: 7
On nie zamierza jej zostawić...Szkoda,że dopiero teraz nakreśliłaś sytuację. Już pierwsza karta ''energia związku'' mówi,że jesteś kapłanką...tą drugą, kobietą w ukryciu...Komunikacja w związku 6 mieczy...To jest odejście...Niestety..Silne strony związku-cesarzowa...Zważając na to,że ma stałą partnerkę to źle zwiastuje... Nie chce Cie dobijać ani nic, ale kapłanka przy cesarzowej jest bez szans. Słabe strony związku to nie tyle izolacja, co bierność. Realia związku-6 kieli...żyjecie tylko wspomnieniami...namiętność to wiadomo,że brak...Klucz do związku As mieczy-odetnij się, as mieczy przecina coś.... Bo powiem Ci,że te karty jak dla mnie od początku krzyczały aż, że no niestety...Jesteś po prostu kapłanką przy cesarzowej... Taką odskocznią od niej:(

_________________
Run używali germanie....nie ufam...


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sie 2013, o 10:02 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
Podpisuję się pod postem Arkany, to samo zauważyłem, zmartwiła mnie ta kapłanka - to kobieta-tajemnica, więc często wychodzi jako kochanka, ktoś, kogo nie chcemy stracić ze względu na nowe okoliczności, chociaż powinno dojść chociaż do lekkiego oziębienia kontaktów.
Niestety D:


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2013, o 16:40 
zwiazek nie ma przyszlosci ,brak komunikacji miedzy nimi ,odejście i chyba jednak ktos wrócić do kogos z przeszłości zamiast tkawić w czymś nowym


  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL