Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 lis 2014, o 12:15 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 15 lis 2014, o 12:06
Posty: 1
Podziękowań: 0
Śniło mi się, że przyjeżdża do mnie chłopak, który wygląda identycznie jak mój były narzeczony. W śnie wiem, że to jest brat mojego byłego (tak naprawdę były ma brata, ale w śnie wiem, że to nie ten, tylko jakby jeszcze jeden). Jest miły, uśmiechnięty, rozmawiamy ze sobą o moim byłym. Pytam go o mieszkanie, w którym ex ma zamieszkać. Chłopak neguje moje informacje i mówi, że ex kłamie, że mieszkanie już jest wyremontowane. Nagle obejmuje mnie i mówi, żebym się nie martwiła, że oświadczy mi się 10 stycznia. Dotykam jego włosów i po policzkach lecą mi łzy. Odpowiadam, że nie chcę na razie ślubu ani takich deklaracji, bo muszę odkochać się w ex. Ten na to, że to nie szkodzi, że poczeka. Później wsiadamy razem do auta i wiem, że mamy jechać do domu mojego byłego. Pytam, czy on tam nie przyjdzie, gdy będziemy. Chłopak odpowiada, że nie, bo M. (ten prawdziwy brat ex) zabrał mu klucze, ponieważ dowiedział się, że ex kłamał o naszym rozstaniu i mu się to nie spodobało.
Ten sen bardzo mu utknął w głowie. Nie wiem, skąd ta data...poza tym ten chłopak był identyczny jak mój były. Wyglądał, uśmiechał się, nawet robił miny tak samo a jednak wiedziałam,że to nie on. Proszę o pomoc...


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL