Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 lip 2014, o 20:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lip 2014, o 21:11
Posty: 5
Podziękowań: 0
jak w temacie chciałbym was prosić o zidentyfikowanie tego co przeżyłem, poniżej wypiszę różne doświadczenia ale tylko po to abyście mieli lepszy ogląd na to wszystko, a oko i te doświadczenia:

1. Urodziłem się w Niedzielę, moim numerem z numerologii jest 11, i od narodzin doświadczałem dziwnych zjawisk, pierwszym z nich jest hm, coś co wygląda mi na nieco dziwne zaklęcie, polegało to na tym: jakiś czas przed ważnym(z mojego pkt. widzenia) wydarzeniem chciałem, aby wydarzenie odbyło się pomyślnie, np. dobrze zdana matura; zwykle na tydzień do miesiąca wcześniej przed tym ważnym momentem miałem wypadek, a po nim wydarzenie przebiegało pomyślnie;

np. od zawsze byłem beznadziejny z polskiego, w technikum nauczycielka od polskiego zastanawiała się czy mnie w ogóle dopuścić do matury, testu próbnego nie zdałem, ale maturę zdałem lepiej niż niejeden z kumpli z klasy, ale przed tym miałem także wypadek

wypadki były różne, ale nigdy nie miałem złamania kości, lub skręcenia stawu, zawsze rozcięcia, a przynajmniej tak było do 16 roku życia, później były już tylko wysoce stresujące sytuacje a od 18 roku życia po prostu paraliżujący stres który odbierał mi całkowicie siły, ledwo ruszałem się,

tu jeszcze chciałbym zaznaczyć że dopiero od 15 roku życia zacząłem powoli interesować się zjawiskami nadprzyrodzonymi, a dopiero od 16 roku życia zacząłem pracować z energią. więc pewnie stąd ta zmiana z okaleczeń(wypadków) do wycieńczającego stresu

I tu pytanie co to było?
czy to było jedno z podstawowych zaklęć: daję coś co jest równoważne temu co chcę uzyskać?

2. Mniej więcej w wieku 14-15 lat miałem ostrego doła, oraz nawet myśli samobójcze, ale wtedy miałem też wcześniej wspomniany wypadek w wyniku którego pół roku siedziałem w domu, wtedy miałem dużo czasu na przemyślenia, przez co też doszło do czegoś dziwnego, zawarłem sam z sobą kontrakt, oraz utworzyłem zasady których po dziś dzień nie jestem w stanie złamać, od tego momentu zaczęły się dziać jeszcze dziwniejsze rzeczy i teraz lepiej zrobię podrozdział:

2.1. W wyniku kontrakt zacząłem odczuwać w sobie pustkę, to trwa po dziś dzień, obecnie myślę że można by to przedstawić na wykresie
Obrazek
powyżej wrzuciłem wykres jak wg mnie wyglądają 3 podstawowe stany, stan depresji, w miarę normalnego człowieka oraz bardzo pewnej siebie osoby,
natomiast sam siebie widzę jak bym należał do krzywej depresji oraz pewności siebie jednocześnie,

I tu pytanie o co może z tym chodzić, czemu tak się czuję?
podejrzewam że stan depresji jest naturalnym stanem który powinienem mieć, natomiast pewność siebie wynika z kontraktu, i zastanawiam się jak pozbyć się tego uczucia depresji.

2.2. zaraz po wyzdrowieniu byłem u babci, jak wychodziło się z jej domy to wychodziło się na murowany ganek o wysokości 0.5 metra, długości od wyjścia 1 metra oraz szerokości 2 metrów, schody prowadzące z ganku były na prawo;
tamtego dnia wyszedłem z domu na ganek i byłem przekonany że skręciłem na schody, ale tak nie było(wychodząc z domu byłem bardzo zamyślony nad jedną sprawą) i wtedy poszedłem prosto, wszystko widziałem, w ten sposób wyszedłem za ganek na odległość 1 metra, unosząc się nad ziemią, wtedy przestałem na chwilę zastanawiać się nad moją zagwozdką i zorientowałem się co się dzieje wtedy normalnie opadłem jak bym zeskoczył(z grawitacją), od tamtej pory nigdy więcej nie udało mi się tego powtórzyć,

I tu pytanie co to było, lewitacja, latanie, czy może telekineza?
(z tego co wiem lewitacja odnosi się to unoszenia się na niewielkiej wysokości nad ziemią, natomiast latanie odnosi się do swawolnego latania w przestworzach)

2.3. także po zawarciu kontraktu zacząłem mieć wizje tego co mnie czeka, w pewnym momencie miałem wizje daleko do przodu, póki co wszystko sprawdzają się,

I tu pytanie, co to jest bo to chyba nie jest jasnowidzenie, a może?

2.4. jakiś miesiąc po zawarciu kontraktu zacząłem odczuwać straszne zmęczenie, trwało to kilka lat aż w końcu trafiłem na jedno z forów, na którym wspólnie doszliśmy do wniosku że był to sukkub( o tym jak do tego doszliśmy za chwilę), poradzili odprawić rytuał małego pentagramu - krzyż kabalistyczny, pomogło poczułem się lekki pełen energii, jednak po wypędzeniu jej zacząłem słyszeć oraz odczuwać obecność krążących do okola mnie demonów, na tamtym forum pisali że najwidoczniej sukkub żywił się moją energią oraz jednocześnie chronił mnie/ odpędzał inne demony, natomiast po tygodniu było tak: był poranek już nie spałem leżałem, sprawdziłem która jest godzina, i postanowiłem jeszcze poleżeć chwilę, położyłem głowę i zamknąłem oczy, i wtedy poczułem, oraz zobaczyłem(w wyobraźni) otulające mnie od tyły ciało kobiety, która powiedziała "już cię nigdy nie opuszczę", od tamtej pory nad lewym ramieniem zacząłem odczuwać oraz w myślach widzieć jakiś znak który jest z nią połączony, mogę ładować swoje bateryjki przy jej pomocy, na poprzednim forum stwierdzono że to stróż,
jak tamtego dnia pojawiła się odczułem że jest mi bardzo znajoma, podejrzewam że to może być tamten sukkub

a teraz jak doszliśmy że to sukkub:
na tamtym forum natknąłem się na fragment o wymiarze astralnym, postanowiłem więc spróbować, i wtedy bum, było tak:
zobaczyłem dziwny świat strasznie pofałdowany, drogi góry, rzeki płynące wspak, więc poszedłem jedną z dróg natrafiłem na jakiegoś strażnika, pogadaliśmy chwilę po czym wysłał mnie w miejsce gdzie po środku były ogromne jakby greckie wrota, przeszedłem przez nie i wszedłem do domy żywcem wyciągniętego z nieco dawniejszych amerykańskich filmów, było to duża willa, cała drewniana, w środku odbywał się bal maskowy, ale nie ludzi, a różnych istot, jedna przykuła moją uwagę, wyglądała jak zwyczajna kobieta w czerwonej sukni, podszedłem do niej i poczułem jakby jej myśl, "jesteś mój", a następnie odepchnęła mnie i wróciłem do siebie, wszystko trwało około 10 minut

I tu pytanie czy to możliwe żeby sukkub stał się stróżem? (wg osób na poprzednim forum to tak)

obecnie po za wcześniej wspomnianym znakiem nad lewym ramieniem, mam drugi znak, ale pusty nad prawym ramieniem,
I tu pytanie co to znaczy?

2.5. Od małego uwielbiam ogień nigdy mnie nie oparzył, zawsze odbywa się to jakby w spowolnionym tempie, uwielbiam wodę oraz powietrza, ale jednocześnie panicznie boje się ich(dużych przestrzeni, natomiast do ziemi jestem strasznie przywiązany jednak także jej się boję,
wg kalendarzy chińskich jestem pod silnym wpływem żywiołu ziemi, jestem też smokiem, jednak tylko ogień uwielbiam i go się nie boję, na poprzednim forum stwierdzono że żywioły ognia z jakiegoś powodu upodobały mnie sobie,
obecnie umiem kilka mmm, umiejętności,
ogrzewanie się poprzez tworzenie do okola siebie czegoś jakby bariery leczenie, likwidowanie bólu, i inne rzeczy ale wszystko jest powiązane z ogniem, ciepłem, próbowałem opanować inne rzeczy ale nie daje rady,

I tu pytanie czemu może tak się dziać? czy mam tylko predyspozycje do żywiołu ognia?

2.6. od pewnego czasu uczę się telekinezy, na wiatraczku, kilka razy udało mi się nim posterować, ale to był przypadek, normalnie jestem w stanie wprawić go tylko w drganie, ewentualnie poruszyć jedynie o milimetr, wtedy czuję jak by mnie coś blokowało

I tu pytanie o co może chodzić z tą blokadą?

jest jeszcze kilka innych kwestii o które chciałbym zapytać ale to już w odpowiednich miejscach, liczę na wasze wskazówki, myśli, wiedzę, będę wdzięczny za wszelkie informacje na powyższe pytania :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL