Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 lis 2014, o 15:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Ostatnio natknęłam się na Jego nagrania i ja jestem bardzo zadowolona. Ja widzę zmiany i jestem ciekawa czy i na Was zadziała?



 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2015, o 16:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sie 2014, o 14:53
Posty: 66
Lokalizacja: Breslau
Podziękowań: 15
Ja ,,używam"



Słuchałam też innych, ale właśnie zauważyłam, że zostały usunięte :(( . Dobrze, że mam skradniente w formacie mp3.
Nie wiem czy ja to sobie wmawiam, ale na mnie też działa. Choć pierwsze razy działało silniej.
Czasem zdarza mi się przy tym spać i też są efekty :ymblushing: .


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2015, o 17:22 

Dołączył(a): 3 lut 2015, o 15:44
Posty: 20
Podziękowań: 1
Ooo, jutro sobie przećwiczę :) Brzmi ciekawie.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 17 lut 2015, o 18:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sie 2014, o 14:53
Posty: 66
Lokalizacja: Breslau
Podziękowań: 15
mrowa napisał(a):
Ooo, jutro sobie przećwiczę :) Brzmi ciekawie.


Spróbuj! Moim zdaniem warto.
Najlepsze efekty daje, gdy z nim pracujesz :) Mi zdarzyło się kilka razy, że tak się wczułam, że straciłam świadomość w trakcie, a odzyskałam ją na końcowym odliczaniu @-) .
Byłam w szoku ale było fajnie ;;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2015, o 19:57 

Dołączył(a): 3 lut 2015, o 15:44
Posty: 20
Podziękowań: 1
Spróbowałam i nie mogłam się skupić... leżałam wygodnie w łóżku i przy 19 minucie myślami byłam zupełnie gdzie indziej. Kurczę, jestem chyba słabo podatna na takie nagrania... :(


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2015, o 21:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sie 2014, o 14:53
Posty: 66
Lokalizacja: Breslau
Podziękowań: 15
mrowa napisał(a):
Spróbowałam i nie mogłam się skupić... leżałam wygodnie w łóżku i przy 19 minucie myślami byłam zupełnie gdzie indziej. Kurczę, jestem chyba słabo podatna na takie nagrania... :(


Czekałam na Twoją opinię.
A nie robiłaś ćwiczeń, które on kazał wykonywać?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2015, o 21:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
też mam na komputerze część nagrań :)

Co do kwestii "myślami byłam gdzie indziej" - za każdym razem po jakimś czasie jestem gdzie indziej lub najzwyczajniej usypiam. Słuchając i tak dotrze to co ma dotrzeć. Ja czasem(pomimo, że to nie są nagrania, które miałyby powodować oobe) usypiałam i wychodziłam z ciała :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2015, o 12:43 

Dołączył(a): 3 lut 2015, o 15:44
Posty: 20
Podziękowań: 1
Na początku z nim "współpracowałam" , ale potem było mi ciężko.
Dzięki dziewczyny za rady, nie będę się w takim razie poddawała i w weekend spróbuję raz jeszcze... aż do skutku. ;)
:-*


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lut 2015, o 19:42 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Asia, nie wiedziałam, że wychodziłaś z ciała, nic się nie chwaliłaś w temacie o oobe :P

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2015, o 15:05 

Dołączył(a): 3 maja 2015, o 14:30
Posty: 11
Podziękowań: 0
Heh. chciałem słuchać grając na kompie, ale tam trzeba zamknąć oczy, takie nagrania są dobre, bo koncentrujemy się na pozytywnych aspektach zycia, to po prostu coś pozytywnego, pamiętam, ze Brian Tracy pisał o tym właśnie, by mieć styczność z takimi pozytywnymi nagraniami, to mogą być nawet inne audio z rozwoju, po prostu coś pozytywnego, a tu jeszcze jest taki ton głosu...


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL