[ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 sie 2014, o 18:08 

Dołączył(a): 3 maja 2013, o 14:36
Posty: 29
Podziękowań: 0
Cześć. Długo tu nie zaglądałam, ale mam nadzieję, że mogę prosić o pomoc w interpretacji.

Kilka tygodni temu poznałam bardzo fajnego człowieka, z którym łączą mnie jedynie formalne relacje. Współpracujemy razem i chciałabym, aby nadal tak było, to dla mnie bardzo ważne. Zadałam więc pytanie, czy ten mężczyzna chce ze mną współpracować i oto jakie karty dostałam:

walet karo+walet trefl+10 kier (wszystkie w normalnej pozycji)

Zapytałam też, czy on chce dłuższej współpracy, takiej na lata i pojawiły się takie karty:

10 pik+król pik+as kier


Kolejne pytanie to, jak on mnie postrzega:

walet kier+9 pik+as karo.

(Nie wiem, czy tak powinno być, ale zawsze układam karty tak, aby były w podstawowej pozycji, więc nigdy nie mam odwróconych... :-?


Moje interpretacje:

1) on chętnie podejmie się tej współpracy i będzie się angażował i postara się zrobić wszystko, co w jego mocy, aby było dobrze.

2) ta 10 pik mnie martwi i wg mnie z jakiegoś powodu stracę możliwość na dłuższą współpracę. Może on skupi się na czymś, co dla niego jest ważniejsze (as pik)?

3) a w tym pytaniu kompletnie nie rozumiem kart, ale chyba jest coś, co mu przeszkadza w kontaktach ze mną (9 pik przy asie karo, który chyba jest symbolem komunikacji).



Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, jak należy rozumieć te rozkłady, to proszę dać znać :) Wkrótce kolejne spotkanie, więc zobaczymy.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sie 2014, o 14:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
ejmi napisał(a):

walet karo+walet trefl+10 kier (wszystkie w normalnej pozycji)

Zapytałam też, czy on chce dłuższej współpracy, takiej na lata i pojawiły się takie karty:

10 pik+król pik+as kier


Tak, chce współpracować i ta współpraca będzie na lata, na co wskazuje 10 pik. Król Pik, symbolizuje tego mężczyznę. Według tych kart on na chwilę obecną zainteresowany jest współpracą z Tobą i nie chce niczego zmieniać. Na pewno duży wpływ na tę decyzję ma przeszłość - czyli, to jak do tej pory wyglądała Wasza współpraca, był zadowolony i ma nadzieję, że nadal będzie.


ejmi napisał(a):
Kolejne pytanie to, jak on mnie postrzega:

walet kier+9 pik+as karo.


Jako kobietę dobrą, miła, uczynną, o pogodnym i szczerym usposobieniu. Troszkę wycofaną albo tajemniczą, nie nawiązującą zbyt bliskich relacji z osobami z pracy? Traktujących ludzi z lekkim dystansem lub możliwe, że chodzi bezpośrednio o niego, iż właśnie w taki sposób jego traktujesz. Stale się rozwijającą, stawiającą na karierę, bardzo ambitną, rzetelną, wykonującą swoje obowiązki perfekcyjnie.


ejmi napisał(a):
(Nie wiem, czy tak powinno być, ale zawsze układam karty tak, aby były w podstawowej pozycji, więc nigdy nie mam odwróconych... :-?


Może tak być. Też zawsze po zakończeniu wróżenie, układam karty w pozycjach prostych, jednak gdy podczas tasowania jakaś wypadnie albo sama się przekręci - odwracając się, właśnie w takiej pozycji ją interpretuję.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sie 2014, o 14:51 

Dołączył(a): 3 maja 2013, o 14:36
Posty: 29
Podziękowań: 0
Wielkie dzięki Iriso! :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 wrz 2014, o 16:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Cytuj:
Kolejne pytanie to, jak on mnie postrzega:

walet kier+9 pik+as karo.


moim zdaniem on Cie postrzega jako osobe niedoswidczona ale..z potencjałem i raczej szybko sie uczaca :)

I jak nawiązała sie jakas współpraca?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 wrz 2014, o 16:58 

Dołączył(a): 3 maja 2013, o 14:36
Posty: 29
Podziękowań: 0
Tak :) jesteśmy w kontakcie i do tej pory było bardzo dobrze. Pojawiły się jednak problemy i tutaj ja ponoszę winę. Rzeczywiście, to moja postawa wiele namieszała i smiało można to podpiąć pod brak doświadczenia, nadmierny dystans i ostrożność, sceptycyzm.
Wielkie dzięki, dziewczyny! :) Pozdrawiam!


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL