Lokalizacja: WrotaRozwoju.pl » Ezoteryka » Horoskopy

 [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lip 2014, o 15:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2014, o 13:41
Posty: 8
Podziękowań: 1
Witam. Mam problem z dokładnym określeniem mojego znaku zodiaku. Moja mama od dziecka powtarzała mi, że jestem koziorożcem, ale gdy zaczęłam przeglądać horoskopy, okazało się, że data mojego urodzenia jest na przemian przypisywana koziorożcowi i wodnikowi (20.01). Wydaje mi się, że horoskopy dla wodnika lepiej do mnie pasują i czasem sprawdzają się. Ta kwestia nurtuje mnie już od dłuższego czasu. Czy jest jakiś sposób dokładnego określenia mojego znaku?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2014, o 15:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1252
Tutaj jest coś na ten temat jaki-jest-twoj-prawidlowy-znak-zodiaku-t1751.html


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2014, o 15:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2014, o 13:41
Posty: 8
Podziękowań: 1
Dziękuję bardzo. Okazało się, że jednak jestem wodnikiem, może to śmieszne, ale na prawdę mi ulżyło. I przepraszam, ze niepotrzebne robienie spamu, mogłam dokładniej przejrzeć tematy.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL