Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 kwi 2013, o 18:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sie 2012, o 07:12
Posty: 19
Podziękowań: 3
Temat jakże nurtujący mnie od jakiegoś czasu.
Ale faktem jest, że będąc źle nastawionym spotykają nas złe rzeczy, a będąc optymistą otrzymujemy dobre. Myślę to kwestia spojrzenia. Mówi się w końcu, że "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło". Nie obejdzie się bez filmiku w tym konkretnym temacie:



_________________
I nie potrzebuję broni daj mi długopis i kartkę
a tanie słowa zmienię w zdania, które są coś warte.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 kwi 2013, o 20:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2013, o 09:18
Posty: 24
Lokalizacja: Barcelona
Podziękowań: 9
Jak już ktoś słusznie zaznaczył - samo pozytywne myślenie nie wystarcza. Jest jednak niesamowicie istotnym elementem na drodze do szczęścia. To nie sukcesy pozwalają Ci pozytywnie myśleć, ale pozytywne myślenie pozwala Ci osiągać sukcesy.

Fakt jest taki, że "prawo przyciągania" naprawdę działa, ale nie w tak prosty sposób jak ten przedstawiony w filmie sekret. Mając jednak w ręku wszystkie elementy układanki (dzieła religijne, filozoficzne i kulturowe) można wyciągnąć wspólny mianownik odpowiedniej kreacji życia (który z powodzeniem stosuję).

_________________
"Wiem, że się urodziłem i wiem, że umrę.
To, co pomiędzy, należy do mnie."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2013, o 18:30 

Dołączył(a): 5 maja 2013, o 18:21
Posty: 39
Podziękowań: 5
Witam, jestem tu nowa i chciałam prosić o pomoc zgodnie z filmem Secret zrobiłam co trzeba, wiem jaki chcę osiągnąć cel(chodzi mi o nową pracę) ale ostatnio miałam wróżone i wyszło mi, że nie znajdę pracy takiej jakiej szukam, jak powiedziałam jakiej szukam pracy to usłyszałam, że jeżeli szukam takiej pracy to mogę jej wogóle nie znaleź :-(
Wiem, że wróżba nie jest wyrocznią i to od nas zależy jak to wszystko się ułoży ale teraz nie wiem w co mam wieżyć, z jednej strony jest wróżba a z drugiej moje marzenie związane z nową pracą taką jaką chce mieć i wykonywać.Proszę o wasze rady, może robię coś nie tak. Mam zapisane swoje marenie na kartce robię nawet wizualizację i afirmuję.
Aneta


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2013, o 18:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 304
Podziękowań: 125
Wyobraź sobie swój cel, czyli dobrą pracę (np. nowoczesny budynek z czekającym na Ciebie dobrym stanowiskiem), lecz przed tym budynkiem znajduje się wielki mur - ten mur to Twoja blokada w podświadomości. Stworzyłaś sobie ten mur świadomie lub podświadomie wierząc, że nie znajdziesz dobrej pracy przez tą wróżbę. Teraz od Ciebie zależy, czy jesteś w stanie na tyle się zmobilizować, aby zburzyć ten mur.
Pamiętaj, że zawsze w pierwszej kolejności (na 100%) to Ty wpływasz na swój los.

W tym przypadku myślę, że warto skupić się na wizji pracy w idealnych dla siebie warunkach, skupiając się na dobrych emocjach i czując radość z tego, co w niej robisz.
Jeśli ta wróżka faktycznie zasiała ziarno zwątpienia, to możesz wyobrażać sobie jej wielkie zdziwienie i oczernienie, czując jednocześnie w sobie dumę, że to Ty jej pokazałaś kto tutaj rządzi :P - to może być nawet mały dodatkowy cel powiązany z szukaniem dobrej pracy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2013, o 19:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Anetko

Co do kart
Nie wiadomo, czy wróżba była rzetelna, ale nawet jeśli to :

Karty pokazują tylko to co się wydarzy jeśli dalej będziesz żyła i postępowała tak jak teraz, czyli jeśli zmienisz swoje postępowanie i zaczniesz w inny sposób starać się o tę wymarzoną pracę to zmienisz tez wynik wróżby.
To tylko od Ciebie i Twojego postępowania zależy czy wróżba się spełni czy nie. Zmieniając życie i sposoby postępowania zmieniasz wynik wróżby zapamiętaj to.
Wróżba jest tylko podpowiedzią a Ty decydujesz czy tak będzie czy nie.

Co do afirmacji
Tu jest ważne jak ich dokonujesz:
1. błędne: chce mieć tę pracę
2. poprawne: mam tę pracę

Wyobrażasz sobie wszytko tak jakbyś miała ją już i uwierzyć w to :)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2013, o 19:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Korzystasz z prawa przyciągania, postawiłaś sobie cel, który chcesz (musisz) osiągnąć, stosujesz afirmacje i wizualizacje, więc po co w to mieszać wróżby?

Jeżeli masz jedno, to się tego trzymaj, poprzez prawo przyciągania programujesz swoją podświadomość, pomału zbliżasz się do postawionego wcześniej celu, myślisz o pracy, wyobrażasz sobie, że już pracujesz, więc to wszystko do siebie przyciągasz i prędzej czy później odniesiesz sukces.
Dołożyłaś do tego wróżbę, być może chciałaś sprawdzić, czy już ta praca jest blisko, czy już ją przyciągnęłaś, możliwe, że chciałaś sprawdzić czy w ogóle te afirmacje itp., są w Twoim przypadku skuteczne, ale widzisz co się stało - ta wróżba można powiedzieć zburzyła Ci to co do tej pory wybudowałaś, zasiała wątpliwości i pewnie teraz zastanawiasz się, czy dalej afirmować, czy w ogóle jest sens, skoro wróżka powiedziała, że pracy nie widzi...

Wróżba to jedno, życie to drugie. Pamiętaj, że Ty sama masz moc w sobie, że możesz wszystko i nie trzeba Ci do tego wróżb, dlatego afirmuj dalej, trzymaj się tego co zaczęłaś, dokończ to, a tą wróżbą w ogóle się nie przejmuj. Nie będę wypowiadać się na temat, czy ta wróżka jest osobą kompetentną, czy nie, bo wróżka też człowiek i ma prawo się pomylić, a Ty nie koniecznie musisz tą wróżbą żyć.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2013, o 18:22 

Dołączył(a): 5 maja 2013, o 18:21
Posty: 39
Podziękowań: 5
Dziękuję wszystkim za dobre słowa :-) to podniosło mnie na duchu i to jest prawda chciałam od wróżki dostać jakiegoś potwierdzenia, że tą pracę znajdę. Teraz wiem, że mogę dalej afirmować moją wymarzoną pracę.
Pozdrawiam Aneta


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2013, o 10:45 

Dołączył(a): 5 maja 2013, o 18:21
Posty: 39
Podziękowań: 5
Witam ponownie, zapomniałam dodać jeszcze jedną rzecz, a mianowicie jak miałam wróżone to powiedziałam jak bym chciała aby wyglądała moja praca"Moja afirmacja"Mam wspaniałą i satysfakcjonującą mnie pod każdym względem pracę i mam nadmiar własnych pieniędzy"
I wyobrażam sobie , że pracuję w miejscu, w którym panuje spokój i radość, gdzie ludzie naprawdę darzą się szacunkiem. Pracuję w idealnym miejscu. Mogę się realizować w mojej pracy. Cały czas czuję się bezpiecznie. Moja kariera jest pełna radości i idzie we właściwym kierunku. Wykonuję pracę, którą lubię. Czuję, jak jestem doceniana przez mojego szefa. Dziękuję mu, że widzi we mnie same zalety. Dziękuję mu również, że razem dobrze układa nam się współpraca. Życzę mu wszystkiego najlepszego" i miałam powiedziane, że to nie zadziała , ponieważ tu jest bardziej manipulacja podświadomością,niż wyczyszczenie podstawowych problemów które mnie blokują!!! I powinna zacząć afirmację od Otwieram się...
Proszę jeszcze raz o radę czy coś jest nie tak.
Pozdrawiam Aneta


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2013, o 11:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 304
Podziękowań: 125
Bardzo dobra afirmacja, a tej wróżce radziłbym nie udzielać się w tematach o których nie ma większego pojęcia :P Możesz zacząć od "Otwieram się...", bądź "Uwalniam się od .. uświadamiając sobie, że teraz ...".
Pewnie ta wróżka powie Ci, że do tego potrzebne są jakieś rytuały w cenie xxx, bo inaczej nie zadziała :P

Działaniem stosowania tej afirmacji będzie pewnie wewnętrzny bunt przez okres kilku tygodni (w zależności od tego jak głęboko zakorzenione są blokady w podświadomości), jednak kiedy to minie zaczniesz przełamywać bariery i stopniowo przyciągać do siebie wizję tej pracy. Z tego co zaobserwowałem, to już sam fakt atakowania swojej podświadomości wizją idealnej pracy pobudzi negatywne wzorce i pomoże im się ulotnić. Dodanie jednak na początku takich zdań z "otwieram się" lub "uwalniam się" może troszkę wzmocnić jej działanie. Możesz to zrobić, ale nie musisz - afirmacja z tym czy bez tego powinna z czasem zadziałać.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2013, o 14:00 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
W sumie wcześniej pisałam też o wróżce, ale przecież, to mógł być wróżbita ;)

Wracając do tematu, to tak jak wszyscy piszemy - nic się nie martw, rób dalej swoje i wizualizuj sukces :) A na przyszłość już będziesz wiedzieć, że ta osoba, która wykonywała wróżbę ma troszkę dziwne, inne metody i różnie reaguje na osoby, które proszą o wróżbę ;)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL