Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 paź 2013, o 17:53 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 20 paź 2013, o 16:08
Posty: 15
Podziękowań: 2
Mój znajomy opowiedział mi swój sen. Sniło mu się, ze wchodzi do własnego mieszkania . To mieszkanie chociaż jest jego, to jest zupełnie innym mieszkaniem niż w rzeczywistości ma. W mieszkaniu jest kobieta, która układa mu koszulki, myje szklanki. Szklanki myje w sposób szczególny, tak dokladnie, starannie, tak jakby robila to z czuloscia, niesamowita starannoscia. Nie odzywali się do siebie. On stal caly czas w przedpokoju i ja obserwowal. Po chwili ona podeszla, przytulila się do niego. On prosil by została. Ona odpowiedziala, ze nie może zostać. Pozniej slo mu się cos tak jakby z ich wspólnej przeszlosci. Widzial w tym snie ja i siebie jadących samochodem i dużo koni...Powiedzial mi, ze ten sen, a wlasciwie ta kobieta sni mu się często. Nie zna jej. Sni mu się w roznych sytuacjach. Co taki sen może oznaczac? Proszę o interpretacje.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2013, o 18:13 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Może to ktoś z poprzedniego wcielenia?

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2013, o 07:55 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 20 paź 2013, o 16:08
Posty: 15
Podziękowań: 2
Tak wlasnie on mysli.Moze ktos sie jeszcze wypowie. Bardzo prosze.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL