Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 cze 2014, o 08:51 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 29 cze 2014, o 08:49
Posty: 1
Podziękowań: 0
Hej,
Ostatnimi czasy motywem przewodnim moich snów jest woda. Teraz całość snu jest w różnych miejscach stąd prośba o przełożenie snu ...

Szlam z jakimiś znajomymi. Był w tej grupie mój chłopak. Bynajmniej ze snu nie pamiętam nikogo z mojego realnego życia.
nagle w mieście popłoch bo padła informacja, że rzeka wylała. W pewnym momencie widziałam jak fala wody wkrada się w miasto. Trudno powiedzieć czy ta woda była czysta czy nie. Ale poziom wody pojawiającej się w mieście coraz bardziej się podwyższał. Ja miałam wrażenie, że to mnie nie dotyczy bo jestem wysoko, jakbym wszystko obserwowała z jakiejś góry. Jak gdyby nigdy nic okazuje, się że jestem jednak niżej i ta woda wpływa do kolejnego domu (tam nie było mojego domu). Woda jest coraz bliżej. Ja jeszcze nie chodzę w wodzie tylko z tymi znajomymi stwierdziliśmy, że jak idzie taka fala, to ukryjemy się na cmentarzu w grobie.
Ten mój senny chłopak biegł pierwszy, Cmentarz był za górką, więc biegliśmy pod górkę, a ja miałam wrażenie, że za chwilę ze szczytu wyleje się mnóstwo wody i cmentarz jest cały w wodzie. Jak już byłam na szczycie i schodziłam, to cmentarz nie był zalany, troszkę tylko wody a ten mój chłopak przesuwał płytę nagrobku by tam wejść. Ja nie pamiętam w śnie żebym odsuwała jakąś płytę nagrobkową, ale w śnie - jak szłam - wyobrażałam to sobie oraz jak leże w jakimś grobowcu i czekam aż powódź minie.
I teraz najciekawszy moment snu: jak przestaję to sobie wyobrażać to leżenie w grobie uciekając przed powodzią, okazuje się, że jestem w szpitalu, na położniczym a obok mnie, na poduszce, z prawej strony głowy leży dziecko, które urodziłam (bynajmniej momentu przygotowań do porodu, ciąży i porodu w śnie nie było). Dziecko piękne, gładka skóra, spokojne, otwarte oczka - na które patrzę z zachwytem, radością i szczęściem....i tak się budzę...

Te elementy, wody, cmentarza i dziecka po urodzeniu totalnie mi nie grają,,,, proszę zatem zinterpretowanie tego snu.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2014, o 13:49 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Cmentarz, to magiczne miejsce, gdzie żywi spotykają się ze swoimi przodkami. Zazwyczaj cmentarz śni się wtedy, gdy chcemy przypomnieć sobie swoich przodków, znaleźć o nich jakieś informacje, poznać historię swojej rodziny itp.
Dziecko - budzenie się do życia, nowe możliwości, poważna zmiana. Coś nowego, co może pojawić się w Twoim życiu. Szukanie rozwiązania dla konfliktowej sytuacji, a także może oznaczać Twoje własne pragnienia - urodzenie dziecka.
Woda - Stan wody odzwierciedla stan Twojej duszy.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL