Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 maja 2015, o 12:13 

Dołączył(a): 23 maja 2015, o 12:11
Posty: 1
Podziękowań: 0
Serwis ezoteryczny http://wrozka.tv jest społecznością skupiającą osoby zainteresowane ezoteryką – zarówno wróżki jak i osoby korzystające z ich usług. Naszą misją jest zapewnienie osobom w potrzebie profesjonalnych usług ze strony sprawdzonych i kompetentnych wróżek i wróżbitów.

Podejmiemy współpracę z wróżkami i wróżbitami do prowadzenia płatnych transmisji wideo w Internecie. Oferujemy stawki bardzo atrakcyjne w porównaniu do konkurencyjnych portali.

Prosimy o przesyłanie kandydatur, równocześnie uwzględniając referencje, kompetencje i/lub doświadczenie, na adres mailowy


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL