Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 mar 2013, o 23:30 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
Rozkład H, bądź rozkład na H jest jednym z popularniejszych układów pozwalających nam zbadać dowolną relację. Został stworzony, aby pomagał zrozumieć, co tak właściwie dwie osoby o sobie sądzą. Początkowo rozkład stosowany był do określenia wzajemnych uczuć zakochanych, ale równie dobrze można badać nim emocje przyjaciół/rodziny, określać relacje ze zwierzętami, czy jakimkolwiek znajomym człowiekiem.

Karty należy potasować według własnego sposobu i wyłożyć 8 zgodnie z kolejnością:
Obrazek

Należy ustalić z kartami podczas tasowania, która osoba znajduje się po której stronie. Najlepiej pomyśleć o tym, zwizualizować podczas tasowania. Ja mam taką zasadę, że siebie umiejscawiam po prawej zawsze :)

Karty 1 i 5 - Co wnosi dana osoba do związku/co nas połączyło w relacji i ją spaja?
Karty 2 i 6 - Co myśli o osobie A osoba B i odwrotnie?
Karty 3 i 7 - Co czuje do osoby A osoba B i odwrotnie? z tym, że nie zawsze chodzi tutaj o miłość, a ogólnie o strefę emocji - kłótnia, życzliwość, pożądanie :)
Karty 4 i 8 - Jak osoba A stara się zachowywać wobec osoby B i odwrotnie? tutaj chodzi o tę maskę, którą każdy z nas przywdziewa przy kontaktach z innymi. To coś, co sprawia, że nieśmiały introwertyk przy ludziach zmienia się w pewną siebie duszę towarzystwa :)

zastanawiacie się pewnie, po kiego są te karty 9, 10, 11? Otóż można je dociągnąć, oznaczają one podstawy relacji :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL