Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 cze 2012, o 14:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 12:44
Posty: 24
Podziękowań: 12
Bardzo Wam polecam ten Dekret do Archanioła Michała
DEKRET DO MICHAŁA ARCHANIOŁA

W Imieniu Wszechmogącej i Zwycięskiej
Obecności Boga,
w Imię Chrystusa,
umiłowanego Archanioła Michała
i wszystkie Żywioły;
Ognia,
Powietrza,
Wody,
Ziemi

oto wołam

Michale, Michale
wzywam Cię tu.
Mieczem ognistym
odetnij mnie złu.

Bożą Mocą i opieką
otaczaj mój świat
A sztandar Twej wiary
rozpostrzyj, jak kwiat.
Błękitnym mieczem
przeniknij mą duszę
a z Bożą pomocą
zwycięskim być muszę.

Michale, Michale
kocham Cię tak
Utwierdzaj mnie w wierze
na jawie i w snach.

Michale, Michale,
Zastępy błękitu
Napełnij mnie wiarą
i nadzieją od światu.
Błękitnym Twym mieczem
przeniknij mą duszę
a z Bożą pomocą
zwycięskim być muszę.

Twój Płomień Błękitny
napełnia mnie już
Twa zbroja błękitna
ochrania od burz (3X)

I w pełni wiary świadomie
przyjmuję
Niech się tak stanie! (3X) tu oto i teraz.
Moce potężne, na wieki trwałe
Wszechmocą czynne
rosnące w zasięg
świat ogarniając
aż wszyscy osiągną
Światło Wolności Wniebowstąpienia.


Niech się tak stanie! (3X)

_________________
Habuhiah oświetl mi swoim światłem moją intuicję i wskaż mi drogę , którą mam iść


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 cze 2012, o 14:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
:) A może znasz dekret do Archanioła Chamuela?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 cze 2012, o 16:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 12:44
Posty: 24
Podziękowań: 12
Witaj Magda
mam w swoich zbiorach to;

Archanioł Chamuel

Aktywna świadomość

Jestem archaniołem obdarzającym siłą Bożego serca.
Przeze mnie działa aktywna świadomość.
Łączę cię z uniwersalną boską siłą miłości.
Odtąd powinna ona kierować twoimi czynami,
prowadzić cię w twoich myślach,
wzbogacać cię w twoim odczuwaniu,
towarzyszyć ci w twoim Bycie.
Przyjmij różowy płomień serca i ponieś go,
pod ochroną moich skrzydeł na drugą stronę, w Nowy Czas,
aby twoje prawdziwe światło
wpłynęło w ten świat i wzbogaciło go.
Albowiem Bóg rozpozna cię po czynach twoich.
Niech tak się stanie!


Przesłanie archanioła Chamuela brzmi:

POKOCHAJ SIEBIE I IDŹ ZA GŁOSEM SWOJEGO SERCA.

******************************************


Modlitwa do Archanioła Haniela

Łagodny, przenajświętszy Archaniele Hanielu,
Któremu Pan Zastępów powierzył wszystko,
Co przyjemne w życiu człowieka.
Kiedy odwiedzasz ziemię
Napełniasz ją bogactwem i pięknem.
Zwracam się dziś do Ciebie.
Przynieś mi miłość, radość i harmonię.
Naucz mnie czytać w ludzkich sercach,
Abym odnalazła miłość prawdziwą i szczerą
I umiała rozpoznać prawdziwe uczucie,
Odróżniając je od chwilowego zauroczenia.
Pomóż mi utrzymać związek, w którym jestem,
Jeśli jest on dobry dla mnie i dla partnera.
Przynieś mi proszę, odwzajemnione uczucie
Do wspaniałego człowieka, z którym razem
Będziemy szczęśliwie iść przez życie
I nawzajem dawać sobie najpiękniejsze doznania.
Niech nasze wspólne przebywanie ze sobą
Daje nam radość, rozkosz i odprężenie,
Niech związek nasz będzie dla nas
Oparciem, ukojeniem i inspiracją do życia.
Niech nasza wzajemna miłość
Będzie dla nas źródłem Mocy, siły i natchnienia.
Spraw Łagodny Archaniele, Opiekunie uczuć,
Że ta miłość da nam obojgu spełnienie
Na wszystkich płaszczyznach istnienia,
Wzbogacając nas o najpiękniejsze doświadczenia.
Przynieś mi szczęśliwą, odwzajemnioną miłość
I osłoń ją swoimi skrzydłami.


Modlitwa do Anioła Uzdrowienia

O święty Aniele HABUBUHIAHU, ja ........ wzywam Cię przez święte imię Wiekuistego i Wszechogarniającego, który jest JAHWE, przybądź do mnie z wysokości Niebios i uzdrów mnie. Tobie Pan Zastępów dał moc leczenia chorych na ciele i duszy. Zechciej, proszę, przyłożyć swą anielską dłoń i zdejmij ze mnie to brzemię choroby, które mnie nawiedziło, a miejsce to napełnij boskim Światłem Twego uzdrowienia. Odnów też duszę moją i zbolałe serce oraz wszystko, co we mnie jest chore. Pozostań ze mną i nigdy mnie nie opuszczaj, gdyż imię Twoje zapisane jest w sercu moim. Bądź błogosławiony wśród wszystkich zastępów Niebieskich, bo podnosisz chorych z boleści i zsyłasz im zbawienną rosę. Amen

Modlitwa do Anioła Mądrości (nauka, rozum, oświecenie)

O święty Aniele LELAHELU, którego Pan Zastępów napełni wiedzą i mądrością, ja ............. wzywam Cię, przez Jego święte imię, które jest JAHWE, abyś przeniknął mnie boskim światłem i blaskiem Jego promieni. Proszę, niech dotknięcie Twej anielskiej dłoni rozjaśni mój umysł i obudzi chęć do nauki. Niech otworzą się me oczy na widzenie, a uszy na słuchanie. Niech się wytęży umysł na dalekie myślenie i niech rozbudzą się ukryte w nim talenty. Ty który rozwiązujesz języki bojaźliwych i otwierasz oczy niewidzących, proszę Cię, chroń mnie od wszelkiej niewiedzy, błędów i pomyłek. Daj mi poznać prawdę, która zaprowadzi mnie na świetlistą drogę, będącą drogowskazem dla innych. Zstąp z wysokości Niebios, aby mnie oświecić. Wielkie jest imię Pana i wielkie są Jego dzieła. On jest światłością świata, a wszyscy, którzy są Nim napełnieni, nie chodzą w ciemnościach. Amen

Modlitwa do Archanioła Haniela o powrót ukochanej osoby


O bardzo święty Archaniele HANIELU, którego imię pachnie jak najsłodszy kwiat z rajskiego ogrodu Pana, ja ........... wzywam Cię przez Jego święte imię, które jest JAHWE, wysłuchaj mnie. Proszę Cię, przywołaj do mnie na nowo mojego mężą (moją żonę) i połącz nas nierozerwalnym więzem, którego nic nie będzie w stanie rozdzielić. Kocham go (ją) i pragnę, aby do mnie powrócił(a). Podnieś swój ognisty miecz i odetnij wszystkie powiązania łączące mojego męża (moją żonę) z siłami zła, które go (ją) oplotły. Uczyń to proszę Cię, a ja zrobię wszystko, by odmienić serce swoje i zrobić w nim przybytek dla miłości, w której Bóg będzie miał upodobanie. Ty Archaniele HANIELU, jesteś odblaskiem Miłości Boga, proszę Cię zatem dla Miłości JAHWE wysłuchaj mnie, a ja będę wielbić hojność Twoją i błogosławić święte imię Jego. Amen.

Modlitwa do Anioła Imaniaha o ratunek i pomoc w nagłej potrzebie

O Święty Aniele IMAMIAHU, wzywam Cię, przez Moc świętego imienia Pana Zastępów, Boga Wszechpotężnego, który jest JAHWE, abyś przybył do mnie na pomoc w mojej ważnej sprawie............
Proszę Cię, wyciągnij do mnie zbawienną dłoń, bo w słabości swojej i ziemskiej niemocy nie mogę niczemu podołać. Proszę Cię, niech Pan skieruje na mnie swoje oblicze i niech się wypełnią słowa, które powiedział:
"Wzywaj mnie w dzień utrapienia, a wyrwę Cię..." Boże, Ojcze mój, Ty jesteś moim Bogiem, ja (tu wymień swoje imię) wzywam Cię teraz Mocą Twojego imienia, usłysz moje wołanie! Niech powstaną Potęgi Mocarne i Zastępy Niebios. Niech rozstąpią się chmury obłoków, a nade mną wzejdzie słońce sprawiedliwości. Podaj mi Aniele IMAMIAHU, swą zbawienną dłoń, gdyż w Tobie położyłem swoją nadzieję i ufam, że tak się stanie. Amen

Modlitwa do Anioła Poyela o pieniądze, bogactwo i pracę

O święty Aniele POYELU, ja ........... wzywam Cię przez moc imienia Pana Zastępów, który jest JAHWE, zechciej odmienić moje życie i poprawić moją sytuację materialną, aby nie była dla mnie udręką. Spraw, abym otrzymał (wykonywał) pracę przynoszącą mi radość oraz dobre i godziwe zarobki. Ty jesteś Aniołem udzielającym obfitości dóbr ziemskich ze skarbca Obfitości Pana. On sam powiedział: "Proście, a będzie Wam dane". Więc proszę i wołam: Niech się otworzą nade mną Niebiosa, a hojność Pana przyniesie zbawienie. Albowiem On JAHWE, jest Bogiem Wszechmogącym i nie ma takiej rzeczy, której nie mógłby uczynić. Amen

Modlitwa do Archanioła Haniela o utrzymanie daru wzajemnej miłości

O bardzo święty Archaniele HANIELU, którego imię pachnie jak najsłodszy kwiat z rajskiego ogrodu Pana, ja ............. wzywam Cię przez Jego święte imię, które jest JAHWE, abyś mnie wysłuchał. Spraw, aby Pan - sam będący Miłością - sprowadził dla mnie miłość prawdziwą i szczerą. Niech do duszy tego, który będzie ze mną, nie wkradnie się żadne zło mogące zakłócić naszą radość. Daj nam nowe serca, aby biły zgodnym rytmem nowego życia i połącz je na wieki. Niech Twój święty i ognisty miecz przetnie dotychczasowe niepowodzenia, a źródłem wszelkiego dobra niech będzie Boży Duch. Osłoń nas swoimi anielskimi skrzydłami od błędów i pomyłek. Jeśli w zamysłach Bożych kobieta i mężczyzna zostali dla siebie stworzeni, proszę Cię, Archaniele HANIELU, patronie miłości, wybierz dla mnie istotę i postaw ją przede mną, a ja w radości mojej wielbić będę i błogosławić imię Twoje. Amen

_________________
Habuhiah oświetl mi swoim światłem moją intuicję i wskaż mi drogę , którą mam iść


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL