Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 gru 2012, o 02:33 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Rok 2012

Jaki był dla was rok 2012? Moza sprawdzić na podstawie swojej Drogi Życia, czy coś się wam sprawdziło, czy też nie? Ta interpretacja została wykonana w 2011 roku na rok 2012. Ja ją dałam jako podsumowanie bieżącego roku.


Rok 2012 będzie rokiem, który dominuje zewnętrznie , który przynosi energie 5 to jest już informacja, że na pewno sama w sobie dynamika realizacji wszystkiego na ziemi nie będzie dynamiką łagodną i spokojną, że jest pewien rodzaj rewolucyjnej przemiany zapisanej w tym co będzie się działo wokół nas.

Jaki będzie charakter roku 2012? w kontekście w ogóle jakby potencjału energetycznego ...

Jest to rok 5 - więc jest to czas w którym na pewno nie będzie nudno, nie będzie spokojnie i nic co do tej pory zostało ustalone, poukładane, nie będzie miało szansy trwać w niezmienionej formie. W skład daty roku wchodzą : dwie dwójki, jedynka i trójka – sumarycznie 5.

Więc to jest czas w którym przede wszystkim wielkie rewolucje, zmiany i przetasowania dotyczyły będą układów międzyludzkich, układów które czasami nazywa się spółkami, umowami, partnerstwem, koleżeństwem, związkami.

Jest to dosyć specyficzny charakter roku ponieważ akurat ta forma 5, która tworzy ten rok może powodować zdarzenia, w których będziemy pewne rzeczy widzieć w nowym świetle, w nowym nie tyle lepszym świetle, ale bliższym prawdy. Bliższym stanu faktycznego. Mogą dziać się rzeczy, które będą nam pozwalały uzmysłowić sobie "jaka jest wola nieba".
Czyli wiele osób, wiele sytuacji takich niespokojnych będzie ujawniało dodatkowy aspekt, który może przez nas być odbierany jako oświecenie, jako lśnienie, jako moment w którym nareszcie zaczynamy widzieć coś z zupełnie innego pryzmatu, ale teraz takiego prawdziwego pryzmatu.

Jest to rok w którym powinniśmy sobie stawiać wysokie cele. Dlaczego? - dlatego, że jest to rok, który dynamicznie będzie się toczył, więc my możemy osiągać wtedy takimi krokami siedmiomilowymi nasze dążenia, ale trzeba mieć ta odwagę. Trzeba dać się ponieść z tą falą. Trzeba gdzieś w pewnym sensie jakby serfować i dla wielu z państwa prawdopodobnie może być to rok tej jednej, jedynej fali na którą czeka się całe życie.

Jest to tez czas w którym ogromny wpływ będą mieli ludzie. Ludzie, ich postawy, ich koncepcje, ich współpraca lub brak tej współpracy. Przy wyznaczeniu sobie celów na to należy przede wszystkim zwrócić uwagę, żeby opierać te cele o ludzi. Dlaczego? - dlatego, że bardzo często energia 5 jest też energią która przyprowadza na naszą drogę tego prawdziwego nauczyciela, tego mistrza, tego kogoś kto mówiąc jedno słowo jest w stanie oświecić nas w taki sposób, że wszystko do czego dążyliśmy nagle staje się proste do zrealizowania.

Należy unikać w takim czasie, w takim dynamicznym roku doprowadzania do jakichkolwiek ekstremalnych sytuacji. Wiemy, że 5 sama w sobie jest 5-tką i mądrości i wiedzy i panowania nad pięcioma elementami, ale to jest też taki czas energii, wybuchającego wulkanu. Czyli lepiej nie próbować doprowadzać do ekstremalnych sytuacji w naszym życiu. Natomiast w razie powstania konfliktu, w razie powstania jakichkolwiek spięć w tej konfiguracji, nie należy iść za ciosem, ale szukać rozjemców, szukać (jeśli sami nie możemy sobie poradzić z sytuacją zewnętrzną) ludzi, którzy staną pomiędzy nami, a trudnym momentem w naszym życiu, czy trudną relacją, którzy będą stanowili pewien rodzaj buforu wyciszenia i złagodzenia ekstremalnych emocji, chęci ekstremalnych posunięć.
Przede wszystkim łagodzić należy te sytuacje w imię wyższych racji... w imię wyższego dobra, czyli do naszych celów dążmy w sposób odważny choćby miało to odbywać się poprzez naszą rewolucję życiową, ale ilekroć będziemy wpadać w sytuacje rewolucji niezbyt pokojowej pomiędzy nami, a jakimś układem zewnętrznym to jednak starajmy się wygładzać, wyciszać – nie wycofywać, ale szukać kogoś kto znajdzie płaszczyznę porozumienia. Jest to czas na obecność mediatorów, na obecność rozjemców.

Jest to rok w którym wszystkie osoby zawierające transakcje - i to bez względu na to jaką realizują drogę życia i jaki to będzie ich rok osobisty – jest to czas w którym należy bardzo szczególną uwagę zwracać na wszelkiego rodzaju transakcje handlowe, na ich poprawność, na dopilnowanie realizacji takiej transakcji. Jest to też czas przy którym na odpowiednio przeprowadzonej transakcji handlowej można albo bardzo wiele zyskać albo bardzo wiele stracić. Czyli pewnego rodzaju błędy, które mogą się pojawiać podczas tego typu transakcji nie pozostaną obojętne dla statusu materialnego tych którzy biorą w nich udział.

Jest to tez rok który będzie weryfikował ludzi wokół nas. Będzie weryfikował i my też oczywiście będziemy takiej weryfikacji podlegali nie pod kątem przydatności, nie pod kątem kompetencji, nie pod kątem kreatywności, ale pod kątem lojalności. Będzie to rok który sprawdza lojalność ludzi wobec tych którzy im zaufali. Ta lojalność może być maksymalnie wynagradzana a chociażby minimalny brak lojalności zostanie oświetlony, zostanie ośmieszony i zostanie użyty przeciwko temu komuś kto pozwolił być sobie na "elastyczna lojalność".

Jest to tez czas, kiedy może nastąpić wiele przetasowań w układach partnerskich i w układach przyjacielskich. Szczególnie należy zwrócić uwagę aby nasze sukcesy, czy nasze poczucie własnej wartości, nasze poczucie tego kim jesteśmy nie spowodowało naszego wyniesienia się w środowisku w którym funkcjonujemy ponad innych, bo wtedy zadzieje się coś czego byśmy się nie spodziewali, nasi przyjaciele będą występować przeciwko nam tworząc szeregi naszych wrogów. W tym roku trzeba bardzo uważać na to aby nie przyznać sobie laur pierwszeństwa, bo ci którzy stanowili nasze oparcie, być może ci którzy byli współtwórcami naszego sukcesu czy to życiowego, czy emocjonalnego czy zawodowego wystąpią w sposób otwarty przeciwko nam i będzie to coś czego nie będzie można już odwrócić, czego nie będzie można cofnąć. Jeśli zmienią się układy towarzyskie poprzez nasze niefortunne działanie, przez nasze niefortunne samookreślenie się to te przetasowania spowodują blokady, w których my będziemy mieli trudność z dojściem do tego celu, do którego chcielibyśmy zmierzać.

Powyższy tekst tak jak wspomniałam był pisany w 2011 roku i miał za zadanie pokazać jak będzie wyglądał rok 2012, na co trzeba zwrócić uwagę i jak się do niego przygotować, aby minął szybko i bezproblemowo. Niżej zostały opisane poszczególne Drogi Życia każdego z nas i zostało do nich przyporządkowane znaczenie jak będzie właśnie wyglądał 2012 rok dla każdego po kolei. W celu wyliczenia swojej Drogi Życia zapraszam tutaj ---> http://www.forum.salontajemnic.pl/kurs-numerologii-droga-zycia-t751.html lub po prostu dodać wszystkie liczy ze swojej daty urodzenia do siebie, zredukować do jednocyfrowej, a resztę dwucyfrowych zapisać jako poldliczby i tym się kierować czytać opis. Np. osoba urodzona 23.06.1976 po dodaniu do siebie liczb 2+3+0+6+1+9+7+6=34
3+4=7 jest z Drogi Życia 7/34 szukamy opisu i czytamy. Oczywiście w zależności od liczenia, różne mogę wyjść te podliczby.Dla 1
Jedynki będą w czasie, gdzie większość sytuacji, większość czy trudnych czy łatwych, ale jednak zmieniających te układy sytuacji będzie dotyczyło wyborów emocjonalnych. Będziecie państwo podejmowali decyzje o rozpadach, będziecie podejmowali decyzje o zawieraniu nowych układów, ale mogą dziać się też takie sytuacje przypominające wam relację uczuciową, którą trzeba będzie złożyć na ołtarzu dotychczasowego układu w imię wyższych racji. To może być rok, w którym wiele się będzie działo. Nadrzędnie dominująca będzie energia miłości, energia partnerstwa, energia rodziny, ale gdzie wasza chęć będzie musiała ustąpić miejsca temu co jest tzw. nadrzędnością. Temu co jest wyższą racją.
W tym czasie mogą zapadać decyzje o ślubach i o rozwodach, ale niekoniecznie – bo my tego chcemy.
Mogą pojawiać się po raz kolejny sytuacje, gdzie musimy się na coś zdecydować, gdzie lepiej jest np. jakbyśmy wyszli z jakiegoś związku małżeńskiego, gdzie pomimo tego, że my nie chcemy, pomimo tego, że my chcielibyśmy go jednak utrzymać lub będziemy zawierać czy wchodzić w związki małżeńskie nie tylko dlatego, że uczucie nas do tego popycha ale proszę uważać – wszystkie jedynki, które są w układach partnerskich powinny szczególnie uważać na pojawianie się nowego życia, na te odpowiedzialność, która może nagle spaść choć jej się wcześniej nie brało pod uwagę. Życie uczuciowe i rodzinne będzie wiodącym tematem.
Natomiast mogą się również pojawić wpływy osób trzecich burzące dotychczasowe ustalenia, burzące dotychczasowe relacje i na tym należałoby się skupić na tyle, aby nie wpuszczać w swoje rodziny, nie wpuszczać w swoje życie ludzi którzy sieją ferment. Nawet jeśli nam jest fajnie w ich towarzystwie, nawet jeśli jest nam przyjemnie, to przy pierwszym momencie, w którym Państwo zauważycie, że jest to ktoś kto nie działa dobrze na wasze dotychczasowe układy rodzinne należy się takiej osoby ze swojego życia pozbyć i to też może być ten aspekt wyższej racji.

To też czas poznawania ludzi, którzy nie są przypisani uczuciowo do nikogo, jest to czas pojawiania się ludzi, którzy będą w swoim charakterze nieśli ten potencjał stałości, ten potencjał stworzenia związku, założenia rodziny. Wymagać to będzie niestety od Was poświęcenia swojej indywidualności. Czyli mogą się w waszym życiu pojawiać ludzie, którzy dadzą wam możliwość założenia rodziny pod warunkiem, że Wy odstąpicie od czegoś co jest synonimem Waszej indywidualności.

Jest to również dla 1 czas w którym mogą się weryfikować układy zawodowe. Czas w którym lepiej jest przemilczeć jakąś uwagę, czasami nawet wejść w cień po to aby zachować dobre układy ze swoimi zwierzchnikami.
Nie jest to dla 1 jednak dobry czas na podejmowanie rewolucji, bo próba rewolucyjnego stworzenia relacji zawodowej może zakończyć się niestety, ale koniecznością odejścia z pracy.
1 te 1 , 1/10 powinny unikać w ogóle w najbliższych miesiącach ryzykownych posunięć. , ryzykownych inwestycji. Tak jak bardzo często 1 udaje się na tego typu zachowania wiele zyskać tak ten rok może uczyć Was pewnego rodzaju pokory, że nie zawsze i nie wszystko musi być zgodnie z waszymi planami i z Waszymi oczekiwaniami.
Z racji tego, że jest to bardzo dynamiczny rok i możecie mieć skłonność do gwałtownych reakcji, do nadmiernej wybuchowości lub wręcz do nadmiernej aktywności proszę zwracać uwagę na drodze. Szczególnie 1 które prowadzą pojazdy mechaniczne, proszę okiełznać potrzebę zaistnienia i pokazania innym jak to się powinno zrobić szczególnie za kierownicą.
Możliwe spotkania miłosne ale one raczej powinny być traktowane jako romanse, bo nie będą przynosiły stabilizacji.

Dla 1/10
Maja przed sobą rewelacyjny czas. Ma zamknięcie cyklu i jednocześnie wchodzenie w nowe możliwości jakby zmiany w swoim życiu ale dzięki pojawianiu się ludzi, którzy będą stanowili coś na kształt protektoratu. Znajdziecie ludzi którzy „klepną” Wasze pomysły, znajdziecie ludzi którzy pomogą Wam załatwić sprawy trudne do załatwienia , znajdziecie również w ogóle pomoc w realizacji podejmowanych przedsięwzięć. Przyspieszenie w karierze zawodowej. Sława, sukces i uznanie stanie się Waszym udziałem ale pod warunkiem, że nie rozproszycie tej energii, pod warunkiem, że udowodnicie swoja wartość w czasie chaosu. Bo dla Was również będzie to czas takiego chaosu. Ale z chaosu wszystko powstaje, w chaosie wszystko ma swój początek i jeżeli w chaosie potrafimy wyłapać te swoje 5 minut, to właśnie Wy będziecie miały te swoje 5 minut chociaż nie będzie ono trwało 5 minut ale może trwać kolejnych kilka ładnych lat .
W tym czasie możliwe są również wszelkiego rodzaju dodatkowe finanse. Niektóre z niezbyt miłych zdarzeń (spadki) ale również możecie otrzymać darowiznę lub rodzaj sponsoringu do realizacji przedsięwzięcia, które zostanie uznane jako genialne czy na miarę nadchodzących czasów.
To na co powinniście zwrócić uwagę to tylko i wyłącznie na możliwość chwilami nadmiernie impulsywnych zachowań. I wybuchowość. Ale jeśli nad tym zapanujecie to rzeczywiście jest to rok w którym można się uśmiechać do własnej prognozy na nadchodzące miesiące.

źródło: opracowano przez "nadzieja_oo" na podstawie programów Tarocistki Danuty(reszta postów też)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2012, o 02:39 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Dla 2
Dla dwójek jest to 7 rok numerologiczny. To czas kiedy zaczynamy rozmawiać sami ze sobą, w którym sytuacje zewnętrzne mogą działać na nas w dwojaki sposób. Możemy spinać się wewnętrznie, ustawiać pewien rodzaj pryzmatu – takiego celownika na przyszłość i możemy dążyć do tej przyszłości jakby nie skupiając się na chwilowych porażkach, na chwilowych utrudnieniach, ale również bardzo często w 7 roku numerologicznym jesteśmy bardzo wrażliwi, czasami nawet nadwrażliwi. Jesteśmy mało odporni na konwersację, mamy skłonność do wycofywania się, mamy skłonność do zapadania się, mamy skłonność do takiego wewnętrznego odlatywania.
Dla dwójek ta 7 może być o tyle trudna, że dwójki generalnie funkcjonują najlepiej w relacji z drugim człowiekiem a 7 bardziej skłania do tego żeby tworzyć swoje cele, żeby tworzyć swoją drogę, żeby zachowywać pewne rzeczy dla siebie, żeby nie bić piany, żeby nie przegadywać, żeby się tak spiąć wewnętrznie i właśnie jednoosobowo zacząć dążyć do wybranego, do określonego celu.

To też jest czas dla 2 w którym dobrze jest podejmować wszelkiego rodzaju decyzje związane z awansami zawodowymi, wszelkiego rodzaju decyzje związane z podejmowaniem doskonalenia zawodowego i dobrze jest w tym czasie robić rzeczy przede wszystkim dla siebie. Rzeczy, które powodują, że nasze wnętrze zaczyna się budować. Że jeśli my się rzeczywiście nadmuchamy, a tam w tym wnętrzu nie ma tego kręgosłupa na którym możemy opierać siebie w momencie jakiś zawirowań zewnętrznych no to nic z tego nie wynika.

Dla 2/2
Nadchodzący rok jest przede wszystkim ostrzeżeniem przed nadmiernym informowaniem otoczenia. Powinniście Państwo zdecydowanie w tym roku zaprzestać zwierzania się. Wszystkie ważne słowa, wszystkie ważne decyzje, wszystkie ważne przedsięwzięcia, wszystkie ważne plany powinniście zachowywać dla samych siebie i w sobie. W przeciwnym razie w pewnym sensie tak jakby świat zewnętrzny czyli nawet czasami ludzie, którzy nie dotrzymają tajemnicy mogą doprowadzać do sytuacji, że zostaniecie pozbawieni szansy na realizację. Może to następować u tych co np. pracują nad jakimiś wynalazkiem, którzy pracują nad jakimiś pracami, które chcą publikować, którzy pracują nad dziełami, które są skutkiem ich pragnień - może coś zostać Wam wykradzione, może coś zostać opublikowane zanim jeszcze osiągnie pełny kształt i przez to ten sukces nie będzie takim sukcesem jak byście państwo oczekiwać mogli.

Jest to również dla 2/2 czas, w którym mogą pojawiać się sytuacje takie niekomfortowo emocjonalnie. Jeśli jesteście w związku, może następować ten czas oddalenia się od siebie partnerów. Z takiej czy z innej przyczyny. Nawet jeżeli będzie działa się taka sytuacja, że państwa sukces zawodowy oparty będzie o częste wyjazdy, o delegacje, o prace okresowe poza domem to przed tym się nie bronić. Bo to oddalenie w partnerstwie i tak musi mieć miejsce. I tak musi zaistnieć taka sytuacja. Więc jeśli będzie to oddalenie kontrolowane to ono nie położy się cieniem na Państwa związku. Ono się tylko będzie kładło cieniem na tym wewnętrznym spokoju, wewnętrznym poczuciu, że nic się nie wydarzy złego, ale generalnie 2-ki są takie wrażliwe i najlepiej jakby komuś troszeczkę wisiały na plecach wtedy wiedzą, że wszystko jest ok, że nic się nie dzieje, że nie zostaną same.
Jest to też niestety czas w którym układy emocjonalne kuleją, nieszczęśliwe będą się rozpadały. Mogą się rozpadać nie tylko układy emocjonalne, mogą się w ogóle rozpadać układy towarzyskie – nie na zasadzie kończenia się tych układów, ale mogą się tworzyć takie jak gdyby dwa obozy. Państwo również możecie być przypisywani do któregoś z obozów. Więc jeżeli Wam zależy na trwaniu jakiegoś układu towarzyskiego, jakiejś znajomości, jakiejś sympatycznej relacji trzeba mało mówić a czasami nawet pohamować się przed jakimkolwiek komentarzem sytuacji, która byście chcieli jakby ocenić jako nadmiernie niekomfortową dla was. 2-ki mają taką trochę skłonność wkraczania w pozycję mediatorów więc tu proszę stronić od stawania pomiędzy "wódką a zakąską". Dajcie sobie państwo spokój przez ten 6 rok numerologiczny z próbą mediowania pomiędzy innymi ludźmi, którzy mają problem z porozumiewaniem, bo wy możecie na tym najbardziej ucierpieć.

W układach zawodowych, biznesowych nie należy zwracać uwagi na humory, nie należy zwracać uwagi na sympatie co u 2 jest bardzo dominujące. Dobry czas na podejmowanie wszelkiego rodzaju działań związanych z dokształcaniem szczególnie jeśli byłoby to związane z przemieszczaniem się, z podróżowaniem. Dyskrecja i mądrość to jest hasło przewodnie dla 2.

Dla 2/11
2/11 będą przeżywały skrajności emocjonalne. Od wielkich miłości do wielkich nienawiści. I od wielkiego szczęścia po wielkie rozczarowanie. Od wielkiego optymizmu po skrajne stany czasami nawet depresyjne. 2/11 w ogóle mają taką skłonność do takiego bardzo, bardzo zaznaczonego dualizmu. Więc ten 6 rok numerologiczny, który będzie bardzo mocno pobudzał, który bardzo mocno będzie pracował na tym świecie zewnętrznym może powodować takie ściąganie trochę do tego centrum. Proszę się przed tym bronić bo najlepsza jest ta równowaga, ta umiejętność wyśrodkowania, ale na takie huśtawki, na takie sytuacje które będą was odzierać wewnętrznie należałoby się przygotować.
Jest to czas absolutnie dla 2/11 na spełnienie własnych planów i własnych marzeń. Pod warunkiem, że Państwo sami nie wpadniecie w dylemat pt. Czy ja rzeczywiście tego chcę, czy nie chcę?. Tu ten rok należy wykorzystać na takie spójne działanie ukierunkowane na cel który postawiliście przed sobą jakiś czas temu, bo ten czas będzie sprzyjał nie tyle tworzeniu perspektywy do realizacji takich planów, takich marzeń, ale wręcz do ich spełniania w tym nadchodzącym roku.

To co może dokuczać, to co może doskwierać w tym roku, to pewien rodzaj braku poczucia stabilizacji. Ale tym się nie należy nadmiernie przejmować, bo zwykle tak bywa, że jeżeli my mamy czas sprintu do zrealizowania czegoś co jest naszym założeniem to my musimy opuścić coś, musimy rzeczywiście tak trochę w takich skokach po kamieniach, do wszystkiego gonić. Próba zatrzymania się na jednym z kamieni może doprowadzić do rozchwiania naszej równowagi, ale jeśli my pójdziemy takimi skokami to zdecydowanie ten brak stabilizacji nie będzie odczuwany jako utrata bezpieczeństwa tylko po prostu i zwyczajnie jak szybki bieg przez strumień.

Należy uważać bo będziecie państwo w tym roku ofiarami ludzi których ogólnie rzecz biorąc często nazywamy złym towarzystwem. Czyli będą się wokół Was kręcili ludzie, którzy mogą chcieć się podpiąć pod was. Mogą chcieć was wciągnąć w jakieś swoje dziwne układy, bo będą zmierzać taką ścieżką sukcesu. Wtedy stajecie się takim łakomym kąskiem, ale też stajecie się człowiekiem którego inni próbują pozyskać.
Więc proszę uważać na ludzi którzy będą was próbować wplątać w jakieś dziwne układy, ale też na ludzi których określa się mianem "złego towarzystwa", bo tu mogą się pojawiać, takie wpływy środowiskowe.
To czego należy wystrzegać się w tym okresie pamiętając, że jest to 6 rok numerologiczny a więc czas rozwoju wnętrza - to należy unikać używek. Kto nigdy nie pił, nie palił niech nie próbuje, bo może się wciągnąć i mieć trudność z rzuceniem, a ci którzy w jakikolwiek sposób w swoim życiu funkcjonują z używkami na co dzień mogą doświadczać takich trochę zgubnych skutków tych używek. Jest to w ogóle rok z lekką skłonnością do nadużyć. Dobrze by było to ograniczyć dlatego że 2/11 mogą w tym roku również mieć pewien rodzaj problemów zdrowotnych związanych z zaburzeniami hormonalnymi, więc wszystko co jest "nad" będzie trudne do pozbycia się, w tym również i nadwaga.
Pojawia się państwu koncepcje takich bardzo twórczych rozwiązań i rzeczy, które do pewnego momentu mogły nie znajdować pomysłu na rozwiązanie. To są też bardzo konstruktywne pomysły, które mogą graniczyć z takim geniuszem, z takim nagłym błyskiem np. jak rozwiązać daną sytuację, daną sprawę.

Dla 2/20
Przede wszystkim 2/20 będą miały trochę problemów z ludźmi którzy są wobec nich zazdrośni, zawistni. Nawet nie trochę a dosyć dużo. Będą pojawiać się ukryci wrogowie. Nie zawsze wrogowie obcy. Może się dziać w tym roku tak, że gdzieś pojawią się bardzo złe emocje wśród ludzi, którzy potajemnie będą wam źle życzyć. Natomiast ukryty wróg jest o tyle niebezpieczny, bo my sobie nie zdajemy sprawy z jego intencji. Maska jest maską przyjazną - bądźcie państwo po prostu wyczuleni na to.
Czeka was bardzo dużo rywalizacji i w oparciu o tą rywalizację i o sukcesy, które w trakcie tej rywalizacji będziecie odnosić może być to przyczyną do pojawiania się tej zawiści, nawet wśród ludzi którzy jeszcze rok, czy dwa czy trzy lata temu Wam dobrze życzyli.

Należy absolutnie uważać w tym roku na wszystkie historie związane z ostrymi narzędziami ponieważ jest to akurat taka konfiguracja, która może doprowadzać do zranień ostrymi narzędziami.
Mogą się pojawiać przeszkody. Mogą się pojawiać przeciwności w realizacji lecz im się nie należy poddawać. Ale przede wszystkim przy pokonywaniu tego typu trudności musicie się kierować własnymi doświadczeniami. Należy unikać doradców, należy unikać konsultowania swoich kroków z ludźmi, których do tej pory mogliście uznawać za autorytety, bo ten wpływ zawiści jest wpływem, który możemy ograniczyć w naszym życiu poprzez nieotwieranie dostępu do naszego sukcesu.

Też tutaj jest rada, aby unikać w ogóle plotek, w których Wy moglibyście brać udział. Bo będzie się to w pewnym sensie obracało przeciwko Wam. Sami również nie powinniście czy wysłuchiwać czy dawać posłuchu ludziom, którzy w jakiś niefajny sposób opowiadają o kimś innym, bo to będzie działało jak lustro. Czyli zatrzymać się, stop zazdrości, stop zawiści i stop plotkom - to taki czas w którym proszę w tym nie brać udziału.
To będzie również rok w którym będziecie Państwo mogli rozróżnić prawdę od fałszu. Będą działy się takie rzeczy, które umożliwia pozyskanie takiej wiedzy.

To też będzie rok w którym bardzo mocno będziecie się kierować w stronę rozwoju duchowego. W stronę tej duchowości, która być może zawsze was pociągała, ale jednocześnie gdzieś cały czas inni wpływali na przesuwające się terminy, zagłębianiu tej wiedzy - tej wiedzy duchowej, tej wiedzy ezoterycznej.
Jaka rada? przy tym wszystkim, bo to dość dynamiczny rok dla Państwa proszę korzystać bardzo dużo z tego co nam ofiarowuje przyroda. Czyli jeżeli odpoczywać to nie na kanapie przed tv, ale na spacerze, w lesie, nad potokiem. To będzie taki moment, gdzie się będzie genialnie harmonizowało Państwa wnętrze i to będzie taki moment gdzie będziecie w sposób naturalny uzyskiwać równowagę, a z drugiej strony ładować akumulatory.

źródło: opracowałam na podstawie programów Tarocistki Danuty

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2012, o 02:43 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Dla3
Dla 3 jest to 8 rok numerologiczny. Ten 8 rok przede wszystkim daje nam możliwość finalizowania tego co przygotowywaliśmy przez cały czas i zbierania plonu tego co zasialiśmy. Czyli w sumie 8 rok numerologiczny nie ma charakteru jednoznacznego. Natomiast jest to wypadkowa naszych działań z wcześniejszych 7 lat. W niejednym przypadku jest to sukces, w wielu przypadkach może to być czas klęski. I porażki jeśli 7 lat zmitrężyło się.
To też czasami jest czas kiedy kumulują się sprawy sądowe i wysoko urzędowe, ponieważ 3 realizują drogę kontaktu z drugim człowiekiem to też może być czas w którym będziecie potrzebowali innych ludzi do tego żeby w tego typu sprawach wam pomogli i Wy możecie być proszeni o pomoc, o udział w jakich sprawach, które są na takim trochę wyższym poziomie orzecznictwa sprawiedliwości.

Dla 3 w formie podstawowej
Jest to czas gdzie odczują taką wewnętrzną siłę i ten wewnętrzny ''power" do dokonywania rzeczy do których się do tej pory tylko miały odwagę przymierzyć. 3 mają skłonność do rozpraszania uwagi. Maja skłonność do naśladownictwa czyli nie zawsze potrafią iść jasno wytyczoną drogą do celu. Czasem mogą zboczyć z tej drogi np. 'wydaje mi się, że ten cel jest lepszy niż ten który sobie obrałam". W tym czasie wyraźnie będziecie mieli siłę do tego, żeby docierać do swojej własnej mety. Jest to również czas bardzo dobry dla tych osób, które zajmują się jakąkolwiek pracą naukowa, bo jest to czas w którym dokonujemy odkryć, czas w którym nasze dążenia naukowe zostają zauważone, zostaje docenione. Te okrycia – jak gdyby charakter zdarzeń taki odkrywczy nie dotyczy tylko ludzi zajmujących się naukowym działaniem, bo też w życiu szarej trójki może się dziać czas na badanie sytuacji i dostrzeżenie jej możliwości rozwiązania dzięki sile własnej w taki sposób, że poczytujemy to sobie jako ogromne osiągnięcie.

Jest to czas w którym państwa popularność będzie zdecydowanie rosła. Będą Wam przydzielane nagrody, będą przydzielane awanse – dlaczego? - bo docenione zostanie zaangażowanie, doceniony zostanie charakter super komunikacji, która towarzyszy 3 z Drogi Życia. To na co musicie zwracać uwagę to na motywację i na jakość danych w oparciu o które podejmą państwo określone działania. Jeżeli będzie to nosiło znamiona irracjonalności, jeżeli będzie to nosiło znamiona kierowania się pobudkami czy informacjami, które nie są faktami wtedy niestety ale będziecie właśnie doświadczać porażki. Jakie to mogą być sytuacje? - np. Stwierdzenie 'ja jakiejś sprawy nie załatwię, bo ktoś mi mówił, że tego nie trzeba załatwiać". Niesprawdzone fakty, kierowanie się dziwną irracjonalną pobudką może powodować problemy. Więc tego należy unikać.

Jest również taki przymus tego roku zachowania absolutnej dyscypliny, też dyscypliny finansowej. W przeciwnym razie istnieją zagrożenia, że szczególnie układy spółek, współpracy, układy zawodowe będą się rozpadały ale nie w taki sposób, że ludzie się rozchodzą i trudno – każdy robi swoje tylko gdzieś w tle będą funkcjonowały komplikacje prawne. Procesy, które mogą się toczyć wtedy przez wiele miesięcy albo i lat i na to trzeba zwrócić szczególną uwagę.
To co jest tez takim ostrzeżeniem, to musicie dbać o te swoją równowagę pomiędzy energią uzyskaną a wydatkowaną. Bo mogą się pojawić dolegliwości, choroby o podłożu emocjonalnym wtedy kiedy niesieni na fali sukcesu zapomnicie, że jesteście tylko ludźmi. Wtedy kiedy wydatkujecie zbyt dużo energii nie dając swojemu organizmowi szansy na to, żeby ja uzupełnić.

Dla 3/12
Przede wszystkim 12 mają taki szczególny moment w tym roku bo zaczną się dziać w ich życiu sytuacje, zaczną się fizycznie dokonywać momenty, gdzie następuje umiejętność, zdolność coś czego może wcześniej tego państwo nie doświadczaliście - panowania ducha nad materią. Czyli te wasze wewnętrzne siły pozwolą w sposób taki absolutnie fizyczny przekształcać świat materialny wokół Was. Należy ten moment wykorzystać bo nie często się taki moment pojawia w naszym życiu.

Jest też jakby informacja tego roku, że osoby które miały problemy zdrowotne, osoby które podlegały długotrwałym procesom leczenia nie przynoszącym spektakularnych wyników, osoby które odczuwały dolegliwości być może nie leczone, ale je odczuwały będą miały teraz taki moment maksymalnej koncentracji sił witalnych w organizmie graniczących z samoleczeniem. Czyli proszę dużo uwagi poświęcać własnemu zdrowiu, dolegliwościom, sukcesom medycznym bo to się będzie jak gdyby finalizowało w taki sposób, że coś co trwało lata całe, nikt sobie nie mógł z tym poradzić nagle samo ustępuje, bo państwo dokonaliście samoleczenia. Jest to znaczny zwrot i zdrowia i kondycji fizycznej, ale też i kondycji psychicznej.

Bardzo konstruktywne działania szykują się 3/12 choć nie jest to zawsze łatwe w przypadku akurat tej konfiguracji.
Będziecie Państwo genialnymi doradcami dla innych więc często ludzie mogą się podświadomie kierować do Was z zapytaniami. Nie bójcie się im udzielać rad, bo macie te swoje 5 minut, które należy wykorzystać nie tylko dla siebie ale też i dla tych którzy są wam bliscy, którzy są Wam drodzy albo którzy wam po prostu zaufali.
Będą się umacniały wszelkiego rodzaju znajomości, przyjaźnie. To jest bardzo dobry czas dla 3/12. Dominować będzie logiczne myślenie i ono będzie skutkowało sukcesem. Osiągniecie taką umiejętność, taką zdolność, łatwo będzie Wam przychodzić równoważenie tego świata zewnętrznego, tego świata emocjonalnego, tego świata duchowego z ważnością świata materialnego. Mniej będzie w tym roku takiego latania pomiędzy albo rzucaniem się tylko w materialne sprawy tylko i wyłącznie odbywające się kosztem zaniedbania spraw emocjonalnych i wewnętrznych własnych potrzeb. Albo rzucanie się w stronę własnych subtelności wewnętrznych co się odbija na niedomogach finansowych. Ten rok pozwoli to zrównoważyć. Ten rok będzie takim rokiem w którym znajdziecie ten złoty środek.
Jest też takie ostrzeżenie abyście dawali odetchnąć w tym czasie swojemu umysłowi, bo może występować nadmierna aktywność wewnętrzna, gdzie nikt nie będzie o niej wiedział, gdzie na pozór wszystko wydaje się być pod kontrolą a państwa może to męczyć.
To co jest jeszcze ostrzeżeniem – przy tych sukcesach materialnych które staną się państwa udziałem pilnujcie by nie popaść w taką sytuacje, że -... jeszcze i jeszcze i jeszcze iii nie umiemy złapać tego momentu gdzie rzeczywiście te nasze potrzeby są nasycone wtedy zatracicie radość tego roku.
Jest tez ostrzeżenie, żeby nie rzucać się na nadmiar materii, bo wtedy może nastąpić wyczerpanie tego zdrowia, tej siły fizycznej a co za tym idzie – to co zarobicie stracicie na lekarzy. Czyli proszę dbać o ten czas relaksu, o ten czas odpoczynku pomimo tego, że będziecie mieli takiego 'powera'. Pomimo tego, że możecie mieć takiego spida, że zdawałoby się, że sen to jakaś abstrakcja. Ta przyjemność sukcesu może chwilami państwu zakłócić równowagę tego czasu.

Dla 3/21
To będzie rok trochę takich dziwnych zdarzeń, niewyjaśnionych, takich które będą chwilami powodowały, że będziecie mogli zaistnieć w formie bardzo konkretnej, ale wykorzystując ten fakt, że natura 3 jest naturą odgrywania swojego życia na scenie. Więc będziecie mogli w tym roku odczuwać siebie jako tych którzy biorą udział w filmie. Na pewno nie będzie to czas w którym wszystko jest przewidywalne i wszystko jest poukładane i w pewnym sensie realizuje się tylko to co braliśmy pod uwagę albo na co wskazywał rozwój wydarzeń.
Nie wchodzić w konflikty prawne jeśli chodzi o jakieś rozrachunki finansowe. Istnieje ryzyko, że będziecie te sprawy przegrywać a co za tym idzie tracić pieniądze i tracić również pieniądze na swoich prawników.

3/21 w trakcie królowania 8 roku numerologicznym szczególnie powinna uważać na wszelkiego rodzaju zdarzenia związane ze zranieniami. Może być to czas gdzie więcej historii roztargnienia będzie się kończyło jakimś urazem wygenerowanym przez narzędzia ostre.
Będzie to również czas dużej aktywności życiowej. Będziecie również podlegali pewnego rodzaju prawom życiowym. Niestety nie da się tego uniknąć. Jest to taki czas - żniw, podsumowania i niektóre sytuacje mogą poniekąd jakby ukazywać Wam to, że rządzą w tym świecie nadrzędne prawa. W tym prawa ludzkie i prawa boskie, którym podlegamy i należy respektować te prawa, w przeciwnym razie może przychodzić konsekwencja, która może grozić wszelkiego rodzaju utratami dóbr materialnych. Pomimo tego, że jest to 8 rok numerologiczny jest skutkiem tego wszystkiego co poczyniliśmy wcześniej. Czyli co posiałeś to zbierzesz. Jeśli nasza praca nad samymi sobą, nad nasza materią, nad naszymi relacjami z innymi ludźmi była pracą konsekwentną, konstruktywną, w która wkładaliśmy maksimum naszego wysiłku – wtedy faktycznie ten 8 rok numerologiczny to jest taka "wisienka na torcie". Lecz jeśli przez wcześniejsze lata pracowaliśmy nie tak jak należy, wtedy w 8 roku numerologicznym przychodzi najsilniejsza konsekwencja, bo bardzo często przychodzi też obnażenie naszych niepoprawnych zachowań.

Jest to również czas w którym Państwo będziecie mieli szansę rozpoznać własne emocje.
Oczywiście 3 są bardzo komunikatywne, są szalenie aktywne wewnętrznie i zewnętrznie, są przeżywające. Bardzo często identyfikują się ze scenariuszami, życia innych ludzi i ten rok obecny będzie takim czasem gdzie będziecie w stanie na skutek też i waszej postawy i tej energii która was będzie otaczała rozpoznać co jest wasze, co nie wasze. Co jest w was jasne i czytelne a co jest zaciemnione i bliżej nieokreślone.

Dla 3/30
Te 3 będą przeżywały takie momenty totalnych uniesień, marzeń, o miłości idealnej, o miłości takiej niemalże książkowo - bajkowej. Jest to czas w którym taką miłość możecie zrealizować, możecie spotkać. Dlatego proszę nie obawiać się i nie wpadać w dylematy jeśli faktycznie wasze emocje, wasze serce zacznie bić do kogoś w takim rytmie w jakim jeszcze do tej pory nie biło w waszym życiu. Wiele przedsięwzięć rozpoczętych będzie możliwe do realizacji jednocześnie więc niekoniecznie będziecie stawać w dylematach na czym się skupić, co wybrać, w co się angażować, co sobie odpuścić. Czas będzie sprzyjał temu, że im więcej zadań postawicie przed sobą tym łatwiej będzie Wam je zrealizować i tym większy będziecie odnosić wtedy sukces.

Nie tylko odezwą się w was a wręcz manifestować będą wszelkiego rodzaju talenty związane ze zdolnością organizacji wszelkiego rodzaju sytuacji. W tym jeśli ktoś pracuje w mediach to duże spektakularne imprezy medialne zdecydowanie powinny być państwu powierzone bo będziecie w stanie poradzić sobie z tym perfekt... Jakby przy całej 3, która często daje rozproszenie ten czas obecny jest czasem gdzie ta 3 będzie potrafiła spiąć te wielowymiarowe, wielopłaszczyznowe zobowiązania i spowodować, że wszystko chodzi super. Jest to też czas (jeden z najlepszych) w którym materia będzie do was przypływać zgodnie z waszą potrzebą życiową. Hasło "każdemu wg. potrzeb" będzie bardzo intensywnie funkcjonowało w waszej rzeczywistości. Nie będziecie cierpieć niedostatków materialnych. Nawet należałoby oczekiwać wtedy więcej, bo będzie miało szansę spływać do państwa.
To czas w którym będziecie doświadczać przypływów materialnych które są jakby na zamówienie np. ktoś chce kupić lub zmienić samochód, ale ma świadomość, że nie stać go na to więc nie powinien ograniczać się własnymi myślami. Po prostu i zwyczajnie złożyć zamówienie do nieba i nagle zostanie spowodowane to, że pieniądze przypłyną. Z niewiadomego źródła. To będą źródła których wcześniej nie braliście kompletnie pod uwagę. W tym roku należy starać się by dzielić się tą swoją dobrą passą, tym swoim szczęściem z innymi idąc im z pomocą. Jeśli będziecie się chcieli dystansować do problemu innych ludzi tylko się zanurzając w swoim szczęściu czy w swoich sukcesach wtedy mogą się zacząć zmartwienia, które położą się cieniem na tym zadowoleniu. Mogą występować dość trudne i niepokojące sytuacje. One się będą rozwiązywały bardzo dobrze dla was. Ich zaistnienie trzeba przyjmować jako rodzaj pikantnego dodatku do tego szczęścia, które się będzie realizowało, a nie jako rodzaj czegoś co jest zamachem na to szczęście.

źródło: opracowałam na podstawie programów Tarocistki Danuty

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2012, o 02:48 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Dla 4 z drogi życia
Dla 4 to 9 rok numerologiczny. To czas totalnego zakończenia pewnego okresu, pewnego cyklu. To wcale nie znaczy, że my wszystko musimy stracić lub wszystko się musi komplikować. Jest to czas, w którym rzeczy bezużyteczne energetycznie, rzeczy których już byśmy nie mogli rozwijać, wzmacniać w przyszłych latach są rzeczami z których rezygnujemy albo które same odpadają od nas. np. niekomfortowy układ zawodowy gdzie codziennie rano ze łzami w oczach wchodzimy do pracy i tak naprawdę my w niej nie chcemy być ale nie mamy odwagi podjąć decyzji o jej zmianie skutkuje tym, że 9 rok numerologiczny spowoduje otrzymanie wymówienia. Jest to informacja – tak strasznie się męczyłeś , że zostaje zwolnione to miejsce byś za chwilę miał szansę znaleźć taką pracę która będzie dla ciebie satysfakcjonująca. Jeśli byliśmy w związku który był związkiem dysfunkcyjnym, a energia tworzenia, rozwijania się tego związku została wyczerpana to jest moment, kiedy taki związek będzie się rozpadał. Wiele takich końców może się pojawiać w 9 roku numerologicznym nie dlatego, że jest rok ciężki tylko dlatego, że my jako ludzie w swojej strukturze nie mamy łatwości pozbywania się rzeczy, które już przestały być użyteczne. To czas oczyszczania, czas robienia miejsca, czasem w którym dopełniają się pewne rzeczy po to, abyśmy odebrali rodzaj nauki, wyciągnięcia wniosku.
W 9 roku numerologicznym nie powinno się podejmować żadnych gwałtownych decyzji. Jeśli jesteśmy targani dylematami, to zostawmy to na zasadzie ''jeśli coś jest nie dla mnie to samo odpadnie".
Nie jest to najszczęśliwszy czas do inicjowania nowych rzeczy. Bo to jest na zasadzie "jeśli dziś wyrzucasz z szafy to nie jest mądre w tym samym czasie zakupić nowe rzeczy."
Osoby które nie muszą podejmować nowych wyzwań lepiej żeby tego nie robiły. Jedyną dobrą rzeczą którą dobrze jest inicjować to działanie związane przede wszystkim z nauką lub powracaniem do zaniechanych rzeczy. Bo to też taki czas odgrzebania i sprawdzenia czy jeszcze coś się z tym da zrobić. Jeśli chcemy zostawić nasze życie losowi w jego rękach to ten 9 rok numerologiczny jest dobry dla osób, które boją się ryzykownych decyzji, wolą żeby życie im się toczyło samo. Nie próbować reanimować czegoś co umarło i wtedy to życie toczące się oczyści tą przestrzeń która powinna zostać zwolniona.

Dla 4
Będzie czasem w którym wystąpi przymus dźwigania wielu obciążeń. Taka kumulacja, ale obowiązków a nie kumulacja nagrody.
To co jest pozytywne – będziecie mieli siłę na dźwigniecie tego wszystkiego. Jeśli wystąpi w dużym nasileniu to znaczy że 8 roku osobistego nie wykorzystaliście do tego by samodzielnie postawić kropkę nad "i" w niektórych miejscach i teraz trzeba nakładające się sytuacje dźwigać, załatwiać ale jest to rodzaj lekcji która się odrabia - co się odwlecze to nie uciecze.
Jest to też czas dla Państwa w którym będziecie bardzo wyraźnie mieli szansę usłyszeć głos intuicji. To jest taka umiejętność zobaczenia - dostrzeżenie następstw dokonywanych decyzji. Z tego proszę korzystać, bo to jest ten plus 9 roku osobistego.
Co jest trudnością tego roku dla Państwa? - możecie odczuwać bardzo głębokie osamotnienie wynikające z dojmującego braku zrozumienia otoczenia. Należy do tego podejść filozoficznie a nie upatrywać w tym czegoś niedobrego. To czas w którym będziecie mogli wyciągnąć wnioski i zastosować te wnioski od nowego pierwszego roku numerologicznego. Na kolejny cykl.
Co jest pozytywem? - wszelkie podróże, których będziecie dokonywać w tym czasie będą miały dodatkowy wymiar. Będą szalenie pouczające, będą pewnego rodzaju lekcją, którą zapamiętacie i z której będziecie mogli czerpać przez długie lata.
Wszystko co zostanie w tym czasie stworzone będzie miało wyjątkowo spektakularny wymiar - nie to co zostanie zainicjowane tylko to co zostanie dokonane jako skutek wcześniej podjętych działań.

Dla 4/13
W tym roku z racji tego, że jest to 9 rok numerologiczny będziecie państwo odczuwali jakiś niedosyt sukcesów. Nawet jeśli one będą działy się w państwa obszarze działania to jest to taki wewnętrzny brak zadowolenia z tego wszystkiego co wszyscy wokół będą nazywali waszym sukcesem.
Z drugiej strony skoro taki wpływ nam towarzyszy to nie dopatrujcie się państwo w takim odczuwaniu tej sytuacji, że jesteście nie w tym miejscu w którym być powinniście tylko przyjmijcie, że nie sukces materialny przede wszystkim w tym roku jest tym co was ucieszy, tym co was uszczęśliwi.
Doświadczać będziecie wiele sytuacji krańcowych, wiele sytuacji niespodziewanych, niemalże takich które chwilami przez nas są oceniane jako "chyba to jakiś żart". Natomiast to co jest zalecane – to jest zalecane przede wszystkim nie unikanie tego typu sytuacji. Przy trudnych momentach, przy konieczność rozwiązywania trudnych problemów faktycznie w tym czasie dobrze jest niemalże wystawić się na takie ekstremalne sytuacje, bo to gwarantuje odniesienie sukcesu. Choć on was nie będzie cieszył to jednak będzie systematyzował waszą codzienność, systematyzował waszą teraźniejszość. A co za tym idzie będzie tworzył grunt do waszej przyszłości.

Jest też w tym roku coś co można byłoby nazwać w państwa przypadku dość dużym dystansem w stosunku do otoczenia. 4 są osobami na ogól zdystansowanymi i tu jeszcze ten dystans, który macie skłonność wytwarzać pomiędzy sobą i otoczeniem będziecie umacniali, pogłębiali (uwaga, przestrzegam by nie wybudować wokół siebie "muru chińskiego" bo ten 9 rok rok będzie trwał około roku, później jest 1 rok numerologiczny. I zza tego muru czasami jest trudno wyskoczyć, żeby rzeczywiście zacząć się z jakimś rozmachem realizować.) Więc ten dystans który będzie wewnętrzną Państwa potrzebą niech zostanie zrealizowany bo wtedy my mamy poczucie, że mamy prawo żyć tak, jaka jest nasza potrzeba a nie jak się od nas oczekuje. Lecz proszę pamiętać, żeby ten mur nie był zbyt wysoki i nie był zbyt mocno skonstruowany, żeby można go było później szybko ominąć kiedy przyjdzie kolejny wrzesień.

Będziecie tez odczuwać wewnętrzną potrzebę spełnienia swoich ambicji ale tych ambicji bardziej intelektualnych – takie domknięcie spraw na poziomie ambicjonalnym niż jakimkolwiek innym. Jednym z was się to uda, innym się nie uda. Tak funkcjonuje 9 rok numerologiczny. To co rzeczywiście ma być tą kropką nad "i" i zamykać pewien etap po to by można było rozpocząć kolejny w przyszłym roku będzie się mogło zrealizować. To co jest wyrzucone jakby na wyrost będzie się w tym roku komplikowało...(taka ambicja na wyrost)

W sprawach damsko męskich mogą się pojawiać liczne relacje i związki nawet, ale one będą krótkie, intensywne i będą się kończyć. Być może i przez ten dystans który będziecie tworzyć nie będziecie wchodzić z pełną parą tylko będziecie się jakby ślizgać po tych związkach. Ale to jest taki czas i to należy zaakceptować.
Z negatywnych aspektów tego roku dla was wiele będzie w waszym wnętrzu takich stanów, które nazywamy niepokojami wewnętrznymi. Niepokojami emocjonalnymi. Rozterką która czasami stawia nas w pozycji "a co jeśli jutra nie będzie". Wtedy możemy łapać wewnętrzne ciśnienie presji na zrobienie czegoś, a tak naprawdę jest brak narzędzi i brak materiału do tego, żeby coś zrobić. W takich stanach dobrze jest by pozwolić sobie np. na jakiś szczególny relaks, zajęcia czy to duchowe czy medytacyjne czy na zajęcia jogi, która pozwoli harmonizować wewnętrzne stany emocjonalne.

To co jest jeszcze dosyć ciekawe w tym czasie - mogą powracać do Państwa życia informacje lub wręcz ludzie o których dawno nie słyszeliście lub z którymi straciliście kontakt i nawet przez wiele lat mogliście próbować go odzyskać ale się nie udawało. To teraz wszystkie osoby które kogoś poszukują powinny ze zdwojoną siłą te poszukiwania realizować bo to jest jakby ten czas zakończenia sukcesem odnalezienia kogoś na kim państwu bardzo zależy.
Zdecydowanie osoby które mają w swoim życiu bliskich chorujących, bliskich w wieku który wskazuje już na długi czas maszerowania przez tą ziemię muszą się liczyć z tym, że w trakcie tego roku osobistego niestety ale możemy żegnać naszych bliskich.

Dla 4/22
4/22 w tym roku może się spodziewać dość dużych problemów na polu rodzinnym - problemy, kłótnie, waśnie, swary, jakieś spiski, próba naruszenia państwa godności - czy w tego typu przepychanki, w tego typu sytuacje dobrze by było się nie wdawać.
Jeśli nawet będą pojawiały się jakieś oszczerstwa, oskarżenia, jakieś zniesławienia skierowane w państwa stronę nie jest korzystnym akurat w tym roku występować z próbą wyprostowania, wyjaśnienia tego. Prawda odrodzi się sama. Czyli pozostawienie tego i niezaostrzanie konfliktów byłoby właściwie znacznie korzystniejsze. Tego typu historie mogą się dziać nie tylko na planie tej bliskiej rodziny, ale mogą również dziać się na tych obrzeżach państwa układów towarzyskich czy tez takich interpersonalnych.

W tym czasie próby ustanowienia swoich zasad, czy próby trwania przy swoich założeniach mogą zakończyć się bardzo duża agresją wykierowaną w państwa stronę łącznie z tym, że możecie państwo doświadczać tego co się nazywa groźbami. Jeżeli są one bezpodstawne, jeśli są zaliczane do gróźb karalnych to najwyżej proszę oddawać sprawy w ręce czynnika prawnego ale sami nie wchodźcie w nie, sami nie próbujcie rozwiązywać tych spraw, bo będzie problem. Jedynie te 4 które realizują się na planie zawodowym jako politycy, jako osoby zajmujące się mediacjami będą odnosiły sukcesy bo w tym roku na tym polu państwo będziecie potrafili stać się buforem pomiędzy dwoma konfliktowymi stronami.

Dla 4/31
Będziecie odczuwać wielką potrzebę skupienia się na kimś innym. Skupienia się, pomocy, załatwienia spraw nie waszych, nie waszych indywidualnych. To jest taki ogromny potencjał współczucia, który się będzie wybudzał w was i wewnętrzna potrzeba wykorzystania tego czym dysponujecie, czy to są środki materialne, czy to są układy międzyludzkie do pomocy innym ludziom. W tym będziecie czuć zadowolenie, w tym będziecie czuć realizację. I realizując to będziecie łagodzić ten wydźwięk, ten wymiar 9 roku numerologicznego. W przeciwnym razie jeśli chcielibyście się w jakiś sposób zdystansować, nie brać udziału w pomocy innym ludziom może się pojawiać wiele zmartwień i to na różnych poziomach i w rożnych płaszczyznach waszego życia. Zmartwienie jest to coś co w waszym życiu w tym roku musi być obecne. I albo są to zmartwienia dotykające was i wasze sprawy albo są to zmartwienia innych ludzi w których bierzecie udział, ale dzięki waszemu udziałowi niwelujecie problem dotykający drugiego człowieka. Dzięki temu sami też w pewnym sensie jakby zyskujecie - zyskujecie brak własnych indywidualnych problemów.

Nakazem tego roku jest przede wszystkim odpuszczenie wszystkiego co jest wartością materialną. Czyli nie ma w tym roku możliwości wchodzenia lub nie wchodzenia w różne sytuacje w oparciu o analizę opłacalności finansowej tego. Przede wszystkim taki altruizm, duchowość i drugi człowiek jako najwyższa wartość będzie w tym roku i realizowane przez wielu z was, ale też i zalecane jako pewien rodzaj takiego antidotum na problemy, które mógłby w przeciwnym wypadku przynieść ten rok...To jest trochę na tej zasadzie, że jeżeli w naszej strukturze jest zapisany pewien charakter zdarzeń które nas będą otaczały to my mamy wybór czy my w nich uczestniczymy jako widzowie, czy my w nich uczestniczymy jako główni bohaterowie. W pozytywnych dobrze jest uczestniczyć jako główny bohater, w negatywnych dobrze jest uczestniczyć jako widz, który ze swojej strony angażuje swoje emocje, angażuje swoje siły, angażuje swoją witalność do rozwiązania problemów innych ludzi. Wtedy w pewnym sensie wyczerpany zostaje pewien potencjał energetyczny. Można by było powiedzieć, że jest to kombinatorstwo życiowe - gdzie tu altruizm jak to jest przekalkulowane. Ale prawo bogactwa mówi – co dasz obiegnie ziemie i wróci zwielokrotnione.
Ci wszyscy którzy czynią darowizny na rzecz innych ludzi dostają zwrotnie za jakiś czas pomnożenie tego co ofiarowali. Oczywiście nie kierujemy się tym, że dam komuś, bo mi się to zwróci, ale jest to nagradzane. To jest w takim systemie – jeśli jesteś człowiekiem który potrafi żyć nie tylko i wyłącznie dla siebie, to okaże się, że twoje życie potrafi być pełne, szczęśliwe i pozbawione problemów na które często musisz patrzeć obserwując życie innego człowieka. Więc wcale nie jest to wstydliwe – umiejętność wybierania w jaki sposób dane doświadczenia czy dana sytuacja będzie realizowała się w naszym życiu. Jest to jakby zrozumienie, że coś jest nieuniknione, że zdarzenie musi zaistnieć a to po której stronie barykady my w tym zdarzeniu się znajdziemy to już jest nasza wolna wola. To już jest też ten aspekt mądrego podejmowania decyzji i świadomego pożycia. Może się pojawiać sporo trudnych niepokojących sytuacji. Ale 4 maja te skłonność złego czucia się w momentach kiedy coś nie idzie zgodnie z planem. A 9 rok numerologiczny nie daje działań planowych. Nie dlatego, że się nam dezorganizują plany, ale 4 nie funkcjonują dobrze bez względu na konfiguracje z czego ta 4 jest utworzona, kiedy nie mogą utrzymać tego co zostało stworzone, sformułowane, zdobyte, przyklepane, przybite, przydeptane. Stąd te niepokoje.

Dla 4/40
To czego możecie doświadczać wewnętrznie to jest taka wewnętrzna samotność, pewien rodzaj niepokoju który się będzie pojawiał. Może się bardzo mocno zaznaczyć chęć egoistycznego podejścia do wielu spraw w życiu, również będziecie odczuwać dość dużą podejrzliwość w stosunku do ludzi którzy was otaczają... To trzeba kontrolować, żeby się gdzieś nie wycofać nadmiernie z kontaktów międzyludzkich i żeby też w każdym nie dopatrywać się wroga lub nie dopatrywać się tego kto chciałby was skrzywdzić, bo odczujecie totalna pustkę wokół siebie. 9 rok numerologiczny też bardzo często weryfikuje nasze dotychczasowe układy towarzyskie i robi taką czystkę ale w tej czystce niech kończy się wszystko to co musi, nie kończmy wszystkiego na silę w oparciu o nasze podejrzenia czy o nasze wewnętrzne lęki.
To czego nie należy w tym roku robić? - jeśli byliście ludźmi zamożnymi i coś się podziało niebezpiecznego na tym polu stabilizacji materialnej nie należy się kurczowo trzymać funkcjonowania w starych układach zawodowo materialnych. Jednak otwierać się na te zmiany – dlaczego? - bo ten rok dla 4/40 będzie przynosił możliwość zarobienia pieniędzy i maksymalnej poprawy swojej sytuacji życiowej poprzez umiejętność wykorzystania pojawiającej się szansy czy okazji. To jest to 5 minut. Gdzie możemy wybić się z sytuacji.
Sprawy które są dla Państwa ważne od strony ambicjonalnej są również sprawami, które będą mogły się zrealizować na takim poziomie jak sobie życzycie, pod warunkiem, że będziecie przekonani o tym, że wam się coś należy (awans, sukces) nie dlatego, bo go chcecie tylko dlatego, że dużo żeście w to włożyli, że dużo potu żeście wyleli nad sytuacjami na których wam zależało. Założeniem tego roku tak jak w przypadku wszystkich 4 jest to wyzbywanie się egoizmu. Wyzbywanie się chęci utrzymania przy sobie tego wszystkiego co do was należy. Im więcej w tym roku 4/40 dadzą tym więcej dostaną zwrotnie.

źródło: opracowano na podstawie programów tarocistki Danuty

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2012, o 02:53 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Dla 5
Jest to szczególny rok, bowiem jest to pierwszy rok numerologiczny - a więc czas nowych początków. Czas w którym siejemy, czas w którym zacząć możecie pomału rozwijać skrzydła i startować po nowe. Po nowe życie, po nowe stanowiska, po nowe układy towarzyskie i emocjonalne. Czystka która się dokonała w tych mijających miesiącach nie jest pustką, jest miejscem na nowe.
Czas odnowy i nowego początku. Zaczynania jeszcze raz od początku, ale z uwzględnieniem, z przeniesieniem wcześniejszych sukcesów i wcześniejszej wiedzy. Sporo niepewności może być w waszym nadchodzącym roku, ale i wiele szans na sukces.

Dla 5/14
Przede wszystkim musicie się przygotować na to, że nic nie będzie działo się zgodnie z waszymi oczekiwaniami w tym roku, nic nie będzie funkcjonowało w takim systemie przewidywalnej realizacji, która następuje po wygenerowanej przez was sytuacji. Tutaj 5/14 muszą się przygotować na to, że wydarzenia będą niezwykłe, że wydarzenia będą niespodziewane, że wiele rzeczy może dziać się - to jest czasami na plus, czasami na minus. Minusem jest tez to, że jeśli 5 się wkręca w jakieś działanie to nie tyle komplikacja ale nagła zmiana planów może powodować, że ma poczucie utraty gruntu pod nogami, choć 5 jak żadna inna wibracja potrafi przeskoczyć w biegu z pociągu do pociągu. Czyli tu na to się proszę przygotować.

Co jest dosyć charakterystyczne dotyczące tego czego będziecie doświadczać w tym roku? - pomimo, że jest to 1 rok numerologiczny bardzo często może was zaskakiwać fakt, że sprawy proste, jasne i oczywiste nagle napotykają na jakiś rodzaj ograniczeń hamując realizacje, hamując lub blokując wasz udział w danej sytuacji. Tu należałoby przyjąć postawę "skoro tak jest, tak miało być" i poczekać na coś co będzie za chwile przychodziło jako ewentualna propozycja na rozwiązanie lub na zdjęcie z siebie tego ograniczenia.
Jest również taka przestroga abyście szczególną uwagę przywiązywali do nowo zawieranych znajomości – tak na polu biznesowym, jak na polu finansowym, na polu towarzyskim ale i na polu partnerskim - ponieważ w tym roku w sposób taki przedziwny będziecie ulegali fascynacjom, które nie zawsze dobrze odczytają drugiego człowieka. Czyli przede wszystkim proszę się odwoływać do jakiś merytorycznych przesłanek a nie tylko do tego, że się fajnie z kimś rozmawia albo w układach partnerskich, że jest chemia. Tej chemii w tym roku możecie czuć bardzo dużo, ale ilekroć będziecie starali się dokonać wyboru pod wpływem odczuwania tej chemii, to pamiętajcie, że może to być zły wybór. Jeśli tylko i wyłącznie wątek erotyczny będzie tutaj wyznacznikiem atrakcyjności partnerskiej możecie popełnić parę błędów.
To też jest rok gdzie tego typu fascynacje będą narażały na rozpady, na problemy, związki stałe, układy które w tej chwili funkcjonują, przechodzą jakiś taki czas czy stagnacji czy przygaszenia tego żaru namiętności lepiej byłoby ukierunkować tą swoją dynamikę na partnera z którym tworzycie związek niż poszukiwać czegoś innego, bo związki się będą wam pod wpływem takich zdarzeń rozpadały w tym roku.
Proszę uważać na wszelkiego rodzaju pokusy związane z niewiernością, bo tych pokus będziecie mieli ogromną ilość szczególnie, że ten 1 rok numerologiczny bardzo często może skłaniać do takich myśli, że mamy już dość. To jest rok w którym mogą was pociągać sytuacje związane ze zmianą, z całkowitą zmianą swojego zachowania, miejsca pracy, miejsca zamieszkania, partnera, w tym również jest to układ zrywanych więzi z dotychczasowymi partnerami czy to są partnerzy formalnie posiadani przez was czy są to długotrwałe związki jeszcze nieformalne, ale funkcjonujące na zasadzie stałości, trwałości to ten rok będzie czasem gdzie mogą się pojawiać fascynacje zewnętrzne.
Jeśli takie coś się pojawi to nie znaczy ze zawsze mamy odrzucać, bo może rzeczywiście wasz związek się już zakończył ale należy zwrócić uwagę czy nasze zainteresowanie drugą osobą, chęć bycia z nią nie jest tylko i wyłącznie czymś co powoduje nasze podniecenie, podwyższony poziom adrenaliny, bo pod wpływem tego typu inspiracji będziecie dokonywali złych wyborów. Natomiast pod wpływem analizy, (już nie chce, już mam dość, już się nie chce budzić obok tej osoby) że coś już kompletnie nie funkcjonuje to to jest czas na to, żeby wprowadzić nowy pomysł na siebie, żeby też wprowadzić nowy pomysł na swoje życie.
Tu trzeba też bardzo zwracać uwagę na towarzystwo, które będziecie was zaciągać w swoje życie. Czyli na nowych ludzi, których będziecie poznawać ponieważ może istnieć w pewnym sensie taki trend pojawiania się ludzi którzy chcieliby was sprowadzić. Czyli uważajcie żebyście nie dostawali się pod wpływy ludzi, którzy zachęcają do oszustwa albo którzy wręcz umożliwiają jednorazowe czy wielorazowe, ale poza prawem zdobycie szybko środków materialnych, bo to może się skończyć dla Was nową jakością życia, ale wcale nie taką jaką byście sobie życzyli.
To co jest jeszcze pozytywne w tym roku dla Państwa to wiele z was będzie otrzymywało takie swoje 5 minut czyli będzie otrzymywało awans na kierownicze stanowiska poprzez bycie zauważonym i za odwagę wyrażenia własnych myśli, własnej woli, za umiejętność kreatywnego podejścia i zaprezentowania tej swojej kreatywności.

Dla 5/23
Czas bardzo szczególny, bardzo wyjątkowy, bardzo znaczący i mogący pozostawić po sobie bardzo wielką spuściznę pozytywną przede wszystkim. Jest to czas w którym osoby posiadające Drogę Życia 5 ale realizująca się z pod wibracji 23 będą przeżywały czas bardzo głębokiej percepcji siebie ale też świata zewnętrznego.
To będzie rok w którym wiele młodych 5 może odczuć wewnętrzne powołanie w tym również i do stanu kapłańskiego. Wiele osób może odczuwać wewnętrzną potrzebę na skutek przebudowy doświadczenia, że jest coś więcej niż ja i moja przestrzeń, że jest jeszcze coś głębszego, coś czemu należałoby oddać hołd każdym swoim oddechem - stąd też wiele 5/23 będzie podążało w tym roku, czy inicjowało ścieżkę swojego rozwoju czy doskonalenia duchowego.
Jest to też czas w którym będziecie Państwo dysponować przeogromna mądrością, ale taką której nie da się nie zauważyć. Więc nie tylko wy będziecie odczuwać taki przypływ tej mądrości, ale wiele osób wokół was będzie zwracało się do was o poradę. Wielokrotnie będziecie słyszeli podkreślone te słowa: ogromna mądrość, doskonała podpowiedź, fantastyczny wniosek. Więc jest to taki moment w którym możecie państwo doświadczać co znaczy być człowiekiem transcendentalnym, człowiekiem który nie skupia się tylko i wyłącznie na jednej ścieżce w swoim życiu. To nie znaczy, że przestaje kroczyć jedną ścieżką, ale jakby rozumie co tworzy jakość tej ścieżki, co tworzy jakość jego i co wyznacza pewien rodzaj kierunku w którym podąża.
To czas w którym będziecie dokonywać odkryć. Dla tych którzy zajmują się jakąkolwiek dziedziną nauki może być to niebywały czas na wszelkiego rodzaju przełomowe wręcz odkrycia naukowe. Stąd też wiele 5 będzie chciało podnieść swój prestiż naukowy podejmując nowe działania w tym kierunku, podejmując studia lub decyzje o tym, że bierzecie się państwo czy to za doktorat czy za jakieś inne działania naukowe. To czas w którym wy możecie doświadczyć tego, dzięki czemu po nas zostaje ślad na ziemi. Zostaje po was ślad dla przyszłych pokoleń. Nie tylko dla małego wybiórczego kręgu wśród ludzi których żyjemy.

Przed czym jest ostrzeżenie? - proszę pilnować swojej próżności, proszę pilnować swego narcyzmu, proszę pilnować tego wszystkiego co może się pojawić jeśli (bardzo często) słyszymy pochlebne, pozytywne opinie na swój temat, a brak jest w nas takiej pokory, a wiemy, że czasami tak bywa że mamy tak duży debet dobrych słów czy tak duży debet doceniania naszego działania, naszej inteligencji, że potem w sposób nadmiernie łakomy potrafimy się rzucić i potrafimy gdzieś zgubić ten sens, ta jakość czyli uważajcie bo będziecie też tutaj wiedzeni na pokuszenie próżności i własnego narcyzmu. Jeśli byście temu ulegli to zamiast tych wszystkich sukcesów zacznie się w życiu pojawiać chaos, zagubienie, takie poczucie napompowanego balona, ale nie realną treścią.

Dla 5/32
5/32 ma w tej chwili rok – czas totalnego odnowienia w życiu. Czyli przede wszystkim powinny wykorzystywać te wszystkie możliwości, które przychodzą, a które umożliwiają całkowita zmianę, całkowitą zmianę pomysłu na siebie, całkowitą zmianę pomysłu na wasze życie, nie odrzucać tego, nie odsuwać. 5 są odważne, 5 chętnie wchodzą w tego typu interakcje, ale w tym roku 5/32 maja czas odnowienia, czas zdarzeń które spowodują, że prawidłowo wykorzystany potencjał pozwoli na całkowite przebudowanie i siebie w wewnętrznych strukturach, ale również przebudowanie tej rzeczywistości która zbudowana jest, skonstruowana jest z ciężkiej materii i która w sposób bardzo elastyczny będzie się dawała wam kształtować.
Będzie to też czas w którym bardzo intensywnie odczujecie wzrost waszego prestiżu, wzrost waszego autorytetu. Niemalże zewsząd będą napływały takie sygnały podkreślające i doceniające w sumie ten talent, który sobą prezentujecie. Obudzi się w was ta wewnętrzna pasja. Być może 9 rok numerologiczny umęczył was wewnętrznie, ale nie zabił tego co jest największa siła 5 czyli tej kreatywności i takiego rzucania się z wielkim oddaniem i z wielką pasją w to co nas interesuje. Jeśli pójdziecie tym tropem to nie ma rzeczy których nie udałoby się wam zrealizować.
To co jest mniej przyjazne w odczuwaniu to często będziecie odczuwać ogromną samotność. W tłumie ludzi pomiędzy innymi ludźmi, w środowiskach które do tej pory były dla was środowiskami znanymi, bezpiecznymi, przewidywalnymi coraz częściej będziecie odczuwać bez - integrowanie się, brak takiej prawidłowej komunikacji choć wy sami też tworząc siebie nowych będziecie się troszkę izolować.
Nowe kontakty które będziecie zawierać, nowe możliwości które się będą przed wami otwierać również będą tworzyły nowe środowiska emocjonalno towarzyskie, nowe środowiska zawodowe, ale bardziej oparte o to w jaki sposób siebie pokażecie wchodząc w to nowe środowisko, a nie jako podsumowanie waszego dotychczasowego dorobku. Należy więc ukierunkować myślenie, że nawet gdy czegoś nie umiem to ja jestem w stanie się tego natychmiast nauczyć. I nie ma potrzeby żebym niedoboru jakiejś umiejętności nie nagłaśniał czyli jeśli nawet się zorientujecie, że niektórzy pokładają w was większe nadzieje czy widzą w was większe możliwości niż dotychczasowe osiągnięcia do tego by upoważniały proszę tego nie prostować tylko w miarę możliwości w dosyć szybki sposób uzupełniać czy swoja wiedzę czy swoje umiejętności i wtedy rzeczywiście jest to super czas i super zasiew na kolejne lata

Dla 5/41
Odczują w tym wpływie coś co 5 jest obce. Odczują silną wolę. Takie wewnętrzne postanowienia. Będzie Wam łatwiej dążyć w konkretny, precyzyjny sposób do tego co chcecie osiągnąć.
To też będzie rok w którym pojawi się wewnętrzne zapotrzebowanie, chociaż 5 są zawsze bardzo aktywne – na doskonalenie jakości swojego ciała. Czyli możecie odczuwać potrzebę zwiększonej dbałości nie tyle estetycznej ile tej kondycji fizycznej nad która będziecie pracować i jeśli do tej pory zdarzało wam się zaczynać i po kilku tygodniach, miesiącach zanim przyjdą jeszcze realne wyniki odpuszczać to ten rok będzie takim czasem gdzie będziecie w stanie rzeczywiście pracować nad tym i gdzie będziecie z tego czerpali przyjemność i gdzie będziecie tę swoją silną wolę rozpoczynali trenować albo, gdzie ona się ujawni przede wszystkim w tym dbaniu o krzepę fizyczną ciała, a potem zostanie przełożona na inne sfery życia.
"Tam umysł jasny i prężny gdzie wola silne ma ramię". I bardzo często jest tak, że jeśli my potrafimy to co kochamy realizować z dokładnością, oddaniem, konsekwencją to później ta konsekwencja rozciąga się na wszystkie inne rzeczy którymi zaczynamy się zajmować w naszym życiu.
Przede wszystkim siła i dynamiczne działanie to jest hasło tego roku dla Was...
bardzo dużo wysiłku będziecie musieli wkładać w osiągnięcie sukcesu, ale ten sukces będzie przychodził na tyle szybko, że nie będziecie odczuwali niechęci i zmęczenia, ale chęci i zaangażowanie się w coś zupełnie innego.
To na co należałoby zwrócić uwagę to jest przede wszystkim nadwrażliwość która się może u Państwa pojawiać, ale ta nadwrażliwość przede wszystkim będzie dawała o sobie znać wtedy kiedy będziecie musieli podejmować jakieś ważne kluczowe decyzje. Więc z drugiej strony należy opanować takie wewnętrzne blokady i uważać aby nie przegapiać tych okazji.
Pamiętajcie – jest to dla was rok zasiewu stąd też bez względu na to jak irracjonalna może się wam możliwość jawić na samym początku to należy się w nią angażować z pełnym oddaniem, bo wtedy gwarantujecie sobie niemalże waszym działaniem sukces.

Dla 5/50
W wielu z was będzie się pojawiała potrzeba dopełnienia w swoim życiu tego co zostało rozpoczęte kilka lat wcześniej. Czyli możecie mieć bardzo silną potrzebę podejmowania decyzji o tworzeniu spółek na każdym poziomie w tym również i małżeństwa. Osoby poznawane w tym roku szczególnie jeśli chodzi o układy partnerskie będą osobami które niemalże gwarantują państwu stałość układu i niemalże bardzo szybko jedna i druga strona będzie wiedziała, że chcą ze sobą pozostać do końca świata albo jeden dzień dłużej.
W systemie zawodowym tu jest również wchodzenie w spółki. Czyli jeżeli będziecie rozmawiać ze znajomymi, z obcymi, z kimkolwiek na temat możliwości stworzenia biznesu to to się będzie realizowało, to się będzie materializowało i to jest bardzo dobry czas na przede wszystkim tworzenie biznesów opartych o spółkę, o te mariaże, o mariaże towarzyskie – tworzenie związków a o mariaże finansowe – tworzenie swojej przestrzeni biznesowo zawodowej.
W tym roku będziecie w stanie podejmować doskonałe decyzje, ale tylko i wyłącznie wtedy jeśli będziecie potrafili pójść za impulsem. Czyli bez nadmiernego rozważania, bez rozbierania, bez konsultowania ze wszystkimi wokół tylko np. jest właśnie błysk i za tym błyskiem podążamy. Sukces gwarantowany.
Osoby pracujące, które są pracownikami a nie tworzą swojej przestrzeni gospodarczej będą wyróżniały się tym co można nazwać geniuszem realizacji. Czyli wszelkiego rodzaju powierzone wam zadania bez względu na ich charakter, bez względu na ich rozmach będą zadaniami którym państwo znacznie lepiej niż ktokolwiek będzie w stanie sprostać. To jest czas awansów, to jest czas wystawiania piersi do przypięcia orderu na który żeście zapracowali
Na co należy zwrócić uwagę? - możecie mieć bardzo ale to bardzo silny wpływ skłaniający was do tyranii. Proszę tego nie robić, bo wiele sukcesów nie może się do końca zrealizować tylko dlatego, że w pewnym momencie właściciel tego sukcesu przekracza cienką czerwoną linię, przekracza linię mówiącą o tym, że jest się zwierzchnikiem wymagającym, ale sprawiedliwym a staje się tyranem, który zatracił zdolność logicznego myślenia.

źródło: opracowano na podstawie programu Tarocistki Danuty

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2012, o 03:00 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Dla 6
Dla 6 to 2 rok numerologiczny. W wielu przypadkach 2 rok numerologiczny z wibracji mistrzowskiej.
Przede wszystkim jest to czas w którym w pewnym sensie życie emocjonalne, relacje z ludźmi, wszelkiego rodzaju układy międzyludzkie są dominujące. Jest to dążenie do bliskości, jest to dążenie do partnerstwa, jest to dążenie do załatwiania spraw w gronie ludzi, ale też rozwiązywanie swoich problemów za sprawą tego dobrodziejstwa które wnoszą inni ludzie. W tym czasie – bardzo silnie jest zaznaczony wpływ kobiet. Czyli bez względu na to czy jesteście płci żeńskiej czy męskiej to bardzo, bardzo pomocne przez najbliższe 12 miesięcy będą dla was kobiety. W stosunku do mężczyzn w szczególności, ale panie 6 też mogą doświadczyć takiego wsparcia ze strony innych kobiet.
2 rok numerologiczny to wpływ poniekąd jakby energii księżycowej więc załagadzają się sytuacje w naszym życiu ale tez jest zmniejszone tempo zmian, jest dużo wewnętrznych obaw, które mogą się pojawiać. W przypadku 6, które w ogóle maja problem z podejmowaniem decyzji ten 2 rok numerologiczny może jeszcze nasilać te wewnętrzne dylematy, takie pogubienie się, zastanawianie się czy to co widzę jest tym co jest czy tylko mi się tak wydaje. Ten wpływ kobiet pozytywny może się bardzo często manifestować też tym, że przy problematycznych sprawach (sporo w tym czasie jest też do załatwienia spraw urzędowych) po prostu i zwyczajnie jeśli mamy do wyboru okienko w którym obsługuje kobieta czy tez mężczyzna kierujmy się do kobiet jeśli jesteśmy wibracją urodzeniową 6 – przynajmniej przez te 12 miesięcy - bo tam będziecie się spotykać i z życzliwością i z chęcią pomocy, z chęcią niemalże czasem takiego potraktowania was w sposób szczególny bez wyraźnej przyczyny co może was nastrajać lekiem, obawą, że 'a może tam jest drugie dno, a może to jest jakiś podstęp' bo 6 maja to do siebie, że lepiej czują się w dawaniu niż braniu
Jest to też czas w którym, bardzo ale to bardzo trzeba uważać na dodatkowe znajomości jeśli jesteśmy w stałych układach. I to nieważne czy to są układy formalne czy nieformalne. Dobrze jest unikać jednak fascynowania się ludźmi na zewnątrz naszego związku, bo my możemy być nadwrażliwi, bo my możemy zinterpretować słowa do nas kierowane, bo jesteśmy takim łatwym łupem emocjonalnym, bo sobie do pewnych słów będziemy dorabiać jeszcze dodatkowe scenariusze co może wprowadzić nas w pomieszanie emocjonalne a po drugie może prowadzić do rozpadu związku. A dla 6 te rozpady partnerskie będą się kończyły bardzo dużymi stratami materialnymi dla was. Stąd zanim wdacie się w romans, zanim będziecie ulegać czarowi, zanim pozwolicie sobie na to, żeby dać sobie prawo do przeżycia jakiejś przygody rozważcie czy faktycznie jest was na to po prostu i zwyczajnie stać.
Jest to dobry czas na załatwianie wszelkiego rodzaju spraw urzędowych w tym również jeśli potrzebujecie kredytów, pożyczek to może wam dużo łatwiej przychodzić otrzymanie ich przez fakt doświadczania protekcji ze strony ludzi z którymi nawiązujecie komunikacje czy współprace.

Pomimo tego, że jest to 2 rok numerologiczny, który nie jest nadmiernie dynamicznym rokiem to 6 będą miały szanse w tym roku na wiele zmian w rożnych dziedzinach waszego życia. Ale bardzo często też na skutek faktu, że pojawią się ludzie którzy wam w tym pomogą, że pojawią się ludzie którzy wam to umożliwia.
Często Odradzam ruchu związanego z zaciąganiem kredytów czy pożyczek w 2 roku numerologicznym bo mamy zaciemnione postrzeganie rzeczywistości – natomiast w przypadku 6 jest to czas dobry bo możecie państwo uzyskiwać nie tylko akceptację waszych wniosków czy to o dofinansowanie czy pożyczkę ale możecie również otrzymywać jakieś preferencyjne warunki na których to się będzie dokonywało. Tak, że proszę z tego czasu korzystać.

Dla 6/15
Po pierwsze będziecie podlegać wpływowi takiemu trochę przedziwnemu, że wasze układy uczuciowe, wasze nowe miłości, tudzież stare miłości będą tym co wynosi was na piedestały i pozwala osiągać sukcesy i życiowe i zawodowe.
W tym czasie wszystkie przyjaźnie które zostaną przez was zawarte będą przyjaźniami szalenie wartościowymi a te które już do tej pory macie mogą się weryfikować i możecie dostrzec, doświadczyć pełnego spektrum takiej czystości w tej przyjaźni, którą być może nawet macie od wielu lat.
Problemem mogą się okazać państwa myśli, takie trochę filozofowanie przede wszystkim dotyczące sensu waszego życia, sensu waszych działań, sensu istnienia na tej ziemi natomiast o ile jest to możliwe dobrze byłoby nadmiaru uwagi jednak w to nie inwestować.
Czyli 6/15 muszą przy tych stanach takiego filozofowania bardzo dbać o to aby nie naruszyć swojej równowagi emocjonalnej.
Jako, że niejednej z was sprawdzą się dotychczasowe przyjaźnie lub pojawią się prawdziwe przyjaźnie na przyszłość nie zostawajcie ze swoimi rozterkami same. Zwierzajcie się ludziom, nie twórzcie takiej czarnej dziury w którą gdzieś tam w słabszych momentach emocjonalnie będziecie wpadać i z której później być może z dużym trudem będziecie się musiały wydobywać.
To na co należy zwrócić uwagę to są przede wszystkim konflikty osobiste. Nie chodzi tu o przyjaźnie, chodzi tu przede wszystkim o układy nasze w pracy, o układy w rodzinie i o układy partnerskie. To może być taki rok w którym wiele się będzie na tym planie rozgrywało i nie wszystkie rzeczy będą przyjemne co będzie wam dawało pełen obraz tego w jaki sposób jesteście traktowani przez tych których obdarzacie prawdziwym uczuciem.
Jest to tez czas który można nazwać lekcja cierpliwości. Nie będą się pewne rzeczy działy w sposób szybki, nie będą się działy w sposób spektakularny, sprawy się jednak będą rozciągały w czasie i w waszym przypadku ta cierpliwość działa na wasza korzyść. Czas staje się waszym przyjacielem. 6 ogólnie rzecz biorąc są dosyć cierpliwe, dosyć przyjazne w stosunku do czasu który musi upłynąć ale akurat 6/15 ma to do siebie, że ta 1 i 5 która gdzieś tworzy jakość tej 6 mówi o tym, że "natychmiast, na wczoraj''. Tu proszę sobie dać czasu żeby sprawy się realizowały zgodnie z waszymi założeniami.

Dla 6/24
Będziecie odczuwać w tym roku dość duże napięcia wewnętrzne. Jest to dla was 2 rok osobisty. Więc ten świat wewnętrzny może być czasami rozhuśtany i możecie często być nadwrażliwi. Ale pomimo tak intensywnego odczuwania wewnętrznych napięć wokół siebie będziecie wytwarzać spokój i harmonię. To trudne ale wam się to uda.
6/24 te napięcia wewnętrzne mogą chcieć zrealizować jeżeli są w związkach dla siebie niekomfortowych w jakimś rozdźwięku który miałby w przyszłości znaleźć finał na sali sądowej. Więc jeżeli państwa związek w takiej ocenie merytorycznej nie jest wcale związkiem złym ale będzie was po prostu w tym roku coraz silniej irytował partner albo sytuacje związane z partnerem to nie zawsze jest to tak, że wasz związek się pogorszył w stosunku do tego co było kiedyś tylko wy go możecie po prostu i zwyczajnie w taki sposób odbierać.
Wiele rzeczy Państwu się będzie udawało załatwić, bo akurat ten rok jest to taki rok opieki sił wyższych (tak można byłoby to nazwać), opieki tej pozytywnej energii która ułatwia nam docieranie do ludzi. Będziecie Państwo postrzegani przez otoczenie w taki sposób czasami nawet bezkrytyczny. Rzeczy przez was oczekiwane czy rzeczy przez was realizowane przez otoczenie nie będą odbierane jako nadużycia tylko wręcz przeciwnie tak jakby wszyscy chcieli wam pomóc załatwić czy zrealizować to po co występujecie.
Pojawi się również szansa na zmianę pracy, bo to jest troszkę na zasadzie - jakbyście państwo w tym czasie kiedy ta 2 będzie gościła tak bardzo intensywnie również i intuicyjnie czuli, że zbliża się czas w którym dobrze by było rozpocząć już tą podroż w nowy etap swojego życia. I to jest tak :albo pojawi się możliwość albo pojawi się konieczność. Więc jeśli już wewnętrznie poczujecie taką potrzebę lub pojawią się rozważania na temat zmiany pracy i taka możliwość zaistniałaby czy to w jakiejś formie bardzo konkretnej czy tylko jako zarys to dobrze jest się na tym skupić, uchwycić to i zacząć nad tym pracować.
W tym czasie należy bardzo, ale to bardzo uważać na ludzi którzy będą się pojawiali wokół was, bo z duża łatwością będziecie pokonywać trudności, z duża łatwością będziecie załatwiać rożne sprawy, z dużą łatwością będziecie mogli przekonać do siebie również i innych ludzi - więc w tym momencie należy uważać na tych którzy się nagle pojawiają w naszym życiu, bo niejednokrotnie możecie być narażeni na to, że ktoś deklarując przyjaźń będzie chciał po prostu tą waszą dobra passe wykorzystać i załatwić wami swoje własne sprawy. 6 nie lubią być wykorzystywane. Proszę mieć oczy szeroko otwarte.

Dla 6/33
Droga Życia 33 jest Drogą Życia w której nadrzędnym dobrem jest dobro tych którzy nas otaczają - wibracja chrystusowa.
Ten rok jest takim dosyć wyjątkowym rokiem, bo będzie obfitował w wiele sukcesów. W to czego nie ma w nadmiarze w realizacji tej Drogi Życia. Więc ci z państwa którzy realizują drogę 33 w tych miesiącach mogą oczekiwać tego, że wiele rzeczy które były trudne do uzyskania, które były trudne do załatwienia, te sukcesy które gdzieś tam się odsuwały, odpływały od państwa, niby były w zasięgu ręki a jednak cały czas nieuchwytne będą się w tej chwili stawały państwa udziałem. To, że będą temu towarzyszyły wewnętrzne obawy, napięcia (6 ma to wpisany w swój charakter) takie poczucie w momencie realizacje tego co chciała osiągnąć, dylematu czy aby na pewno, czy to jest słuszne, czy tak czy nie, czy podjąć tą decyzję, czy zrobić ten krok, czy nikogo nie skrzywdzę, czy nikt na tym nie straci, więc tego typu dylematy będziecie państwo mieli co nie zmienia faktu że decyzje podejmowane będą decyzjami przynoszącymi sukces.
W tym roku Państwa sfera intelektualna będzie przeżywała taki doskonały czas, wręcz możecie doświadczać przebłysków geniuszu, takiego który na co dzień może nie jest obecny w waszym życiu, bo 6 to osoby bardzo kierujące się podpowiedziami intuicji i gdzieś te rozwiązania czysto intelektualne dosyć często są spychane na 2, na 3, plan, proszę w tym roku nie tylko słuchać intuicji ale proszę słuchać geniuszu własnego umysłu, bo on będzie się dobijał do głosu w sposób bardzo wyjątkowy i bardzo aktywny.
Jest to dla was czas sukcesów finansowych więc wszelkiego rodzaju posunięcia, przedsięwzięcia finansowe mające na celu poprawę jakości państwa życia i tej afery Państwa życia są jak najbardziej gdzieś opieczętowane energią sukcesu.
To co będzie dosyć ciekawe, bo zwykle to wy staracie się pomóc, to wy staracie się zaopiekować, zwykle to wy staracie się złożyć na jakimś ołtarzu, żeby ci którzy są obok was odnieśli sukces to w tym roku wiele 6/33 odczuje obecność wpływowych przyjaciół. Będą się również pojawiały nowe znajomości ale z takimi ludźmi którzy coś mogą a nawet którzy wiele mogą. Proszę przyjmować te znajomości nawet jeśli nie umiecie korzystać z pomocy to pozwólcie w tym roku sobie pomagać.
To co jest ważne – trzeba uważać, bo tak jak bywają sukcesy spektakularne tak i upadki bywają spektakularne, czyli starać się zachować tą wewnętrzną równowagę aby poprzez niepotrzebne napięcie nie otworzyć puszki pandory, która zamiast sukcesu zamiotła by państwa życie pozbawiając was tego wszystkiego co jest dobrą prognoza w tym osadzeniu numerologicznym na ten rok.

Dla 6/42
To co jest bardzo charakterystyczne dla waszej wibracji to ten najbliższy rok przyniesie uznanie u płci przeciwnej. Po prostu będziecie emanować czymś takim co jest szalenie atrakcyjne dla płci przeciwnej i możecie stawać się ''mrocznym obiektem pożądania".
Jest to rok w którym tak jak i w przypadku innych 6 ale waszej również mogą pojawiać się bardzo duże zyski ale tez proszę uważać na to aby straty które zaistnieją również nie były stratami dużymi.
Sukcesy będą odnosiły szczególnie osoby które działają w sferze naukowej, bardzo dużo sukcesów odniosą te z was, które działają na planie społecznym. Czyli w te sytuacje dobrze jest inwestować i czas i energie i swoje zainteresowanie bo będzie to skutkowało sukcesami które staną się państwa udziałem.
To co będzie problemem i na co należy uważać (również wszystkie inne 6) to słabość psychoemocjonalna.
W związkach – czy to są związki stałe, czy to są związki nieformalne będzie się bardzo silnie manifestowała zazdrość, co może stanowić problem partnerski. Ale z drugiej strony proszę pamiętać, że ta wasza atrakcyjność poniekąd jakby będzie upoważniała waszych partnerów do odczuwania zazdrości. Musicie bardzo mocno uważać, aby nie kusiło was działanie takie z pozbawieniem skrupułów, bo wtedy uruchamia się ten proces nadrzędnego rozrachunku podsumowania i tej sprawiedliwości kosmicznej. Czyli przy nadużyciu prawa do działania bez skrupułów jako wyrównanie rachunków będą się stawały waszym udziałem straty.

Dla 6/51
Sporo może wystąpić spraw sądowych w tym również i sprawy spadkowe.
Jeśli będziecie działać zgodnie z przepisami, będziecie wykorzystywali wasze układy towarzyskie do tego, żeby rozwiązywać trudne sprawy będą one się rozwiązywać z korzyścią dla was.
W bardzo dużym nasileniu odczujecie potrzebę dbania o swój dom, zmianę wystroju tego domu, czasami nawet zmiany tego domu.
Wyraźnie odczujecie potrzebę zmiany wizerunku własnego. I przed tym się proszę nie bronić, bo to może być też taki przełomowy moment szczególnie u tych 6 które chciałyby coś realnie zmienić w swoim życiu.
Zyski materialne które będą się stawały państwa udziałem są to duże zyski z małych przedsięwzięć. Dlatego w takie przedsięwzięcia należy jak najbardziej wkraczać.
Proszę przy wszelkiego rodzaju sprawach trudnych dla państwa, w sprawach skomplikowanych, w sprawach wymagających udziału osób trzecich wykorzystywać znajomości, wykorzystywać kontakty towarzyskie, bo to będzie wam ułatwiało rozwiązywanie tych spraw.

Dla 6/60
Przede wszystkim to czas nauki. Wszelkiego rodzaju współpraca podejmowana przede wszystkim z kobietami będzie niestety wprowadzała problemy w państwa życie (obu płciom). Raczej starać się współpracować z mężczyznami, bo to będzie korzystne dla państwa układów emocjonalnych.
Również będziecie odczuwać wewnętrzną potrzebę rozpoczęcia poszukiwań duchowych w tym ci co tą duchowość swoja pogłębiają będą w tym roku mieli okazje, będą mieli możliwość spotkać na swojej drodze mistrza, spotkać na swojej drodze kogoś kto może się stać na jakiś czas duchowym przewodnikiem. Ale często ta duchowość może budzić się w oparciu a właściwie jako skutek jakichś bardzo trudnych przeżyć emocjonalnych, być może nawet otarcie się o jakieś tragiczne wydarzenia w waszym życiu.
Sami również możecie stawać się kimś wyjątkowym dla innych ludzi, kimś kto poprzez przeżycie czegoś nagle doświadczył wewnętrznego obudzenia, wewnętrznego przebudzenia.

źródło: opracowano na podstawie programów Tarocistki Danuty

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2012, o 03:08 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Dla 7
Dla 7 rozpoczął się 3 rok numerologiczny. Ta 3 sama w sobie niesie bardzo fajne przesłanie, bardzo dobra energie. Jest to przede wszystkim czas w którym kontakt z ludźmi, w którym nawiązywanie współpracy, w którym konstrukcja naszych działań będzie znakowana obecnością innych ludzi i po pierwsze stawianiem na pracę zbiorową. Czyli tu jest rozwój naszych możliwości, ale dzięki temu, że bardzo dobrze odbywa się komunikacja pomiędzy nami i grupą na rzecz której pracujemy lub z którą pracujemy.
To też jest zawsze taka podpowiedź, żeby chcąc uzyskiwać coś więcej, coś lepiej, coś inaczej żeby nie starać się samodzielnie "przepłynąć ocean z problemów" tylko, żeby starać się wykorzystywać ale w tym pozytywnym słowa znaczeniu kontakty międzyludzkie. Wykorzystywać tego Jowisza, który państwu tu będzie tak troszeczkę ułatwiał nawiązywanie porozumienia z innymi ludźmi.
Zagrożeniem tego zawsze jest to, że praca na planie grupy może spowodować nasze zatracenie naszej indywidualności. Może doprowadzić do takiej sytuacji, że gdzieś nadmiernie angażujemy się w sprawy innych ludzi lub w zadania innych ludzi w tym wszystkim gubiąc nasze własne priorytety. Potem możemy przeżywać rozczarowania, że ktoś nie docenił, że ktoś nie zauważył, że ktoś nam nie podziękował, że ktoś nas nie uhonorował a my w tym czasie swojego żeśmy nie zrobili a na rzecz czyjąś żeśmy zadziałali.
Więc jest tu informacja – żeby starać się – szczególnie dla 7 które są szalenie emocjonalne, które są wewnętrznie bardzo bogate jeśli chodzi o przeżywalność spraw – przede wszystkim przeżywalność układów międzyludzkich i przeżywalność układów emocjonalnych a które bardzo często nie potrafią pewnych rzeczy okazać na zewnątrz. To jest taki rodzaj jakby tworzącej się energii – jakbyście państwo oglądali szybkowar. Gdzie tu atmosfera jest podgrzana a jednocześnie musi ta para gdzieś z nas schodzić, te napięcia muszą z nas schodzić – w przeciwnym razie może dojść do rozsadzenia i wtedy te wrażliwe, emocjonalne 7 będą wpadały w stany depresyjne, będą przeżywały rozterki, rozczarowania, ból, straty. Mało tego bardzo często mogą się wtedy pojawiać problemy zdrowotne, których początek jest w stanach nerwicowych, w wszelkiego rodzaju problemach somatycznych które realnie później doprowadzają do choroby ciała fizycznego.

Dla 7/7 – w podstawowej formie
Jest to czas w którym należy bardzo, ale to bardzo zwracać uwagę czy nie ulegamy iluzji, czy rzeczy w które się angażujemy, sprawy w które się angażujemy nie są w jakiś sposób niedoprecyzowane, niejasne a jednocześnie czy my przypadkiem nie dorabiamy sobie jakichś teorii próbując się zmotywować do udziału w tym. Wtedy (jeżeli tak by się działo ) będziecie państwo niestety ale przeżywać rozczarowanie w momencie kiedy fakty zostaną położone na stole. Jest również wtedy poczucie winy, która w was się pojawi wynikające przede wszystkim z tego, że nie ma do kogo mieć pretensji, bo to my sami żeśmy chcieli stworzyć imaginację tego dokąd nas coś prowadzi a nie ktoś nas próbował oszukać. Bo kiedy ktoś nas próbuje oszukać to wtedy też dla naszej psychiki jest takie odreagowanie np. "mam na kogo winę zwalić". Tu będziecie mieć tylko żal wyłącznie do samych siebie... że nie szukaliście jasności sytuacji tylko poszliście w układ "bo mnie się wydaje – znaczy tak jest".

To czas w którym nie umiejąc zaznaczyć własnych potrzeb, nie umiejąc zaznaczyć własnego terytorium, nie umiejąc zaznaczyć czy dbać o własny interes będziecie przeżywać niestety pewien rodzaj smutku wewnętrznego na skutek tego, że po pewnym czasie, po pewnej inwestycji energetycznej okaże się, że nie posunęliście się w swoich sprawach, swoich działaniach w ogóle do przodu. Więc to jest po raz kolejny zawołanie w tym roku do tego abyście cały czas potrafili w taki bardzo jasny, bardzo konkretny lecz i w dystansowany sposób patrzeć na siebie , na sytuacje i na ile wasze działania posuwają Was w stronę tego celu, do którego chcielibyście w tym roku zmierzać, bo jest to genialny rok. Nie wolno, żadnej 7 tego trzeciego roku roztrwonić, bo będzie to grzech, za który później będziecie ponosić kare. np. "zamknięcie w kleszczach niemocy".

Będziecie mogli dojść do takiej wprawy, do takiego momentu gdzie nauczycie się oczyszczać z emocji i oceniać sprawy w kontekście swojego życia, w kontekście swoich założeń, nie patrząc przez pryzmat uczuć czy emocji tylko przez pryzmat pragmatycznego dążenia do celu, ale pragmatycznego w pozytywnym słowa tego znaczeniu. Czyli jeżeli któraś z Was chce poprosić o awans, to kiedy usłyszy słowa na zasadzie np: mnie się wydaje, że do tego stanowiska to ty się nie nadajesz - to nie poczuje się urażona, że ktoś jej nie docenił tylko położy swoje dokumenty na stół i powie "ale ja bardzo przepraszam - proszę – dysponuje takimi a takimi certyfikatami, mam takie i takie kursy, proszę mi powiedzieć jaki kurs muszę zrobić, żeby być osobą która wg. Pani/a będzie mogła piastować to stanowisko." Czyli kompletnie proszę się we wszystkich swoich dążeniach szczególnie zawodowych dystansować do pierwiastka emocjonalnego, skupiać się na założeniu i na konstrukcji wykładania faktów na stół. Jest też takie wołanie żeby zaufać losowi. Wiemy, że Jowisz jest planetą szczęścia i jeżeli państwo próbujecie coś "pchnąć" a wam się nie udaje to odłóżcie sprawy na bok na takiej zasadzie – kiedy będzie najlepszy czas to ta sprawa sama "pójdzie". Do takiego działania potrzebne jest zaufanie do naszego losu, zaufanie poniekąd jakby do naszej karmy i do tego też nawołuje was ten rok - nauczyć się czasami odpuścić i zaufać losowi a sprawy wtedy zaczną się dużo łatwiej i dużo lepiej dla was rozwiązywać.

Dla 7/16
Dużą frajdę będą sprawiali państwu ludzie, których będziecie poznawać jako znajomych, przyjaciół lub również ci którzy do tej pory istnieli, ale mieli taki jeszcze nie do końca ustalony charakter czy to jest przyjaźń, czy to jest koleżeństwo czy tylko znajomość – tu rzeczywiście te przyjaźnie będą nabierały pewnego wymiaru, pewnego charakteru, one będą tworzyły się w takiej jakości która daje nam przyjaźnie na całe życie. Więc jest to ten aspekt społeczny taki bardzo przyjazny jeśli chodzi o pozyskiwanie ludzi, którzy już są przy nas i na których zawsze możemy liczyć.
Dla osób które pozostają samotne a w przypadku 7 nie jest to wcale rzadka przypadłość ten rok numerologiczny daje poznawanie tzw. "drugich połówek" gwarantujących państwu nie tylko posiadanie kogoś u swojego boku, nie tylko, że ten ktoś będzie waszym mężem czyli wejdziecie w związek który jest związkiem małżeńskim w perspektywie czasu, ale jeszcze daje państwu poniekąd jakby gwarancję, że osoby z którymi będziecie zawierać związki małżeńskie w tym roku lub osoby z którymi będziecie rozpoczynać związki emocjonalne które będą szły w kierunku związku małżeńskiego będą to związki z ludźmi dobrze sytuowanymi materialnie przez co i wasza sytuacja materialna będzie ulegała znacznej poprawie. Więc proszę się nie bać zakochiwać w tym roku, pomimo tego, że jest to ten rok 3 który mógłby nas skłaniać czasami do znajomości powierzchownych. To w przypadku 7/16 jest to taki trochę magiczny czas gdzie możecie dostać gwarancje szczęścia, miłości, stałości plus bogactwa.

Osoby pozostające w stałym związku mogą doświadczać takich momentów z niewiadomych przyczyn pojawiania się wpływu skłaniającego do zazdrości, do irytacji, do podejrzeń, czasem wręcz do imaginowania problemu, doszukiwania się problemu. Do tego 7 też są zdolne, bo maja ten świat bogaty bardzo wewnętrzny, ale jednocześnie mają też niezłą intuicje. I jeśli pomylą intuicję z lękami to jest dramat gotowy w ich życiu bo potem nie mogą się uwolnić z tych emocji które gdzieś rezydują na stałe we wnętrzu, ale jeśli nawet tego typu zachowania państwu wcześniej uchodziły płazem w waszym związku małżeńskim czy partnerskim to w tym roku tego typu zachowania mogą kończyć się rozpadami, rozstaniami więc starajcie się powstrzymać nadmierna podejrzliwość, która się może pojawiać w tym roku.

Rok w którym 7/16 będą miały niebywałą łatwość pozyskiwania możliwości zarobienia niezłych pieniędzy, poprawy w ogóle standardu materialnego swojego życia i jest to też rok który nawoływałby państwa w takim przypadku do tego aby w sposób bardzo znaczący również realizować się na planie altruistycznym czyli jeżeli rzeczywiście się państwu podniesie standard życia, trafia się genialne dochody, dodatkowe pieniądze to aby zachować równowagę w energii kosmicznej otaczającej was kolorowym płaszczem w tym roku proszę też nie zapominać o tych którzy być może czekają, którzy być może będą dzielić wasze szczęście ale też i przez to, że wy im sprawicie jakąś możliwość.

Dla 7/25
Ten wpływ numerologiczny którego Państwo będziecie doświadczać w tych nadchodzących miesiącach będzie powodował umiejętność zrozumienia, ale to jest taki rodzaj zrozumienia nadrzędnego, nie zrozumienia np. że ktoś mi coś tłumaczył i ja zrozumiałem tylko jest to rodzaj zrozumienia transcendentalnego. To czego należy się wystrzegać i to bardzo mocno to kruchości własnych przekonań. Bo może być tak, że ta zdolność zrozumienia czegoś bardziej, czegoś więcej, czegoś jakby z lotu ptaka, czegoś ogarniętego w szerszej strukturze niż tylko jakiś mały wycinek rzeczywistości będzie państwu dawała ogromną moc, ogromną mądrość i potencjał zagospodarowania tego zrozumienia. Natomiast ktoś kto z boku będzie próbował was wytrącić z posiadanej w ten sposób mądrości oceny sytuacji będzie działał na waszą szkodę. I ilekroć odstąpicie od swojego punktu widzenia tylekroć będzie się to obracało przeciwko wam i jednocześnie będziecie też nabierać żalu do siebie, że nie wyciągacie wniosków, że znowu daliście się wmanewrować w widzenie świata, a nie w wasze a kogoś innego.
W tym roku należy bardzo uważać, bo będzie to rok w którym często będziecie musieli stoczyć walki o swoje przekonania gdzie często będziecie musieli stawać w opozycji do tego co reszta świata ma do powiedzenia. Mało tego – może was popychać do bardzo kontrowersyjnych zachowań, które są dobre dla was ale które mogą być nieakceptowane dla waszego otoczenia bo nigdy wcześniej nie mieliście takiej skłonności do takiego zachowywania się.
Jest to też czas w którym niejednokrotnie (a 7 nie mają łatwości głoszenia swoich przekonań wszem i wobec) będziecie zmuszani, ale też dobrze jest podejmować te dyskusje w których będziecie mogli głosić własną opinię i wyartykułować siebie być może pierwszy raz od wielu, wielu lat w sposób konstruktywny.
To czego na pewno nie powinniście robić, a do czego może was ten czas nadchodzący skłaniać - proszę się nad sobą nie litować. Bądźcie dla siebie oschli. Nie na zasadzie ''nie biorę pod uwagę czego doświadczam, czy co czuje" tylko łapcie dystans do tego w jaki sposób czasami nadmierny sposób przeżywacie sytuacje w swoim życiu. Dlaczego? - dlatego, że wtedy będziecie się prezentowali otoczeniu jako ludzie którzy nawet w trudnych emocjonalnie warunkach stają na wysokości zadania, dzięki czemu im takie zadania z wyższej półki zaczyna się powierzać. I to jest ten taki moment gdzie jeśli nauczymy się panować nad własnymi emocjami nie poprzez to, że dusimy coś w sobie w czym 7 są mistrzyniami, ale przez to, że oglądamy sytuacje z dystansu, oglądamy sytuacje niemalże jakby nas nie dotyczyła i wtedy zupełnie inaczej reagujemy. I wtedy świat też nas zupełnie inaczej ocenia i postrzega.
Natomiast to czego nie wolno wam w tym roku robić - nie wolno wam rezygnować z samych siebie nawet jeżeli dążenie do własnego celu w waszym mniemaniu miałoby kogoś zranić To jest taki moment, że jeśli musicie kogoś "uderzyć" bo nie możecie go "ominąć" to jesteście ręką przeznaczenia. Czyli to nie wy dopuszczacie się braku szacunku w stosunku do drugiego człowieka tylko może tak się zdarzyć, że wy jesteście temu człowiekowi postawieni w takim a nie w innym zachowaniu, bo taka jest potrzeba jego losu. Bo macie stanowić pewien rodzaj lekcji dla niego. Zasada "nie rań bardziej niż jest to niezbędne" i tą zasadę możecie wprowadzić w życie ale jeśli czujecie, że wasz sukces okupiony będzie czyimś skaleczeniem to jednak do tego sukcesu w tym roku macie zdążać, bo w tym roku taka energia wam przyświeca.

W tym roku należy: Wykorzystać potencjał 3 Jowisza, ludzi i to co oni dobrego ze sobą przynoszą . Nie wolno wam zamykać się, nie wolno wam skazywać się na samotność ( choćby samotne przeżywanie wieczorów), nie wolno wam poddawać się goryczy, takiej życiowej goryczy podsumowującej jakiś tam etap waszego życia przeszłego bo wtedy będzie nasilająca się skłonność do depresji.
Jeżeli do tego wszystkiego się zastosujecie - będziecie mogli zaliczyć ten rok do bardzo udanych. I tez zwieńczonych sukcesem .

Rok w którym będziecie mogli doświadczyć nadrzędnego zrozumienia. Zrozumienia sytuacji które się dzieją w waszym życiu, zrozumienia zdarzeń które mają miejsce i które miały miejsce w waszej przyszłości. 7 nie są typem rozpychających się łokciami więc to też jest taka podpowiedź, żeby przełamać tą niechęć do dyskusji, niechęć do pokonywania trudności bo będzie to rok w którym będziecie zmuszani przez sytuacje, przez ludzi do pewnego rodzaju walki, walki przede wszystkim o siebie, o swoje przekonania, do konfrontacji z przeciwnościami ale też i z opiniami które stoją w sprzeczności z waszymi poglądami. Umiejętność bronienia tego co stanowi waszą treść, co stanowi wasze dążenie będzie podwaliną waszego sukcesu. Jeżeli będziecie odstępować lękając się czy obawiając, że może kogoś zranicie albo, że dwa słowa za dużo powiecie wtedy nie będzie wam przypinany order za zasługi do piersi.

Jest to też czas w którym będziecie musieli podejmować niejednokrotnie bardzo kontrowersyjne decyzje. Te kontrowersje będą dostrzegali ludzie w waszym otoczeniu. Bo jest to również czas w którym, aby nie zrezygnować z siebie będziecie musieli dopuścić się lub będziecie musieli po prostu i zwyczajnie czasami postąpić wobec innego człowieka w sposób raniący dla niego. Natomiast w tym roku, w tym cyklu w tej konfiguracji jest taka informacja, że nawet jeśli kogoś zranicie to nie jest to nic złego bo poniekąd spełniacie role narzędzia w rękach losu, w rękach karmy tego drugiego człowieka, stanowicie dla niego naukę więc czasami ta nauka musi być nawet nauka bolesną. A wy dzięki temu również będziecie w stanie, będziecie mieli zielone światło do tego, żeby nie odstępując od swoich pragnień móc osiągać sukcesy, żeby nie czekać w nieskończoność na to co wam się tak naprawdę słusznie należało. W tym roku nie wolno wam się litować nad samym sobą. Nie wolno popadać w stany goryczy. Nie wolno wam się izolować, nie wolno popadać w stany odsuwania się, w stany osamotnienia bo wtedy będzie was dopadała depresja. Coś z czym 7 sobie nie najlepiej radzą.

Natomiast siłą waszą przede wszystkim będzie taki dystans do emocji i poczucie humoru.
7 to osoby szalenie wrażliwe i bardzo często nadwrażliwe z ogromna skłonnością zamykania się w sobie, do analizowania każdego słowa. Do przepuszczania tych słów które do was docierają ze świata zewnętrznego przez pryzmat własnego widzenia co ktoś musiał myśleć nie tyle na temat sytuacji w której braliście udział ale na temat was samych. 7 bardzo często intensywnie personalizują zdania które zasłyszą. Stąd jest też takie zalecenie na ten rok, żeby więcej łapać dystansu, do wielu rzeczy raczej podchodzić z poczuciem humoru co również jest łamaniem starego kanonu waszych zachowań. I wtedy tak jakby się otwierały przed wami kolejne drzwi, kolejne możliwości. Stąd zaleceniem tego roku jest mniej analizować, więcej rzeczy brać na humor, na żart, nie nadawać temu co do was dociera jako ocena, opinia, jako sytuacja zbyt osobistego charakteru.

Dla 7/34
Będziecie państwo doświadczać takiej radości życia. To też nie jest częste odczucie 7. Więc proszę się na to otworzyć, proszę czerpać pełnymi garściami, bo pamięć szczęścia czasami jest tym co pozwala nam przetrwać trudniejsze momenty. Piękno to jest coś za czym będziecie tęsknic, czym się będziecie otaczać, co będzie pozwalało wam również regenerować siły - do tego będziecie dążyć.
7 są bardzo wrażliwe jeśli chodzi o taką harmonię chociaż czasami mogą zatracać szczegóły. Ale w tym momencie w tym roku, te szczegóły będą w sposób wyjątkowy przykuwały państwa uwagę.
Powinniście panować nad nadmierna emocjonalnością. Natomiast w prognozie tego roku jest dla was i odczuwanie szczęścia i przeżywanie szczęścia i doświadczanie opieki sił wyższych, opieki "nieba" .
Jest również szansa na sukces, jest też szansa na spełnienie w miłości czyli czy to poznania człowieka z którym mamy możliwość stworzenia takiego prawdziwego uszczęśliwiającego nas związku czy też w obecnym naszym związku dostrzec, że jest w nim podstawa do odczuwania zadowolenia z faktu, że partner jest obok nas, że jest naszym partnerem na życie.

Również zapisany sukces dla tych z was którzy realizują się zawodowo poprzez w pewnym sensie jakieś dziedziny artystyczne, poprzez realizacje własnych wizji, własnego pomysłu. Możecie odczuwać nawet przypływ sił waszej wyobraźni i ten czas jest dobrze wykorzystać, żeby jak najwięcej z tych twórczych myśli zamienić w realizacje, bo to będzie oznaczało wasz sukces na kolejny nadchodzący rok.

Dla 7/43
To rok przede wszystkim duchowego wznoszenia się, zrozumienia prawd, które w sposób nadrzędny rządzą waszym życiem. Jest to też rozwój duchowy, taki krok w ta duchowość niekoniecznie związany z oderwaniem się od rzeczywistości ale bardzo często jest to taki rodzaj przetransformowania wewnętrznego na skutek którego zaczynamy świat widzieć w wielu wymiarach. Nie tylko w tym takim prostym wymiarze "coś jest ładne, coś brzydkie" ale to tło duchowe zacznie być przez was bardziej dostrzegane, bardziej doceniane dzięki czemu to wasze życie też będzie życiem pełniejszym jeśli chodzi o zrozumienie zasad w oparciu o które realizują się pewne rzeczy w waszym życiu. Jest ten moment przewartościowania swojego życia. Ci którzy podjęli działania w stronę podniesienia swoich kwalifikacji będą awansowali na wskutek tego a ci, którzy chcieliby awansować powinni sięgnąć po możliwości podniesienia swoich kwalifikacji.
W tym roku będziecie weryfikować swoje znajomości, będziecie weryfikować swoje przyjaźnie ale pod kątem ich przydatności w waszym życiu.
Jeśli rozpadać się będą wasze związki, jeśli rozpadać się będą wasze układy to będą się rozpadać waszymi decyzjami oraz na skutek tego, że zrozumiecie swoje wewnętrzne potrzeby. Będziecie odchodzić od ludzi, którzy nie spełniają tego czego oczekujecie od życia, od świata, od swojej codzienności.
Jeżeli poczujecie, że partner czy partnerka z którym jesteście do tej pory z przyzwyczajenia, z lęku przed zmianami, z leku przed zostaniem samemu – jest tym kimś kto będąc koło was pogłębia wasze poczucie bycia niezrozumianymi, niedocenionymi, niedowartościowanymi a powstanie myśl ze to "trzeba skończyć" proszę się przed ta myślą nie bronić, bo wasza decyzja będzie decyzja absolutnie słuszna jeśli chodzi również o zaspokojenie tych potrzeb wewnętrznych.
W tym roku czekają was sukcesy we wszelkiego rodzaju egzaminach – więc wszystko co będzie nosiło znamiona egzaminu będzie wypadało na waszą korzyść.
Wszelkiego rodzaju delegacje, wszelkiego rodzaju propozycje pracy na wyjeździe, wszelkiego rodzaju propozycje pracy podniesienia stanowiska poprzez pracę w innym mieście niż to w którym żyjecie do tej pory będzie dla was korzystne. Macie zapisany awans ale awans na wyjedzie, awans związany z koniecznością opuszczenia dotychczasowego miejsca funkcjonowania.

Dla 7/52
Bardzo istotna rolę będą odgrywały wszelkiego rodzaju ruchy związane z państwa miejscem zamieszkania czyli remonty, zmiany domu, zmiany miejsca pobytu, zmiany mieszkań, przebudowywanie. W tym również i lokowanie swoich finansów w nieruchomościach.
Jeżeli nie będziecie ulegać rozpraszającym waszą koncepcję podpowiedziom ludzi którzy nie zawsze się na czymś dobrze znają, ale bardzo chętnie dużo na ten temat mówią wtedy każde wasze działanie jest sygnowane gwarancja sukcesu.

Bardzo pozytywne jest to – zawieranie nowych znajomości, zawieranie nowych przyjaźni będzie to coś co będzie na długie lata – to są tzw. Przyjaciele naszego domu. Czyli to nie są nasze koleżanki, koledzy z którymi spotykamy się raz na jakiś czas w bliżej nieokreślonych miejscach tylko są to ludzie, są to przyjaźnie które umocnione są bywaniem u siebie całych rodzin. Wpuszczaniem na teren tego królestwa którym jest nasza rodzina.
To czas w którym powinniście uważać na wszelkiego rodzaju sprawy sądowe. Chodzi przede wszystkim o występowanie na drogę prawną w momencie jeżeli nie macie w pełnej gwarancji, że wasze roszczenie jest zasadne. W momencie kiedy chcielibyście wystąpić na drogę prawna np. ''a ktoś mi obiecał, że jest jakaś tam uliczka dzięki której mógłbym coś ugrać na tym przewodzie sadowym' – wtedy będziecie ponosić porażki.
Ale to tez jest taki moment gdzie należy bardzo uważać na wszelkiego rodzaju sygnowanie sądowe czyli podpisywanie dokumentów notarialnych gdzie podpisując te dokumenty musicie pilnować poprawności sporządzanej umowy, ale również bardzo dokładnie podpisując tego typu umowy nawet i z bankami sprawdzać każdy aspekt umowy i czym skutkuje w razie czego żeby później nie dochodziło do sytuacji gdzie niedopatrzenie, niedopilnowanie, niezrozumienie co idzie za danym punktem umowy nie obróciło się przeciwko wam.
Związki małżeńskie będą przeżywały w tym roku rozkwit, również ludzie których będziecie poznawali będą dawali wam szansę na takie prawdziwe partnerstwo łącznie z możliwością zawierania związków małżeńskich. Takim maleńkim warunkiem jest to, że najsolidniejsze będą te związki które od razu gdzieś na progu, na tym starcie partnerskim maja w tle wspólne przedsięwzięcia, wspólne inwestycje. To będzie was umacniało, tworzyło takie układy partnerskie gdzie i będzie kwitło szczęście uczuciowe i towarzyszył fart ekonomiczny.

źródło: opracowano na podstawie programów Tarocistki Danuty

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2012, o 03:14 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Dla 8
Dla 8 jest to czwarty rok osobisty.
Nie jest to wcale łatwy czas. Bo 4 rok osobisty po tym 3 roku osobistym jest wyhamowaniem energii. To jest czas w którym należy udeptać , przypilnować i ogarniać to co się zdążyło zdobyć , co się zdążyło rozbudować co się zdążyło zainicjować w 3 roku osobistym . Natomiast w 4 roku osobistym dobrze by było wstrzymać się przed gwałtownymi ruchami. , bo nie ma tego zielonego światła z nieba.
Jest to dla 8 czas ograniczenia i stagnacji. 8 tego nie lubią. 8 lubią działać a ten rozmach z 3 może jeszcze popychać do próby przepchnięcia góry. Tu na tej górze można się i poranić i zupełnie niepotrzebnie możecie więcej stracić niż zyskać. Czyli w tym roku raczej skupiamy się na pilnowaniu naszego obejścia. I taka jest idea 4 roku osobistego.

8 to tez ci numerologiczni ojcowie ( ale chodzi o ten rodzaj energii materializowania, zadbania , doprowadzenia do sfinalizowania pewnych spraw które maja wpływ na ludzi którzy otaczają 8 i na ich rodziny - stąd tez trzeba bardzo uważać szczególnie w tym roku na sprawy emocjonalne. Bo dla 8 może być to niestety czas rozczarowań uczuciowych, może to być czas rozpadów związku, może być to czas w którym nie tylko nie da się utrzymać dotychczasowego układu partnerskiego , ale jeszcze możecie zostać skrytykowani za to , że ten układ rozpada się poprzez wasze działanie. , że to wy jesteście wina, przyczyna i to wy jesteście całym złem które dany związek czy dana relacje skomplikowało i spowodowało jej rozpad. Należy więc postarać się tej swojej energii nie nadużywać z rozmachem w tym roku numerologicznym.
Jest tez konieczność zwrócenia uwagi na tych którzy tworzą nasza codzienność jako nasze otoczenie. Powinniście bardzo uważnie dobierać ludzi których dopuszczacie do siebie , z którymi wchodzicie w jakiś rodzaj kooperacji, w jakiś rodzaj współpracy .
Mało tego – bardzo uważnie powinniście również selekcjonować tych którzy chcieliby się stać waszymi przyjaciółmi. , lub kogo wy byście chcieli nazwać swoimi znajomymi czy przyjaciółmi.

Jeżeli chodzi o sprawy finansowe to ten rok dla 8 – jest niemalże nakaz ostrożności w działaniach finansowych.

Dla 8/17
8/17 powinny przede wszystkim wykazać się w tym roku bardzo, ale to bardzo dużą ostrożnością , również i czujnością i ta ostrożność i czujność nie tylko ukierunkowywać na świat który nas otacza ale i skupić się na sobie czyli uważać na pewne odruchowe zachowania, uważać na pewne schematyczne reakcje , które mogły by być początkiem zupełnie niepotrzebnych komplikacji w tym 4 roku osobistym.
Tu nakazem jest w ogóle samokontrola. Dopilnowywanie tych obowiązków które na siebie przyjęliście bez próby wybijania się ponad standard, ponad przeciętność bo wtedy mogłoby dojść do sytuacji zaniedbania tego co na was spoczywa jako obowiązek i nie osiągnięcia sukcesu , który by niedopatrzenie , niedopilnowanie mógł troszkę złagodzić w wymiarze negatywnym .
Przy nadmiernie bezkarnych zachowaniach jest ryzyko , że moglibyście doświadczyć czy to odejścia partnera ze spółki, czy odejścia partnera z układu uczuciowego czyli rozpad związku partnerskiego czy tez odejścia państwa przyjaciół ale nie dlatego, że się nie sprawdzili w czasie tylko dlatego, że swoim ruchem , czy swoja nadmierna gwałtownością , czy swoja chęcią przepchnięcia góry moglibyście się zupełnie niepotrzebnie narazić swój układ z drugim człowiekiem na zburzenie, na osłabienie a w efekcie końcowym na destrukcję której nie da się odwrócić.
Jest tez przestroga taka, aby 8/17 w tym roku nie opadały w takie stany miłości platoniczno – iluzorycznej która mogłaby narazić na szwank dotychczasowy dobrze funkcjonujący układ uczuciowy. Bo jeżeli coś jest nie do końca dobrze funkcjonujące to trudno – jak to narażamy to być może dajemy sobie szansę na coś lepszego. Ale wszyscy wiemy, że lepsze jest czasami wrogiem dobrego jeśli mamy fajny układ małżeński , partnerski to wystrzegajcie się fascynacji , zauroczenia bo nie do końca byłoby to prawdziwe , nie do końca byłoby to na tyle wartościowe, żeby narażać coś co do tej pory bardzo dobrze funkcjonowało w waszym życiu.
To co rzadko się zdarza 8 a co może się przytrafić - osoby które chciałyby nie kierować się w życiu uczuciami ale chciałyby w sposób nieco pragmatyczny podejść do związku małżeńskiego , do związku partnerskiego i poszukują raczej partnerów nie w których stronę zabije serce ale w których racjonalny umysł zakwalifikuje jako dobry, rozsądny materiał na męża czy na żonę to w tym roku tego typu osoby mogą odnieść sukces w swoich poszukiwaniach. I nawet taki zracjonalizowany początek partnerski może zakończyć się sukcesem czyli małżeństwem które będzie i trwałe i szczęśliwe aczkolwiek nie budowane w oparciu o uczucie miłości tylko o rozsądny dobór partnera życiowego.

To na co powinniście w tym roku zwracać uwagę - to na dietę, bo będzie dosyć trudno państwu pozbywać się tego wszystkiego co zalega lub jest gromadzone w organizmie.

8/17 powinny się w tym roku skupić przede wszystkim na pracy u podstaw. To jest ten moment w waszym cyklu 9 – letnim , że nie należy oczekiwać na sukcesy, że będą przypinane ordery . Tu sumienność , wytrwałość, ciężka praca czasami nawet trochę mozolna to sposób na pozytywne przetrwanie wcale nie najłatwiejszego czasu 4 roku osobistego.

Dla 8/26
Wiodącym tematem tego roku numerologicznego to nasilona konieczność sprawiedliwości i to sprawiedliwości którą wy będziecie generowali w stronę waszego otoczenia. Dlaczego? - bo jeżeli z jakiegoś powodu dopuścilibyście się nadużycia oceny to może być ta zwrotna w postaci jakichś komplikacji prawnych. , jakiejś kolizji z wymiarem sprawiedliwości w którym bez względu na to czy jesteście winni czy nie jesteście winni wina zostanie do was przypisana. Czyli jest to taki rok w którym należy być łagodnym dla otoczenia jeśli chodzi o oceny ale jednocześnie bardzo surowym w stosunku do siebie jeśli chodzi o rozgrzeszanie się z małych naruszeń przepisów czy jakichkolwiek innych sytuacji które stawiały by was niekoniecznie po jasnej stronie działań.

Oczywiście dyscyplina to jest temat wiodący dla wszystkich 8. w tym również i z 8/26.
Będziecie doświadczać ze strony otoczenia tego co można by było nazwać ogromną uczciwością ale i lojalnością. Nie zawsze jest tak, że doświadczamy tej lojalności. Czasami zawodzą nas ludzie albo występują przeciwko nam ludzie albo nie stają po naszej stronie ci ludzie na których byśmy mogli liczyć. Natomiast ten rok będzie naznaczony manifestacją lojalności wobec was ludzi którzy was otaczają.
Będziecie państwo tez dosyć mocny nacisk stawiać w ciągu tych najbliższych kilku miesięcy na tradycje i na to wszystko co związane jest z waszym rodem. Czyli jeśli będą imieniny to pamiętamy o dacie, jakaś uroczystość w dalszej rodzinie to korzystamy z zaproszenia i chcemy też temu kto nas zaprosił podziękować za to, że o nas pamiętał.
Musicie uważać również na wszelkiego rodzaju sprawy urzędowe. Na wszelkiego rodzaju wikłanie się lub bycie wikłanymi w sprawy sądowe , bo w tym roku może się na was dokonywać pewien rodzaj niesprawiedliwości urzędów. I w takim przypadku nie poddawać się, nie sypać głowy popiołem , nie kłaść głowy na pieniek lecz starać się udowodnić czy tą swoją niewinność czy ta swoją rację , bo to niestety będzie mało przyjemne , mało przyjazne. A, że będziecie mieli ludzi lojalnych po swojej stronie to będziecie też mieli takie wsparcie, będziecie mogli odwołać się do jakichś świadectw które mogłyby na waszą korzyść przemawiać.

Jest tez ostrzeżenie abyście nie stali się narzędziem w czyichś rękach do dokonania czy naruszenia prawa. To jest bardzo ważne dla 8/26. Ponieważ jest ryzyko, że będziecie państwo wykorzystani przez kogoś nieuczciwego - zasięgajcie porad. 8 niezbyt dobrze wychodzi słuchanie doradców i w ogóle słuchanie rad i zasięganie porad , ale w tym roku konsultujcie – konsultujcie swoje zamiary , konsultujcie swoje zamysły z ludźmi którym ufacie , którzy się sprawdzili w czasie jako dobrzy wasi doradcy – a unikniecie takich nieprzyjemnych sytuacji .

Ten rok należy również poświecić na naukę relaksacji. 8 bardzo często żyją w takim trybie "trochę na baczność'".
Ten 4 rok osobisty w przypadku 8/26, które w ogóle odczuwają bardzo dużą ilość napięć emocjonalnych powinien zostać tez przeznaczony poniekąd na to, żeby nauczyć się odpuszczać , odpuszczać tam wewnętrznie niektóre sytuacje i nauczyć się po prostu odpoczywać.

Dla 8/35
Jest to przede wszystkim czas w którym będziecie odczuwać bardzo wyraźnie podszepty intuicji. Właściwie dla 8 bez względu na to jaka jest to konfiguracja 8 ta intuicja, ta zdolność jak gdyby dotykania , odczuwania niemalże przez skórę tego co się dzieje w przestrzeni energetycznej jest to coś co im towarzyszy na co dzień. Natomiast w tym czasie szczególnie powinniście Państwo uważnie słuchać tych podszeptów, kierować się nimi. Dlaczego? - dlatego , że przed wami jest czas przewidywania , przed wami jest czas planowania i przed wami jest czas zapobiegania. Czyli w pewnym sensie nie ma tutaj intensywności działania , takiego spektakularnego zyskiwania, ale jest to raczej umiejętność dostrzegania lub wręcz postrzegania takich uliczek które będą dla was w przyszłości do wykorzystania.
Przede wszystkim praca i to taka prace trochę nawet żmudna będzie przynosiła sukces. Czasami jest tak z 8 , że chcą natychmiast , chcą się angażować tylko i wyłącznie w jakieś takie spektakularne projekty nie nachylając się nad drobiazgami , które w międzyczasie mogą wypełniać ich ten czas życiowy . A ten rok jest rokiem w którym przede wszystkim konsekwentna , taka nawet trochę praca u postaw będzie państwu robiła płaszczyznę do przyszłych sukcesów.
Będziecie mieli chwilami taka ochotę , będziecie odczuwać taki podszept "diablika, demonika", będziecie czuć pokusę uciekania od obowiązków., takiego traktowania spraw powierzchownie, migania się czasami nawet od niektórych rzeczy w które do tej pory żeście się angażowali. Proszę tego nie robić, nad tym trzeba zapanować. Dlaczego/ - bo 4 to są te 4 elementy , jest to ta forma która jeżeli będzie w jakiś sposób umniejszana choćby poprzez próby zrzucenia z siebie jakichś obowiązków zostanie naruszona konstrukcja stabilności.
Ile razy będziecie się zdawać na inne osoby które mogłyby was wyręczyć lub coś załatwić albo które mogłyby zrobić to co wy powinniście zrobić tyle razy będziecie doświadczać niezadowolenia , frustracji i takiego poczucia, że tracicie a nie utrzymujecie dotychczasową pozycję. Więc proszę tego nie robić . W miarę możliwości proszę samemu większość rzeczy które trzeba w tym roku zrobić, zorganizować czy załatwić – proszę samemu to robić.

Dla 8/44
Przede wszystkim macie państwo postawić na organizacje pracy. Macie postawić na ostrożność podejmowania decyzji czyli zbyt pochopnie nie angażować się ale tez zbyt pochopnie nie wycofywać się z dotychczas przyjętych zobowiązań.
Bardzo dużą wagę przywiązywać do uczciwości swoich działań. Czyli wszystko zgodnie z przepisem, z prawem wręcz nawet na bieżąco sprawdzać czy przypadkiem nie zmieniły się jakieś ustawy, nie zmieniły się jakieś przepisy. - żebyście mogli szybko wprowadzić te nowe założenia w swoje życie.
To co do tej pory było kłopotliwe , to co było problematyczne , to czego się nawet nie udało rozwiązać w 3 roku osobistym przy rozsądnym zarządzaniu, rozsądnych decyzjach uda się przezwyciężyć szczególnie jeśli będą się jakiekolwiek trudności pojawiały przez najbliższe 12 miesięcy to będziecie umieli z tych trudności wyjść obronną ręką , będziecie umieli rozwiązać te sprawy w taki sposób żeby czuć zadowolenie a mało tego jeśli będziecie działać na rzecz osób sobie bliskich lub nawet zawodowo będziecie zmuszeni do rozwiązywania jakichś problematycznych sytuacji to w tym roku przypada wam w tego typu działaniach sukces i to taki rzeczywiście widoczny , spektakularny sukces.

Dla 8/53
Musicie skupić swoja uwagę na materii, na tej materii która do tej pory żeście zgromadzili. Jest również możliwość podejmowania działań związanych z przepisywaniem własności , z podziałami dotychczasowej jakiejś wspólnej własności
SA tez w prognozie numerologicznej zmiany dotyczące domu – może być to zmiana miejsca zamieszkania ale może być również czynienie zmian w waszym dom, wyburzanie, przebudowywanie , podchodzenie trochę do tego typu działań koncepcyjne. - w tym roku możecie osiągnąć takie spojrzenie na ten swój dom, pt. Nowy pomysł który na pewno usprawnia życie w tym domu , podnosi i walor estetyczny i podnosi wartość fizyczna tego domu.
Bardzo trzeba uważać na wszelkiego rodzaju sprawy urzędowe , które mogą w trakcie załatwiania być albo skomplikowanymi sprawami albo wręcz mogą się komplikować. I tu jest podpowiedz od strony numerologicznej, żeby szukać rozwiązań łącznie z tym, żeby zapytania wysyłać do różnych urzędów w tym czasem do wyższych instancji. Czasami nawet może wystąpić konieczność wysłania zapytania o interpretację przepisu do jednostki która jest miarodajną i która z poziomu wyższego jest w stanie poniekąd "wymusić na urzędnikach poziomu niższego podjęcie korzystnych dla państwa decyzji urzędowych.
Jest to tez czas w którym będą się stabilizowały związki , w tym mogą zapadać w waszym życiu decyzje o legalizacjo związku , o wspólnych inwestycjach, wspólnych przedsięwzięciach , o kupnie domu wspólnego a co za tym idzie o takim sankcjonowaniu prawnym tego co się nazywa więzią emocjonalna.
Stałe związki, długotrwałe przede wszystkim powinny uważać , bo mogą wkradać się takie sytuacje które zrewolucjonizują dotychczasowy układ małżeński czyli mogą być incydentalne znajomości albo incydentalne angażowanie się w jakieś romanse nie po to żeby rozbić związek ale po to, żeby poruszyć emocjonalnie to co zaczęło popadać w stagnacje.
Możecie doświadczać tego co się nazywa magia w życiu. W ogóle 8 maja takie magiczne zdolności – panowanie ducha nad materią.
Więc w tym roku w sposób szczególny może cie doświadczać umiejętności tej siły , która gdzieś tam w was tkwi. I np. Jest to dobry czas na odwoływanie się od decyzji które zapadły we wcześniejszym czasie a które są dla was w jakikolwiek sposób niepomyślne. Pomimo, że ta 4 – wibracja która nie jest wibracja otwierająca, jest wibracja stabilizująca i ograniczająca w czasoprzestrzeni , ale ona pozwala stawiać takie pieczęcie , takie sygnatury tego co żeśmy osiągnęli i tego co nas należy. Stąd tez w tym roku 8/53 mogą i doskonalić swój świat poprzez odwoływanie się od wcześniejszych , niepomyślnych decyzji. Ale też mogą dokańczać wszelkiego rodzaju wcześniej rozpoczęte projekty , które z rożnych powodów nie mogły być dokończone lub nie był wtedy na to czas.

Ci którzy zajmują się jakąkolwiek formą działania ezoterycznego a szczególnie osoby które zajmują się terapia, energiami możecie wchodzić na wyższy poziom oddziaływania własna energią. Możecie osiągać bardzo spektakularne rezultaty szczególnie jeśli zajmujecie się jakimkolwiek uzdrawianiem energetycznym innych ludzi.

Dla 8/62
Będą podejmowały jedynie słuszne i mądre decyzje. Więc nie bójcie się, jeżeli taki obowiązek będzie przypadał wam w udziale.
Przede wszystkim proszę zachować spokojne podejście do gwałtownych wydarzeń w waszym życiu. , bo takie wydarzenia mogą mieć miejsce, ale wasz spokój pozwoli nie tylko nie wprowadzić chaosu w wasze życie ale wręcz powstrzymanie się od nagłych reakcji pozwoli by pewne sprawy rozwiązały się dla was w najlepszy dla was sposób , niemalże same.
To dobry czas na dokończenie nauki , na osiągnięcie lub dokończenie działań związanych z posiadaniem jakichś certyfikatów .
To co jest bardzo ważne – powinniście zwrócić uwagę na zdrowie szczególnie te osoby które maja problemy ze stawami , z chorobami o podłożu reumatycznym i osoby które maja problemy z przemiana materii , szero9ko pojęta przemiana materii i w tym tez przemiana cholesterolu.

Dla 8/71
Jest to czas końca i początku. Końca pewnego etapu, pewnego cyklu w państwa życiu za którym oczywiście nie ma pustki tylko się będzie inicjowała nowa sytuacja, nowi ludzie , nowe zdarzenia pozwalające wam w przyszłym roku w pewnym sensie jakby ruszać z kopyta w nowy cykl życiowy. , mimo, że nie jest to rok osobisty 1.
Ważne dla państwa jest uwiarygadnianie się . Czyli dotrzymywanie danego słowa, dotrzymywanie i wywiązywanie się ze zobowiązań które na siebie żeście przyjęli lub tych które nie przyjmiecie w przyszłości.
Na nowe znajomości proszę się nie zamykać, bo jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy w państwa życiu w tym roku to właśnie nowi ludzie a nie dotychczasowi przyjaciele czy znajomi będą pomocni w rozwiązaniu tych problemów
Wchodzicie państwo duchowo na wyższy poziom zrozumienia słowa – bezpieczeństwo finansowe.

źródło: opracowano na podstawie programów Tarocistki Danuty

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2012, o 03:17 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Dla 9
5 rok osobisty jest najbardziej niespokojnym czasem w 9-letnim cyklu numerologicznym.Jest to czas rewolucji więc dla 9 – tek zaczyna się niepokój. Wszystko co było poustalane rok temu przestaje mieć do końca taki wymiar pewności, że zaczynają się pewne sprawy wymykać spod kontroli, że dosyć gwałtownie pojawiają się nowe koncepcje, pojawiają się nowe założenia więc tu akurat 9 muszą w taki sposób szczególnie uważny wykorzystywać ten potencjał 5 roku osobistego i chronić się przed tą nieco destrukcyjną też energią w momencie kiedy tego ognia wynikającego z 5 będzie za dużo w waszym życiu.

To czas raczej niespokojny.Nie należy oczekiwać po tym roku , że rzeczy będą działy się zgodnie z planem, że rzeczy będą się działy w sposób spokojny , harmonijny i taki "krok po kroku". Nie – to jest czas ruchu, to jest czas zmian, to jest czas podróży, to jest czas również rewolucji życiowych.
Stąd Ci z państwa którzy mieli być może problem z podejmowaniem decyzji bo się obawiali, bo chcieli pomału , bo nie byli do końca pewni mogą być w tym czasie rzucani na głęboką wodę. Mogą być poprzez zbyt szybkie zmiany w otoczeniu niemalże wypychani z pewnego rodzaju momentu w tym waszym życiu w którym żeście się znaleźli .
To jest też czas na testowanie nowych pomysłów na siebie. Na testowanie w ogóle pomysłów które przychodzą jako pewien rodzaj ryzyka w stosunku do tego co państwo sobie już żeście sobie udeptali jako tą swoją życiową rzeczywistość.
W tym czasie będą się też pojawiały nowe znajomości . Raczej są to znajomości które mogą się pojawiać na chwilę. Są to ludzie którzy mogą wpadać niemalże w wasze życie wnosząc również jakieś dodatkowe koncepcje – wcale niekoniecznie pozostając przy was później, żeby te koncepcje realizować ale czasami są to ludzie którzy nas inspirują do czegoś.
To tez jest czas w którym bardzo dobrze jest korzystać z wszelkiego rodzaju form podróżowania. Czy są to podróże wypoczynkowe, czy są to podróże zawodowe, czy są to w ogóle podrożę związane z poszukiwaniem albo swojego miejsca nowego na ziemi, albo z poszukiwaniem pracy to jest to cały czas w tym roku 5 bardzo korzystne.
To tez bardzo dobry czas na podejmowanie w ogóle nauki. I to tej takiej ścisłej nauki na podnoszenie swoich kwalifikacji, ale to tez jest czas na podejmowanie decyzji o nauce która miałaby na celu zmienić państwu charakter dotychczasowej pracy. Jeśli ktoś jest niezadowolony ze swojego dotychczasowego zawodu, jeśli ktoś uważa, że już się wypalił w tym zawodzie , jeśli ktoś z państwa ma poczucie, że utknął w jakimś miejscu i te kwalifikacje które posiada , ten zawód który wykonuje jest czymś co nie daje mu już zadowolenia , radości i spełnienia to jest to czas na to ,żeby przemianować siebie na tym rynku również zawodowym.
Proszę bardzo być uważnym bo 5 rok osobisty z racji bardzo szybkiej energii, bardzo dynamicznej , gwałtownych zdarzeń które się wokół nas dzieją jest też rokiem w którym bardzo często ci którzy w nim są ulegają wszelkiego rodzaju zdarzeniom losowym w tym również i wypadkom. Wasz czas w tej chwili biegnie szybszym tempem niż całego świata stąd też – na światłach proszę czekać , aż się zmieni na zielone, za kierownica proszę się powstrzymywać przed jakimiś szarżami , bo do tego was energia tej 5 może popychać.

Bez względu na to jaka 5 jesteście to hasło przewodnie na ten rok "zanim powiesz – posłuchaj, zanim zareagujesz - pomyśl, zanim wydasz - zarób, zanim zrezygnujesz – spróbuj "

Dla 9/18
Doświadczać będą w tym roku numerologicznym szczególnej opieki sił wyższych. To państwa taki parasol kosmiczny sprzyja we wszelkiego rodzaju decyzjach które może są nawet nieco ryzykanckie , bo będziecie chronieni. Bo jeśli coś dla was jest niedobre to będą postawione zewnętrzne przeszkody uniemożliwiające zrobienie sobie krzywdy.
Jest to też czas w którym proszę się nie wstydzić i nie opierać korzystać z przyjemności życia, bo dla was ten 5 rok osobisty będzie czasem gdzie wiele może pojawiać się okazji do tego , by spędzić ten czas tak troszkę na przekór temu co się wokół nas dzieje w takim "radosnym rozpasaniu". I to jest coś czego nie powinniście się pozbawiać bo w ten sposób będziecie w prawidłowej formie wyczerpywać energie tego waszego 5 roku osobistego.
To jest tez czas na pionierskie posunięcia. - bez względu na to jak długo żeście państwo zwlekali z jakąś decyzją, taką nieco łamiąca dotychczasowy schemat waszego życia. Czy nawet decyzja, która miałaby wprowadzić pewien rodzaj zamętu w wasze życie to jest dobry moment na to, żeby zrobić ten pierwszy krok. Żeby zainicjować coś w swoim życiu czego jeszcze nikt w waszej rodzinie i wśród waszych bliskich nie robił. To wy staniecie się tymi którzy w pewnym sensie maczetą przecina ścieżkę w tej dżungli rzeczywistości.

W wielu przypadkach 9/18 to co było państwa pasja do tej pory , hobby, tym co realizowaliście tylko w skradzionym czasie wolnym może się to stać podstawą do wykonywania zawodu. Pamiętajcie o tym, że często tak się zdarza , że jeśli coś jest naszą pasją i w tym byśmy się czuli szczęśliwi , zrealizowani , a nie mamy odwagi postawić akurat na tego 'konia" w naszym życiu, to życie tak będzie nam pomagało choć czasem my to możemy odczytywać jako utrudnienie, abyśmy mogli w pełni żyć w zadowoleniu. My mamy realizować się z rozmachem i bardzo często te nasze pasje są nierozwiniętym potencjałem, nie w pełni wykorzystanym z różnych przyczyn ( rodzina, środowisko, ) ale teraz macie to swoje 5 minut.
To jest tez czas , w którym będzie wam przyświecało szczęście i w związkach emocjonalnych i we wszelkiego rodzaju posunięciach zawodowo – biznesowych. W tym również i finansowych.

W stałych związkach mogą się pojawiać incydenty romansowe które nie pozostaną w ukryciu. Stąd jeśli macie państwo związek , który oceniacie jako bardzo dobry , ale ciekawość , bo 5 tez przynosi chęć spróbowania na własnej skórze i ta ciekawość – co by było gdyby było , u kolegi się nikt nie dowiedział może i u mnie się nikt nie dowie - niestety w waszym przypadku a 9 w ogóle tak mają, że noszą w sobie taka wewnętrzną praworządność – stąd też jeśli nie chcecie stracić swojej rodziny , jeśli nie chcecie stracić swojego partnera, jeśli nie chcecie stracić swojego związku nie podejmujcie ryzyka wdawania się choćby w jednorazowy incydent natury emocjonalnej , bo położy on się cieniem na waszym dotychczasowym układzie.
Natomiast te z was, które nie są w stałym związku mogą w tym roku doświadczać bardzo burzliwych przygód emocjonalnych a problemem jest to, że nie będą one akceptowane przez wasze środowisko , możecie być narażeni na potępienie lub na takie wytykanie wam nieodpowiedzialności , braku rozsądku lub w ogóle jakiejś pomroczności jasnej, która was opętała.

Jeśli nie poddacie się temu chaosowi wynikającemu z dynamiki 5 roku osobistego, a będziecie umieli tą energię przepracować w taki sposób jakby wprowadzając się w stan wewnętrznego uspokojenia ( to jest tak jakbyśmy w pewnym momencie musieli stanąć i popatrzeć na nasze życie jak na coś w czym bierzemy udział ,ale jak coś co oglądamy z boku) wtedy będziecie państwo doświadczali w sposób wyjątkowy takich inspiracji twórczych bez względu na to czym się zajmujecie. I bez względu na to, co stanowi wasze założenia na przyszłość – to jest taki dobry moment aby "przekuć szare na złote".

Może ta 5 popychać was czasami do zbyt gwałtownych zachowań, zbyt gwałtownych reakcji, do wdawania się w dyskusje, które ocierają się niemalże o kłótnie natomiast nie powinniście się dać wciągnąć w nurt tego typu komunikacji ze światem zewnętrznym , bo wtedy nie osiągniecie tego co chcecie osiągnąć a później możecie mieć nawet takie wrażenie , że na stałe wyrobiliście o sobie w czyichś oczach nie najlepszą ocenę , nie najlepsze mniemanie. Więc dobrze jest panować nad emocjami. Wiemy, że 9 mają to bolesne słowo, a ta 5 będzie was czasami popychała do takiego działania jak szybki strzał.

Dla 9/27
Czas w którym będziecie dosyć impulsywni i będziecie mieć skłonność do zbyt pochopnego działania. Nad tym należy panować , okiełznać.
Tendencja do gwałtownych rozstań. To są rozstania i na polu zawodowym ale też i na polu emocjonalnym. Nie wszystko da się później zszyć,
To na co trzeba zwrócić szczególna uwagę to trzeba wprowadzić dyscyplinę w swoje życie , która będzie regulowała tempo waszego życia.
To jest też czas w którym powinniście się decydować na naukę, na studia. Stąd też osoby uczące się będą miały bardzo dobry moment na wszelkiego rodzaju zdawane egzaminy lub na podejmowanie decyzji o dodatkowym fakultecie realizowanym Starajcie się państwo również o wszelkiego rodzaju formy dofinansowania ( czyli stypendia, nie stypendia) ale również w tym roku będzie wam dużo łatwiej uzyskać np. Pozwolenie na jakąś wymianę naukową. , na to, żeby was wysłano za granicę , na to , żebyście z potencjału tych zagranicznych uczelni mogli zaczerpnąć coś dla siebie , bo stały kontakt zagraniczny jest to też to coś, co będzie towarzyszyło wam w tych nadchodzących 10 miesiącach.

Ci którzy są w stałych związkach proszę uważać , bo akurat w waszym przypadku z jednej strony wyjazdy będą otwierały potencjał do samorealizacji , ale z drugiej strony na tych wyjazdach mogą się pojawiać incydenty emocjonalne czy erotyczne , które by burzyły spokój państwa dotychczasowego związku.

Dla 9/36
To jest czas który będzie najbardziej chaotyczny w całym cyklu numerologicznym. Nie tylko będzie czas chaosu ale wy wewnętrznie również będziecie odczuwali taki właśnie chaos. - jakieś zaplatanie, ciągły niepokój . To jest taki moment w którym jakbyście nie wiedzieli czy iść czy zostać. , czy wstać czy siedzieć czy położyć się czy wręcz przeciwnie usiąść. Nad tym należny zapanować.

Wiele w tym roku będzie w waszej głowie rodziło się pomysłów , natomiast żadnego konkretnego planu możecie nie być w stanie pod wpływem rozedrgania wewnętrznego skonstruować.
Jest to też czas takich podszeptów w was do tego, żeby pomijać innych. , pomijać otoczenie, lekceważyć wskazówki, lekceważyć podpowiedzi , wręcz lekceważyć emocje i bezpieczeństwo ludzi którzy was otaczają. Wtedy niestety będziecie ponosić porażki i to jedna za druga . To jest tak ze to co wszystko będziecie zamierzać zyskać jakby wam się rozpadało jak domek z kart. Ale jest to poniekąd jakby tylko wtedy takie niebezpieczeństwo jeśli nie będziecie okazywać szacunku dla emocji, dla planów, dla stabilizacji tych którzy was otaczają.
Przesłaniem głównym dla was jest "słuchaj a wtedy osiągniesz sukces " czyli tak jak 9 nie lubią podpowiedzi , nie lubią być pouczane , nie lubią być strofowane , nie lubią dostawać jakichś recept na rozwiązanie swojej sytuacji tak w tym roku 9/36 niemalże powinny o takie doradztwo się upominać - kiedy ktoś do nich chce mówić to powinny przede wszystkim słuchać. Zwykle to wy jesteście doradcami , zwykle wy jesteście nauczycielami , zwykle wy jesteście tymi którzy znają odpowiedzi na wszystkie pytania , ale w tym roku – 9/36 nie znają żadnej dobrej odpowiedzi. Więc pytają wszystkich wokół co tez inni wiedza na temat ich planów , co tez inni myślą na temat ich koncepcji na działanie. Jesteście ludźmi szalenie błyskotliwymi i tylko i wyłącznie jeśli użyjecie tej błyskotliwości do tego aby starannie przygotować plan działania wtedy będziecie w stanie osiągnąć sukces, bo ta błyskotliwość nie pomoże w tym roku osiągać sukcesów na zasadzie 'brak planu, najlepszy plan' , jestem inteligentny , jestem błyskotliwy, mam dobry kontakt z ludźmi to ja sobie poradzę . Nie – 9/36 w tym roku tymi ścieżkami nie chadzają.

Jeśli będziecie państwo posuwać się do intryganctwa , jeśli będziecie kierować się przede wszystkim chęcią pomnożenia swoich pieniędzy ale w sposób moralnie nieuczciwy , jeśli będziecie poddawać się żądzom posiadania czyli niemalże nieokiełznana chęć posiadania wszystkiego co maja inni – wtedy niestety będziecie narażeni na dość poważne straty finansowe.

Dla 9/45
Rok w którym państwo będziecie mogli czerpać z tej mądrości nadrzędnej, z tej mądrości kosmicznej. Proszę otwierać się na geniusz , który będzie państwa dotykał. Nawet jeśli sami siebie do tej pory nie ocenialiście jako kogoś dotkniętego geniuszem to , to jest ten rok w którym ten geniusz będzie się ujawniał i tego geniuszu będziecie doświadczali
jest to też czas intuicji która nie będzie się odzywała po cichu ale będzie wręcz przemawiała do państwa drukowanymi literami i tej intuicji należy słuchać. To wogóle dla 9/45 bardziej jest taki czas duchowego rozwoju, rozwoju państwa wnętrza , rozwoju umiejętności komunikowania się i z podświadomością i z nadświadomością ale tez otwierania tych kanałów którymi przepływa ta mądrość kosmiczna -tak należałoby to określić.

Ci z państwa którzy zajmują się zawodami gdzie leczą, gdzie są terapeutami , masażystami, gdzie pomagają ludziom chorym będą doświadczali przypływu własnej energii lub umiejętności sterowania ta własna energią na rzecz poprawy jakości życia , poprawy zdrowia drugiego człowieka.

Dobry to tez czas na uczenie się leczenia energiami w przypadku osób, które czuły takie powołanie w sobie, czuły takie moce ale jeszcze nie miały do końca podjętej decyzji na tak.
To jest też czas doskonalenia sfery intelektualnej. Wszelkiego rodzaju historie związane z nauką , z podnoszeniem wiedzy, z pogłębianiem wiedzy , ze zdobywaniem dodatkowych informacji i w tych dziedzinach w których już się realizujecie może być to czas na specjalizowanie.
To jest przede wszystkim czas doskonały dla ludzi którzy oddają się nauce i jest to tez czas tego roku ogromnych osiągnięć , czasami nawet tez przełomowych wniosków czy przełomowych odkryć jeśli państwo pracujecie nad czymś co jest tzw. Praca dla ogółu , dla ludzkości.
Powinno wam towarzyszyć przede wszystkim poczucie humoru , bo czas filozoficzny taki który nadchodzi w waszym życiu czasami powoduje, że tracimy te wewnętrzną beztroskę, tę wewnętrzna radość. Dla zrównoważenia, żeby ta powaga chwili która was dotyka nie odebrała wam takiej przyjemności bycia – ot po prostu człowiekiem który miewa dni gdzie ogarnia go zwykła pospolita głupawka.
To czego możecie doświadczyć w tym roku jest to zastrzyk finansowy który nie był w żaden sposób efektem waszych działań. Stąd tez gry liczbowe, wszelkiego rodzaju działania które są nieracjonalne a służą pozyskaniu pieniędzy są jak najbardziej dobrze widziane w tym również możecie państwo otrzymać pieniądze z tajemniczych źródeł typu darowizna i nie wiemy od kogo ta darowizna , typu przydzielone dodatkowe pieniądze i nie wiemy kto wystąpił o te pieniądze . Takie ekstra pieniądze, takie tajemne pieniądze należy przede wszystkim przeznaczyć na doskonalenie siebie. Na pewno nie na remont mieszkania.

Dla 9/54
Przede wszystkim dla 9/54 jest to czas związany z rodziną , z domem. W tym przede wszystkim powinniście państwo pozałatwiać sprawy urzędowe, sprawy sądowe. Generalnie takim wskazaniem jest ta materia rodzinna. , czyli przepisać coś na kogoś, zapisać coś na kogoś, uregulować status prawny, uregulować stan posiadania, uregulować we wszelkiego rodzaju dokumentach – kto jest właściciel a kto nie jest właścicielem , kto zameldowany a kto nie nie jest zameldowany . Jeśli tego typu sprawy są przed państwem to proszę też uważać na to , żeby pewne terminy zostały zachowane. Bo w przypadku tej 5 i 9/54 to jest tez bardzo często taka historia gdzie termin i czas odgrywa bardzo istotną rolę.

Sprawy waszych bliskich, sprawy waszych przyjaciół , kolegów, znajomych , sąsiadów , nie tylko z rodziny będą bardzo was absorbowały.
Możecie być również proszeni o branie udziału w jakichś takich rozwiązaniach prawno – rodzinnych swoich znajomych czy swoich przyjaciół w tym też stawianie się jako świadkowie w pewnych sprawach. Może jeśli byłyby to sprawy rozwodowe to starajcie się zachować obiektywizm – nie pt. Kto winny a kto nie winny ale jak się sprawy miały. , kto był – kogo nie było. Kto kocha a nie mówił , że kocha , kto przychodził na czas a kto się spóźniał. Skupcie się tylko i wyłącznie na tym co jest faktem bez jakichkolwiek swoich interpretacji emocjonalnych jak również bez nazywania tego co się w danych związkach działo po imieniu, bo z kolei wiecie o tym , że macie słowo, które rzeczywiście określa doskonale rzeczywistość, ale czasami jest to słowo które wychodzi z waszych ust totalnie bez znieczulenia. I mogłoby zupełnie niepotrzebnie rzucić jakieś światło , zasugerować kogoś do innych wniosków niż byście sobie życzyli.
W tym roku jest również czas na zawieranie nowych znajomości - to jest taka troszkę wymiana znajomych ale nie tych najbliższych – szczególnie tego kręgu dalszego, czwartego, piątego, szóstego rzędu w kręgu waszych znajomych . Ale to jest też rok w którym samotne 9 mogą poznać kogoś na swoją przyszłość. Może to być poznanie tego kogoś wyjątkowego , tego kogoś na całe życie.
To na co należy bardzo uważać – ci z państwa , którzy są w związkach – ponieważ 5 rok osobisty czasami skłania nas do wdawania się w jakieś incydenty emocjonalne które tak naprawdę inicjują się pod wpływem chwili albo pod wpływem ciekawości – więc powinniście uważać bo nie zostanie to obojętne dla waszych dotychczasowych związków i może dla czegoś mało istotnego w perspektywie czasu runąć to co żeście zbudowali do tej pory. Z kolei 9 same jako partnerzy też nie są tacy bardzo łatwi więc doceńcie to że wasz obecny partner jest kimś kto chce być z wami nadal.
Może się państwu szykować zmiana miejsca zamieszkania a wręcz mogą sprzyjać okoliczności do tego, żebyście mieli szansę zmienić miejsce zamieszkania i jeśli takie są wasze pomysły na przyszłość , jeśli tego byście pragnęli albo jeśli o tym myśleliście w przeszłości. Ta zmiana zamieszkania przede wszystkim jest związana z podniesieniem standardu życia więc niekoniecznie są to zmiany pt ; bo mnie jest nie stać na utrzymanie i muszę na gorsze warunki czy na gorszy standard zamieniać wręcz przeciwnie – wszelkiego rodzaju szanse na zmianę w miejscu zamieszkania są związane przede wszystkim z podniesieniem standardu, z podniesieniem jakości waszego życia w przyszłości
Powinniście zwracać uwagę na serce i układ krążenia , bo to jest taki czas w którym mogą się pojawiać skoki cholesterolu , mogą wyskakiwać jakieś dolegliwości , których wcześniej nie było widać ale które skoro raz się zamanifestowały tzn, że w organizmie jest potencjał na taki problem i trzeba to wziąć pod kontrolę.
Natomiast ja zawsze o 5 roku osobistym przestrzegam przed niefrasobliwością i nakazuję dużą ostrożność. Dla tych którzy są kierowcami bo tutaj przy złamanych przepisach może was postawić bardzo szybko w stan problemu sądowego , ale również i dla pieszych , bo 5 rok osobisty jest bardzo niespokojnym rokiem.

Dla 9/63
Będziecie państwo czuli taką wewnętrzną potrzebę odstąpienia od tego wszystkiego co było waszymi dotychczasowymi zajęciami. - szczególnie tymi zawodowymi. Będzie dość silne parcie na to , aby spróbować swoich sił w czymś nowym. Bardzo często będą się też otwierały możliwości , aby to co było państwa talentem zostało w tym roku dostrzeżone i żebyście mogli zacząć eksploatować ten swój talent czy tą swoją umiejętność , która do tej pory nie była w waszym życiu wykorzystywana.
Jest to genialny rok, genialny czas dla tych z państwa , którzy pracują w sferze naukowej. . Którzy zajmują się jakimiś badaniami naukowymi .
W tym czasie, w tym roku możecie czy wasz zespól czy wy sami wyciągnąć bardzo spektakularne wnioski, możecie również dokonać bardzo przełomowych odkryć więc pomimo tego, że jest to 5 rok osobisty i niekoniecznie on sprzyja skrupulatnemu siedzeniu i oddawaniu się wnioskowaniu, podsumowaniom i wszelkiego rodzaju metodycznym zajęciom to jednak w waszym przypadku pod wpływem pewnych analiz , pewnych danych czy skutków wcześniej podjętych działań możecie doświadczyć takiego niemalże lśnienia.
To jest tez czas dla wielu z was kiedy będą realizowały się wszelkiego rodzaju marzenia o podróżach , w tym również duchowych podróżach. Duchowe podróże to te podróże do wewnątrz , a podróże te fizyczne będą naznaczone aspektem duchowym. Czyli mogą to być wyjazdy które pozwalają czegoś doświadczyć, inaczej spojrzeć . Czasami to też są wyjazdy ścisłe po to , aby brać udział w jakimś zgromadzeniu duchowym , aby troszkę inaczej poczuć tą wspólnotę religijną.
Wiele z was poczuje potrzebę lub jakby wręcz zainicjuje się samoistnie doskonalenie własnego wnętrza
.To na co zwracać uwagę , unikać w tym czasie ?– są to wszelkiego rodzaju spory i kłótnie , które wywołane są państwa wypowiedziami szczególnie tymi wypowiedziami, które określają państwa indywidualne opinie. Z jednej strony nie jest dobrze wchodzić w tego typu spory natomiast z drugiej strony chcąc wygłosić własny wniosek czy własną opinie należy się liczyć z tym, że niestety ale nie będziecie zyskiwali poparcia otoczenia ani też nie będzie ta opinia budziła przyjaznych emocji w tych , którzy jej wysłuchują.
Jeśli chcecie prowadzić jakiekolwiek dyskusje i wyrażenie siebie w tych dyskusjach należy to popierać tylko i wyłącznie merytorycznymi dowodami i wtedy będziecie zawsze zyskiwać i prestiż ale też będziecie zyskiwać nowe możliwości uznania was jako kogoś kogo uwagi, spostrzeżenia są trafne , kogo wnioski są warte rozważenia.
" Nie wchodzić w żadne sytuacje , które intuicyjnie czujecie jako jakieś niepewne, jako jakieś niejasne , "coś w nich śmierdzi". Od tego w tym swoim 5 roku osobistym proszę się trzymać jak najdalej i nawet jeśli ciekawość popycha do tego co też tam mi moja intuicja podpowiadała to w tym roku postarajcie się jej zaufać bezwarunkowo i bezgranicznie.

Dla 9/72
Będziecie przeżywali tę swoją 5 też w taki dosyć specyficzny sposób, bo wy w tym roku będziecie skłonne podejmować decyzje o stałości i o zawieraniu związków małżeńskich.
Oprócz tego, że będziecie podejmować poważne decyzje życiowe w tym decyzje ślubne bardzo dobrze jest w tym roku działać w temacie lokat finansowych , bo będziecie mieli po prostu genialne pomysły i genialną intuicje w co ulokować, żeby zarobić a z czego zrezygnować , żeby nie stracić.
Szykuje się państwu również zmiana w obrębie zawodowym . Bardziej jest to związane nie ze zmianą pracy co ze zmianą stanowiska . Proszę się nie obawiać tej zmiany – ona gwarantuje sukces.
Przesłaniem tego roku jest - aby podjąć dodatkowy nurt nauki . Czyli nie doskonalić tego w czym już jesteście doskonali ale ten rok może dawać szansę lub skłaniać do tego aby jeszcze zbudować "druga nogę wiedzy". Więc proszę pomyśleć o tym co jeszcze moglibyście rozwijać w sobie i co jeszcze mogłoby znaleźć ujście ( zainteresowanie, jakiś talent) w podjęciu dodatkowych działań w kierunku kształcenia się.
Wiele 9/72 w tym roku może złapać genialny pomysł na własna firmę. I za tym należy iść – nie zwlekać , nie czekać, nie analizować ale iść za ciosem, łapać ten moment 5 minut w których będzie zielone światło do tej działalności gospodarczej.

Dla9/81
Sprawy zawodowe i miejsce państwa pracy będzie tym miejscem w którym doświadczać będziecie niepokoju, braku komfortu i stresu. Zmiany które będą się działy w państwa miejscu pracy niestety nie będą dla was korzystne, ale jest też przesłanie 'aby to przetrwać" . Zmiany nie będą wiecznie tak nieprzyjazne. Natomiast próba podejmowania takich kluczowych decyzji mogłaby pozbawiać państwa stabilizacji życiowej ,więc zanim w akcie buntu rzucicie papierami to trzeba się kilka razy zastanowić czy macie gdzie odejść.
Jeśli posiadacie lokaty, jeśli posiadacie w pewien sposób osadzone swoje oszczędności czy zapasy finansowe postarajcie się w tym roku nie zmieniać ich pod wpływem chwili , pod wpływem podpowiedzi lub pod wpływem sugestii osób trzecich , bo niestety, ale możecie ponieść na tego typu zmianach dosyć poważne straty. Wogóle jeżeli macie pieniądze i chcecie je ulokować to trzeba bardzo ostrożnie wybierać te walory w których będziecie lokować swoje oszczędności , bo to nie jest najlepszy czas dla państwa na decyzje finansowe.
Jest to za to dobry rok jeśli chodzi o możliwość porozumiewania się, dogadywania się , załatwiania spraw które są trudne do załatwienia , które wymagają przyjaznego odruchu ze strony drugiego człowieka . Macie w tym roku bardzo dobrą komunikacje z otoczeniem i to należy wykorzystać.
To jest rok w którym szczególnie szczęście sprzyja i sukcesy będą odnosiły osoby które sprawują władzę – jakakolwiek by to władza nie była.( no może poza władza rodzicielską) Więc osoby piastujące kierownicze stanowiska , ale też osoby które się angażują politycznie mają genialny czas na wdrożenie wszystkiego co mają w założeniach czy w zamierzeniach.
Bardzo dobry czas i czas spektakularnych sukcesów na wszelkiego rodzaju działaniach związanych z zawiązywaniem spółek , z udziałem państwa w zbiorowych przedsięwzięciach.
Natomiast wskazaniem takim dla was w tym roku jest, abyście w tych sprawach wiedli role lidera.

źródło: opracowano na podstawie programów Tarocistki Danuty

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lis 2013, o 22:53 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 08:25
Posty: 57
Podziękowań: 9
Witaj Serdecznie Miła Iriso,

czytam właśnie Twoje podsumowanie dla poszczególnych wibracji na rok 2012 i gratuluje trafnych i celnych opisów. W związku z tym chciałabym zapytać czy istnieje szansa, że podsumowanie roku 2013 pojawi się również na forum?
Jeśli tak, to bardzo proszę bo jestem pod wrażeniem Twoich umiejętności.
Pozdrawiam Ciebie Iriso i życzę dalszych sukcesów
Dziękuję za ten post
freespirit31


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL