Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lis 2013, o 17:25 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 sie 2012, o 14:09
Posty: 21
Podziękowań: 8
http://www.gwiro.com/warsztaty/podroz-w-glab-siebie/

Zapraszamy na 2 dniowy warsztat rozwoju:

Podróż w głąb siebie

Spotkanie ze światem ustawień archetypowych daje możliwość nie tylko poznania skutków naszych wyborów, ale pokazuje nam właściwe drogi rozwoju duchowego.

Doświadczenie to otwiera nas na dostrzeganie i rozumienie Świata pełnego alegorii, z których każda składa się z szeregu symboli.

To właśnie dzięki operowaniu symbolami, empatią i intuicją, jesteśmy w stanie bardziej trafnie dla siebie i często swoich bliskich podejmować ważne i często kluczowe decyzje w naszym życiu.W pracy z empatią i intuicją uczymy się określać emocje, które pojawiają się w naszym umyśle i ciele, natomiast w pracy z archetypami odnajdywać będziemy właściwy nam porządek Świata i określać swoje w nim miejsce.

Podczas warsztatów poznajemy podstawowe pojęcia z psychologii, w odniesieniu do procesu indywiduacji C.G.Junga i psychologii głębi.

Termin: 30 listopad + 1 grudzień 2013

Koszt warsztatów :400,00 PLN od osoby

w cenę wliczone są napoje oraz ciepły posiłek w sobotę i w niedzielęCzas trwania :

Sobota : 9.00 – 17:00 z godzinną przerwą obiadową

Niedziela: 9.00 – 17.00 z godzinną przerwą obiadowąZamknięcie listy uczestników w dniu 25 listopada !!!!!Liczba uczestników ograniczonaProwadzący: mgr Paweł Dziwisz, absolwent religioznawstwa UJ, z długoletnim doświadczeniem w pracy z ustawieniami archetypowymi, relaksacją, technikami medytacji, symboliką kształtów i kolorów. Autor książki Tarot a religia.

wiecej informacji na stronie:
http://www.gwiro.com/warsztaty/podroz-w-glab-siebie/


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL