Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lip 2015, o 11:42 

Dołączył(a): 1 paź 2012, o 11:59
Posty: 27
Podziękowań: 8
Planowanie to niezwykle istotna czynność, odpowiadająca trzeciej zasadzie Huny. Planując unikamy przypadkowości i koncentrujemy swoją energię oraz umiejętności.
Planowanie nie musi być nudne i monotonne. Dzięki metodom Huny stanie się przygodą, która szybko wzbudzi w Tobie pasję i umożliwi osiągnięcie szczytów bez względu na dziedzinę.
Na zajęciach dowiesz się jak stawiać cele według intuicji, jak rozwijać kontakt z Wyższym Ja oraz jak można pomóc sobie za sprawą systemów tworzenia notatek lub mapy myśli.
Poza tym poznasz metody relaksacji i energetyzowania.

Godziny: 19:30-21:00
Koszt dostępu: 20 zł (dotpay, link z dostępem)

Strona kursu: http://www.muninszaman.pl/2015/07/plano ... uicja.html

_________________
Uzdrów swoje pieniądze, związek, ciało i psychikę, relacje towarzyskie i rodzinne oraz duchową ścieżkę! Metody Huny wg Serge'a Kahili Kinga na odległość: www.muninszaman.pl; kursy online i korespondencyjne


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL