Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 mar 2013, o 18:17 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
przede wszystkim dziękuje Ci ślicznie ;)
Napracowałeś sie bardzo doceniam i dziękuje z całego serca.

1. Droga życia - wypisz wymaluj :)) Bardzo dokładnie i drobiazgowo opisana i w wielkim stopniu zgodna :)) Nawet te minusowe (cechy których nie lubie u siebie) sie zgadzają :)
2. Cykl I - Idealne strzał w dychę - trudne dzieciństwo , nawet bardzo trudne.
3. Cykl II - Działanie twórcze - a i owszem:) dużo wierszy napisanych mała czastka jest na blogu gdzies tam podawałam linka. Jakaś nowelka erotyczna tez powstała. Co do tego materialnego - sklep- zobaczymy, zobaczymy ;))))) Szczęśliwe życie uczuciowe - jelsi tak podsumuje to TAK masz rację :) Co będzie dalej zobaczymy :
4. cykl III i cykl IV- jeszcze przede mną ale postram sie pozytywnie wibrować. Zachowam tą piramidkę by ja czytac :)
5. PZI 1 i PZI 2 zgdzają się nie całkowicie ale w wielu aspektach :)
6. PZI 3 zaczął sie w styczniu. Do połowy lutego był w negacji , od połowy lutego wziełam się za siebie i zrobiłam kreche. Zaczynam od nowa. Poukładałam sprawy tak by powstała równowaga. Co bedzie dalej - zobaczymy :)
7. PZI 4 - zobaczymy
8. WI - idealne
9. WII - właśnie sie uczę :)
10. WG - "Wyzwanie to mogło dać Ci nieźle w kość do około 28 roku życia" i dało , naprawde solidnie dało. Teraz pomału sobie radzę :)))

Dziękuje raz jeszcze za solidność i poświęcony mi czas

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2013, o 18:22 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
helena napisał(a):
Ja też jestem chętna na piramidkę numerologiczną z interpretacją. Moje dane ur. 13.09.1962

13.09.1962
Metoda horyzontalna: 4/31
Metoda wertykalna: 4/22
Metoda sumy zredukowanych liczb: 4/22

Piramidka:
-------------------- PZIV = 9/18/27 ---------------------
---------------- PZIII = 8/26/35/44/53 ---------------------
----- PZI = 4/13/22 -------- PZII = 4/13/22/31 --------
---- CI = 9 -------- CII = 4/13 ------ CIII = 9/18 ----------
----- WI = 5 ----------------------- WII = 0 -------------
--------------------- WG = 5 ------------------------------
Interpretacja:
Droga życia: Jesteś czwórką z zadatkami na liczbę mistrzowską 22. Twoja dusza musiała uznać, że jeszcze nie pora i czas na to, aby zostać mistrzem, ale jednak daje CI sygnały, że powoli się nim stajesz, stąd bierze się to 22 w dwóch metodach. Jednak przebija się również 31, które mówiłoby o tym, że za pomocą wysiłku i pracy osiągniesz to czego chcesz. Przechodząc dalej: jako cztery ważną rolę odgrywa u Ciebie praca. Jest to fundament dla Ciebie, jedna z najważniejszych wartości. W dalszej interpretacji zobaczysz, że z pracą masz bardzo dużo wspólnego. Droga ta wymaga bardzo wiele wysiłku, jednak konstrukcje jakie stworzysz są najsolidniejsze spośród pozostałej gamy cyfr dróg życia. Jesteś praktyczna, wytrwała i uczciwa we wszystkim co robisz. Z doświadczenia wiem, że uczciwość czwórek często brana jest jako fałszywość lub naiwność. Możliwe, że też jesteś tak odbierana. Jako czwórka masz pewne problemy okazywaniu uczuć, jednak potrafisz kochać. Jesteś wierna, lojalna i oddana. Nie zdradzisz, nie czujesz się w stanie by komuś wyrządzić taką szkodę. Nie zdradzisz nigdy w życiu partnera, przyjaciela czy nawet znajomego albo współpracownika. Masz analityczny mózg. Dostrzegasz szczegóły, masz zdolności organizowania, planowania i znajdowania metod na wszystko we wszystkim. Jesteś ostrożna w dobieraniu przyjaciół i z dystansem podchodzisz do problemów życia codziennego. Posiadasz silną wolę, która czasem bardzo mocno graniczy z uporem. 31 to liczba, jak już wspomniałem, że wszystko zależy od włożonego wysiłku. Wprost proporcjonalnie od włożonego wysiłku przychodzi efekt. Nie pozwól, by ambicja i zarozumiałość Tobą zawładnęły, inaczej zniweczy to Twój wysiłek jaki włożyłaś w pracę. Liczba ta zapewnia nam dużą siłę witalną i bardzo dobrą pamięć. Jest to liczba postępu jaki wykonujemy, jeśli reagujemy na nią negatywnie potrafi wprowadzić chaos, staniesz się nerwowa i skłonna do nadmiernej ekscytacji. 22 to liczba mistrza. Liczba ta mówi o pracy, ale nie dla nas samych i bliskich, ale dla całego świata. Jest to liczba geniuszu twórczego oraz wiedzy i doświadczenia, który powinniśmy wykorzystać dla dobra innych. Jest to liczba bardzo praktyczna i konkretna w przeciwieństwie do 11, która zazwyczaj odnajduje rozwiązania czysto koncepcyjnie. Jej lekcja to pracować dla ludzi. Z tego co wyczytałem to pisze „nigdy nie próbować czarnej magii”, jako, że nie jestem zwolennikiem tego podziału to rzeknę: nigdy nie korzystać magii do złych celów.

Cykle:
Formujący: 9. Trwa do około 28 roku życia. Jako dziecko mogłaś być nadwrażliwe. Często płakać, być nerwowa, trudno adaptować się, silnie emocjonalna, a to wszystko z powodu tego, że zbyt wiele się dzieje. 9 to liczba końca, podsumowania, gdy znajduje się na początku życia to nie jest na swoim miejscu, stąd napięcie, które jednak skutkuje tym, że szybciej otwarłaś się na świat i innych. Wibracja ta uwrażliwiła Cię. Podczas tego okresu bardzo często marzyłaś, idealizowałaś rzeczywistość, a czasem odczuwałaś chęć ucieczki. Charakteryzowała Cię też twórcza postawa i prawdopodobnie talent artystyczny. Czułaś zapewne czasem uczucie powołania, jednak wiedziałaś, że to talent, który będzie potrzebował czasu na swoje ostateczne ujawnienie się. Występują tutaj też możliwe podróże lub zmiana kraju zamieszkania. Wystąpić mogły w Twoim życiu trudne i destabilizujące doświadczenia. Rozczarowania uczuciowe i/lub klęska jakiegoś związku.

Produktywny: 4/13. Trwa od 28 r.ż. do 60 r.ż. 4 mówi, że wielki nacisk będzie na pracę. Brak czasu na odpoczynek, brak również ułatwień zewnętrznych. Konieczny jest wysiłek i wytrwałość. Ważny w tym okresie staje się dom, rodzina. Podróże związane z pracą zawodową. Sukces przyjdzie z czasem, im więcej wysiłku się wkłada tym będzie większy. Należy rozwinąć umiejętności organizacyjne i zmysł ekonomiczny. Lekcja jaką daje ta cyfra to ta, która mówi, że nie wolno tracić czasu, lecz trzeba wytrwale budować fundamenty. Trzeba pozostawać w zgodzie i harmonii z samym sobą, ale też innymi. Podejmować pracę ze zrozumieniem. Nauczyć się widzieć różne aspekty swojej pracy jako jedną całość. Możliwa jest w tym cyklu trudna sytuacja materialna. Konieczność walki, który wynik rozczarowuje. Ograniczenia i problemy uczuciowe. Niebezpieczeństwo strat finansowych. 13 to liczba długu karmicznego. Jak zaraz zauważysz masz bardzo wielki dług karmiczny dotyczący właśnie tej cyfry. Pojawia się on aż 3 miejscach. 1 to człowiek, „nasze ja”, ego. Reprezentuje nas samych. Natomiast 3 to twórczość. Po zredukowaniu 1 i 3 wychodzi 4, czyli praca i materia. Liczba ta oznacza zetknięcie się człowieka twórczo z materią poprzez pracę. Aby odpracować dług trzeba podejmować pracę nie licząc na pomoc nikogo, bo możemy jej nie otrzymać. Trzeba zrozumieć, że trzeba wytrwale pracować, aby osiągnąć rezultaty. Jeśli to pojmiemy dług zostanie spłacony.

Żniwny: 9/18. Trwa od 60. r.ż. do śmierci. Czeka Cię tu dużo podróży i nieustająca aktywność. Sukces związany z działalnością grupową lub społeczną. Spełnienie i erudycja. Konieczność dania z samego siebie. Zakładanie stowarzyszeń i spółek. Działalność kulturalna. Poznanie samego siebie i płynąca stąd możliwość niesienia pomocy innym. Negatywnie odebrana może przynieść straty i cierpienie. Problemy finansowe i brak energii witalnej. 18 to częste zmiany i komplikacje. Możliwość posługiwania się władzą, by służyć innym lub ich wykorzystywać. Tendencja do popełniania błędów w wyniku nieumiejętnej oceny sytuacji. Możliwość rozczarowań, opóźnień i nieprzyjemnych emocji.

Punkty Zwrotne: PZI – trwa do 32 r.ż. PZII – trwa od 32 r.ż. do 41 r.ż. PZIII – trwa od 41 r.ż. do 50 r.ż. PZIV – trwa od 50 r.ż. aż do śmierci.

PZI i PZII: 4/13/22/31. Ogólnie punkty te różnią się tym, że w PZII masz jeszcze podliczbę 31. Dlatego zanalizuje je jako jeden punkt, który będzie ciągnął się aż do 41 roku życia. Chociaż… Cóż, różnice będę zaznaczał jak coś. A więc czwórka – trzeba zwrócić na organizację, dobrą organizację, oczywiście. Nie angażować się w przedsięwzięcia, które nie są w pełni zaplanowane i solidnie oraz dobrze przemyślane. Będzie to okres budowania fundamentów życia oraz organizowania go. Nie należy w tym okresie liczyć również na szczęście, tylko pracować. Może to być bardzo ciężki okres dla dziecka. Warunki ciężkie i stwarzające ogrom ograniczeń. Okoliczności jakie będzie ta liczba stwarzała przez okres pierwszego pz mają pomóc w zrozumieniu istoty pracy. Możliwe mało możliwości na spełnienie marzeń, mało fantazji. Twarda szkoła reguł. Praca stanowi najwyższą wartość i najsolidniejsze oparcie. Kiedy drugi punkt zwrotny będzie zacznie wibrować, wtedy czwórka zacznie oznaczać potrzebę uzbrojenia się w cierpliwość i będzie trzeba dostosować się do sytuacji, okoliczności, które nie są sprzyjające. Jedynie dzięki pracy i umiejętności organizacji można dojść do dającej satysfakcje pozycji. Potrzeba jest tutaj wielka ostrożność, nie ryzykować: ani w inwestycjach, ani w grach hazardowych. 13… Omówiłem tą liczbę już w cyklu II. Działanie tego długu będzie bardzo mocno, gdy pokryje się z cyklem II. Przez tę liczbę możesz mieć problemy z pracą praktycznie aż do 60 roku życia. Plusem jest to, że liczba 22 zmniejsza działanie tych dwóch. Jeśli pracę wykonujesz dla ludzi, innych, świata powinna dawać najlepsze efekty jakie można by sobie wymarzyć. Jej lekcję już wcześniej przerabialiśmy. 31… Tę liczbę też opisywałem. Tutaj daje sygnał, że trzeba pamiętać, iż „wprost proporcjonalnie do wysiłku powstają efekty”. Im większy wysiłek, tym lepszy efekt.

PZIII: 8/26/35/44/53. Należy wciąż sprawy w swoje ręce, z odwagą i determinacją jakiej wcześniej nie mieliśmy. Pora stanąć na nogi. Czas rozwinąć umiejętność podejmowania decyzji i błyskawicznej oceny sytuacji, to może wiele zmienić w naszym życiu. Jest zapowiedzią błyskotliwej kariery oraz aktywności. Pewnie w tym okresie podniesie się standard życia. Możliwe, że pozycja społeczna też się zacznie piąć się w górę. W okresie tym trzeba było nauczyć się zachowywać równowagę wewnętrzną w każdej sytuacji. Ważne też było zrozumieć wartość pieniądza oraz używać go do realizacji celów wyłącznie uczciwych i służących innym. 26 – jest to dług karmiczny dotyczący relacji międzyludzkich, jest liczbą szczególną wśród długów karmicznych. Spotykać się można wtedy z sytuacjami stresującymi, byś mogła rozwinąć zaufanie do samej siebie, opanować impulsywność, nauczyć się tolerancji i cierpliwości. Możesz żyć na wysokim poziomie materialnym, ale mieć też problemy emocjonalne lub zdrowotne. 35 – daje popularność i uznanie wśród naszych kompetencji. Ważne jest zachowanie wewnętrznej równowagi i osiągnięcie stabilizacji życiowej. Źle odebrana sprawia, że targani przez wątpliwości zaczniemy kierować się irracjonalnymi pobudkami. 44 – lekcja tej liczby to służenie innym, jak w przypadku każdej liczby mistrzowskiej. Mówi nam, że jeśli zaspokoimy potrzeby materialne w pozytywnych i produktywnych aktach, to ona pomoże oszczędzić negatywnych działań ósemki. 44 potrafi obdarzyć darem samoleczenia, pomoże nam służyć innym radom, która natomiast im pozwoli skierować się na drogę wewnętrznej wolności. Charakteryzuje się konkretnością i pokazuje nam, że naszym obowiązkiem jest przyczynianie się do ewolucji świata. Czasem zadziała negatywnie i przez to rzuci nam jakiś przesadny materializm oraz potrzebę posiadania, która może być destruktywna. 53 – mówi o konfrontacji z wydarzeniami zagadkowymi i niespodziewanymi. Konieczność respektowania praw życiowych. Osoba ta ma wiele do zrobienia w tym życiu i nie zatrzymuje się przed żadną przeszkodą. Woli czasem być agresywna niż pasywna.

PZIV: 9/18/27 Wystąpić tutaj zacznie potrzeba dzielenia się swoim doświadczeniem z innymi. Możliwe, że zaczniesz pracować w zespołach, grupach, spółkach, stowarzyszeniach z celami charytatywnymi. Wystąpi tutaj ewolucja duchowa. Będą podróże i zdobywanie wiedzy oraz pogłębianie jej. Możliwa samotność lub przymus obcowania z innymi. Straty i poświęcenie. 18… Opisywałem już tę liczbę. Więc nie będę robił tego znowu. Powiem tylko tyle, że jako, iż PZIV i CIII wychodzą w jednym okresie, a Podliczba 18 powtarza się, to jej działanie będzie silniejsze. 27 – Wielka moc duchowa. Płodna wyobraźnia i twórcza inteligencja. Mówi o posiadaniu wielkiej rodziny. Posiadasz trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążymy do harmonii i staramy się innym pomoc w ich potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Podróże zagraniczne są nam sprzyjające, a przedsięwzięcia się udają, ale to wszystko wymaga wytrwałości.

Wyzwania:
WI i WG: 5. Mocno da się odczuć do 40 roku życia. Trzeba zrozumieć granice swojej wolności, nauczyć się żyć tak, aby granice swej wolności zakańczać tam, gdzie zaczynają się granice wolności drugiego człowieka. Należy nauczyć się szukać oparcia we własnym wnętrzu, a nie na zewnątrz. Nie dać się i nie ulegać potrzebom zmysłowym i złudzeniom. Nauka adaptacji do zmian.

WII: 0. Bardzo niespokojny czas, wiele zmian. Możliwe, że wszystko to co będziemy robić będzie upadać. Warto zainwestować w grupę znajomych, dobrych przyjaciół, którzy będą wspierać w razie potrzeby.

PS: Proszę bardzo. C: Ogólnie mój wniosek jest taki, że Twoja dusza musi być już dosyć stara, bo jest tu wiele cech, które na to by wskazywały.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2013, o 13:19 
Kreator

Dołączył(a): 12 paź 2012, o 19:13
Posty: 58
Podziękowań: 15
Bardzo dziękuje za Piramidę Numerologiczną.
Jestem bardzo zaskoczona trafnością interpretacji.

Droga życiowa

aż do bólu zgodna.
- Lojalność odbierana przez innych jako moja naiwność.
- Umysł analityczny - potrafię problem rozłożyć na czynniki pierwsze, aby łatwiej byłoby go rozwiązać (notabene mam wykształcenie politechniczne)
- moja dewiza powinna brzmieć "porządek musi być" czyli wszystko zaplanowane i zorganizowane

Cykle

Formujący
-ze wspomnień rodziców - obeczana marzycielka, która potrafiła uciec z kromką chleba, aby w ustronnym miejscu obejrzeć zachód słońca
- rzeczywiście często podróżowałam i zwiedzałam
- no i było rozczarowanie uczuciowe, z którego do dzisiaj się śmieje (ale wtedy bolało)

Produktywny
- Ważny dom rodzina prawda
- straty finansowe prawda
- praca i uczucie osamotnienia prawda
- podróże owszem ale raczej poznawcze

Żniwny
pożyjemy zobaczymy

Punkty Zwrotne

PZI II
- surowi rodzice, którzy wymagali zaangażowania w pracę nad sobą
- w życie weszłam z przekonaniem, że sukces osiąga się dzięki dyscyplinie i pracy
- i tak postępowałam

PZ III
- opieka nad chorym mężem i konieczność wzięcia spraw w swoje ręce
- praca nad sobą (tolerancja i opanowanie)
- niezły standard życia prawda
- zainteresowanie sprawami świata

PZ IV
zobaczymy


Wyzwania
Trudności z nakreśleniem granic wolności swojej i innych
Problemy z asertywnością.

Inne aspekty również w wielu punktach się zgadzały.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2013, o 22:13 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2013, o 12:59
Posty: 20
Podziękowań: 0
Czy mogę prosić??

25.01.1982

Lisatrycz

dziękuje


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL