Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: PIES
PostNapisane: 30 cze 2012, o 11:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
JAKI JESTEŚ?

Lojalne i uduchowione Psy są na ogół bardzo lubiane.
Starożytni Chińczycy wierzyli, że w roku Psa przychodzą na świat najbardziej uduchowione istoty, obdarzone silną intuicją i zdolnościami uzdrowicielskimi.
Wielka zaletą Psa jest jego przysłowiowa dyskrecja i wierność, dlatego też znajomi oraz przyjaciele chętnie mu się zwierzają z najskrytszych sekretów. Jako przyjaciel, Pies to prawdziwy skarb, nie zawiedzie w biedzie, zawsze dotrzyma wcześniej danego słowa.
Psy są z natury idealistyczne, często pracują w bardzo odpowiedzialnych profesjach nie licząc na szczególne zyski, tylko na realizacje swojej pasji i powołania.


Dla rodziny i ukochanej osoby Pies jest zdolny do największych ofiar. Kocha szczerze, a jego uczucia posiadają prawdziwą głębie, często niedostępną dla innych znaków.
Wierny w miłości, brzydzi się kłamstwem i zdradą. Rozwód dla niego to prawdziwa porażka. Dlatego zakłada rodzinę dopiero wtedy, kiedy wie, że jego związek miłosny będzie w przyszłości trwały i oparty na solidnych fundamentach.
Pies jest znakomitym rodzicem, często jego dzieci są utalentowane artystycznie i wiele osiągają w życiu.
Psy kochają to co niezwykłe i tajemnicze, chętnie czytają kryminały, oglądają horrory i pasjonują się ezoteryką.
Bywają też żarliwie religijne.


ŻYCIE ZAWODOWE I PORTFEL

Pieniądze nie są celem życia dla Psa. Wobec materialistów i osób wyrachowanych zachowuje się dość wyniośle.
Psy często osiągają w swoim życiu zawodowym prawdziwe mistrzostwo, z wiekiem stają się dla innych wzorem i autorytetem. Zdarza się, ze mimo braku chęci bycia osobą publiczną, pomyślny los tak kieruje ich życiem, że szybko osiągają popularność, a nawet powszechną sławę.
Wszystkie zawody, które związane są z pedagogiką, medycyną oraz psychologią pozwalają się Psom wykazać talentami intelektualnymi i wyjątkową empatią jaka go cechuje.
Psy także świetnie się sprawdzają w zawodach artystycznych - to utalentowani muzycy, aktorzy teatralni, a przede wszystkim pisarze.
Potrafią też walczyć jak lwy w obronie praw człowieka, stąd bywają świetnymi prawnikami i międzynarodowymi specjalistami. To także znakomici nauczyciele i duchowni, choć surowi, rozwijają talenty uczniów i wychowują ich na porządnych ludzi w atmosferze moralnej prawości.
Problemy w życiu zawodowym Psów często wynikają z ich wysokich standardów moralnych. Pies nie idzie na łatwiznę, ani na kompromis w kwestiach dobra i zła, a to niektórym się nie podoba.

KOGO POKOCHAĆ, A KOGO UNIKAĆ

Pies potrafi świetnie się porozumieć prawie z każdym znakiem chińskiego zodiaku.
Niestety sam czasami pada ofiarą bardziej egoistycznych osobników, dlatego najlepszym partnerem dla Psa jest Zając oraz Koń.
Powinien się natomiast wystrzegać egoistycznego Smoka i skłonnej do melancholii Kozy.

Szczęśliwy kolor
Czerwień - dodaje wigoru na co dzień, przegania smuteczki i walczy z melancholią, do której masz skłonność.
Szczęśliwy kamień
Rubin - w pierścionku rozpali na nowo namiętność w stałym związku, wzmocni też Twoją intuicję
Sławne Psy
Hanna Smoktunowicz
Dalajlama
Zbigniew Ziobro
Katarzyna Cichopek
Marcin i Rafał Mroczkowie

źródło wp.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL