Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pies
PostNapisane: 30 kwi 2013, o 12:56 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
W większości przypadków sny o psie, to dobry znak, w myśl powiedzenia "pies najlepszym przyjacielem człowieka". Wszystko jednak zależy od jego maści, wielkości, zachowania.

Pies symbolizuje dobrą passę z ekonomicznego punktu widzenia.

Śpiący pies to dowód twojego spokojnego podejścia do spraw finansowych, nie martwisz się o byt i dobrze się czujesz w towarzystwie najbliższych ci osób.

Przyprowadzenie psa z jakiegoś obcego miejsca do domu zwiastuje nadejście dobrych wiadomości.

Otruty pies to obraz stosunków panujących w twoim najbliższym otoczeniu, w rodzinie czy związku. Jest to aluzja do "zatrutych" relacji, a nawet separacji. Jeśli pies nie jest twój, powstrzymaj się od plotkowania i oszczerstw, ponieważ wrócą do Ciebie szybciej, niż się spodziewasz.

Mały, malutki piesek pokazuje, że znajdujesz się w nieprzyjaznym środowisku, w którym niewielu liczy się z twoim zdaniem i niektóre osoby chcą ci zaszkodzić.

Duży, spasiony pies oznacza pogorszenie twoich relacji z bliską ci osobą, życie uczuciowe przestaje się układać. Przeczuwasz, że możesz stracić ukochaną osobę, ale za taki stan rzeczy możesz winić tylko siebie.

Sfora psów widziana we śnie zapowiada radość i szczęście, które niebawem zagoszczą w twoim życiu. Jeśli właśnie przeżywasz rozterki, możesz być pewien, że kłopoty wkrótce się skończą, a w twoim życiu zagości ład i porządek. Jeśli psy szczekają, to plan odłożony przez ciebie jakiś czas temu głęboko do szuflady, teraz ujrzy światło dzienne i zostanie zrealizowany. Jeśli uciekasz przed goniącymi cię psami to znaczy, że masz zdolności przywódcze. Z tego daru powinieneś mądrze korzystać i nie wykorzystywać go do spełniania własnych zachcianek, a jedynie wyższych celów.

Szczenię symbolizuje pojawienie się czegoś nowego w twoim życiu lub wizytę niespodziewanego gościa. Głaskanie szczeniaka we śnie oznacza, że spotkasz wyjątkową osobę, która pomoże ci wyjść z różnego rodzaju kłopotów.

Pies-przewodnik (ale nie we śnie niewidomego) oznacza nieczyste sumienie śniącego w związku z jakimś niegodnym czynem, którego teraz się wstydzi. Sen taki podpowiada, żeby pozbyć się dręczących wyrzutów poprzez działalność dobroczynną, wolontariat, odpokutowanie czynów, w przeciwnym razie sumienie nadal będzie cię dręczyło.

Maści psów:

Biały pies wróży wzbogacenie się w niedługim czasie o sporą sumę pochodzącą z wygranej na loterii lub poprzez hazard, ale także może to być wynik dobrze przemyślanej i poprowadzonej transakcji.

Szary pies oznacza, że na jawie jest ktoś, kto próbuje wkupić się w łaski jako twój prawdziwy przyjaciel, co w rzeczywistości może być jednak kimś zupełnie innym i mieć w tym własne cele.

Czarny pies oznacza otoczenie nieprzyjaciół, fałszywych ludzi. Lepiej uważać, bo mogą okazać się niebezpieczni. Najlepiej sprawdzić kto jest prawdziwym przyjacielem, a kto nim nie jest.

Brązowy pies potwierdza, że w twoim zachowaniu jest coś, przez co ludzie nie potrafią ci zaufać. Przeanalizuj swoje zachowanie, spójrz na siebie krytycznie i odpowiedz sobie na pytanie dlaczego tak się dzieje.

Zachowanie psów:

Śliniący się pies to zwiastun przegranej sprawy sądowej.

Pies goniący za suką oznacza, że w twoim związku dochodzi do kłamstw w żywe oczy, ukrywasz coś przed partnerem / partnerką.

Pies obnażający kły ostrzega przed poważną chorobą, którą się zarazisz. Leczenie będzie długie, ale wyzdrowiejesz. Bądź ostrożny w kontaktach z ludźmi. Jeśli we śnie pies cię atakuje, dojdzie wkrótce do rodzinnych awantur.

Pies, który gryzie to znak, że ktoś, komu ufasz, zdradzi cię bez mrugnięcia okiem. Ból spowodowany tym wydarzeniem podważy twoje zaufanie do całego otoczenia, zrazisz się do ludzi i będzie ci trudno dawać z siebie tyle co wcześniej z obawy przed kolejnym zranieniem.

Dwa bawiące się psy to symbol harmonii małżeńskiej.

Dwa walczące psy to symbol ostrzegawczy dla pary - plotki i różnica zdań mogą doprowadzić do karczemnej awantury. Jeden pies rzucający się na drugiego lub pies atakujący dziecko oznacza, że plotki, które ktoś rozpowiada na twój temat mogą ci zaszkodzić lub nawet doprowadzić do konsekwencji prawnych.

Zabiedzony, bezpański pies we śnie przynosi pecha. Mogą nadejść złe wieści, dotyczące bezpośrednio śniącego, przyjdzie ci się zmierzyć z poważnymi problemami, ale jeśli zrozumiesz aluzje zawarte we śnie, nie spadnie to na ciebie jak grom z jasnego nieba.

Obrazek

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL