Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 lip 2014, o 08:30 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 29 lip 2014, o 08:16
Posty: 1
Podziękowań: 0
witam,
mam na imie sylwester i mam 28lat. Aktualnie wraz z zona przebywam na delegacji zagranicznej.
Bardzo rzadko pamietam jakikolwiek sen lecz wczorajszej nocy przysnilo mi cos bardzo dokladnie i z interpretacji w internecie doszedlem do wniosku ze sen musi byc rozpatrzony w calosci gdyz byly dwa charakterystyczne motywy przewodnie.
No wiec wygladalo to tak:
Wraz z zona biegniemy przez nasze rodzinne miasto bardzo pozno w nocy mijajac moze maksymalnie dwie osoby bez konkretnego celu zupelnie NADZY. Ja czuje troche zaklopotanie ze w naszym miescie rzadko bywamy a po nocach biegamy nago. Dobiegamy do miesca gdzie jest sporo krzakow zona chowa sie za jednym w celach fizjologicznych a ja w tym czasie wchodzie w pajeczyne na ktorej jest bialy pajak krzyzak. Pajak mnie atakuje ja staram sie go stracic z siebie i jak mi sie powiodlo ze straceniem wchodze w druga pajeczyne i sytuacja sie powtarza pajak mnie atakuje ja z nim walcze, zona przyglada sie z oddali sytyuacji a ja budze sie jak pajak dostaje sie mi na szyje i teraz nie wiem czy mnie ugryzl czy nie ale chyba z tego strachu sie przebudzilem i nie zdazyl mnie ugryzc.

Dziekuje za przeczytanie i prosze interpretacje. w razie pytan odnosnie snu chetnie odpowiem poki jeszcze jestem na swiezo:)
pozrawiam serdecznie
sylwester


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2014, o 13:29 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Pająk symbolizuje potrzeby i pragnienia seksualne, których być może chcesz doświadczyć. Inna informacja wynikająca z Twojego snu, może być taka, iż masz wokół siebie nieszczerych ludzi, na co dzień nie jesteś sobą, ukrywasz swoje prawdziwe oblicze. Ktoś może Tobą manipulować, chcieć Cię oszukać - ze snu, wnika, że to mu się nie udaje, bo Ty się przeciwstawiasz, walczysz.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2014, o 08:29 
Kreator

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 05:59
Posty: 56
Podziękowań: 21
Przy takim śnie, warto zapytać jak się układa w małżeństwie :)

_________________
Uzdrawianie


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL