[ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lut 2014, o 19:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
Pasożyty Energoinformacyjne to sa struktury powstałe z myśli grupy osób. Np 100 osób myśli o grze internetowej. Wytwarza się wówczas z ich myśli twór energoinformacyjny, który żeby przeżyć potrzebuje ciągłego zasilania. ( czyli te 100 osób musi ciągle myśleć o tej grze, by struktura się utrzymała). Tak więc pasożyt chce przetrwać jak każdy byt. Działa w sposób prosty. Podpina się pod czakry i wkłada pewien program ( energia niosąca ze sobą informację). Gdy człowiek dostanie taki program zaczyna o nim rozmyślać, i wówczas pasożyt żywi się jego energią. Np jest gracz gry. I nagle dostaje myśl że mu "zhakowali" postać w grze. Myśl ta jest w dodatku zaopatrzona w strach. On się boi i emituje coraz więcej energi. (przecież nie ma pojęcia, że te myśli nawet nie są jego). I tak właśnie można w największym skrócie opisać pasożyta energoinformacyjnego. Oczywiście pasożyty są o wiele bardziej przebiegłe, napisałem tutaj tylko oddziaływanie pasożyta na przeciętnego człowieczka.
http://zapodaj.net/572bee4ef56be.jpg.html < Wygląda to mniej więcej tak. Babka po lewej utworzyła otoczkę odgradzając czakry dlatego jest wolna, nic jej nie tknie! macki pasożyta odbijają się od niej.

Jak się bronić/?
Należy dobrze znać siebie. Trzeba się nauczyć rozpoznawać objawy pasożytów to śmiertelnie ważne jeśli ktoś chce być sobą.

Całkowitą nietykalność można osiągnąć ustawiając otoczkę utworzoną z energi potoków ziemi i kosmosu. Można to zrobić metodami szkoły DEIR. Otoczka to uwieńczenie 1 stopnia DEIR. :-) Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 8 lut 2014, o 18:56 przez Lokator, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2014, o 19:49 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 17:30
Posty: 1732
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Mhm, a jakie to metody? Możesz napisać coś więcej na ten temat? Mam wrażenie, że mówisz o podstawowym używaniu osłony.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2014, o 21:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
Ustawienie otoczki polega na tym, by rozciągnąć energię ziemi z czakr górnych do dolnych i energię kosmosu z czakr dolnych do górnych, stwarzając tym samym właśnie otoczkę. Potem należy ją umocnić gdy ćwiczy się potoki, to trochę energii powinno iść do tej otoczki. To tak wygląda ogólnie. Założenie otoczki wiąże się ze zmianą konfiguracji energetycznej a co z kolei wiąże się ze zmianą postrzegania, tak więc nie jest to raczej podstawowe używanie osłony. Bo np wg mnie podstawowa osłona to kula wokół ciała np z luster czy czegoś. Nie wiem co wg Ciebie jest podstawową osłoną:P


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lut 2014, o 14:00 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 17:30
Posty: 1732
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Ok, dobra i taka metoda (jeśli działa).
A nogi? Nie będą wtedy osłonięte? :D

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2014, o 14:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 22:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
Rozumiem, ze przykład gracza jest bardzo podstawowy. Nie wiem czy dobrze rozumiem.. czy to oznacza, że taki pasożyt potrzebuje energii wielu osób? Czy może być wytworem jednej osoby np. w sytuacji gdy ktoś wyjątkowo źle i intensywnie o nas myśli my wyczuwamy podświadomie taki "atak mentalny"? czy to już jest zupełnie coś innego?

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2014, o 15:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
Ewelina- nie, nogi nie będą osłonięte, ale dla człowieka z otoczką nie ma to już większego znaczenia. Wszelkie pasożyty energoinformacyjne, wampiryzm i inne podłączają się do czakr głównych. Można jednak powiedzieć że nogi będą chronione pośrednio, ponieważ człowiek ustawiający otoczkę zmienia całkowicie swoją konfigurację ( otoczkę trzeba oprócz założenia, dobrze zaprogramować). Zakładając otoczkę człowiek emituje także pewien sygnał który odstrasza pasożyty, więc raczej do nóg też się nie zbliżą
Oczywiście istnieją pewne wyjątki od reguły. Może się przykleić do nóg jakiś mały pasożytek, ale dla człowieka z otoczką raczej to nie sprawia problemu. Człowiek z otoczką zazwyczaj zna wszystkie techniki stopnia pierwszego deir, a co za tym idzie momentalnie wyczuje gdy jakiś pasożyt się przyklei w postaci narośli na ciele eterycznym i odrazu go odetnie.


AuroraBorealis -" Rozumiem, ze przykład gracza jest bardzo podstawowy. Nie wiem czy dobrze rozumiem.. czy to oznacza, że taki pasożyt potrzebuje energii wielu osób? Czy może być wytworem jednej osoby np. w sytuacji gdy ktoś wyjątkowo źle i intensywnie o nas myśli my wyczuwamy podświadomie taki "atak mentalny"? czy to już jest zupełnie coś innego?"

Tak, ten rodzaj pasożyta potrzebuje energi wielu osób. Te pasożyty są duże i od wieków trzymają ogrom ludzi w swych sidłach.
Pasożyt energoinformacyjny o którym mówimy nie może być wytworem jednej osoby, ponieważ jest za duży.
Natomiast jeśli ktoś źle i intensywnie myśli o kimś wytwarza konstrukt energoinformacyjny, który przenika do ciała eterycznego tych osób w postaci narośli. Np Ktoś myśli o kimś, nienawidzi go. Wtedy wytwarza pewien nazwijmy to myślokształ ( konstrukt) i ten konstrukt przenika właśnie do ciała eterycznego. Myślenie o innych ludziach to bardzo zły nawyk, Myśli nie giną nigdzie! to są całkiem materialne konstukcje! Np mój kolega miał babke, która z nim mieszkała i ciągle o nim źle myślała. Te wszystkie myśli odłożyły się, przez lata i w skutek czego powstała konstrukcja, którą mój kolega określił jako ślimak na plecach.
(W gwoli ścisłości, złe myślenie o kimś jest także wytworem pasożyta.energoinformacyjnego.)


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL