Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 mar 2014, o 00:40 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:29
Posty: 19
Podziękowań: 1
Witam :) Proszę o pomoc w interpretacji :) Jestem początkująca, karty stawiałam dla znajomej ( wie, że rozkład tutaj umieściłam)

ONA: ON:
W myślach XVIII Księżyc 7 Kielichów
W sercu 5 monet 8 kielichów
nastawienie: Rycerz pucharów Królowa Buław
Między nimi: 10 buław

Ja widzę między nimi jakiś problem z porozumieniem i komunikacją...Zmęczenie całą sytuacją( 10 buław). Pan siedzi w głowie Pani, jest w jej marzeniach..(XVIII Księżyc).To samo widzę w głowie Pana jakieś marzenia, wyobrażenia ich związku, takie nierealne...(7 kielichów)U Pani w sercu jakieś przygnębienie, niedostatek uczuć(5 monet). U Pana widzę, że chce o Pani zapomnieć, ale te uczucia wciąż jeszcze są...(8 kielichow)Największy problem mam z nastawieniem. Nie wiem jak interpretować tutaj Rycerza Kielichów. U Pana widać,że Pani jest dla niego bardzo atrakcyjna fizycznie :)(Królowa Buław) Może ktoś ma jakieś uwagi do interpretacji? :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2014, o 18:59 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:29
Posty: 19
Podziękowań: 1
Naprawdę nie ma nikogo kto mi pomoże? :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2014, o 19:19 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
wszystko w pozycji prostej jest? I która karta do kogo jest podporządkowana?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2014, o 19:27 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:29
Posty: 19
Podziękowań: 1
Wszystko w pozycji prostej.
W myślach: Ona-XVIII Księżyc, On- 7 kielichów
W sercu: Ona: 5 monet, On - 8 kielichów
Nastawienie: Ona- Rycerz kielichów, On- Królowa Buław
Między nimi: 10 buław

Mam nadzieję, że teraz jest ok :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2014, o 19:43 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
ok postaram sie zaraz dopisac swoja interpretacje


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2014, o 20:59 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
W myślach:

Ona - księżyc - ja bym to zinterpretowała tak: jest zamknieta w świecie iluzji, jest tu lęk, niepokój i napięcie, przesadnie idealizuje druga Jego, ale i bezpodstawnie jest zazdrosna. Jest zbyt mocno podejrzliwa i przewrażliwiona

On - 7 kielichów - on uważa, ze jest to bardziej zmyślony związek egzystujący w Jego wyobraźni, utkiwł w takiej iluzji związku, w czymś co tak naprawdę już chyba wygasło

W sercu:


Ona - 5 monet - tutaj się zgadzam, Pani odczuwa niedostatek, brak troski i opiekuńczości, miała inne wyobrażenie na temat związku niż jest w rzeczywistości

On - 8 kielichów - nim miotają gwałtowne emocje, rozdarcie wewnę6trzne, coraz częściej czuje, że to nie jest jednak to i w myślach pojawia się temat odejscią i zakończenia tego związku, Jego uczucia sie ochłodzily.

Nastawienie:

Ona - rycerz kielichów - ona oczekuje miłości odwzajemnionej, tak więc jest prawdopodobieństwo, że znajdzie ta miłość ale u innego mężczyzny, ta karta symbolizuje zupełnie nową miłość i nowy związek

On - królowa buław - Pan jest teraz bardziej nastawiony na przygody miłosne, bujne życie towarzyskie, jest otwarty seksualnie, chce wzbudzać u innych kobiet zainteresowanie, więc i będzie próbował na nowo wydobyś swoją atrakcyjność i przebojowość.

Między nimi :

10 buław - między nimi dominuja sprzeczki i zgrzyty, wzajemnie obarczaja sie winą, w chwilach kryzysowych nie radzą sobie ani z sytuacja, ani ze sobą, sa przytłoczeni problemami i kłopotami, dla nich ten związek to taka odpowiedzialność, która muszą dźwigać, ale z cieżaru sami się uginaja


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2014, o 22:20 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:29
Posty: 19
Podziękowań: 1
Dziękuje za interpretacje :) Ja jednak zastanawiam się nad "nastawieniem" bo ja w partnerskim "umawiam się" z kartami, że wszystkie pozycje odnoszą się do partnerów i tylko ich relacji "nawzajem"... :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2014, o 22:25 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Ale relacje tak jakby były w punktach "w myślach " i "w sercu" - to co mysla i czuja to sie odbija sie na relacje, ale oczywiście stawiałaś karty, wiec Twoje odczucia bedą najtrafniejsze :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2014, o 23:44 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 23:29
Posty: 19
Podziękowań: 1
Hmm...kurczę dla mnie "nastawienie" to tak jak partnerzy się widzą... kim dla siebie są... zawsze tak to odbieram :) I staram się patrzeć na karty też bardziej ogólnie. Mam na myśli, że u Pana dużo kielichów...czyli uczuć... :) Ale ja mogę nie mieć tutaj "trzeźwego" spojrzenia na sprawę, bo znam ją troszeczkę od innej strony i dlatego chciałam też, by ktoś spojrzał tutaj w inny sposób na rozkład :) Poza tym jestem początkująca:) Dziękuje Ci serdecznie za pomoc :) Rzuca to też zawszę troszeczkę inne światło na tez rozkład :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2014, o 10:36 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 mar 2014, o 22:06
Posty: 36
Podziękowań: 0
Ja 08.06.1992
On 04.09.1988


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL