Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2012, o 19:17 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
PANNA (23 sierpnia – 23 września)

Zrozum lepiej swoją osobowość, dzięki swojemu znakowi zodiaku!
Panna jest znakiem złożonym, jeszcze bardziej skomplikowanym niż Bliźnięta. Lata młodości, to dla niej ekscentryczność i upojenie. Panna mądra i Panna szalona zarazem. Chroniona przez Merkurego, inteligentnego posłańca rzymskich bogów, jest perfekcjonistką, zwracającą uwagę na detale, skuteczną, chętną do pomocy i zorganizowaną. Szósty znak zodiaku, odpowiadający okresowi winobrania, po zakończeniu zbiorów, jest znakiem zmiennym, o podwójnej osobowości, którą w równym stopniu pociąga ciemność jak i światło.

Żywioł: Ziemia
Znak przeciwny: Ryby
Polaryzacja: kobieca
Dynamika: zmienna
Planeta: Merkury
Kamień: szafir
Części ciała: brzuch, mózg
Kolor: granatowy, kolory neutralne
Okres życia: trzydziestka
Dzień tygodnia: środa
Słowo-klucz: Analizuję
Pora roku: sierpień/wrzesień
Zaleta: rozsądek
Wada: drobiazgowość

Symbol:
Symbol Panny przypomina „M”, jak Merkury, symbolizuje kobiecość. Jej żywioł – Ziemia (Gaja w mitologii greckiej, matka wszystkich bogów), stara się zachować równowagę między dwiema sprzecznymi siłami: dobrem i złem, Yin i Yang. Za wszelką cenę szuka pokoju i mądrości, ale zawsze będzie rozdarta między rozsądkiem a szaleństwem.

Kobieta Panna:
Długie włosy, młodo wyglądająca twarz o delikatnych i gładkich rysach, niewinne i czyste spojrzenie . Kobieta spod tego znaku wie, jak się dobrze ubrać i docenia modę. Ale obok Panny rozsądnej, pojawia się jej zwariowane i ekscentryczne wcielenie, które nie boi się odważnych strojów (czytaj: ocierających się czasem o zły gust), które przypominają, że nie zawsze jest tak niewinna, jak mogłoby się wydawać!

Kobieta Panna i praca:
Jej zdolność do poświęcenia sprawdza się we wszystkich zawodach, których istotą jest pomaganie innym. Może być znakomitym lekarzem lub pielęgniarką, nauczycielką, którą wszyscy uwielbiają. Kompetencja i zmysł organizacji zyskują jej same pochwały. Jednak, wrodzona skromność i brak pewności siebie powoduje, że zostaje w cieniu. Woli uniknąć słów uznania i natychmiast zabrać się do pracy. Z odrobiną śmiałości i wiary we własne siły, może odnieść sukces na kierowniczych stanowiskach, gdzie jej profesjonalizm i skuteczność zostaną docenione.

Kobieta Panna i miłość:
Kobieta spod znaku Panny nie szuka partnera za wszelką cenę, przeciwnie. Nie obawia się pozostania w stanie wolnym. Bardzo wymagająca, nie uwodzi się jej łatwo. Trzeba na nią zasłużyć i walczyć o nią, inaczej pozostanie nieosiągalna. Jednak jak tylko znajdzie wystarczająco dojrzałego i poważnego mężczyznę, może go poślubić, założyć rodzinę i spędzić z nim resztę życia, doskonale zaspokojona. Jest zdolna wyjść za mąż na progu młodości i będzie wspierać swojego męża najlepiej jak potrafi. W skrócie: kobieta doskonała, ale może to prowadzić do najgorszego: doskonałość bywa nudna i mąż może szukać przygód, jeśli brakuje mu ich w domu.

Mężczyzna Panna:
Często szczupły, niepozorny, mówi cicho, nie zwraca na siebie uwagi, a szkoda bo to zwykle ktoś wybitny. Skuteczny, dokładny, sprawdza się w wielu zawodach, nawet jeśli jego przywiązywanie wagi do detali może działać na nerwy. Nie lubi się chwalić swoją inteligencją. Jeśli Ci się uda go odkryć, nie będziesz żałować!

Mężczyzna Panna i praca:
Mężczyzna spod znaku Panny jest pracownikiem doskonałym. Jego profesjonalizm i zmysł organizacji czynią z niego znakomitego urzędnika i współpracownika docenianego przez kolegów, szefa i podwładnych. To idealny asystent lub prawa ręka każdego prezesa, kompetentny i lojalny.

Mężczyzna Panna i miłość:
Nie kryje się ze swoim konformizmem, przez co może wydawać się nudny. Często pozostaje kawalerem, a szkoda. Jego nieśmiałość i brak zaufania w stosunku do ludzi, nie przeszkadzają mu w uwodzeniu. Boi się dokonać złego wyboru, więc ucieka w samotność. Jeśli jednak w końcu się zakocha, jest mężem wiernym i oddanym swojej wybrance przez całe życie. Ale nie spodziewaj się, że Cię zaskoczy!

źródło: m.in Astrologia bez tajemnic R.Kord

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL