Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lut 2014, o 03:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Doktorze Kwaśniewski, to jest fenomenalne.
Panie doktorze, ponieważ pańskie forum jest forem zamkniętym, a bardzo chciałbym dołączyć do złotej księgi, napiszę to tutaj i dołączę mentalnie, wysyłając moją wdzięczność dla pana.

Przed przejściem na żywienie optymalne żywiłem się samymi warzywami, owocami chlebem i colą. Po kilku latach takiego żywienia cierpiałem na neurastenię. Nic mi się nie chciało, miałem ciągle lęki, oraz straszne sny. Miałem też różne popędy seksualne, chore i wynaturzone. W zasadzie widzę to dopiero teraz, wcześniej uważałem ten stan za normę, panie doktorze.
Na ŻO przeszedłem już jakiś czas temu dzięki siostrze. zmiany wystąpiły już po kilku tygodniach!
W pierwsze dni zacząłem mieć chęci np do sprzątania. Nie były to chęci entuzjastyczne, ale podobne bardziej do stymulantowych chęci. Ale zawsze coś. W następne dni zacząłem gadać z rodziną, co było dziwne. Potem przez 2 miesiące był okres odbudowy, jadłem dużo zwłaszcza białek. Czułem się dobrze. Prawdziwe jaja zaczęły się dopiero potem. Nazwałem to przeskokiem. Zacząłem czuć radość praktycznie nieprzerwanie. Było to lekkie zadowolenie, cichutkie ale bardzo prawdziwe. Poprostu spokój i poczucie że jest OK. Miałem siłę na wszystko, ale najważniejsze zmiany zaszły w mózgu. Bardzo zmieniło mi się pole kojarzeniowe, aż sam byłem w szoku! Potrafiłem łączyć fakty jak nigdy dotąd nawet myślałem że stałem się geniuszem. Potem stan ten się nasilał, zaczeła się zmiana postrzegania całkowicie.
Dzięki pana diecie poznałem wspaniałych ludzi, dzięki pana diecie zacząłem się uczyć! Mój umysł codziennie potrzebuje treningu, czy to zrobienie jakichś zadan z fizyki czy czytnięcie harpera, czy cokolwiek.
Pana dieta przywraca ludziom człowieczeńśtwo. Z perspektywy ezoteryki śmiem twierdzić, że pańska dieta jest Magiczna, panie doktorze.
Lokator z innego fora


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2014, o 11:54 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Twoja dieta chyba pozwala Ci nie sypiać po nocach ;)

Ja miałam taki przeskok jak kolega z przykładu kiedy przestałam jeść mięso, ale myślę, że większy związek mogło to mieć z rozpoczęciem medytacji.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 13:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Ta dieta dostarcza najlepszego paliwa ( energii) jakim jest tłuszcz.
Tłuszcz oprócz tego że jest najlepszą energią, nie musi być filtrowany przez wątrobę.
Dieta ta powoduje także, że organizm nie potrzebuje marnować energię na różne niepotrzebne rzeczy.
Człowiek gdy jest jakiś czas na diecie, nie czuje ani głodu ani pragnienia ( nieodczuwanie pragnienia to jedna z kilku "pułapek" DO), a także może nie spać (kiedy chce spsć to mu się chce spać kiedy nie to nie)
Więc dieta pozwala mi nie spać


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL