[ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 paź 2012, o 17:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1254
1 ROK OSOBISTY

KLIMAT OGÓLNY: Lepiej polegać na siebie, na własnej inicjatywie i samodzielnej pracy niż wierzyć zbytnio w sprzyjające okoliczności zewnętrzne (hipotetyczne). Dotyczy to zwłaszcza pierwszego półrocza, w którym pojawić się mogą różne zahamowania i przeszkody, w drugim półroczu rysują się już wyraźne i spore szanse na całkiem konkretne osiągnięcia.

PRACA: Wszystko wskazuje na to, że pod koniec roku urzeczywistnią się wreszcie nawet najskrytsze pragnienia, pod tym wszakże warunkiem, że odpowiedni działania pojęte zostanę jeszcze przed latem, bez względu na przeszkody, które z pewnością się wyłonią. Stabilizacja umacnianie pozycji; istotna zmiana, być może nawet przeniesienie; awans. Jakieś bardo ambitne przedsięwzięcie, które przyniesie pożytek większej grupie społecznej.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: inicjatywa, wyobraźnia, odkrywcze pomysły, chęć polepszania warunków pracy. Potrzeba stabilizacji. Zmiana pola i sposobu działania.

ŻYCIE UCZUCIOWE: Tego czego należy się tu spodziewać, to wyjątkowo silny egocentryzm. Nie powinna wie dziwić towarzysząca chęć zdominowania, a nawet całkowitego podporządkowania sobie partnera. Rezerwa wobec małżeństwa jako formy współżycia. Potęgująca się nieustannie potrzeba niezależności może mieć różne skutki; w sprzyjających okolicznościach jej konsekwencją może być nawet całkowita odmowa wspólnego życia.
Samotnikom, którzy trafią wreszcie na bratnia duszę, istotę taka nie łatwo będzie dłużej przy sobie utrzymać. Zamiast narzucać najbliższym swój punkt widzenia, lepiej rozeznać się dobrze w ich oczekiwaniach i potrzebach.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: przedsiębiorczość, nieoczekiwane spotkania w miłości i w przyjaźni.

PIENIĄDZE: Dwa główne źródła dochodów to praca i zyski z udanych interesów. Tak w jednaj, jak i w drugiej dziedzinie duża swoboda działania. Wszelkie poczynania w tym względzie na pewno będą roztropne, można więc spokojnie czekać na rezultaty.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: biegłość, sprawność, fachowość, możliwe długoterminowe inwestycje o dużej rentowności.

ZDROWIE: Warto pamiętać, że zasób energii, którą dysponujemy na początku tego cyklu już nie wzrośnie, lecz raczej będzie się kurczyć.
NA CO ZWRÓCIĆ SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ: na narządy czuciowe (oczy, nos, uszy, język, palce), tętnice, ciśnienie, serce. Organizm łatwo zapadający na katar, stany zapalne zatok nosowych, migreny, przeziębienia.

źródło: wg Jean Daniel Fermier

1 ROK OSOBISTY

W tym roku należy wykazać się dużą otwartością na wszystko, co przyniesie los i z wiarą i nadzieją wykorzystać swe szansę. Trzeba zrzucić z siebie krępujące od lat więzy i zapomnieć o niemiłych doświadczeniach z przeszłości. Pamiętajmy, aby rozpocząć nowy cykl w sposób twórczy i pozytywny, gdyż od tego roku będzie zależało, jak potoczy się następne 8 lat. Rok ten jest niczym fundament, na którym powstanie nowa konstrukcja, czyli nowy etap naszego życia.
Jest to rok poważnych przemian zarówno wewnętrznych, jak i zachodzących na zewnątrz ciebie. Niektóre dokonały się zgodnie z naszą wolą, inne zaskoczyły lub sprawiły ból. Niezależnie od tego, co i jak się wydarzyło jest to nieodwracalne. Także ty nie będziesz już tym, kim byłeś dotąd. Widzisz wiele spraw i siebie samego w nowym świetle. Jeśli wszystko do tej pory szło dobrze, jesteś pełen energii i wiary w siebie, jeśli nie — musisz ją zbudować od nowa. Ta wibracja da ci siłę i wolę, inicjatywę, odwagę i moc realizacji planów. „Jeden" jest początkiem cyklu, będziesz miał więc wiele nowych pomysłów, i to nowych nie tylko dla ciebie. Możesz rozpocząć pionierskie badania naukowe, wprowadzać nowatorskie rozwiązania związane z twoją pracą lub zainteresowaniami. Dzięki twojej inicjatywie i ogromnej ambicji mogą powstać nowe przedsięwzięcia, spółki, związki, plany. Będziesz w centrum zainteresowania, w naturalny sposób obejmując przywództwo w rodzinie, w pracy, na polu społecznym. To, co zaplanujesz w tym roku, będzie godne realizacji i korzystne dla ciebie, nie bój się więc zmian, śmiało przystąp do spełniania swoich marzeń otwórz się na wszystko, co nowe. Przez cały ten rok prowadzi cię Słońce, świecisz więc jasnym blaskiem, przyciągając do siebie innych.

źródło: numerologia wg. N.Cz.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2012, o 17:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1254
2 ROK OSOBISTY

KLIMAT OGÓLNY: Dominującym rysem są tu ożywione i dobre kontakty z ludźmi, nie zapominaj także, że ta tendencja może się nagle diametralnie odwrócić, harmonia przemieni się wówczas e dysharmonię albo w otwarty konflikt, zamiast spokoju przeżywać będziemy prawdziwe burze.

PRACA: Początek roku może przynieść istny deszcz atrakcyjnych propozycji, do których podejść należy ostrożnie i z rozwagą. Będzie to o tyle trudne, że w tym roku nastroje i uczucia wezmą górę nad zdrowym rozsądkiem. Jest to okres, w którym – bacząc na niebezpieczeństwa i przeszkody – dużo szybciej niż do dotąd damy się porwać chwilowym nastrojom, zahamowaniom.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: pomoc, dobre okazje, możliwości osiągnięcia stabilizacji, względnie odzyskania równowagi w pracy zawodowej. Jeśli praca (współpraca) z innymi nie daje satysfakcji, to pora by ten stan rzeczy zmienić, mamy prawo domagać się zmiany kontaktu, ostatecznie możemy zerwać umowę i przenieść się gdzieś indziej.

ŻYCIE UCZUCIOWE: Akurat w tym roku jest to sfera o pierwszorzędnym znaczeniu, dlatego trzeba wiele czujności i umiaru, bo możemy ryzykować utratą wewnętrznej równowagi. Pierwszoplanową rolę, pozytywna lub negatywną, odgrywać będą kobiety: żona, matka, siostra. Córka, kochanka, przyjaciółka – każda z nich ma szanse radykalnie odmienić bieg naszego życia. Małżonków mogą ogarniać różne wątpliwości. Rezultatem tego będą niepowodzenia, konflikty, w skrajnych przypadkach – ostre kryzysy. Nie możność znalezienia płaszczyzny porozumienia albo, zła wola, doprowadzić mogą do separacji lub rozwodu. Ci którzy żywią nadzieję na znalezienie bratniej duszy, maja obecnie dobre widokiem spełnienia swych oczekiwań. Niektórym pisane jest podwójne życie uczuciowe, na szczęście w warunkach w mniejszym lub większym stopniu zadowalających.
CECH CHARAKTERYSTYCZNE: wzmożona uczuciowość, być może uda ci się zapanować nad wewnętrznym rozdwojeniem, a wtedy zaakceptujesz wreszcie nawet kobiece cechy swojej osobowości. Spotkania, nowe więzi, nowe przyjaźnie, trwalszy związek, małżeństwo. Wyzwolenie ze związku, który ciążył i za bardzo cię przytłaczał.

PIENIĄDZE: Głównym ich źródłem będzie praca, ale też i cierpliwość. Nie sposób wykluczyć szczególnej okazji. Możliwa jest również pomoc z zewnątrz.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: ostrożność, cierpliwość, przezorność. Wskazana jest duża oszczędność. Ślepa ufność może przynieść poważne straty. Udział w kapitale. Wydatki mające na celu poprawę warunków życia, zapewnienie bezpieczeństwa i większej wygody.

ZDROWIE: Przypływ i odpływ energii. Równowaga raczej iluzoryczna, trzeba koniecznie uporać się ze stresem, bo inaczej stan zdrowia jeszcze się pogorszy.
ZAGROŻENIA SZCZEGÓLNE: nerwy, żołądek, nerki, pęcherz.

źródło: wg Jean Daniel Fermier

2 ROK OSOBISTY

Możliwość zmiany miejsca zamieszkania lub pracy. Podróże. Rok sprzyjający pracy w grupie i, ogólnie mówiąc, kontaktom międzyludzkim.
W tym roku znalazłeś się pod wpływem Księżyca, który świeci odbitym światłem słonecznym. Przyszedł czas na nadanie formy twórczym zamysłom. Zwykle wymaga to współpracy z innymi, dokonywania wyborów, rozwiewania wątpliwości. Możesz być wciągu tego roku niezdecydowany, zmienny, bardziej bierny niż zwykle. Stajesz się bardziej pasywny, skoncentrowany raczej na drobiazgach niż rozległych działaniach, podatny na wpływ z zewnątrz. Stwarzasz swój świat, dom dla ciała i duszy, rozpoznajesz swoje potrzeby emocjonalne i... czasem się mylisz. W tym roku najistotniejszym polem twojego działania są stosunki partnerskie — przyjaźń, miłość, współpraca. Potrzebujesz ich jak tlenu, lecz równocześnie jesteś pełen rezerwy. Bardzo wrażliwy i romantyczny, ale pełen wątpliwości i pytań wobec samego siebie. Związki powstałe w tym okresie mogą okazać się nieco wymuszone, narzucone przez okoliczności.

źródło: numerologia wg. N.Cz.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2012, o 17:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1254
3 ROK OSOBISTY

KLIMAT OGÓLNY: Okres wyjątkowego otwarcia. Idealne stosunki dla tych, którzy mają nowe plany, nowe pomysły, nowe projekty. Okres, w którym poszerzysz znacznie krąg przyjaciół i znajomych. Rok, w którym doznasz olśnienia i uzyskasz nareszcie jasność widzenia spraw.

PRACA: Szukaj takiej sfery działań, w której wykazać możesz swoją inwencję i pomysłowością. Właśnie teraz zapragniesz urzeczywistnić swe nowe projekty, zechcesz podnieść również poziom swego życia. Dobre widoki na trwałe powodzenie, szczególnie jeśli domeną twej aktywności jest handel (dogodny moment na inwestycje, dzięki którym rozwiniesz skrzydła, to jest rozszerzysz pole swych wpływów, wzmocnisz strukturę, rozbudujesz placówki, dobierzesz lepszych dostawców), działalność wydawnicza (czasopisma, książki, różnego rodzaju wydawnictwa okolicznościowe), sztuki piękne i wszelka praca twórcza. Prawdopodobieństwo sukcesów, także w innych dziedzinach, wiedz zatem, że trud i wysiłek, jakie w coś włożysz, z pewnością się opłaca.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: nowe idee, nowe pomysły, łatwość nawiązywania kontaktów (w tym wiele nader użytecznych). Ogólna poprawa sytuacji w życiu prywatnym, jak i zawodowym, dobre widoki niekłamane sukcesy.

ŻYCIE UCZUCIOWE: O ile rok poprzedni był okresem starć i nieporozumień, o tyle ten zapowiada rozwiązanie wszelkich trudności i konfliktów. Duża szansa na odzyskanie pełnej równowagi. Dotyczy to w równej mierze tych, których związki już od pewnego czasu znajdują się w kryzysie, a którzy teraz mają widoki na pojednanie, jak i dotychczasowych samotników, którzy obecnie powinni trafić wreszcie na bratnią duszę. Możliwości takich spotkań jest całe mnóstwo. Dla wszystkich! Dobrych okazji też nie powinno zabraknąć.

ZDROWIE: Sił i energii pod dostatkiem, na dodatek wielka odporność organizmu, pamiętajmy jednak, że obfite posiłki, często i sute przyjęcia, brak umiaru w piciu – wszystko to niekorzystnie może odbić się na figurze.
NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ: krążenie, skłonność do nadwago, wątrobę, gardło (bardzo wrażliwe ze względu na wpływ trójki).

źródło: wg Jean Daniel Fermier

3 ROK OSOBISTY

Planeta Jowisz, przyporządkowana tej wibracji, zwana jest przez astrologów planetą wielkiego szczęścia. Przed tobą rok sukcesu i czerpania zysków z twoich wysiłków, ale pod warunkiem, że naczynie nie jest puste. Masz w tym czasie również skłonność do przesady i rozrzutności, istnieje więc groźba, że możesz roztrwonić zarówno zdobycze materialne, jak uczuciowe i intelektualne. Krótko mówiąc — zmarnować dobre pomysły, kontakty towarzyskie, zaprzepaścić szanse.Rok ten, jak żaden inny, sprzyjać będzie życiu towarzyskiemu, a także sprawom domowym i rodzinnym. Okres bardzo korzystny, jeśli chodzi o sprawy sercowe: szczęście w przyjaźni i miłości, a osoby samotne mają teraz szansę, aby poznać wybrankę (lub wybrańca) serca, a nawet stanąć na ślubnym kobiercu. Wdzięk i urok osobisty będą w tym roku bardziej widoczne, dzięki czemu zwiększy się zainteresowanie nami ze strony płci przeciwnej.
Niewątpliwie jest to rok, w którym dojdzie do głosu twoja potrzeba wyrażenia samego siebie. Możesz dokonać tego na każdym polu i w każdej dziedzinie — zależnie od twoich predyspozycji.Jesteś w tym roku artystą we wszystkim, co robisz, a w każdym razie masz potrzebę, by tak było. Wibracja liczby 3 oświetla cię jak blask reflektorów na scenie. Czujesz się wybrany, wyjątkowy, popularny, ale równocześnie musisz bardzo uważać na to, co mówisz i robisz—ta rola to twoja wielka szansa na sukces.

źródło: numerologia wg. N.Cz.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2012, o 17:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1254
4 ROK OSOBISTY

KLIMAT OGÓLNY: Okres wzmożonej pracy i wysiłku; ograniczenia, trudności problemy materialne. Rok 4 zdecydowanie zawęża perspektywy. Należy się liczyć z dużym zmęczeniem, co uczyni cały ten okres jeszcze bardziej nie znośnym.

PRACA: Praca zawodowa stanowić będzie jedną z ważniejszych sfer życia. Okres praktyki, terminowania, ważnych doświadczeń. Wszystko to po to, by osiągnąć mocną i trwałą pozycję. Sporo przeszkód, ograniczeń i przeciwności w drugim półroczu. Prócz tego poważne opóźnienia. W drugim półroczu sytuacja powinna ulec poprawie. Swych spraw należy pilnować bardzo czujnie, bo sukcesy, o ile nastąpią, będą efektem uporu i samozaparcia. Po mimo kiepskich prognoz jakiś niedługi okres pomyślności nie jest całkiem wykluczony, co daje pewne nadzieje n urzeczywistnienie projektów i zamierzeń. Ogólnie rzecz biorąc rok strat, przeoczeń, kradzieży i przegapionych szans. Konsekwencje tych niepowodzeń nie będą na szczęście nieodwracalne.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: wytrwałość i uporczywość, odwaga zdecydowana wola „utrzymania się na powierzchni”. Starcie z przeciwnościami będzie w prawdzie walką na straconych pozycjach, liczy się jednak sam upór i wytrzymałość.

ŻYCIE UCZUCIOWE: W centrum uwagi rodzina (współmałżonek, rodzice, dzieci), gdzie na pozór panuje ład i spokój. W rzeczywistości także i tutaj rysuje się zagrożenie, i to całkiem poważne, chyba że uda Ci się nawiązać lepsze porozumienie z najbliższymi. Jakkolwiek sprawy mają się, najlepsza rada, to okazać im większe zainteresowanie.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: pragnienie stabilizacji, tworzenia, umacniania.

PIENIĄDZE: W roku 4 lepiej nie liczyć na duże korzyści czy apanaże, a tym mniej, na jakiś „szczęśliwy los”. Pieniądze to bodaj najsłabszy punkt tego okresu.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: zaczepność, kłótliwość, zdecydowana wola czynienia postępów, nieoczekiwane wydatki najrozmaitszego rodzaju (naprawa przeróżnych urządzeń, straty spowodowane kradzieżą, kłopoty z samopoczuciem, itp.). budżet przekroczony. Brak gotówki. Trudności w opłacaniu świadczeń.

ZDROWIE: Brak energii, wyczerpanie, dolegliwości, już na samym początku roku dobrze będzie zrobić wszechstronne badania. Higieniczny tryb życia koniecznie, w przeciwnym razie organizm utraci zdolność samoobrony. Odprężenie i wypoczynek koniecznie – najlepiej w formie paru krótkich urlopów.
NA CO NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ: kości, stawy, zęby, jelita trzustka.

źródło: wg Jean Daniel Fermier

4 ROK OSOBISTY

W tym roku będziesz musiał ograniczyć rozrywki i przyjemności dnia codziennego i zająć się pracą. Być może trzeba pociągnąć dalej pomysły z poprzedniego roku, i teraz błyskotliwa iskra twórcza przybiera postać ciężkiej, niekiedy monotonnej pracy.W tym czasie można, a nawet należy robić plany wszelkiego typu i skierować całą energię i wysiłki na ich realizację, nie zapominając przy tym, że teraz właśnie budujemy naszą przyszłość. W tym roku nie powinno się podejmować żadnego ryzyka związanego z finansami. Pieniądze warto wykorzystać z myślą o przyszłości, np. zapisując się na jakiś kurs, dokształcając się w danej dziedzinie lub też kupując sprzęt, doskonalący nasz warsztat pracy. Zaniedbywanie najistotniejszych obowiązków przynieść może kłopoty i porażki Wibracja R.O. No. 4 obdarza cię wielką cierpliwością, konsekwencją, świadomością celu swego działania i pokorą. Budujesz solidne podstawy dla swojej przyszłości, gromadzisz oszczędności, trudzisz się bez oczekiwania na szybki, spektakularny sukces.Mogą pojawiać się skłonności do pesymizmu i zniechęcenia. Być może będziemy się czuli skrępowani i uwiązani, jakbyśmy nosili ciężki, zbędny balast. Powinniśmy zatem bardziej niż kiedykolwiek dbać o zdrowie psychiczne. Mimo że nie będzie to rok specjalnie trudny, odczuwać będziemy napięcie nerwowe i chęć radykalnej zmiany To, co teraz stworzysz, da nadzwyczaj obfity plon, który będzie przynosił profity przez długie lata. Jest to rok, w którym możesz nawiązać poważny romans lub zawrzeć związek małżeński, solidny i trwały. Być może twoje życie i stosunki osobiste nie będą miały w tym czasie wiele wdzięku i wydadzą ci się nieco ciężkie i zbyt poważne, ale nagrodą będzie poczucie bezpieczeństwa i solidny fundament, dzięki któremu będą odporne na wstrząsy w późniejszych latach.

źródło: numerologia wg. N.Cz.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2012, o 17:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1254
5 ROK OSOBISTY

KLIMAT OGÓLNY: Okazji do gruntownych zmian w tym roku nie zabraknie, tak jak i widoków na mniejsze lub większe zmiany w życiu zawodowym. W grę wchodzą: zmiana stanowiska, przekwalifikowanie, zmiana firmy. Prawdopodobną przyczyną tych zawirowań będzie restrukturyzacja zakładu, z którym jesteś związana.
W życiu osobistym, na które warto zwrócić większą uwagę, także mogą nastąpić zmiany, choć bez poważniejszych konsekwencji. W roku 5 zawrzesz wiele nowych znajomości, z których przynajmniej kilka przerodzi się w przyjaźń.
Unikaj reakcji impulsywnych, nawet jeśli sprawi ci to trudności, pamiętaj też, że twoja niestałość może wzbudzić irytację.

PRACA: Aż do lata nic, albo prawie nic nie wskazuje na to, że twoja sytuacja zawodowa ulegnie jakiejś korzystnej zmianie, aczkolwiek niektóre projekty reorganizacyjne powinny cię skłonić przynajmniej do zastanowienia. Wyczekiwane zmiany nastąpią dopiero po letnich wakacjach, zapewne wczesną jesienią. Nie spiesz się zatem i dopracuj swoje projekty. Byłoby dobrze, gdybyś jak najlepiej przygotowała się na nowe warunki (inne środowisko, nowe miejsce zatrudnienia, itp.). postaraj się jakoś oswoić z odmiennym sposobem myślenia i działania. Stawiaj sobie jak największe wymagania, poszerzaj w miarę możności pole swych zainteresowań. Jeśli obudzisz w sobie chęć nauki, wiedz że nie sprawi ci to trudności. Sam zobaczysz, że możesz więcej niż ci się wydaje.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: intuicja, wyobraźnia, zdolności przystosowawcze. Poprawa sytuacji materialnej. Zmiany, potrzeba niezależności.

ŻYCIE UCZUCIOWE: Nastał czas, w którym trudno ci będzie polegać tylko na sobie, nie pozwól zatem, by twoje sprawy poszły w złą stronę, to jest niezgodnie z kierunkiem, jaki nadaje rok 5. pragnienie wolności z pewnością się odrodzi, zapragniesz więc żyć na swój sposób, czy to w małżeństwie, czy jakimś związku. Pamiętaj, że jedno z drugim da się pogodzić. Wystarczy tylko starannie wszystko rozważyć i zaplanować, uwzględnić nowe warunki, obmyślić wspólne rozrywki, zadbać, by twój wygląd zewnętrzny być bardziej pociągający; powalczyć z przypadłościami i nawykami, z którymi się zżyłeś, a które innych mogą denerwować, a więc dowiedź, że nie brak ci wyobraźni.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: czar, powab, pomysłowość, inwencja, wyrozumiałość. Druga młodość, odrodzenie, zmiany, pragnienia, nowe przyjaźnie, więź uczuciowa dla tych co są wolni.

PIENIĄDZE: Jeśli w poprzednim roku stworzyłeś sobie solidne podstawy, obecny powinien ci przynieść pewien dobrobyt, gdyż ma on klimat sprzyjający zyskom, poprawie warunków bytowych i finansowych. Niezależnie od tego unikaj ryzyka, wystrzegaj się zwłaszcza pochopnych spekulacji, gdyż konsekwencje tego mogą być żałosne. Nie zapominaj, że rok 5 ma fazy lepsze i gorsze.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: zmiany w sposobie działania (i nowe zyski). Odwaga. Oportunizm. Lepsze przychody, lepsza pensja sprawią, że bez trudu swój budżet zrównoważysz. Optymalne dochody.

ZDROWIE: Dużo energii, dużo sił witalnych, uważaj jednak, byś nie przeceniła swych możliwości. Narzuć sobie dyscyplinę, przede wszystkim zaś w niczym nie przesadzaj!
NA CO NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ: narządy rozrodcze, nerwy, układ oddechowy. Niekiedy, ale rzadko, rok 5 potęguje podatność na drobne wypadki, tj. złamania, zwichnięcia, poparzenia.

źródło: wg Jean Daniel Fermier

5 ROK OSOBISTY

Jest to rok zmian w sprawach osobistych i zawodowych. Jeśli udało ci się w minionym roku stworzyć przyzwoitą bazę dla dalszego życia, teraz będziesz poruszał się swobodnie w świecie materii, dokonywał zmian i ulepszeń, podróżował i odpoczywał. Rok ten przyniesie wiele nowych możliwości; to właśnie teraz nadejdą zmiany, których oczekiwaliśmy, a nasze dawne problemy rozwiążą się same. Podobnie jak w Roku l, możemy spodziewać się zmian i innowacji zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. W tym czasie będziemy niespokojni i pełni energii, spragnieni ruchu, zmian i kontaktów z ludźmi. Trzeba będzie wykorzystać nasze zdolności i nie obawiać się ryzyka, gdyż dzięki niemu pomyślnie przeprowadzimy wiele spraw. Pojawią się szansę na zawarcie trwałych kontaktów i zaangażowanie się w działalność, która może okazać się bardzo owocna.
Możesz mieć kontakty ze środkami masowego przekazu, z uczelniami, np. jako wykładowca, możesz pisać, sprzedawać swoje talenty lub wyroby, albo zająć się reklamą, np. swoich osiągnięć.
Jeśli ten rok nie przyniósł ci sukcesów i zmarnowałeś szansę, jakie przed tobą rysował, w obecnym roku możesz kręcić się w kółko, spalać w pozornej aktywności i rozpaczliwie szukać potwierdzenia własnej wartości w oczach innych.
Piąty rok osobisty przynosi rozbudzenie potrzeb intelektualnych, wymiany myśli, przyjaźni i miłości. Jest to także rok dużych oczekiwań erotycznych i uczuciowych! Możesz wejść w nowy związek, który będzie emocjonujący i bogaty w różnorodne doświadczenia, ale niekoniecznie trwały.

źródło: numerologia wg. N.Cz.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2012, o 17:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1254
6 ROK OSOBISTY

KLIMAT OGÓLNY: Rok bardzo ważny, jeśli chodzi o życie rodzinne i uczuciowe. Ognisko domowe, a zwłaszcza dzieci, przykują teraz najwięcej uwagi i będą cię absorbować jak nigdy dotąd. Pojawić się może pragnienie wprowadzenia istotnych zmian: w twojej najbliższej rodzinie, w domu, w życiu rodziców, dzieci, tych którzy są ci najbliżsi. Inwestycja związana z jakąś nieruchomością stać się może powodem pewnych problemów.

PRACA: Dla tych, co uprawiają sztuki, jak i dla tych, których praca wymaga większej wrażliwości estetycznej, będzie to rok wyjątkowo sprzyjający. Będzie to również rok wzmożonej aktywności, ponieważ pomysłów i twórczych konceptów z pewnością nie zabraknie. Inspiracja, wyobraźnia, dobry smak – cały ten kapitał możliwości znajdzie korzystną aurę, powinien zatem przynieść lepsze niż zwykle rezultaty. Ogólnie rzecz biorąc jest to rok, w którym łatwo będzie osiągnąć równowagę wewnętrzną.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: intuicja twórcza (właściwy ton, trafne słowa, należyte gesty), obfitość pomysłów. Harmonia w stosunkach przyjacielskich (pod warunkiem, że nie opuści cię czujność). Upiększenie miejsca pracy, urządzanie domu.

ŻYCIE UCZUCIOWE: Jak zaznaczono, jest to w tym roku najważniejsza sfera. Trzeba być bardziej tolerancyjnym i wykazać większą gotowość do pojednania; emocje będą odgrywać tak wielką rolę, że w przeciwnym razie możesz się skazać na osamotnienie. Należy tłumić wątpliwości, powściągać zazdrość, zwalczać w sobie nieufność.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: dobre intencje, szczerość w miłości, harmonia. Spokój w życiu uczuciowym. Równowaga niezbędna, bo warunki mogą się zmienić diametralnie. Nowe okoliczności, inne otoczenie. Na widnokręgu pojawić się może jakaś osoba, która obudzi w tobie uczucia. Nowy związek niewykluczony.

PIENIĄDZE: Wydatki, których celem jest poprawa warunków życia i wydatne zwiększenie jego wygody. Środki na to się znajdą, czy to z oszczędności, czy to dzięki wsparciu finansowemu. Większe inwestycje, jak np. budowa domu albo zakup domu, też powinny się udać, o ile tylko pozwolą na to zasoby.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: o niezbędne pieniądze nie będzie ci trudno, wystarczy tylko dobrze poszukać. Poważne przedsięwzięcie związane z nieruchomością. Przeobrażenia w domu lub w miejscu pracy: modernizacja, upiększanie, nowy wystrój domu.

ZDROWIE: Odpowiednia higiena życia wskazana jest jak najbardziej. Trzeba narzucić sobie sporo dyscypliny, nawet jeśli byłaby to ostrożność profilaktyczna. Nie wolno czekać, by lekarz musiał narzucić taki a nie inny tryb życia, nie wolno też dopuścić do przeciążenia.
NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ: układ krążenia, zwłaszcza Serce; kręgosłup, u kobiet – narządy rodne.

źródło: wg Jean Daniel Fermier

6 ROK OSOBISTY

W tym roku głównym polem twojego działania będzie rodzina.
To dobry rok, jeśli chodzi o nowe inwestycje i rozpoczynanie działalności na własny rachunek. Poprawa sytuacji materialnej. Od nas samych jednak zależy, czy bilans tego roku okaże się korzystny. Z jednej strony bowiem pojawią się liczne okazje, aby polepszyć sytuację materialną i rozwijać się duchowo i intelektualnie, z drugiej zaś będą nas kusiły tzw. przyjemności życia. Jeśli więc nie zdołamy pogodzić tych sprzecznych tendencji, pod koniec roku może się okazać, że tak na prawdę, nie dokonaliśmy niczego konkretnego.
Prawdopodobnie przyjmiesz na siebie szereg obowiązków związanych z najbliższym otoczeniem, które będą dotyczyć opieki, wygody życia codziennego wychowania, kształcenia. Być może będziesz osobą ofiarującą swą pomoc innym. Musisz być przygotowany do kierowania twoją rodziną i jej sprawami finansowymi, które powinny układać się zadowalająco. Nie jest to rok obiecujący nadspodziewane zyski, przynosi jednak pełne zaspokojenie potrzeb materialnych i satysfakcję zawodową. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa sprawi, że zwrócisz się również w kierunku zaspokajania potrzeb artystycznych i intelektualnych — możesz rozwijać swoje zainteresowania, podjąć naukę, uczestniczyć w życiu kulturalnym. Związki uczuciowe, a w szczególności małżeństwo, przeżywać będą okres harmonii, poczucia trwałości i głębokich wartości, jakie łączą cię z drugą osobą. Jeśli poprzednie lata nie stworzyły warunków do pełnego wykorzystania walorów tej wibracji, ten rok może przynieść cierpienie, trudne wybory, którym nie umiesz sprostać, konieczność szukania pomocy, samotność. Możliwe są problemy zdrowotne, twoje lub twoich bliskich.

źródło: numerologia wg. N.Cz.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2012, o 17:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1254
7 ROK OSOBISTY

KLIMAT OGÓLNY: Początek roku przyniesie spowolnienie we wszystkich dziedzinach życia. Nie próbuj się temu przeciwstawić i nie prowokuj losu, bo i tak tej inercji nie przezwyciężysz. Lepiej zachować spokój, przyjąć postawę dystansu, odprężyć się i dopiero wtedy szukać nowych źródeł, inspiracji. Tak czy owak, zdarzyć się może, że nieprzewidziane wydarzenia całkowicie odmienią bieg Twego życia.

PRACA: W toku pierwszych miesięcy raczej nie podejmuj nowych projektów. Zamiast tego lepiej będzie przeanalizować jak najspokojniej wszystkie aspekty obecnej sytuacji. Zastanów się dobrze, nim podejmiesz jakąś decyzję i angażuj się tylko w te przedsięwzięcia, co do których masz pewność, że się powiodą. To nad czym pracujesz obecnie, nie nastraja radośnie, stąd też Twój pesymizm. Zrób więc spokojnie bilans dotychczasowych osiągnięć i niepowodzeń, po czym zastanów się czy masz jakieś alternatywne rozwiązania. Rok 7 to rok śmierci symbolicznej, koniecznej, byśmy się mogli odrodzić i podjąć dalsze życie, wolne już od schematów przeszłości.
Jest to okres sprzyjający pracy umysłowej i wszelkiego rodzaju twórczości (studia, pisanie, badania naukowe, najrozmaitsze pomysły.). także podróże, turystyczne czy te, które podejmiesz w interesach, będą z pewnością udane i owocne. W okresie tym nie napotkamy raczej na żadne przeszkody, przeciwnie, przyniesie on wiele satysfakcji i to niemal we wszystkich dziedzinach. Dla tych, co uprawiają inne zawody, rok 7 będzie etapem przejściowym, w żadnym razie nie należy go lekceważyć, bo to właśnie teraz – czasem nie postrzeżenie – dokonują się zmiany, które zdecydują o dalszym rozwoju.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: zmęczenie, przeciwności losu, przeszkody, opóźnienia. Parę miłych niespodzianek ułatwi nam przebrnięcie przez trudności.

ŻYCIE UCZUCIOWE: Jeżeli w roku 6 pojawiły się kłopoty, to rok 7 może okazać się bardzo niestabilny (czego odbiciem będzie z jednej strony kiepski stan ducha, z drugiej – bunt wobec rzeczywistości.). Czas, w którym każdy powinien mocno się skupić i odszukać w kobiecie, co gdzieś po drodze niebacznie zgubił. Dzięki temu łatwiej będzie uzyskać dystans, niezbędny, jeśli się chce uczciwie ocenić partnera. Nie można jednak wykluczyć samotności, czasami zresztą potrzebnej i upragnionej. Nawet wtedy jednak przydać się mogą jakieś spotkania, olśnienia czy znajomości... choć nie należy liczyć, że będą one trwałe.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: skupienie, refleksje, samotność, niespodziewane spotkanie jest jednak możliwe.

PIENIĄDZE: Sytuacja finansowa dość nie pewna, dlatego zaleca się wzmożoną ostrożność. Oczekiwania konkretyzować się będą wolno, co gorsza, wyłonią się pewne trudności. Dojść może do tego, że na brak pieniędzy nie będzie już żadnej rady… chyba, że los znów cię zaskoczy i niespodziewanie się uśmiechnie.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: trudności finansowe. Stagnacja. Brak rezerw i oszczędności w gotówce. Nieoczekiwane dochody nie wykluczone.

ZDROWIE: Wyraźny niedostatek energii. Początek roku szczególnie trudny, co się przejmować w zmniejszonej odporności fizycznej i psychicznej.
NA CO TRZEBA ZWRÓCIĆ UWAGĘ: nerwy, gruczoły dokrewne, zaburzenia w przemianie materii, anemię, stany depresyjne.

źródło: wg Jean Daniel Fermier

7 ROK OSOBISTY

Ten rok daje ci szansę zobaczenia twojego losu w kategoriach uniwersalnych, poza zdarzeniami życia codziennego, w oderwaniu od wzlotów i upadków twojej ziemskiej egzystencji. Filozoficzna postawa, jaką przyjmiesz, pozwoli cii zobaczyć inny wymiar twoich problemów, zdystansować się wobec spraw materialnych i dostrzec wartości duchowe. Możesz doznać przeżyć mistycznych, które przewartościują twój dotychczasowy światopogląd i wpłyną na zmianę stylu twojego życia. W tym roku zapewne zauważysz pewien spadek aktywności życiowej, więcej energii skierujesz do wewnątrz niż na zewnątrz. Oznacza to między innymi ograniczenie kontaktów z ludźmi, osłabienie zainteresowania codzienną pracą, zarabianiem pieniędzy, prowadzeniem interesów. Będziesz nastawiony raczej na zdobywanie wiedzy, medytację, poszukiwanie duchowego oświecenia. W tym roku korzystne są podróże, szczególnie te, które wzbogacają cię wewnętrznie.Mimo że sprawy finansowe powinny zejść w tym roku na drugi plan, możemy liczyć na niespodziewane dochody, a także na okazje do kupna lub sprzedaży na większą skalę.
W tym okresie możemy być również podatni na choroby i depresje.

źródło: numerologia wg. N.Cz.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2012, o 17:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1254
8 ROK OSOBISTY

KLIMAT OGÓLNY: W roku 8 najważniejszą sprawą będzie utrzymanie równowagi we wszystkich dziedzinach życia. Generalnie rzecz biorąc jest to okres, w którym na pierwszy plan wysuną się sprawy materialne, przygotuj się także na walkę. Wysiłek będzie tu wprost nie zbędny, pamiętaj także, że każdy błąd, może mieć skutki natychmiastowe i katastrofalne. Unikaj przesady, sporów, ryzyka, wystrzegaj się zarozumialstwa i arogancji. Jak żaden inny okres, rok 8 sprzyja tym, którzy pragną się rozwijać i chcą urzeczywistniać swoje konkretne projekty. W tym względzie dogodnych sytuacji z pewnością nie zabraknie, chodzi wiec tylko o to, by wybór był jak najwłaściwszy i żeby dążyć do celu, nie zatracić wyczucia tego, co słuszne, zdrowe i pożyteczne.

PRACA: Już na początku tego roku trzeba będzie wykrzesać z siebie wiele energii, tak by móc sprostać wyzwaniom, które pojawiać się będą z dnia na dzień. Zamiast zwalczać przeszkody, zdecydowanie lepiej będzie je obchodzić, w czym trzeba wykazać wiele uporu i determinacji. W życiu zawodowym nastąpić może wyraźna poprawa sytuacji, pod tym jednak warunkiem, że już na samym początku roku sytuacji przedstawiać się będzie korzystnie. W przeciwnym razie liczyć się trzeba z dużymi trudnościami, a nawet z kompletnym fiaskiem i utratą dotychczasowej pozycji.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: pieniądze (wpływy albo wielkie wydatki); kontrakt; ożywiona działalność; nowa misja, która o ile się powiedzie, może przynieść znaczny zysk; poważne przemiany (spory, zerwanie umowy, spadek po kimś zmarłym)

ŻYCIE UCZUCIOWE: Akurat ta sfera życia nie powinna specjalnie ucierpieć w roku 8, nie mniej i tu rysuje się pewne zagrożenie, jeżeli nie podejmiemy nie zbędnego wysiłku, żeby rozwiązać lub załagodzić nabrzmiały już konfliktu. Może dojść do rozstania lub separacji. Pomimo to niektóre związki mogą liczyć na pomyślniejszy obrót spraw, dotyczy to w szczególności tych, którym trudności materialne nie zagrażają, ponieważ w porę uporządkowali finansowe podstawy swej egzystencji.
Weź pod uwagę ewentualne problemy rodzinne.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: rozsądek, zrównoważenie, poczucie sprawiedliwości, siła wewnętrzna; zaufanie do siebie. Rozstanie, separacja. Doświadczenie z lat ubiegłych poszły na marne. Konflikty, niesnaski, nieporozumienia, czasami tylko brak zrozumienia.

PIENIĄDZE: Pierwsze miesiące upłyną na szarpaninie, by związać koniec z końcem; dotyczyć to może nie tylko budżetu przeznaczonego na Zycie, lecz także ogólnej sytuacji finansowej. Przy pewnym rozsądku, wbrew wszelkim trudnościom, można planować jakieś inwestycje, lokaty długoterminowe, a nawet większe zakupy, rzecz tylko w tym by unikać ryzyka i by te wydatki okazały się użyteczne.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: wysiłek, upór, odwaga ,zmysł praktyczny. Różne inwestycje, najczęściej owocna. W grę też wchodzą lokaty. Zakupy (rzeczy niekonieczne, niekiedy luksusowe i bardzo kosztowne…krótko mówiąc całkowicie zbędna).

ZDROWIE: W brew zagrożeniom roku 8, ogólny stan zdrowia całkiem niezły. Mnóstwo energii.
NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ: na wszelkiego rodzaju czynności wymagające wysiłku fizycznego (należy się pilnować, by uniknąć niezręczności i ryzykownych posunięć), na pożywienie (układ trawienny jest bardzo wrażliwy), na narządy wewnętrzne i na stawy.

źródło: wg Jean Daniel Fermier

8 ROK OSOBISTY

Ten rok przyniesie ci pewność siebie, sukces materialny i wynikające stąd poczucie władzy i wolności. Jesteś panem swojego życia i wszystko jest w twoich rękach. Sytuacja ta jest bardzo korzystna, ale nie pozbawiona pułapek. Wibracja „ósemki" obdarza cię niezwykłą mocą twórczą. Należy użyć jej w sposób konstruktywny i za wszelką cenę unikać destruktywnych aspektów tej liczby, które będą starały się przeniknąć do twojego życia.Rok ten będzie bardzo korzystny w sprawach materialnych. Teraz właśnie mają szansę spełnić się nasze marzenia i ambicje. Jest to dobry moment, aby zakładać własne przedsiębiorstwa, inwestować, nabywać nieruchomości itp. Bardzo możliwe, że czeka nas znaczny awans lub nominacja na odpowiedzialne stanowisko.
Twoja osobowość ma w tym czasie magnetyczną siłę, która skłania innych do podporządkowania się twojej woli. Wykorzystaj to mądrze i uczciwie. Etyczne postępowanie jest niezbędnym warunkiem powodzenia twoich działań.Rok ten upłynie pod znakiem aktywności, jednak w głębi duszy możemy odczuwać pewien niepokój lub chęć zmiany. Należy zatem unikać zdenerwowania i zmian nastroju, gdyż będą one stanowiły przeszkodę w naszym rozwoju.

źródło: numerologia wg. N.Cz.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2012, o 17:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1254
9 ROK OSOBISTY

KLIMAT OGÓLNY: Pod koniec cyklu 9-letniego wypada wywiązać się ze zobowiązań i doprowadzić do końca rozpoczęte sprawy – jeśli nie we wszystkich, to chociaż w najważniejszych dla ciebie dziedzinach życia. Jeżeli masz już w głowie jakieś nowe pomysły, to zanim zaczniesz je realizować zrób bilans tego, co zdziałałaś w roku poprzednim. Oceń swe możliwości i określ opcje, konkretnych planów jednak nie rób, gdyż rok 9 takim przedsięwzięciom nie sprzyja.
W sferze uczuć wystąpić mogą niebezpieczne zawirowania, będziesz więc musiała wykazać opanowanie. Nie dotyczy to wszakże ewentualnych kontaktów z kimś z zagranicy, w tym wypadku takie zagrożenia nie wchodzą w rachubę.

PRACA: Dobry rok na ukończenie wcześniej zaczętej pracy, na sfinalizowanie misji, nawet na zastanowienie się nad generalnymi zmianami.
Jeśli początek roku przyniesie ci jakieś przykrości, konflikt lub niepowodzenie, przygotuj się na najgorsze, nawet na utratę swego stanowiska. Korzystne zmiany w tej dziedzinie życia są całkiem możliwe, by jednak zaszły musisz szczerze ich pragnąć i do nich dążyć.
Podróże związane z pracą winny mieć interesujące następstwa.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: strefa zewnętrzna, zagranica. Projekty klarowne i dojrzałe.
Sukcesy, jeśli twoja praca polega na kontaktach z publicznością lub z klientami.
Stary projekt ma wreszcie szanse na urzeczywistnienie. Możliwe zawieszenie działalności.
Zmiana pracy. Kontakty z zagranicą lub z przedstawicielami innych firm.

ŻYCIE UCZUCIOWE: Jeśli już na początku tego roku nie uda ci się przezwyciężyć zadawnionych nieporozumień, to licz się z tym, że twoje Zycie uczuciowe zakłócą poważne problemy. W grę wchodzą liczne wątpliwości – nawet ostateczne rozstanie.
Na cały ten okres cień rzucą silne napięcia emocjonalne. Atmosfera ciężka, chwilami nieznośna.
Perspektywa poznania kogoś z zagranicy, względnie z kręgów, w których się dotąd nie obracałaś. Rodzina, bliscy, przyjaciele wymagać będą od ciebie oddania i wyrzeczeń.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: nowa znajomość z kimś, kto nie należy do żadnego ze znanych ci kręgów. Spotkanie z dala od domu. Porozumienie, sprzymierzenie, przyjaźń lub romans z kimś spoza kraju (może to być cudzoziemiec albo po prostu osoba obcego pochodzenia). Zakończenie dotychczasowego związku. Separacja, rozwód, a jeśli do tego nie dojdzie – napięcia i nieporozumienia w domu.

PIENIĄDZE: Rok, w którym zdarzyć się może to, co najgorsze, i to co najlepsze: zarobki, niezłe dochody czy zyski, ale i straty, z którymi trzeba się liczyć, zwł. pod koniec okresu. Niewykluczone są również poważniejsze operacje finansowe za granicą lub we współpracy z jakimś kooperantem z innego kraju.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: refleksja, ostrożność, roztropność. Zyski, szczególnie z operacji zagranicznych.
Ryzyko strat albo wielkich wydatków. Prawdopodobieństwo bankructwa. Uregulowanie dawnych spraw, doprowadzenie do skutku przedsięwzięć rozpoczętych w przeszłości.

ZDROWIE: Rozmaite infekcje i zaburzenia w procesie przemiany materii, to główne zagrożenia typowe dla roku 9.
NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ: choroby psychosomatyczne, skłonność do nadużywania leków, alkoholi, itp., skłonność do depresji, zmęczenie psychiczne, niedokrwistość i inne schorzenia związane z krwią.

źródło: wg Jean Daniel Fermier

9 ROK OSOBISTY

Ten rok przynosi największą różnorodność doświadczeń jako bilans dziewięcioletniego cyklu i przygotowanie do wyboru kierunku dalszej wędrówki. To, jak przebiegnie, zależy w dużej mierze od tego, w jaki sposób odpowiedziałeś na wyzwania poprzednich lat. Możesz mieć ochotę zrzucić swoją dotychczasową skórę, rozstać się z przyzwyczajeniami, nawykami, utrwalonym obrazem twojej osoby, a także z ludźmi, z którymi związałeś swój los. Nie poddaj się panice lub sentymentom — stare musi odejść, by zrobić miejsce nowemu. Przede wszystkim wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos — wraz z nim płynie głęboka, intuicyjna wiedza, która pomoże ci dokonać właściwych wyborów. W tym roku twoje zdolności pozazmysłowe staną się twoim sprzymierzeńcem — możesz zaufać swoim przeczuciom i wrażeniom. Jest to korzystny czas dla zgłębiania zagadnień metafizycznych i dla studiów okultystycznych.W tym okresie nastąpić może definitywne zakończenie pewnych kłopotliwych sytuacji czy związków, krępujących nas od dawna. Wszystko, co ma się skończyć, zakończy się właśnie teraz. Oznacza to zerwania i rozwody, zdrady i straty wszelkiego rodzaju. Nie trzymajmy się kurczowo przeszłości, spraw i ludzi z nią związanych. Powinniśmy wykorzystać ten, niewątpliwie nie najweselszy czas, aby dokonać bilansu z poprzednich lat, odrzucając to, co zbędne i uwolnić się od wszelkich balastów zarówno materialnych, jak i emocjonalnych. Rok ten, w swoim optymalnym wyrazie, powinien przynieść czerpanie satysfakcji z dokonań minionego cyklu, miłość, szczęście oraz głęboką wiedzę o sobie samym i prawach istnienia.

źródło: numerologia wg. N.Cz.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 paź 2012, o 10:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1132
Podziękowań: 365
Przepraszam za durne może pytanie;], ale jak sprawdzić, który mój?


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL