Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 paź 2012, o 23:00 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Droga Życia 22

Liczba 22 to ARCHITEKT.
Jej słowami-kluczami .są: moc wewnętrzna, wyższa inteligencja, geniusz konstrukcyjny.

Wiąże się ona z tworzeniem struktur, wiedzą i doświadczeniem. Podlega Plutonowi.
Jest to Liczba Wielkich Budowniczych i... Wielkich Głupców. Symbolizuje Mistrza Działania, który swą mocą opanowuje żywioły Czwórki i realizuje idee Jedenastki. Wiedzę swą musi wykorzystywać w działaniu dla dobra innych ludzi, w przeciwnym razie pracować będzie na poziomic Czwórki i stanie się osobowością neurotyczną. Upadając pociągnie za sobą wszystkich swoich towarzyszy.
Dwadzieścia Dwa to liczba całkowitości i perfekcji. Powstaje z połączenia dwóch Jedenastek, symbolizujących Ducha i wyższe ideały. Oznacza siłę i materializm. Symbolizuje władzę materialną podporządkowaną wyższym celom duchowym.
Jeśli liczba ta jest liczbą dominującą w twoim portrecie numerologicznym i/ lub jest Liczbą Duchową, Liczbą Imienną lub Liczbą Drogi Życia, to nosisz w sobie ogromny potencjał energii, centrum energetyczne. Siła, jaką posiadasz, skierowana jest na realizowanie celów materialnych. Jesteś konstruktorem budowli i budowniczym, dążącym do władzy nad materią. Twoim zadaniem jest pracować, tworzyć, działać i służyć wyższym ideałom. Posiadasz w sobie wielki rozmach, zdolności kreatywne i witalność. Cechuje cię umiejętność perspektywicznego myślenia i tworzenia wielkich, a zarazem realnych i pomysłowych projektów. Nic istnieje na Ziemi cel, którego nie byłbyś w stanie osiągnąć, bo masz w sobie moc pokonywania przeszkód.
Jesteś człowiekiem sukcesu, triumfującym w każdej dziedzinie. Nie tracisz przy tym z oczu ścieżki wewnętrznego rozwoju, a motywem twojego działania nie jest kształtowanie materii samo w sobie, lecz przyczynienie się do postępu i rozwoju całej ludzkości.
Możesz osiągnąć wzniosie stanowisko w świecie finansów, polityki, przemysłu czy sztuki. Potrafisz pokonywać wszelkie przeszkody.
Tak jak „Czterdziestka Czwórka", potrafił będziesz pogodzić takie ambicje, jak pragnienie władzy, sławy czy bogactw z altruizmem, wielkodusznością i dostojeństwem charakterystycznym dla Liczb Mistrzowskich.
Urodziłeś się, by tworzyć, pracować, działać i służyć wyższym ideałom. Stojąc mocno na ziemi, patrzysz ufnie w niebiańskie przestworza. Dzięki witalności, energii, rozmachowi i zdolnościom kreatywnym możesz tworzyć wielkie plany. Twój talent i geniusz nic powinien jednak „rozmieniać się na drobne". Jedną z głównych twoich zalet jest myślenie perspektywiczne i tworzenie projektów na wielką skalę. Im wcześniej uświadomisz sobie, że masz wszelkie dane, by budować lepszy świat, tym szybciej przystąpisz do działania. Obdarzony jesteś wielką charyzmą i zdolnością do rządzenia. Masz szansę wspiąć się na sam szczyt drabiny społecznej, zdobyć władzę i bogactwo. Jesteś człowiekiem sukcesu. Możesz triumfować w każdej dziedzinie. Powinieneś zdawać sobie jednak sprawę, że twoja siła oparta jest w dużym stopniu na osobach z tobą współpracujących i na sprzyjających okolicznościach, dzięki którym możesz realizować swe ambitne plany. Pragnął będziesz przyczynić się do postępu społecznego i materialnego oraz uczestniczyć we wszelkich akcjach i ruchach charytatywnych, których celem będzie praca nad rozwojem duchowym człowieka. Dzięki takiej działalności osiągniesz wewnętrzny spokój, który pozwoli ci z czystym sumieniem cieszyć się bogactwem i władzą. W ten sposób wypełniać będziesz swoje wzniosłe zobowiązania kosmiczne i karmiczne. W niepowtarzalny sposób potrafił będziesz łączyć materię z Duchem, a dążenie do bogactwa z altruizmem i wielkodusznością.
DROGA 22 łączy w sobie pozytywne i negatywne aspekty wszystkich liczb. Praktyczny geniusz umożliwi ci znalezienie wyjścia z każdej sytuacji. Możesz osiągnąć każdy cel i zrealizować każdy plan. Postrzegasz życie w kategoriach uniwersalnych.
Mimo żywego charakteru, nie obcy ci jest chłód i rezerwa. Lubisz atmosferę napięcia - tak, że twoje życie może zamienić się w nieustanną walkę. Twoja misja: „budowanie dla ludzkości", wymaga pełnego zaangażowania. Musisz jednak unikać przepracowania, gdyż może ono powodować rozchwianie emocjonalne.
Twoje zaangażowanie i nieumiejętność zrozumienia potrzeb drugiej osoby powodować może rozdźwięki w związkach. Napięcie wewnętrzne uniemożliwiać może współżycie z drugą osobą, a potrzeba stymulującej atmosfery współzawodnictwa może być przyczyną konfliktów.
Istnieć będzie niebezpieczeństwo, że chęć gromadzenia bogactw lub dominowania nad innymi sprawi, że przestaniesz kontrolować swoje życie i ulegniesz wadom i słabościom. Największą pułapką będzie dla ciebie ambicja, chęć osiągnięcia własnych korzyści, która może spowodować, że nie będziesz przebierał w środkach, by zrealizować zamiary.
Jeśli dojdą do głosu negatywne aspekty tej wibracji, będziesz najprężniejszym człowiekiem w Skali Numerologicznej, nieugiętym i pozbawionym wszelkich skrupułów, gotowym zniszczyć każdego, kto stanie ci na drodze, a motorem wszystkich twoich działań będzie nieopanowana chęć zysku i chciwość. Nad używać możesz władzy i ujawniać podłość, nikczemność i okrucieństwo. Staniesz się przez to nieufny, drobiazgowy, zniewolony codzienną rutyną. Żył będziesz w ciągłym lęku przed ewentualną porażką i nie będziesz mógł cieszyć się życiem. Twoje plany przekroczą możliwości. Będziesz zimny i obojętny. Naruszać możesz wszelkie prawa i reguły. Mylić możesz miłość z nienawiścią. Stać się możesz despotycznym „władcą" i nie będziesz chciał słuchać nikogo. Za kończy się to destrukcją i głęboką depresją (lub chorobą psychiczną). Dopóki nie uzyskasz równowagi wewnętrznej i zrozumienia praw kosmicznych, nie powinieneś zajmować się magią i okultyzmem.
Twoją lekcją jest nauczyć się dawać i dzielić z innymi, zauważać i rozumieć innych, tworzyć na skalę uniwersalną — z myślą o ludzkości, pracować nad sobą tak, by uzyskać akceptację otoczenia, nauczyć się odpoczywać, wyłączać z wiru zdarzeń i starać się rozpoznać swoje potrzeby emocjonalne.
Możesz spełnić się w każdej dziedzinie - tak wielki jest zakres twoich możliwości. Wśród osób realizujących Drogę liczby Dwadzieścia Dwa jest dużo szpiegów, detektywów, polityków i historyków.

źródło:Henryk Rekus "Numerologia-Portret numerologiczny"

Droga Życia 22

Osoby o tej wibracji, jednej z najsilniejszych, jakie znamy, noszą w sobie ogromny potencjał energii, istne centrum energetyczne. Siła, jaką posiadają, najczęściej (choć nie zawsze) skierowana jest na realizowanie celów materialnych.
Osoby te zwykle zajmują kluczowe stanowiska w świecie finansów, polityki, przemysłu czy sztuki. Nie ma właściwie dziedziny, w której nie byłyby zdolne się wybić, potrafią bowiem pokonywać wszelkie przeszkody, stojące na ich drodze do sukcesu.
Dwadzieścia dwa i czterdzieści cztery, w przeciwieństwie do jedenastki i trzydziestki trójki, które koncentrują się głównie na rozwoju duchowym, potrafią pogodzić takie ambicje, jak pragnienie władzy, sławy czy bogactw z altruizmem, wielkodusznością i dostojeństwem charakterystycznym dla Wibracji Doskonałych. Innymi słowy, Liczby te symbolizują władzę materialną podporządkowaną wyższym celom duchowym.
Osoby o tej wibracji urodziły się, aby tworzyć, pracować, działać, a jednocześnie służyć wyższym ideałom. Można by je porównać do człowieka, który mocno stojąc nogami na ziemi, ma wzrok utkwiony w niedostępne, niebiańskie przestworza. Aby lepiej zrozumieć to piękne połączenie materii z duchem, warto przypomnieć, że Liczba dwadzieścia dwa, czyli siła i materializm, powstała z połączenia dwóch jedenastek, symbolizujących ducha i wyższe ideały.
Ogromna witalność i energia, a także rozmach i zdolności kreatywne Liczby dwadzieścia dwa powinny być spożytkowane w celu tworzenia wielkich planów. Nie powinny jednak interweniować w ich materialną realizację. Szkoda byłoby, gdyby talent i geniusz, jakimi obdarzone są osoby o tej wibracji, zostały "rozmienione na drobne". Jedną z głównych zalet tych osób jest bowiem umiejętność myślenia perspektywicznego i tworzenia projektów zakrojonych na szeroką skalę. Dlatego też im wcześniej uświadomią sobie, że posiadają wszelkie dane, aby budować lepszy świat, tym wcześniej przystąpią do działania z pożytkiem dla otoczenia i dla siebie samych.
Osoby te, podobnie jak urodzeni pod wpływem Liczby czterdzieści cztery, obdarowane zostały przez los niezwykłą charyzmą i zdolnością do rządzenia. Mają szansę wspiąć się na najwyższe szczeble drabiny społecznej, zdobyć władzę i bogactwa, a nawet tworzyć lub obalać całe imperia. Są to autentyczni ludzie sukcesu, triumfujący w każdej dziedzinie. Powinni jednak nieustannie myśleć, że ich siła oparta jest w dużym stopniu na osobach z nimi współpracujących oraz na sprzyjających okolicznościach, dzięki którym mogą realizować swe dalekosiężne i ambitne plany.
Myślą przewodnią osób o tej wibracji jest najczęściej pragnienie przyczynienia się do postępu społecznego i materialnego oraz uczestniczenia we wszelkich akcjach i ruchach charytatywnych, których celem jest praca nad rozwojem duchowym człowieka. Dzięki takiej działalności osiągną one wewnętrzny spokój, który pozwoli im z czystym sumieniem cieszyć się własnym bogactwem czy władzą. W ten sposób będą wypełniać swoje zobowiązania kosmiczne i karmiczne, które wymagają realnego życia, a nie życia w świecie snów i iluzji.
Istnieje jednak niebezpieczeństwo, że chęć gromadzenia bogactw lub dominowania nad innymi sprawi, że dana osoba przestanie kontrolować siebie i swoje życie, ulegając wadom i słabościom. Największą pułapką czyhającą na te osoby jest nieposkromiona ambicja, działanie skierowane wyłącznie na osiąganie własnych korzyści, co z kolei powoduje, że nie przebierają one w środkach, aby zrealizować to, co zamierzają. Negatywnie dwadzieścia dwa (podobnie jak czterdzieści cztery) należy do najpróżniejszych osób w całej Skali Numerologicznej. Nieugięta, pozbawiona litości i wszelkich skrupułów, osoba taka gotowa jest zniszczyć każdego, kto stanie na jej drodze, a motorem wszystkich jej działań życiowych staje się nieopanowana chęć zysku i chciwość. Nadużywa wówczas swej władzy i ujawnia nawet takie cechy, jak: podłość, nikczemność i okrucieństwo. Osoba, która uległa negatywnej stronie tej wibracji, staje się nieufna, drobiazgowa i zniewolona codzienną rutyną. Żyje w ciągłym lęku przed ewentualną porażką i nie potrafi cieszyć się życiem.

źródło:Gladys Lobos

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 paź 2012, o 23:03 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Droga Życia 33

Liczba 33 to NAUCZYCIEL DUCHOWY.
Jej słowami—kluczami są: uczciwość, prawdomówność, umiłowanie sprawiedliwości, poszanowanie tradycji, twórczość, komunikacja.

Wiąże się ze służbą uniwersalną, mądrością i współczuciem. Skłania do pokazywania innym, że bardzo się dla nich poświęcamy.
Odzwierciedla ideał miłości uniwersalnej, ogarniającej wszystkich ludzi. Miłość taka równoznaczna jest z oddaniem, poświęceniem się i współodczuwaniem. Jest to miłość, która rodzi pragnienie służenia Bogu i wyższym ideałom oraz poświęcania się w ich obronie. Miłość, która wszystko rozumie, w pełni współczuje i gotowa jest do poświęceń dla ideałów, którym służy.
Jest to liczba Fausta, mistrza koronnego, nauczyciela duchowego ludzkości. Podlega jej Neptun i jego królestwo. Daje wiedzę wewnętrzną, którą jej właściciel musi przekazać swoim uczniom (musi wychować następców) i spożytkować dla wyższych celów.
Jeśli będzie jej nadużywał, stoczy się do poziomu Szóstki i będzie rozpaczliwie (bez rezultatu) poszukiwał akceptacji, stając się wyrzutkiem społeczeństwa.
Liczba ta oznacza harmonię między wszystkimi cechami składającymi się na osobowość i umysłowość człowieka. Harmonia ta, spokój i subtelność, jakie emanują z osób urodzonych pod wpływem tej wibracji, w szczególny sposób przy ciągają ludzi zagubionych i nieszczęśliwych, szukających pociechy i oparcia.
Jeśli liczba ta jest liczbą dominującą w twoim portrecie numerologicznym i/ lub jest Liczbą Duchową, Liczbą Imienną lub Liczbą Drogi Życia, to jesteś osobą godną szacunku i zaufania. Cenisz ład i harmonię. Masz w sobie spokój, łagodność, przyciągające ludzi nieszczęśliwych. W twojej obecności wszyscy czują się dobrze, gdyż wnosisz z sobą miłosną energię. Twoim zadaniem jest prowadzenie ludzi i przekazywanie im swojej wewnętrznej mądrości. Masz ogromny wpływ na ludzi i zdarzenia. Cieszysz się szacunkiem i możesz zdobyć rozgłos i sławę. Stawiając sobie coraz to wyższe wymagania możesz stać się mistrzem duchowym i przewodnikiem. Dysponujesz wieloma talentami i intuicją, która umożliwia ci sięganie do kosmicznej wiedzy i rozwijanie zdolności parapsychicznych.
Przyciąga! będziesz do siebie ludzi doskonałych, pragnących pełnić rolę mistrzów duchowych ludzkości. Możesz stać się wielkim mówcą, pisarzem lub poetą. Najważniejszą twoją motywacją, kierującą twoim życiem, będzie potrzeba przekazywania innym swojej mądrości i duchowego światła. Odznaczasz się nieprzeciętną intuicją i zdolnościami twórczymi. Twoje dzieła mogą być wyjątkowe, gdyż jak nikt inny odczuwasz piękno. Będziesz mógł go wyrażać poprzez grafikę, malarstwo i rzeźbę. Kochasz ludzi, rodzinę i najbliższych przyjaciół. Gotów jesteś poświęcić dla nich wszystko, nawet zrezygnować z własnych celów, jesteś idealistą. Zgłębia) będziesz wiedzę tajemną i okultystyczną. Wszystkie myśli i czyny podporządkowywał będziesz temu prawu.
Choć będziesz dla wielu wzorem, najwięcej wymagał będziesz od siebie.
Liczne zalety, świadczące o zaawansowaniu duchowym, sprawią, że będziesz cieszył się ogólnym szacunkiem i podziwem, i możesz osiągnąć zaszczyty.
Jeśli nie sprostasz temu wyzwaniu lub użyjesz wpływów i charyzmy w nie właściwy sposób, twój rozwój duchowy zostanie zahamowany, co spowoduje poczucie klęski i frustrację. Przeszkadzał ci będzie idealizm i nieumiejętność dostosowania się do realiów życia.

źródło:Henryk Rekus "Numerologia-Portret numerologiczny"

Droga Życia 33

Liczba ta odzwierciedla ideał miłości uniwersalnej, ogarniającej wszystkich ludzi. Miłość taka równoznaczna jest z oddaniem, poświęceniem się i współodczuwaniem, to miłość, która rodzi pragnienie służenia najwyższym ideałom i która nie waha się poświęcić wszystkiego w ich obronie.
Wszystkie Liczby Doskonałe symbolizują wewnętrzne Światło i odpowiadają najwspanialszym cechom Liczb Podstawowych. Liczba 33 oznacza idealną harmonię między wszystkimi cechami składającymi się na osobowość i umysłowość danej jednostki. Owa harmonia i spokój, i subtelność, jakie emanują z osób urodzonych pod wpływem tej wibracji, w szczególny sposób przyciągają ludzi zagubionych i nieszczęśliwych, szukających pociechy i oparcia.
Inne typowe cechy dla Liczby 33 to: uczciwość, prawdomówność, umiłowanie sprawiedliwości oraz poszanowanie tradycji. Są to zawsze osoby godne szacunku i zaufania.
Przyciągają do siebie osoby, które są tak samo jak one urodzone pod wpływem Wibracji Doskonałych, pragnące pełnić rolę mistrzów i przywódców duchowych ludzkości. Jednostki te mają również szansę stać się wielkimi mówcami, pisarzami czy poetami. Jednak najsilniejszą i najważniejszą motywacją kierującą ich życiem jest potrzeba przekazywania innym swej mądrości i duchowego światła.
Osoby posiadające w swym Portrecie Numerologicznym Liczbę 33 odznaczają się, podobnie jak pozostałe Liczby Doskonałe, nieprzeciętną intuicją, a w tym konkretnym przypadku także artystycznymi zdolnościami twórczymi. Ich dzieła są wyjątkowe, gdyż jak nikt inny odczuwają piękno. Potrafią je wyrazić poprzez linię, kolor, teksturę i formę.
Umiłowanie życia rodzinnego jest u tych osób wprost niezwykłe i nierzadko przeradza się w poświęcenie i rezygnację z własnych celów, jeśli dobro najbliższych tego wymaga.
Zawsze będzie ona marzycielem i idealistą, a jej nadzwyczajna intuicja i wrażliwość pozwalają na zgłębianie wiedzy tajemnej, mistyki i zjawisk paranormalnych.
Wszystkie myśli i czyny osób urodzonych pod wpływem tej wibracji podporządkowane są nakazom etyczno-moralnym; będąc dla wielu swego rodzaju mistrzami duchowymi, zawsze najwięcej wymagają od siebie samych.
Tak liczne zalety, świadczące o niewątpliwej przewadze duchowej tych osób nad innymi, sprawiają, że cieszą się one ogólnym szacunkiem i podziwem i, często wbrew własnej woli, osiągają największe zaszczyty i sławę.
Każda osoba posiadająca Wibrację Mistrzowską powinna pamiętać, iż jej wpływ na otoczenie jest ogromny. Jeśli więc nie sprosta temu wyzwaniu lub też użyje swego
wpływu w niewłaściwy sposób, jej rozwój duchowy zostanie zahamowany, co z kolei spowoduje poczucie moralnej klęski i frustracji.

źródło:Gladys Lobos

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 paź 2012, o 23:05 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Droga Życia 44

Liczba 44 to STWÓRCA-NISZCZYCIEL.
Jej Słowami - kluczami są: wytrwałość, opanowanie, magnetyzm, silna wola, idealizm.

Jest to liczba avatarów, inkarnacji Boga schodzącego na Ziemię. Używanie jej mocy dla własnych celów redukuje ją do Ósemki i człowiek stacza się do Piekła. gdzie jego cierpienie jest niewyobrażalne. Przepracowanie jej bez pomocy Boga jest niemożliwe. Wymaga wielkiego poddania, pokory, medytacji, zrozumienia sensu wszystkiego.
Jeśli liczba ta jest liczbą dominującą w twoim portrecie numerologicznym i/ lub jest Liczbą Duchową, Liczbą Imienną lub Liczbą Drogi Życia, to masz nie przeciętną osobowość i liczne zalety — jak: wytrwałość, zdolność panowania nad sobą, silna wola, magnetyzm. Najważniejszą z nich jest talent organizacyj ny i kierowanie się wzniosłymi ideałami. Dzięki wyjątkowej inteligencji i pomysłowości potrafisz znaleźć wyjście z każdej sytuacji i odważnie stawiasz czoła trudnościom. Jesteś pracowity, systematyczny i wytrwały. Bogata wyobraźnia pozwala ci ogarnąć całość i stworzyć najlepszy plan działania. Masz. wszechstronne predyspozycje do tego, by kierować innymi. Potrafisz poświęcić się dla innych i okazać pomoc potrzebującym.
Angażował się będziesz w działanie społeczne i charytatywne. Dążył będziesz do poprawy życia ludzi.
W życiu kierował się będziesz wzniosłymi ideałami. Obdarzony będziesz siłą, odpornością, zmysłem praktycznym i wyobraźnią. Czeka cię życic pełne sukcesów i szczęścia pod każdym względem. Tworzył będziesz wielkie plany. W działaniu będziesz bardzo sprytny. Posiadał będziesz jasną wizję całości i nigdy nie będziesz pracował w sposób chaotyczny. Będziesz mógł stawiać czoła wszelkim przeciwnościom i pokonywać sprzeczności. Dzięki pomysłowości znajdował będziesz rozwiązania sytuacji bez wyjścia.
Jesteś autentycznym szefem. Kochasz pracę, porządek i sprawiedliwość. Charakteryzuje cię wielka energia i zapal w realizowaniu celów, jesteś inteligentny, chłodny, analityczny i zrównoważony emocjonalnie. Całkowicie panujesz nad ciałem, umysłem i zmysłami. Posiadasz wzniosie ideały i zasady moralne. Dzięki wytrwałości, pracowitości i ogromnej samodyscyplinie możesz stać się prawdziwym przywódcą i „budowniczym świata". Czul będziesz nieodpartą chęć opiekowania się potrzebującymi i doskonalenia świata. Świetnie zdawał będziesz sobie sprawę z problemów i konfliktów nękających ludzi i ich przyczyn. Uważał będziesz za swój obowiązek przyczynić się do ich rozwiązania. Twoja działalność społeczna będzie mieć zasięg międzynarodowy.
Grozi ci odurzenie sukcesami i utrata ideałów na rzecz dóbr materialnych i niepohamowanych ambicji. Aby stanąć na wysokości zadania musisz działać zgodnie z Wyższą Wolą i nie oczekiwać zapłaty. Pomocna ci w tym będzie samodyscyplina, rozwaga, pokora i oddanie Bogu. Poczucie spełnienia (świadomość kosmiczna) oraz wolność od przywiązań i pragnień materialnych będzie nagrodą.

źródło:Henryk Rekus "Numerologia-Portret numerologiczny"

Droga Życia 44

Urodzeni pod wpływem tej wibracji odznaczają się nieprzeciętną, osobowością i licznymi zaletami, jak: wytrwałość, panowanie nad sobą, magnetyzm, silna wola i kierowanie się w życiu wzniosłymi i pięknymi ideałami. Cechy te wróżą im przyszłość pełną sukcesów i szczęścia pod każdym względem.
Osoby o tej wibracji obdarzone są również siłą, odpornością, zmysłem praktycznym i potrafią posługiwać się swą bogatą wyobraźnią tworząc wielkie, pełne rozmachu projekty. W działaniu wykazują dużą dozę sprytu, posiadają zawsze jasną wizję całości i nigdy nie pracują w sposób chaotyczny. Potrafią stawić czoła wszelkim trudnościom, godząc sprzeczności; dzięki swej pomysłowości znajdują genialne rozwiązania sytuacji na pozór bez wyjścia. Są to urodzeni szefowie i przywódcy, inteligentni, myślący w sposób chłodny i analityczny, w każdej sytuacji wykazujący równowagę emocjonalną i całkowicie panujący nad swym umysłem i ciałem.
Ostrożne, uczciwe i kochające porządek, wyznają kult sprawiedliwości i skutecznej, efektywnej pracy. Ich intuicja zawsze podpowiada im, co w danym momencie będzie najsłuszniejsze, one zaś słuchają jej, działając mądrze, rozważnie i taktownie.
Osoby o tej wibracji charakteryzuje niebywała wprost energia i zapał w realizowaniu swych celów i ideałów. Dzięki wytrwałości, pracowitości i ogromnej samodyscyplinie bardzo często stają się przywódcami i "budowniczymi tego świata".
Podobnie jak w przypadku pozostałych wibracji, również i ta niesie ze sobą wzniosłe zasady moralne. Jednostki znajdujące się pod jej wpływem czują nieodpartą potrzebę opiekowania się potrzebującymi i doskonalenia świata. Wiele osób mających w swym Portrecie Numerologicznym Liczbę 44 oddaje swe zdolności, energię, a nawet władzę i bogactwa, jeśli w ten sposób mogą przyczynić się do stworzenia lepszego świata.
W każdym momencie zdają sobie sprawę z licznych problemów i konfliktów nękających społeczeństwa. Uważają za swój obowiązek przyczynić się do ich rozwiązania. Dlatego też działalność społeczna i charytatywna tych osób nierzadko ma zasięg międzynarodowy.
Jak każdej istocie ludzkiej posiadającej władzę i znaczne wpływy, osobie o tej wibracji grozi to, że odurzona swymi sukcesami porzuci wzniosłe ideały na rzecz dóbr doczesnych i niepohamowanych ambicji. Przypomnijmy więc raz jeszcze, że każda Wibracja Mistrzowska zawiera w sobie ogromną odpowiedzialność. Dlatego też, aby stanąć na wysokości zadania i żyć zgodnie ze swym powołaniem, musi ona odpowiedzieć na ów wewnętrzny głos, który zaprowadzi ją na drogę przeznaczenia, drogę niezwykle trudną, wymagającą wiele samodyscypliny, rozwagi, pokory i całkowitego oddania, często nie dając nic w zamian. W takich przypadkach jedyną rekompensatą będzie satysfakcja i poczucie spełnienia życiowej misji, która została jej powierzona i do której jest przygotowana duchowo i moralnie. Dobro, które będzie czynić, pomoże jej znosić wszelkie trudności napotkane na wyboistej drodze, jaką jest życie w służbie ludzkości.

źródło:Gladys Lobos

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL