Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 sty 2015, o 16:27 
Banalnie prosty przepis na przerwane połączenia energetyczne w ciele
============================
Cena produktu 0 zł.

Młodymi pokrzywami (o poranku, gdy jeszcze rosa) porządnie wybiczować wszelkie zgięcia, czyli stawy, najmocniej przy stopach i stawach łokciowych i kolanowych (choć inne zgięcia też są, tu i tam….;)) Nie drapać, choć będzie pierońsko swędzieć. Umysł nastawić na proces: „to nie krzywda, tylko błogosławieństwo natury, która doskonale wie, jak służyć człowiekowi”. Podziękować w myślach pokrzywie za jej hojność i poświecenie dla naszego dobra. Zazwyczaj po paru takich solidnych zbiczowaniach kanaliki energetyczne szukają samoczynnie dróg do regeneracji.


  
 
PostNapisane: 31 sty 2015, o 23:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 117
Podziękowań: 24
Nie ma jakiejś innej metody naturalnej? Żeby sobie takiej krzywdeczki nie robić? :)

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2015, o 16:12 
Jaka tam krzywda...po pierwszej dziesiątce biczowań to niemal boska ekstaza... :D Najpierw niefajnie (szok), a potem mega, mega zajefajnie.

A jak reumatyzm przegoni i inne strzykania! Niejednego dziadka i babkę do tańców ruszyło po takich zabiegach.


  
 
PostNapisane: 1 lut 2015, o 16:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 117
Podziękowań: 24
Wierzę, zawijał w podskokach! I to prędziutko! :D :D :D

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2015, o 17:04 
...się Pani boisz tej zielenini... B-)
toć to tylko inna natka pietruszki...


  
 
PostNapisane: 1 lut 2015, o 20:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 117
Podziękowań: 24
Pokrzywy jakoś mnie nie przekonują. Moja mama je suszy na herbatę i inne tajemnicze mikstury, oraz robi z nich nawóz do ogródka. Strasznie śmierdząca rzecz.

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2015, o 20:48 
Mama to dobra kobieta, wie co najlepiej służy ziemi. Pokrzywa to silny zasilacz, nawet na ludzkie włosy. Fakt, nie pachnie lilijami, ale cóż...coś za coś. ;)


  
 
PostNapisane: 1 lut 2015, o 21:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 117
Podziękowań: 24
Fakt, mądra z niej babka i zna się na ziołach. Znaczy wiedźma. "Mogę być wiedźma, byle nie stara!" :D

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2015, o 23:15 
Haha...nieźle. :)
A potrafi robić miód z mniszka lekarskiego?
Moje dzieci, gdy były małe bardzo lubiły. Na wszelkie zapalania gardła ideal.
Robię do tej pory, już nie w takich ilościach, jaki kiedyś...ale gdy widzę, jak się żółci na łąkach, to żal mi, że tyle dobra się marnuje. I zbieram.
----
Kiedyś w ramach eksperymentu zrobiłam wino z mniszka, wszak mlecz jest miododajny. Wyszło super. :)


  
 
PostNapisane: 2 lut 2015, o 08:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 117
Podziękowań: 24
Robi taki miód i zamyka go w małych, uroczych słoiczkach, przykrytych materiałem w kratkę i przewiązanych wstążeczką.
Robi też inne cuda, prosto ze swojego ziołowego ogródka. Niczego nie cenię tak, jak to, że będąc u mamy mogę wyjść o siódmej rano za dom, zerwać garść świeżych ziół i wrzucić je do śniadaniowej sałatki.
W domu,poza rzeczami niezbędnymi, cała reszta leczenia polega na miksturach z bożej apteki. Jestem wdzięczna, że nauczyła mnie doceniać moc mniszka, melisy, kolendry, majeranku... Daje mi w spadku wiedzę, której nie można kupić od tak.

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL