Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 sty 2014, o 13:50 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Kiedy męczy mnie jakiś problem nakładam na siebie oko Horusa i nosze je co najmniej przez tydzień. Później kładę się spać i przed snem zadaje pytanie. Rano wstaje i analizuje swój sen. Zawsze troszkę się namęczę, ale znajduję odpowiedź.

Od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie , ze w moim związku - ON - jakby chciał to zakończyć.
Postanowiłam więc ochłodzić co nieco nasze relacje. Mniej piszę, rzadziej pytam o spotkanie.
Widzieliśmy się w weekend i jakbym się w tym utwierdziła.

Kładąc się spać zapytałam o to jaki jest stosunek JEGO do naszego związku. Czy chce zakończyć to wszystko ?

Taki oto przyśnił mi się sen na moje pytanie :

scena 1 :
Dziewczyna biegnie. Czuć jak bardzo chce się schować, ukryć. Znalazła kryjówkę ale wygląda co jakiś czas by obserwować scenerie wokół siebie. Zobaczyła chłopaka. obserwuje go i nagle ucieka- chowa się do swojej kryjówki. - tu czuję wszystko co odczuwa ta dziewczyna i patrze jakby jej oczyma
scena 2:
Chłopak zauważa dziewczynę, która szukał. Uśmiechnął się i pomyślał " już mi się nie schowa ". Pogonił konia. Przed zaroślami zeskoczył z niego i wszedł w chaszcze.Zobaczył ja skuloną z wielkimi oczyma. Podał rękę i powiedział - głuptasku, myślałaś, ze przede mną się skryjesz? Czemu to zrobiłaś ? Nie rób tego więcej. Chodź. - tu czuje wszytko jak on i widzę wszystko jego oczyma
scena 3 :
Stoi Ona i stoi On. Z tyłu za nimi stoi jakiś mężczyzna, a przed nimi odbywa się ceremonia. Ktos cos mówi. Odczucie jest takie jakby to były słowa przysięgi i nagle ona dodaje - i nie opuszczę Cię aż do śmierci. On się uśmiecha i mówi tak kochanie aż do śmierci i łapie ją za rękę - tu czuje tak jak ona i widzę jej oczyma


Budzę się. Wszystko jest wyraźne i pamiętam wszystko do teraz.

Odpowiedz na moje pytanie nasuwa mi sie jedna :
Ja się oddalam. On próbuje mnie powstrzymać i w końcu mu się uda będziemy dalej razem bo on tego naprawdę chce.

Nie opisywałabym tego gdyby nie nurtowało mnie pytanie
Czy aby naprawdę dobrze rozumie odpowiedź ? Tak łatwo mi ja podano, bez wnikania i analizy ? Może to ja interpretuję jednak źle ten sen.
Co o tym myślicie ?

ps. według egipskich zapisków ( bazujących na nocach po nowiu ) ta noc to ponoć spełniający się sen.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2014, o 16:08 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Od razu nasunęło mi się na myśl, że to scena z poprzedniego wcielenia. Jedna osoba to Ty, a druga on. Tak mi się skojarzyło od razu i może jakaś karma z tym związana między Wami istnieje, dlatego to tak wygląda. To tylko moje przemyślenia.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2014, o 19:20 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
dziekuje Ewelinko

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lut 2014, o 11:29 
Kreator

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 05:59
Posty: 56
Podziękowań: 21
To zabawne, ale miałam identyczne wrażenie jak Ewelina, mimo że nie widziałam jeszcze jej odpowiedzi :)

_________________
Uzdrawianie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2014, o 13:34 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
to jest nas 3 :)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL