Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Oczyszczanie dusz
PostNapisane: 19 gru 2016, o 20:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 gru 2016, o 20:03
Posty: 19
Podziękowań: 1
Witam wszystkich

Chciałbym się przywitać bo to mój pierwszy post na tym forum, więc na imię mam Piotr
Pewnie wiele osób które trafiają na takie fora poszukują swojej "ścieżki w życiu" jednak nasze życie usłane jest różnymi sytuacjami, które potengują nasz strach, brak pewności siebie a nawet niemożność działania.

rozmowyzezrodlem.pl

_________________
rozmowyzezrodlem.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2016, o 01:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
Witam
Postanowiłeś sie podzielić informacją że córka Jezusa ma z nim kontakt ?
Fajnie, ale zainwestuj w lepszy mikrofon bo prawie nic jej nie słychać.
Na jakiej podstawie twierdzisz że jest to Jezus a niejakiś duch który sie podaje za jezusa ?
Chyba sobie nie zdajesz sprawy z tego że było już kilka sesji z przeszłości Jezusa i chyba każda opisuje rzeczywistość inaczej.
Nie bierz tego poważnie bo to co jest w sesji jest istotne głównie dla osoby która sie poddała regresji i wyłącznie wtedy jeśli nie jest to hipnoza, a przytomna medytacja regresywna z prowadzeniem.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2016, o 22:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lut 2016, o 05:45
Posty: 60
Podziękowań: 8
Piotrze, od kiedy robicie takie sesje?

_________________
"Cud Miłości Jest w Tobie"
https://cudmilosci.wordpress.com/


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 23 gru 2016, o 00:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 gru 2016, o 20:03
Posty: 19
Podziękowań: 1
lumen napisał(a):
Witam
Postanowiłeś sie podzielić informacją że córka Jezusa ma z nim kontakt ?
Fajnie, ale zainwestuj w lepszy mikrofon bo prawie nic jej nie słychać.
Na jakiej podstawie twierdzisz że jest to Jezus a niejakiś duch który sie podaje za jezusa ?
Chyba sobie nie zdajesz sprawy z tego że było już kilka sesji z przeszłości Jezusa i chyba każda opisuje rzeczywistość inaczej.
Nie bierz tego poważnie bo to co jest w sesji jest istotne głównie dla osoby która sie poddała regresji i wyłącznie wtedy jeśli nie jest to hipnoza, a przytomna medytacja regresywna z prowadzeniem.


Jeżeli byś lepiej się zapoznała/ł to doczytał byś się że jest to regresia na której nagrana jest informacia o córce, regresje prowadzi Gracjana w Hiszpanii, my robimy oczyszczania bo wiemy że to pomaga ludziom i czasem nawet odmienia ich życie.

Co do tego czy to nie duch :)
Ponieważ zostało to potwierdzone przy regresji, jak ktos nie jest zapoznany z tematem to nie wie jak człowiek może odczuć energie Boską - to widać i czuć nawet stojąc obok, po za tym inne osoby które "czują " potwierdziły to również

Co do innych sesji na temat Jezusa, to fakt masz racje nie zdaje sobie sprawy ile ich było, ale szczerze mówiąc nie obchodzą mnie one. Niech każdy ma swoją wersję bo ma do niej prawo, ja nikomu nic nie narzucam, my tylko oferujemy pomoc za darmo, a kto i co z tym zrobi, to już jego sprawa.

Ostatniego zdania nie rozumiem, powiem tylko że niech sobie ludzie myślą co chcą, ale te oczyszczania naprawde działają,( nie wiem jak ale działają choć zawsze jestem sceptyczny), jeżeli osoba oczyszczana oczywiście będzie wykonywać wskazówki otrzymane przy oczyszczaniu.

Pozdrawiam

_________________
rozmowyzezrodlem.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2016, o 01:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
Jezus i Bóg ? Teraz to mam pewność że jakieś istoty robią z was durni. Nie masz poruwnania i pewnie słabe doświadczenie w świadomości rozróżniającej by być aż tak pewnym tego co mówisz w świecie kłamstwa i manipulacji.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2016, o 22:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 gru 2016, o 20:03
Posty: 19
Podziękowań: 1
Określam Jezus i Bóg żeby ludzie mogli mieć jakieś wyobrażenie, wiadomo że Bóg to nie pan z siwą brodą.
Kto che zrozumieć to zrozumie, wszystko jest napisane na stronie, chcesz dyskutować to najpierw poczytaj zanim zaczniesz zadawać pytania .

Pozdrawiam i Wesołych Świąt

_________________
rozmowyzezrodlem.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2016, o 23:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
mam mieć jakieś wyobrażenie ? Sorki, bardzo źle zacząłeś z tymi fałszywymi wyobrażeniami.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lut 2017, o 14:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lut 2016, o 05:45
Posty: 60
Podziękowań: 8
Rozmawiałam z Justynką i Piotrem.
Pierwsze co poczułam to to,że moja dusza zna się z duszą Justynki (Justynka też miała takie odczucia).
Justynka bardzo trafnie określiła rzeczy,o których mało kto wie.
Jej praca energetyczna także była zauważalna i faktycznie potrafi pomóc.
Rzadko się zdarza,że ktoś chce bezinteresownie pomagać, na tyle rzadko,że staje się to "podejrzane" dla wielu osób.
Sama przez lata pomagałam bezinteresownie i wiem jak to jest.
Osobiście dziękuję Wam za wszystko <3

_________________
"Cud Miłości Jest w Tobie"
https://cudmilosci.wordpress.com/


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL