Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 cze 2012, o 09:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 300
Podziękowań: 125
Czy waszym objawienie w Fatimie może mieć związek z UFO? Badacz Francisco Mourao Correa od lat stara się znaleźć odpowiedź na wydarzenie w Fatimie. Jego zdaniem objawienie z 1917 roku ma związek ze zjawiskiem UFO.


źródło: nautilus.org.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2015, o 10:33 
Nic co utajnione, ukrywane nie pochodzi od Boga- to słowa samego Jezusa.
Objawienie fatimskie zbyt długo było ukrywane w murach Watykanu- strzeżona była tajemnica dla "wybrańców", nie wiadomo w jakim celu. To społeczna manipulacja.
Każde boże przesłanie powinno być przekazane natychmiast światu, roztrąbione na cztery jego strony. Czy było tam Ufo- to takie dywagacje po czasie, ludzie szukają dziury w całym, aby jakaś sensacja była, jakby tych sensacji było jeszcze za mało.

Jak na razie (prawidłowo napisałaś) Pan się stara. Lepiej jakby zajął się ogródkiem i zrobił coś dobrego dla Boga i natury. Większą by wdzięczność miał za swoją pracę. ;)


  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL