Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 cze 2015, o 22:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 300
Podziękowań: 125
W roku 1981 w Medjugorie (miasto w Bośni i Hercegowinie), pięcioro dzieci (Vicka Ivankovic, Marija Pavlovic, Ivanka Ivankovic, Ivan Dragicevic i Jakov Colo) ujrzało na wzgórzu postać przedstawiającą się, jako Najświętsza Maryja Panna. Od tego czasu miały one codzienne objawienia. W chwili obecnej, jako dorośli ludzie otrzymują je rzadziej (przeważnie dwa razy w miesiącu pojawiają się orędzia, dostępne na stronie internetowej http://www.medjugorje.ws/pl/updates/ ).Inny krótki i ciekawy film z tego miejsca (świadectwo księdza egzorcysty): https://www.youtube.com/watch?v=NOEOIMN7Sf8

Więcej filmów: https://www.youtube.com/results?search_query=medjugorie

Słowa Ojca Świętego Jana Pawła II o objawieniach w Medjugorie:
"Gdybym nie był papieżem, już dawno byłbym w Medjugorie, żeby spowiadać"
"Troszczcie się o Medziugorje, pilnujcie Medziugorja, wytrwajcie, nie poddajcie się. Odwagi jestem z wami. Brońcie, idźcie śladem Medziugorja"

źródło cytatu: medjugorje.org.pl

Cały czas trwają wyjazdy do tego miejsca (w tym również z Polski). Podobno dzieją się tam różne nawrócenia i uzdrowienia. W chwili obecnej Watykan jest neutralnie nastawiony do tych objawień, jednak Papież Franciszek zapowiedział, że w najbliższym czasie zostanie podjęta w ich sprawie oficjalna decyzja.


10 Tajemnic
Istota przedstawiająca się, jako Matka Boska powiedziała, że pokój na świecie jest zagrożony i ludzkość musi się nawrócić i pojednać. Mają to być ostatnie objawienia Najświętszej Maryi Panny na ziemi. Przyrzekła, że na miejscu objawień ukaże się widzialny znak dla całej ludzkości. Okres poprzedzający ten znak ma być dla nas czasem do nawrócenia i wiary. Wizjonerom mają zostać powierzone 10 tajemnic (w chwili obecnej tylko Mirjana zna wszystkie tajemnice wraz z datami ich wydarzenia). Mirjana otrzymała również coś, co przypomina kartkę papieru - podobno we właściwym czasie również na tym czymś mają się wyświetlić tajemnice. Naukowcy, którzy badali ten materiał nie byli w stanie ocenić jego pochodzenia.

Czas obecny jest czasem nawrócenia i łaski. Pierwszym widzialnym znakiem mają być trzy ostrzeżenia (wydarzenia) dla całego świata. Po pierwszym ostrzeżeniu, kolejne pojawią się bardzo szybko. Mirjana będzie ich świadkiem. Trzy dni przed tymi wydarzeniami poinformuje o nich wybranego kapłana. Następnie ma pojawić się znak w Medjugorie dla całej ludzkości świadczący o prawdziwości tych objawień. Po widzialnym znaku ci, którzy będą przy życiu będą mieli mało czasu, aby się nawrócić. Podobno 9 i 10 tajemnica dotyczy czegoś strasznego i jest karą za grzechy świata. Matka Boska z Medjugorie twierdzi, że w obecnych czasach ważna jest modlitwa i post (najlepiej o chlebie i wodzie w środy i piątki).

A na koniec coś ciekawego :) (polecam szczególnie od 12 minuty )źródło:
- A. Socci "Tajemnica Medjugorie"
- Wikipedia.org
- Youtube.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL