[ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 lut 2013, o 19:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1252
Jeżeli Twoja Droga Życia to 2, to teraz oblicz Drogę Życia partnera i znajdź odpowiedni opis poniżej.

2 + 1
Partnerski związek dwójki z jedynką to połączenie uczuciowego dyplomaty, tolerancyjnego, skłonnego do podporządkowania się i zmiennego (2) z silnym autorytetem przywódcy, kierownika, skłonnym do egoizmu i zarozumialstwa (1).

Dwójka posiada wewnętrzną dobroć i wrażliwość. Działa pod impulsem uczuć. Jest nieśmiałym wykonawcą, doskonałym doradcą i powiernikiem. Posiada zdolności adaptacji do sytuacji. W związku z autorytetem daje sobie radę, stając w cieniu dowódcy i otaczając go miłością i wsparciem. Dwójka jest partnerem cierpliwym i towarzyskim. Wypełnia związek z jedynką ciepłem i fantazją. Jedynka dla dwójki staje się silnym wsparciem i opoką. Jedynka potrzebuje wyzwań i zdobywania, powinna dbać o aktywność fizyczną. Dwójka potrzebuje sentymentalnych aktów potwierdzających siłę uczuć.
Niebezpieczne dla dwójki w tym związku jest zbytnie przywiązywanie wagi do przeszłości, pasywność i zmienność. Jedynka powinna wystrzegać się apodyktyczności, żądzy władzy i egoizmu.
Związek ten przy zrozumieniu potrzeb partnera może dać pełną satysfakcję obu stronom.
Zawodowy związek dwójki z jedynką jest połączeniem uczuciowego doradcy, skromnego dyplomaty z lubiącym podboje i sławę przywódcą. Mogą stworzyć doskonałą uzupełniającą się parę współpracowników. Jedynka powinna unikać egoizmu, dwójka poddaństwa.

2 + 2
Związek partnerski dwójek może opierać się na doskonałym porozumieniu, o ile obie są silne wewnętrznie i ambitne. Motywacje do działań powinny wnosić potrzebę wolności i samostanowienia.
Słabe dwójki tworzą związki emocjonalnych szantaży i oczekiwania na działanie drugiej strony, bez zrozumienia, że to my sami decydujemy o naszych doświadczeniach. Dwójka poszukuje towarzystwa, odczuwa wewnętrzną potrzebę istnienia w grupie. Słaba dwójka nie potrafi podejmować decyzji.

2 + 3
Partnerski związek dwójki z trójką to połączenie uczuciowego dyplomaty, tolerancyjnego, skłonnego do podporządkowania się i zmiennego (2), z twórczym, towarzyskim artystą, skłonnym do samotności, kokieterii i krytykanctwa (3).

Połączenie cierpliwej i dobrodusznej dwójki z artystyczną i komunikatywną trójką daje jej możliwość nauczenia się od partnera wyrażania własnych emocji i uczuć. Spontaniczna trójka aktywnie i oryginalnie lubi poszaleć, aby być zauważoną, być wyjątkową. Dwójka jest pasywniejsza i neutralna. Oboje partnerzy bardzo potrzebują umiejętności realnej oceny sytuacji i silnego poczucia własnej wartości. Powinni się wzajemnie wspierać i dbać o swoją kondycję psychiczną. Trójka potrzebuje aktywności. Dwójka szuka cichej przystani, bezpiecznych uczuć, jest wspaniałym doradcą i świetnym dyplomatą.
Zagrożeniem dla dwójki w tym związku jest pasywność, nieśmiałość i pamiętliwość. Dla trójki zagrożeniem jest neurotyczne skupianie się na przeszłości i imaginacjach.
Związek ten potrzebuje ambicji, może być szczególnie radosny i ciepły, łączy dyplomatę i artystę.
Zawodowy związek dwójki z trójką jest wspólnym działaniem wrażliwych i uczuciowych istot. Dwójka może być onieśmielona magnetyzmem i wszechstronnym utalentowaniem trójki, dlatego powinny wzajemnie dbać o poczucie własnej wartości. Trójka jest nieco ekstrawagancka, potrafi jednak zdobywać szczyty.

2 + 4
Partnerski związek dwójki z czwórką to połączenie uczuciowego dyplomaty, tolerancyjnego, skłonnego do podporządkowania się i zmiennego (2), z solidnym i rzetelnym wykonawcą, organizatorem, skłonnym do uporu, nerwowego autorytaryzmu i konserwatyzmu (4).
Dwójka jest partnerem współpracującym, pasywnym i dającym zrozumienie, co jest bardzo ważne dla czwórki. Potrafi się poświęcić, potrzebuje jednak uczuciowej jasności, komunikacji słownej i docenienia. Czwórki, niestety, są skłonne do blokad emocjonalnych i niełatwo jest im mówić o rzeczach ważnych. Doskonale radzą sobie z pracą, zwłaszcza systematyczną i metodyczną. Dbają o stabilną i solidną sytuację materialną w rodzinie. Praca jest dla nich dobrem nadrzędnym, przez podejmowanie pracy ewoluują duchowo. Czwórki są odważne, ale nie lubią ryzyka i nie dokonują zmian, jeśli czują się zagrożone. Oboje partnerzy potrzebują komunikacji emocji.
Dwójka powinna się kontrolować, aby przez nadmierną uczuciowość nie unieszczęśliwić partnera, groźna jest też obojętność i skłonność do poddaństwa. Czwórka powinna opanować surowość, upór i nerwową zachowawczość, wzmocnić wolę.
Związek ten może dać każdej ze stron stabilność i uczuciową satysfakcję.
Zawodowy związek dwójki z czwórką jest połączeniem szarej eminencji, wrażliwej i uczuciowej, z twardą i surową osobowością. Obie potrafią skupić się na celu i podporządkować jego realizacji, czwórka powinna powstrzymać autorytaryzm, dwójka wystrzegać się obojętności i poddaństwa.

2 + 5
Partnerski związek dwójki z piątką to połączenie uczuciowego dyplomaty, tolerancyjnego, skłonnego do podporządkowania się i zmiennego (2), z aktywnym, ciekawym psychologiem, obieżyświatem skłonnym do ekstrawagancji, narcyzmu i brawury (5).

Partnerstwo pomiędzy urodzonym współpracownikiem i doradcą a obserwującym psychologiem, który pędzi do przodu z dziką pasją poznawania nowych miejsc i ludzi, będzie wymagało od obojga poznania różnic między własnymi potrzebami. I tak dwójka pragnie romantycznych dowodów miłości, pochwał i docenienia, piątka zaś potrzebuje podróży, ruchu i sytuacji wymagających aktywności. Piątka lubi czuć wyższy poziom adrenaliny, odwrotnie do spokojnej i gościnnej dwójki. Piątka lubi ryzyko, i powinna dbać o zaspokojenie swoich potrzeb w sporcie, poza domem. Dwójka będzie doradcą i wspomożycielem, piątka może spełnić się jako dostarczająca w związku rozrywki i aktywna zawodowo.
Dwójka powinna wystrzegać się szantażu uczuciowego, poddaństwa, hipokryzji i naiwności. Piątka powinna panować nad swoim niepokojem, narcyzmem i zamiłowaniem do prowokacji.
Związek z piątką zawsze jest szczególnie aktywny i zmienny. Jeśli piątka uszanuje spokój dwójki i zapewni jej poczucie bezpieczeństwa, mogą w pełni doznać spełnienia.
Zawodowy związek dwójki z piątką jest połączeniem dyplomaty z osobą energiczną, psychologiem i ryzykantem. Dwójka jest gotowa do współpracy, tolerancyjna i uczuciowe, piątka zaś jest niespokojnym duchem, podejmuje się szalonych wyzwań, ma zmysł handlowca i odczuwa potrzebę podnoszenia poziomu adrenaliny we krwi.

2 + 6
Partnerski związek dwójki z szóstką to połączenie uczuciowego dyplomaty, tolerancyjnego, skłonnego do podporządkowania się i zmiennego (2) z odpowiedzialnym nauczycielem, obrońcą rodziny skłonnym do nadopiekuńczości, zazdrości i skąpstwa (6).

Mamy połączenie szóstki: manualnie uzdolnionego artysty ze współpracownikiem. Szóstka jest domatorem, silnym obrońcą intuicji, uczuć i odpowiedzialności. Uczy się podejmować decyzje i równoważyć przez zdrowy egoizm nawykową skłonność do rozdawania siebie. Dwójkę łączy z partnerem ogromna i głęboka uczuciowość. Oboje mają do wykorzystania wewnętrzną delikatność i intuicję. Szóstka i dwójka potrzebują celów, ambicji i aspiracji oraz energii do działania. Obie są z natury skromne i poszukują spokoju. Dwójka lubi towarzystwo, szóstka zaś woli skromne grono wypróbowanych znajomych, a najchętniej przebywa wśród rodziny.
Partnerzy powinni wystrzegać się nadmiernego skupiania na uczuciowości i pasywności. Dwójka musi opanować zmienność i nieśmiałość, zaś szóstka podejrzliwość, krytykanctwo i nawykowe wątpliwości.
Związek ten może stać się dla obojga spokojną przystanią i przynieść wewnętrzne szczęście.
Zawodowy związek dwójki z szóstką jest połączeniem doradcy i odpowiedzialnego nauczyciela. Dwójka i szóstka potrafią się świetnie porozumieć. Dbać o wzajemne interesy i wspierać się. Pomimo nadmiernej uczuciowości w pracy skupiają się na obowiązkach i rzetelności.

2 + 7
Partnerski związek dwójki z siódemką to połączenie uczuciowego dyplomaty, tolerancyjnego, skłonnego do podporządkowania się i zmiennego (2) z perfekcjonistą, uduchowionym filozofem, skłonnym do dominacji, pracoholizmu i obsesji (7).

Dwójka w połączeniu z siódemką może sprawiać wrażenie uległej i podporządkowanej. Mamy bowiem skromną, delikatną i spokojną dwójkę, połączoną z introwertycznym autorytetem, uduchowionym, inteligentnym i dociekliwym. Siódemka lubi samotność, ciszę i kontemplację, dwójka zaś potrzebuje towarzyskich rozrywek i bywania u innych ludzi. Obie strony łączy idealizm. Siódemka jest perfekcjonistą i lubi dopracowywać przedsięwzięcia w szczegółach, lubi aktywność fizyczną i rozwija się duchowo. Dwójka może, wspomagana przez partnera siódemkę, bardzo głęboko przepracować lekcje tego życia i osiągnąć szczególnie wiele dla własnego rozwoju.
Dwójka może ponieść klęskę, jeśli nie opanuje nadmiernej uczuciowości, niepewności i zmienności oraz hipokryzji. Siódemka musi wystrzegać się egocentryzmu, ucieczki od rzeczywistości, tyranii, używek i obsesji.
Związek ten może dać siódemce poczucie stabilizacji wewnętrznej a dwójce możliwość rozwoju duchowego.
Zawodowy związek dwójki z siódemką łączy towarzyskiego współpracownika z introwertycznym autorytetem. Dwójka powinna unikać wahań, niepewności i poddaństwa, a znajdzie z autorytatywną siódemką filozoficzne porozumienie. Siódemka powinna zdawać sobie sprawę z własnego pedantyzmu.

2 + 8
Partnerski związek dwójki z ósemką to połączenie uczuciowego dyplomaty, tolerancyjnego, skłonnego do podporządkowania się i zmiennego (2) z szamanem, wojownikiem i inteligentnym przywódcą, skłonnym do surowości, egocentryzmu i stresu (8).

Partnerstwo dyplomatycznego doradcy z urodzonym przywódcą jest korzystne dla obydwu. Dwójka swoją uczuciowością daje harmonię, ósemka swoją siłą zapewnia wsparcie i konsekwencję działania. Skromna, spokojna i prosta dwójka jest domatorem i wykonawcą. Pragnąca sukcesu i wybicia się ponad przeciętność ósemka jest logiczna, praktyczna i sprawiedliwa. Związały się ze sobą delikatność i władza, aby się wzajemnie uzupełniać i prowadzić do wyżyn rozwoju własnych osobowości. Dwójka pragnie wcielać w życie ideały, ósemka pragnie panować duchem nad kreacją materii, rozwija równowagę myśli i ich mocy twórczej. Ósemka jest bardzo wymagająca, co daje dwójce możliwość ewolucji przez samo opanowanie emocji i uczuć, myśli i czynów.
Dwójka powinna unikać łatwowierności, poddaństwa i pamiętliwości. Ósemka musi wystrzegać się surowości, egoizmu, nieustępliwości i ekstremizmu.
Oboje potrafią dać sobie to, co w nich najcenniejsze, stworzyć związek silny i ciepły.
Zawodowy związek dwójki z ósemką to uzupełniający się układ. Ósemka może być szorstka i twarda w obyciu, ale jest dowódcą głębokim i sprawiedliwym. Dwójka jest współpracownikiem i doradcą, oferuje zdolności dyplomatyczne.

2 + 9
Partnerski związek dwójki z dziewiątką to połączenie uczuciowego dyplomaty, tolerancyjnego, skłonnego do podporządkowania się i zmiennego (2) z idealistą, misjonarzem, skłonnym do uporu, skrytości i cierpienia wewnętrznego (9).
Dwójka jest partnerem uczuciowym i czułym na romantyczne okazywanie względów, dziewiątka zaś poszukuje osób trzecich, słabszych od siebie, którym może pomagać. To specyficzne ukierunkowanie uwagi na innych wynika z wewnętrznej potrzeby wniesienia w codzienność ideałów misjonarstwa, wspomagania potrzebujących. Dwójka może często czuć się zaniedbana i niedoceniana. Obie strony łączy wewnętrzna wrażliwość, spokój, silna intuicja i skromność. Mogą wzajemnie rozwijać jasnowidzenie, wyczuwanie energii, wrażliwość. Dwójka pragnie skupić się na domu i rodzinie, zaś dziewiątka ustawia te wartości w drugiej kolejności. Dziewiątka powinna dbać o zaangażowanie w działalność humanitarną lub charytatywną, wtedy bowiem poczuje się spełniona.
Dwójka musi w tym układzie unikać nadmiernej uczuciowości, podporządkowania się, nieśmiałości i obojętności. Dziewiątka powinna poskromić upór, skrytość, złość i dążenie do samotności.
Związek ten wymaga zrozumienia potrzeb partnera i dbania o jego poczucie własnej wartości.
Zawodowy związek dwójki z dziewiątką niesie połączenie dwu altruistów, bardzo wrażliwych. Potrafią współdziałać w akcjach charytatywnych i humanitarnych, w przedsięwzięciach artystycznych i sportowych. Łączy ich potrzeba wcielania w życie ideałów.


Źródło: Małgorzata Brzoza "Numerologia związków"


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL