Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 sie 2013, o 19:13 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Znalazłem ciekawy zapis jakie liczby odpowiadają jakim planetom.

Astrolodzy wierzą, że wszystkie liczby od 0 do 9 są pod wpływem ciał niebieskich naszego Układu Słonecznego. Najbardziej akceptowanym systemem wśród współczesnych astrologów jest przedstawiony poniżej. Wśród mniej uznawanych jest m. in. system kabalistyczny.

0 Nad zerem panuje Pluton, który nadaje jemu wiele zmieniających się i regenerujących właściwości. Ma wiele głębi i intensywności, co czyni je również tajemniczą liczbą.

1 Jedynka to liczba, nad którą panuje Słońce i astrologiczny aspekt koniunkcji, zatem ta liczba jest bardzo egocentryczna, często jest samotnikiem. Nie wie co to chłód.

2 Dwójką włada Księżyc i astrologiczny aspekt opozycji, co znaczy, że ta liczba jest bardzo skora do współpracy, pełna emocji i uczuć kierowanych ku innym. Liczbę tą kojarzy się ogólnie ze związkami międzyludzkim.

3 Trójka jest pod panowaniem Jowisza. Jest ona wyedukowana, mądra i wesoła. Z reguły występuje niezaburzony przepływ energii, co oznacza, że dobre i złe łatwo przychodzi i odchodzi od tej liczby. Przez wielu uważana za szczęśliwą.

4 Czwórką włada Uran. Jest ekscentryczna i niezwykła z natury. Innowacyjna i oryginalna. Gotowa do przyjmowania wyzwań, otwarta.

5 Nad piątka panuje Merkury. Jest bardzo komunikatywna i bystra. Muszą się często wiele nauczyć w życiu, co jest rezultatem karmicznego długu.

6 Szóstka to liczba władana przez Venus. Jest przyjemna, harmonijna i związana z muzyką i sztuką. Charakteryzują ją takt i dyplomacja. Ma swobodny przepływ energii, który stwarza wiele okazji do osiągnięcia sukcesu.

7 Liczba siedem jest władana przez Neptun. Jest to bardzo uduchowiona liczba, która nie poddaje się wielu ograniczeniom fizycznego świata. Jest związana z idealizmem. Ma wiele surrealistycznych właściwości.

8 Nad ósemką panuje Saturn. Jest solidna i bardzo stabilna. Osoby, w których życiu ta liczba często się pojawia muszą się uczyć przez doświadczenie i mają w życiu kilka bardzo trudnych lekcji do nauczenia, dzięki czemu jednak szybko stają się silne.

9 Dziewiątka jest pod panowaniem Marsa. Jest pełna energii i ma skłonność do dominacji.
Każdy znak horoskopu również jest związany z jakąś liczbą, poczynając od Barana, które zawsze były pierwszym znakiem Zodiaku, a kończąc na Rybach, będących dwunastym znakiem Naturalnego Zodiaku. Pełne przyporządkowanie wygląda następująco:


1 -- Baran
2 -- Byk
3 -- Bliźnięta
4 -- Rak
5 -- Lew
6 -- Panna
7 -- Waga
8 -- Skorpion
9 -- Strzelec
10 -- Koziorożec
11 -- Wodnik
12 -- Ryby

Źródło: http://amazonia-ania.com.pl/index.php?o ... Itemid=236

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2013, o 19:17 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
wow ciekawe. 7 - waga, 7 - moja karta w tarocie ;q


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sie 2013, o 19:40 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Ja jestem panna ale raczej na 6 nie pasuje. Zostane 8-ka, opis pasuje- czyli zawsze pod gorke :((


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL