Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 wrz 2013, o 14:24 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Dziś tj. 5.09.2013 wchodzimy w kolejny, nowy rok numerologiczny, który będzie trwał aż do kolejnego nowiu w 2014 roku.

Jak obliczyć Rok Numerologiczny?
Każdy Rok Numerologiczny rozpoczyna się dokładnie w dniu pierwszego nowiu, we wrześniu. Kiedy zaczynamy liczyć bierzemy pod uwagę nie obecny, ale nadchodzący rok - 2014

Pierwszy sposób, to dodanie dnia, miesiąca i daty urodzenia do siebie, tak jak w przypadku Drogi życia, a później osobno dodanie liczb w nadchodzącym roku i na koniec zsumowanie wszystkiego razem. Będzie, to wyglądać tak:

Przykładowa data urodzenia 12.07.1976 = 1+2+0+7+1+9+7+6=33=3+3=6

Nadchodzący rok - 2014 = 2+0+1+4=7

I teraz na koniec dodajemy główną liczbę z daty urodzenia i bieżącego roku do siebie 6+7=13=4

Osoba urodzona 12.07.1976 wejdzie w 4 Rok Numerologiczny

Albo jeszcze szybszy sposób, dla tych, którzy już znają swoją Drogę Życia - rok 2014 (po zsumowaniu 7) + Liczba Drogi Życia = Rok Numerologiczny

Opis Roku Numerologicznego znajdziecie tutaj --> http://wrotarozwoju.pl/opis-roku-numerologicznego-t791.html

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 wrz 2013, o 21:33 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
weszłam sobie w miniony rok i ...
szok wszystko się zgadza tak było :))

dla mnie ten nowy numerologiczny rok to czas żniw
co posiałam to zbiore

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2013, o 16:05 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
mam pytanie - od kiedy tak naprawde zaczyna się rok osobisty? a kiedy nowy rok numerologiczny?

słyszałam już tyle wersji, że w końcu nic nie wiem...
- rok osobisty zaczyna sie od urodzin?
- rok osobisty zaczyna sie od początku roku numerologicznego?
- rok numerologiczny zaczyna sie od 20 września?
- rok numerologiczny zaczyna sie od 5 września?

i jak oblicza sie rok osobisty bo podałaś Iriso tylko jedną metodę a słyszałam o kilku...
- droga życia + rok obecny?
- droga życia + rok przyszły?
- dzień ur + miesiąc ur + rok obecny?
- dzień ur + miesiąc ur + rok przyszły?

więc która metoda obliczeń jest prawidłowa???


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2013, o 19:29 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Jest kilka sposobów na obliczenie roku osobistego/numerologicznego ponieważ jest kilka szkół numerologii. Każdy nauczyciel wybiera sobie swój własny i go rozpowszechnia, a także każdy będzie się upierał przy tym, że jego system jest najlepszy i prawidłowy...
Ja spotkałam się z jeszcze innymi sposobami obliczeń, których Ty tutaj nie wymieniłaś, a więc można powiedzieć, że wybór jest duży ;) Najlepiej samemu wybrać z jakiej chce się korzystać. Mi się wydaje, że ta którą przedstawiłam na forum jest łatwa i szybko można zapamiętać co i jak.


Rok osobisty - trwa od urodzin do urodzin. Granica jest stała, czyli jeżeli ktoś ma urodziny 30.07, to jego rok osobisty będzie trwał od 30.07.2013 do 30.07.2014
Rok numerologiczny - zaczyna się w dniu pierwszego nowiu we wrześniu. Ta data jest ruchoma, ponieważ raz nów jest 4 września, raz 5, a raz 20, dlatego co rok granica dla roku numerologicznego jest inna.
A w innym systemie numerologicznym, granicą nie jest wrzesień, a październik...

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 7 wrz 2013, o 11:17 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
Irisa napisał(a):
Jest kilka sposobów na obliczenie roku osobistego/numerologicznego ponieważ jest kilka szkół numerologii. Każdy nauczyciel wybiera sobie swój własny i go rozpowszechnia, a także każdy będzie się upierał przy tym, że jego system jest najlepszy i prawidłowy...


no właśnie i niewiadomo komu wierzyć, która metoda jest właściwa bo tyle tego... to tak jakby w sumie żadna nie była dobra :(

Irisa napisał(a):
Rok osobisty - trwa od urodzin do urodzin. Granica jest stała, czyli jeżeli ktoś ma urodziny 30.07, to jego rok osobisty będzie trwał od 30.07.2013 do 30.07.2014

a który rok sie dodaje obecny czy już przyszły???
bo np jeśli ktoś ma urodziny 30 grudnia - to który rok powinien dodawać?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 14 wrz 2014, o 13:44 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
karma napisał(a):

no właśnie i niewiadomo komu wierzyć, która metoda jest właściwa bo tyle tego... to tak jakby w sumie żadna nie była dobra :(

Według numerologów, każda jest dobra. Po prostu wszystko zależy od tego, który system przyjmiemy i którego się uczymy. Jeden jest łatwiejszy, drugi bardziej skomplikowany, ale efekt końcowy przeważnie wychodzi taki sam.


karma napisał(a):
a który rok sie dodaje obecny czy już przyszły???
bo np jeśli ktoś ma urodziny 30 grudnia - to który rok powinien dodawać?

Do obliczania Roku Osobistego, zawsze dodaje się bieżący rok kalendarzowy.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2014, o 15:38 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Według numerologów każdy z Nas żyje w swoim indywidualnym cyklu, który trwa dziewięć lat. Po upływie dziewięciu, zaczyna się od nowa (pierwszy, drugi ...) i tak dalej i dalej ... Jednak energia każdego roku jest inna, zatem co roku towarzyszą nam inne możliwości, wydarzenia, sytuacji, a nawet priorytety. Od 24 września każdy z Nas jest już w Nowym Roku Numerologicznym. Co Nam przyniesie ten rok? -Zobaczymy...

Jak obliczyć Rok Numerologiczny --- kurs-numerologii-lata-osobiste-numerologiczne-t788.html

A tutaj znajdziesz opis wszystkich dziewięciu energii --- opis-roku-numerologicznego-t791.html

Gdy już znacie opis poszczególnych energii Roku Numerologicznego, wypowiedzcie się jaki był dla Was poprzedni rok, czy sprawdziło się to co w opisie, czy było zupełnie inaczej?

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2014, o 08:20 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2014, o 20:52
Posty: 36
Podziękowań: 7
Rok 2013 (8) faktycznie był to rok wielkich sukcesów zawodowych ;)
Rok 2014 (9) czas rozstawania się ze „starym” - no nic dodać nic ująć, zmiany mieszkań, ciągle refleksje, bez szału zawodowego.
Rok 2015 (1) zobaczymy co będzie się działo :D

Tyle z szybkiej analizy moich lat numerologicznych.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 wrz 2014, o 19:17 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
ew137 - Rok Numerologiczny 1, niesie ze sobą przede wszystkim nowe możliwości. Jeżeli zakończysz stare sprawy, raz na dobrze zamkniesz przeszłość, czyli zrobisz dokładne porządki, jeszcze wzorując się na poprzednim roku. Kiedy, to zrobisz i świadomie otworzysz się na nowe, masz szansę wiele osiagnąć. Zaczynając od nowych pomysłów, które z perspektywy czasu mogą być po prostu strzałem w dziesiątkę. Mogą pojawić się także nowe możliwości, szansy dalszego rozwoju, a także nowe osoby w Twoim życiu, z którymi mogą połączyć Cię więzi na długie lata.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL