Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nostradamus 2012
PostNapisane: 10 mar 2012, o 17:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
Nostradamus jest jednym z najsłynniejszych jasnowidzów w ostatnim tysiącleciu. Ten wybitny matematyk, astrolog i lekarz, posiadał dar przewidywania przyszłości oraz zdolności okultystyczne. Czy najsłynniejszy wizjoner "Nostradamus" przewidział nadchodzące wydarzenia w roku 2012? Poniższej przedstawiam pierwszą część materiału (pozostałe części dostępne w linkach na końcu filmu) Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2012, o 11:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2012, o 00:06
Posty: 32
Podziękowań: 10
Wydaje mi się, że proroctwa Nostradamusa nie mają wysokiej skuteczności. Pamiętam jak mówił, że po naszym papieżu nastanie "czarny papież" (chyba, że jest to w pewnym znaczeniu przenośnia). Nie mniej jednak postać Nostradamusa jest bardzo ciekawa :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL