Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lut 2016, o 15:29 

Dołączył(a): 26 sty 2016, o 23:21
Posty: 15
Podziękowań: 0
Roman - miał być ZłyRoman ale pomyślałem sobie że nie wiem na kogo tu trafię i mogę dla kogoś oznaczać zło :)

A Roman bo to najbardziej przyziemne banalne i cyniczne imię jakie znam. Nie ma to jak stanowienie samemu w sobie zaprzeczenia tego w co się chce wierzyć lub sie wierzy.
Chodzi o to żeby pamiętać o fakcie że nasze mózgi są kosmicznie figlarne i ułomne. Potrafią nam stworzyć przeróżne obrazy i odczucia a Roman zanim zacznie się zanurzać w iluzję - pomyśli, rozglądnie się dookoła a następnie postara się znaleźć lub poczuć coś co pierwszym odczuciom zaprzeczy i wtedy zdecyduje jaki kurs obierze.

Jak Roman postawi fundament to nikt nie ruszy :D
Nie wierzysz że Roman da rade ?
Potrzymaj mu piwo :D


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL