Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lut 2013, o 10:55 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Ok
skoro już żeście mnie namówili do uczenia się a właściwie przypominania tarota, to pomyślałam sobie, że warto by było aby z kimś konsultować moje rozkłady. W sumie każdy początkujący chciałby chyba wiedzieć czy dobrze mu wychodzi :)))
Pomyślałam , ze wstawię tu moje rozkłady i moja interpretację a wy byście zamieszczali swoje sugestie. Co wy na to ?

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2013, o 10:59 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
wczoraj zrobiłam dwa rozkłady (oczywiście na związek - przecież teraz mi tylko to po łepetynie chodzi ;)) ) wstawiam je tu i proszę o uwagi i korekty mojego myślenia.

Patronująca karta związku :

karta KOCHANKOWIE
trwały związek dzięki szczerości i wspólnie podejmowanym decyzjom

ROZKŁAD PIERWSZY

I - jak postrzegamy się nawzajem :

1. jak ja widzę jego
II BUŁAW
władczy pewny siebie, ma cały świat u swych stóp, wszystko może jeśli zechce , odważny, spełniający swoje pragnienia

2. jak on widzi mnie
GIERMEK KIELICHÓW
wrażliwa,romantyczna, aż się prosi by ją kochać, lubi z nią przebywać, zmienna w nastrojach między euforia a depresja. ma twórcze pomysły

3. jakie są moje oczekiwania wobec związku
RYCERZ DENARÓW
boje się zaangażować bardziej wbrew własnym uczuciom. Chciałabym czegoś więcej niż zwykły związek ale w strachu przed odrzuceniem izoluje pragnienia., Tak nieprawdę sama nie wiem czego chce od związku. Czy bycia ze sobą tak jak jest, czy trwalszego związku na solidnych podstawach

4. jakie są jego oczekiwania wobec związku
KRÓL MIECZY
racjonalne podchodzenie do wspólnych relacji, kierowanie się intelektem i rozumem , honorowe traktowanie wspólnych relacji, Czasami dać się ponieść prądowi życia

5. jakie są moim zdaniem perspektywy związku
III BUŁAW
związek ma szanse przetrwania i bycia ze sobą mimo przeszkód jakie mogą się pojawić. Jestem ufna i śmiało podążam naprzód świadoma ceny jaka mogę zapłacić za bycie razem. Z ciekawością podróżnika zglebię się w ten związek . Ma on perspektywy na przetrwanie jeszcze pełniejsze jak obecnie

6. jakie są zdaniem jego perspektywy związku
KRÓLOWA DENARÓW
w tym związku czuje się bezpiecznie, Ponieważ postrzega mnie jako kobietę zawsze gotowa do pomocy, dostępną, kochająca dom zawsze gotowa uczynić wszystko dla swojej rodziny., cierpliwa i przebaczającą. Jest mu tak dobrze i wierzy, że będzie to trwało to jak najdłużej. Ma on perspektywy na przetrwanie w harmonii, cieple i uczuciu przystani.
ROZKŁAD DRUGI

II - Ty i ja - wpólne odczucia i co będzie dalej


1.co ja czuję
GIERMEK DENARÓW
czuję chęć działania, poszukuje innych dróg by jeszcze bardziej poprawić nasze relacje

2. czego pragnę
DWÓJKA DENARÓW
pragnę równowagi, dokonania wyboru , radości z bycia razem

3 czego żałuję
KRÓL KIELICHÓW
dyplomacji, akceptacji sytuacji, zachowania zimnej krwi, tworzenia atmosfery równowagi

4 co Ty czujesz
RYCERZ KIELICHÓW
miłość, zakochanie, zbytnie idealizowanie miłości, uczucie wybuchowe czyli nachodzące falami, raz kochasz innym razem nie jesteś tego pewien

5 czego pragniesz
X KIELICHÓW
szczęścia rodzinnego, radości , harmonii, bezpiecznej przystani

6 czego załujesz
VI KIELICHÓW
żałujesz, że nie jest jak wcześniej - beztroski, niewinności, radości dziecięcej między nami

7 co nas czeka :
suma wszystkich kart tego rozkładu :
4+2+1+3+10+6 = 26= 2+6 = 8
karta MOC
przejmiemy kontrolę nad własnym życiem, odpowiedzialność za własne czyny, będziemy pełni wewnętrznej siły świadomi swoich reakcji i uczuć. przezwyciężymy trudności dzięki własnym uczuciom i pewności oraz wiary w siebie.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2013, o 11:05 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, o 18:30
Posty: 101
Podziękowań: 34
Mgiełko, ale to Ty chyba wiesz najlepiej


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2013, o 11:35 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
ja starałam sie obiektywnie oceniac karty na podstawie ich znaczeń. Dlatego chciałbym abyście mnie poprawili jesli gdzies sie pomyliłam bo mnie uczucia zmyliły :)
Traktuje to jako naukę a nie chciejstwo lub nie :)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2013, o 13:12 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, o 18:30
Posty: 101
Podziękowań: 34
Tylko moim zdaniem w kartach nieodzowna jest intuicja, a skoro Ty je ułożyłaś, tylko Ty jesteś w stanie ocenić. Karta kochankowie, w zależności od układającego ma bardzo różne znaczenia. Jeśli przeczytasz jej interpretacje w poszczególnych książkach - też będą różne. Dlatego należy trzymać się jednej. Swojej. Zaraz Ci ktoś pozmienia te znaczenia i nastąpi prawdziwy chaos.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 kwi 2013, o 12:52 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
część dalsza nauki.
Poproszono mnie o zrobienie rozkładu na analizę związku. Nie podano nic dodatkowo. W takiej sytuacji zastosowałam szczegółowy rozkład. Poniżej go przedstawiam wraz z własna interpretacją. Poproszę o Wasze analizy i korekty ;)

Obrazek

stan na 07.04.2013

1 - siła uczuć między partnerami : 3 monet
2 i 6 - co ich połączyło (2 ona 6 on) ; ona- giermek denarów, on - wieża
3 i 7 - co do siebie teraz czują (3 ona 7 on) ; ona -7 buław, on - król kielichów
4 i 8 - jak rozwiną się ich uczucia (4 ona 8 on) : ona- 4 monet, on -arcykapłan
5 i 9 - czego im brakuje w związku (5 ona 9 on): ona- królowa kielichów, on - 7 mieczy
10 -wspólne szanse - król buław
11- zagrożenia związku - 3 buław
12- jak rozwinie się ich miłość - 6 buław

moja interpretacja:
1
siła uczuć : polegają na sobie i dzięki temu się spełniają. Wszystko jest w porządku jeśli działają razem. Czasami oddalają się od siebie,a czasami zbliżają. Bardziej jest to przyjaźń, chęć bliskości niż miłość. Dobrze im ze sobą. Są blisko lecz zdystansowani.
2 i 6
ona: ją zbliżyła do niego jakaś wspólna praca. Stopniowe poznawanie jego wartości i sumienności. Stopniowo, niepostrzeżenie się angażowała .
on: zawalił mu się swiat, przeszedł przez złe związki i komplikacje a w niej widział ukojenie. Zbliżyła go do niej oaza spokoju i wytchnienia jaką w niej postrzegał.
3 i 7
ona: niepewność. Jeszcze cos do niego czuje, chce przy tym trwać. Zwalcza wszelkie przeciwności, które są realne lub wyimaginowane. walczy o niego i ten związek.
on ; przy niej czuje spokój, daje mu ona równowagę emocjonalną. czuje, ze wszystko jest jak należy. Czuje rozluźnienie i wytchnienie oraz bezpieczeństwo
4 i 8
ona ; będzie zazdrosna, Już nie będzie tak otwarta jak do tej pory. Będzie chciała zgarnąć jego uczucie tylko dla siebie i nie będzie chciała się nim dzielić. Coś w rodzaju zaborczej miłości.
on.: będzie myślał o ślubie, założeniu rodziny ale tylko myślał do czynów będzie mu ciężko przejść. Trudno powiedzieć czy się na to zdecyduje.
5 i 9
ona : brakuje jej stabilizacji, bezpieczeństwa emocjonalnego i równowagi w związku.
on: brakuje mu możliwości wyskoczenia gdzieś, tajemnicy małej wolności odrobiny miejsca tylko dla siebie takiego męskiego świata na rzeczy niedozwolone.
10
wspólne szanse: mają bardzo duże szanse na związek jeśli podejmą ryzyko bycia ze sobą. Wiele było błędów popełnianych w tym związku, ale nauczyło to ich bycia razem mimo wszystko. Jeśli zdecydują się być dalej ze sobą. Mają spore szanse na sukces.
11
zagrożenia: pragnienie przygody, chęc odmiany. Być może któreś z nich chce zobaczyć jak to jest z kimś innym i to właśnie może być zagrożeniem dla ich związku. Wszystko zależy od nastawienia.
12
jak się rozwinie miłość: tryumf, poczucie spełnienia. Dojście do szczytu - czyli pełen sukces. Tylko aby to przetrwało muszą zdawać sobie sprawę , ze w życiu są wzloty i upadki. Będą musieli cały czas walczyć o związek jeśli będą chcieli go utrzymać.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2013, o 03:48 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
myślę, że cos tu przeoczyłam , czegoś mi tu brak

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2013, o 10:03 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2013, o 13:38
Posty: 107
Lokalizacja: Leiden
Podziękowań: 47
1 - siła uczuć między partnerami : 3 monet
2 i 6 - co ich połączyło (2 ona 6 on) ; ona- giermek denarów, on - wieża
3 i 7 - co do siebie teraz czują (3 ona 7 on) ; ona -7 buław, on - król kielichów
4 i 8 - jak rozwiną się ich uczucia (4 ona 8 on) : ona- 4 monet, on -arcykapłan
5 i 9 - czego im brakuje w związku (5 ona 9 on): ona- królowa kielichów, on - 7 mieczy
10 -wspólne szanse - król buław
11- zagrożenia związku - 3 buław
12- jak rozwinie się ich miłość - 6 buław

troszke chlodno w tym zwiazku, pan realizuje swoje potrzeby, jest spelniony -a pani "dobia" sie o swoje - mowi: "zauwaz mnie! tez sie licze!"
i zamyka sie powoli w sobie, poniewaz pan udaje, ze tego nie widzi - albo nie chce widziec
pan uwaza, ze to, co on mysli na temat relacji jets wyznacznikiem relacji dla wszystkich - jego normy sa "the best"
oczywiscie, ten zwiazek ma szanse - jak sie pan obudzi, ruszy glowa i troche podziala w kierunku pani; szansa jest doopoki sie nie rozstana
zagrozeniem dla zwiazku moze byc chec ucieczki z niego - obecnie w swiat marzen, nie bycie realnie soba w zwiazku - a w przyslosci moze i fizycznie opuszczenie go (zwiazku)
na rozwoj relacji jest 6 kijow - to moze oznaczac dalsze forsowanie postawy pana

jeszcze odnosnie tego, co ich polaczylo - mozliwe, ze pan mial prolemy (np. zawalil mu sie inny zwiazek) - i wtedy pani sie nim "zaopiekowala", wsparla
moze tak byc, ze np. pani na pozcatku dawala za duzo z siebie, byla nadopiekuncza i pan sie przyzwyczail, ze jest oczkiem w glowie, przestal ja dostrzegac jako odrebna osobe... a bardziej jako kogos, kto powinien sie z nim zgadzac i mu pomagac
a pani bardzo potrzebuje uwagi...
jesli pan sie nie zmieni, to moze nawet niezla klotnia z tego wyniknac

_________________
"The only true guide is your heart" (Saphira, "Eragon")
moje wrozby -> http://alathea-garden.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2013, o 10:31 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
dziękuje ;))
całkiem inna interpretacja ;)
ale być może masz słuszność, bo z tego co kojarzę to ona się nim zajęła jak on miał kłopoty jakieś.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2013, o 11:00 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2013, o 13:38
Posty: 107
Lokalizacja: Leiden
Podziękowań: 47
tak pomyslalam - po tych kartach z Wieza i Paziem monet
ona odpowiedziala na jego potrzeby, na "wolanie o pomoc"

_________________
"The only true guide is your heart" (Saphira, "Eragon")
moje wrozby -> http://alathea-garden.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL