Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 mar 2013, o 18:04 
Kreator

Dołączył(a): 3 gru 2012, o 13:32
Posty: 56
Podziękowań: 2
Paznokcie długie i wąskie

Posiadają je osoby, które mają ukształtowany charakter. Są one zrównoważone, pełne harmonii wewnętrznej. Na tych ludziach można zawsze polegać, gdyż nie cechuje ich nienawiść czy zawiść. Skupiają wokół siebie mnóstwo przyjaciół i znajomych, gdyż są miłe i koleżeńskie, dobrze można się z nimi bawić i przyjemnie spędzać czas.

Paznokcie krótkie

Osoby te są bardzo krytyczne wokół siebie, ale także i innych osób wokół nich. Bronią swojego zdania nawet za cenę przyjaźni. Bardzo trudno jest przekonać je do swojej opinii. Są to ludzie konfliktowi, choć nie można powiedzieć o nich, że do kłótni prowadzą same, że szukają konfliktu. Wręcz przeciwnie. Kłócą się wtedy, gdy czują się zagrożone, gdy faktycznie mają do tego powód. Są to osoby żywiołowe i energetyczne, przebojowe i niejednoznaczne.

Paznokcie szerokie

Charakteryzują osoby kierujące się w życiu rozsądkiem i rozumem. Ludzie Ci stąpają twardo po ziemi, nie lubią zostawiać czegoś przypadkowi. Są niezastąpieni w pracy biurowej, prawniczej czy jako lekarze. Znani są jako ludzie odpowiedzialni, na których można polegać.

Paznokcie okrągłe

Takie paznokcie charakteryzują osoby niestabilne emocjonalnie, które na przemian małą wzloty i doły. Mają one skłonność do stanów depresyjnych. Potrafią być wybuchowe, jeśli zostanie przekroczona miarka. Osoby takie zwykle są także dynamiczne i pełne pomysłów, a jak kochają to tylko na zabój. Namiętni i zmysłowi kochankowie, dobrzy przyjaciele, ale też i nienawistni wrogowie. Lepiej z nimi nie zadzierać, bo tak łatwo nie wybaczają.

Paznokcie trapezowate

Występują u osób bardzo wrażliwych i empatycznych. Takich osób to szukać należy ze świeczką, ale istnieją, więc warto. Ludzie ci są niesamowicie pogodni i dobrze nastawieni do świata. Każdego dnia starają się uśmiechać i zawsze szukają pozytywów. Dla nich z reguły szklanka jest do połowy pełna. Niestety takie osoby bardzo często padają ofiarą ludzi złych, niedobrych, którzy wykorzystują ich dobroć.

Paznokcie gładkie

Dobry materiał na rodzica i partnera, ale także i przyjaciela. Osoby te bowiem rzadko bardzo miewają zmiany nastrojów, raczej trudno wyprowadzić je z równowagi i równie trudno mają potocznego doła. Stąpają twardo po ziemi, oceniają racjonalnie sytuację, ale także starają się przy tym zachować pogodę ducha. Bardzo dobrzy przyjaciele, wierni, ale i zarazem prawdomówni oraz szczerzy.

Paznokcie płaskie

Osoby, których wielu z nas wolałoby nie spotkać na swojej drodze. Ludzie o zmiennych nastrojach, ale przede wszystkim bardzo skorzy do kłótni. Atmosfera wokół nich zmienia się równie szybko jak pogoda w marcu, nigdy nie wiadomo, czego można się po nich spodziewać. Potrafią wybuchnąć z byle jakiego powodu, tak po prostu, bo mają akurat focha. Raczej nie mają zbyt wielu znajomych. Nie biorą pod uwagę kompromisów, trudni w życiu.

Paznokcie wypukłe

Takie paznokcie mają najczęściej artyści: malarze, pisarze czy muzycy. Ludzie ci mają ukryty wewnętrzny dar, kochają piękno i dobroć. Otaczają ich przyjaciele i znajomi, którzy zachwycają się ich artystycznym podejściem do życia. Ludzie ci mają niesamowicie rozwiniętą wyobraźnię, wielu z nich to prawdziwi geniusze.

Źródło: wrozby.wieszjak.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL