Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Namaste
PostNapisane: 18 lut 2014, o 17:08 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 18 lut 2014, o 16:56
Posty: 3
Podziękowań: 0
Witam wszystkich serdecznie!

Jestem nową użytkowniczka forum.
Od dziecka przejawiało się u mnie zainteresowanie wszystkim co tajemnicze i święte.
Moja kariera ma wymiar bardziej przyziemny i nie wiąże się z ezoteryką, ale łapię się na tym, że w czasie wolnym wciąż staram się wejrzeć w siebie. Mam też wielką potrzebę pomagania innym. Dostrzegam, że moje zainteresowania od zawsze ogniskowały się w sprawach społecznych..wolontariat, młodzieżówka partii politycznej, teraz praca na rzecz państwa, marzy mi się dalszy rozwój w kierunku działacza społecznego, psychoterapeuty lub artystki..

Tyle o mnie w skrócie. Chciałabym poznać interesujące i świadome rozwoju osoby, a może i spotkać miłość :D... chyba pragnęłabym 33 :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Namaste
PostNapisane: 18 lut 2014, o 17:26 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2014, o 19:35
Posty: 50
Podziękowań: 15
Kami, obawiam się, że w ten sposób miłość nie wybiera.;) Witaj, zarejestrowałyśmy się w odstępie dwóch dni. Mnie się już tutaj podoba, sądzę, że i Ty szybko polubisz ten internetowy zakątek.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Namaste
PostNapisane: 18 lut 2014, o 17:33 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2014, o 13:56
Posty: 44
Lokalizacja: Racibórz
Podziękowań: 31
Witaj, czuj się tutaj dobrze.

_________________
Domagający się cnoty sami bywają zepsuci.
Kto najgłośniej żąda sprawiedliwości, najcięższe zbrodnie ma na sumieniu.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Namaste
PostNapisane: 18 lut 2014, o 18:47 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Witaj na forumie :-D:-D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2014, o 19:07 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Witaj Kami, mam nadzieję, że odnajdziesz się u nas :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL