Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 gru 2013, o 15:29 

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 18:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Zaczęłam dzisiaj czytać pierwszy pergamin ;).


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2013, o 01:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 86
Super- życzę wytrwałości :) Oraz pozytywnych zmian w życiu :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2013, o 21:24 

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 18:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Dzisiaj minął tydzień od kąd zaczęłam czytać i na razie się trzymam ;).
Dla mnie czytanie tej książki to bardzo dobra lekcja, nie jestem systematyczna i szybko się nudzę, ale tutaj myślę, że wytrwam :). Jestem dobrej myśli :).


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sty 2014, o 14:46 

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 18:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Melduję, że zaczęłam już drugi pergamin :). Miałam z nim mały problem tzn. ze zrozumieniem pewnych rzeczy, ale jakoś to sobie poukładałam w głowie i czytam dalej ;). Musiałam tylko wykreślić jeden fragment - mam tu na myśli stwierdzenia typu Będę miłowała bogatych, bowiem cierpią z powodu samotności, Będę miłowała pięknych za ich smutne oczy.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2014, o 10:44 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Hah czemu nie chcesz miłować bogatych? :D I pięknych :D
Tutaj z góry założone jest, że każdy bogaty jest samotny, a każdy piękny smutny, więc faktycznie lepiej wykreślić, bo czytając to, człowiek podświadomie nie chce być ani piękny ani bogaty... Trochę dziwne myślenie. Kto nie chce być piękny i bogaty? ;)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2014, o 14:21 

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 18:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Właśnie o to mi chodzi, że dziwne założenie, że bogaci są samotni, a piękni smutni...i jakoś mnie to ''gryzło'', dlatego wykreśliłam. ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2014, o 23:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 86
A nie uważacie, że to tylko przykład? Chodzi o to, że niczyje życie nie jest idealne. Możesz być bogaty, ale gdzieś indziej coś nie styka; możesz być piękny, ale coś innego spędza Ci sen z powiek. Chodzi o to, żeby umiec miłować każdego, bez względu na jego status społeczny, czy na to, co posiada i jakimi przymioami się charakteyzuje. Jak Jezus :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 sty 2014, o 12:03 

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 18:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Ale ja chcę, żeby mi wszędzie stykało :P.
Może to zależy jakie kto ma skojarzenia, jeżeli ty Bezcenna traktujesz to jako przykład, to nie jest to dla Ciebie aż tak ''gryzące''. Mi by się zapisał w podświadomości właśnie taki kod, że bogaci są samotni, nie mają przyjaciół.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sty 2014, o 00:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 86
Myśle, że jesli pokona się stereotypy i spojrzy się przyjaźniej na otaczający nas świat i ludzi, wszystko zacznie " stykac " :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2014, o 17:30 

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 18:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Zakończyłam drugi pergamin i zaczynam trzeci ;). Trzeci pergamin o wytrwałości, czyli coś co bardzo mi się przyda :D.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL