Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 22:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2013, o 17:51
Posty: 58
Podziękowań: 7
:-B Magia od zawsze fascynowała i fascynuje nadal przeciętnego człowieka, a jego marzeniem było i jest sięgać w głąb Nieznanego.
Mimo ogromnych osiągnięć techniki służby wywiadowcze nie rezygnują z usług jasnowidzów.
Wystarczy sięgnąć do epoki Odrodzenia i dowiedzieć się, że wielki astrolog i okultysta John Dee, był po prostu szpiegiem i prowadził działalność wywiadowczą. Wystarczy dopowiedzieć, że jego dzieło o zastosowaniu liczb do interpretacji zjawisk magicznych było niczym innym, jak tylko tabelą kodową do szyfrowania wiadomości, które przesyłał, szpiegując choćby na dworze króla Stefana Batorego.

A Hitler i jego kompania też bez okultyzmu i astrologii nie mogli się obyć. Nawet słynny mag i satanista Aleister Crowley podrzucał Niemcom ulotki z fałszywymi przewidywaniami astrologicznymi. Sam Hitler korzystał na okrągło z horoskopów specjalnie dla niego wykonywanymi przez Karla Kraffta, który był osobistym astrologiem wodza.

Warto wspomnieć o słynnej "Operacji Mars", w której chodziło o odbicie uwiezionego Mussoliniego. I tu nie obyło się bez magii. Z obozów koncentracyjnych sprowadzono 40 astrologów i jasnowidzów. Akcja zakończyła się pomyślnie.
Mimo, że po wojnie służby wywiadowcze otrzymały do dyspozycji najnowsze osiągnięcia techniki to nigdy nie zrezygnowały z usług jasnowidzów.

Ale tak naprawdę, to badania nad możliwością stosowania zjawisk paranormalnych w służbach wywiadowczych podjęto między innymi w USA.Dodać warto, że był to kolejny skrywany skrzętnie przed opinią publiczną poligon rywalizacji supermocarstw, oczywiście obok badań nad bronią jądrową, rakietami i rożnymi tajemnymi programami.

Jak sądzicie, czy magia mimo XXI wieku jest w dalszym ciągu na usługach armii? :-B


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2013, o 06:28 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Mało tego, że jasnowidze są na usługach armii, to jeszcze armia uczy pewnej techniki swoich "podopiecznych". Tą techniką jest Remote Viewing. Link do większej ilości informacji znajduje się tutaj: remote-viewing-t728.html

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2013, o 14:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 84
Swego czasu w internecie było ogłoszenie armii rosyjskiej, informujące o gotowości zatrudnienia osób z umiejętnościami zwiedzania astralu. Robiono potem doświadczenie, polegające na umieszczeniu kartki z kodem w szczelnie zamkniętej konstrukcji. Jak można się łatwo domyśleć, zadaniem "astralonautów" było odczytanie kodu C:

Zresztą... to jasne, że III rzesza korzystała z magii, szeroko pojętego okultyzmu. Istniała specjalna komórka, powołana do szukania relikwii. Hitler osobiście kilkukrotnie próbował posiąść włócznię przeznaczenia C: co mu się zresztą udało. Nie wiedział niestety, że to podróbka :D
Bezskutecznie poszukiwali także świętego graala. No kurczę, nawet w biblii można wyczytać o wykorzystywaniu "magii" w wojnach - IHVH ciskający kamieniami z nieba podczas wojny z Kaanaańczykami, czy też wznoszenie modłów przez Egipcjan tuż przed walką.
Ludami, które żyły "najbliżej" swoich bóstw, byli chyba Nordowie. Malowanie tarcz algizowych, mjoolnirów, gugnirów, czy też atrybutów bóstw, było powszechne na co dzień, podobnie jak kontakt z nimi. Każdy szanujący się wojownik znał choć podstawy galdr, a kobiety szkoliły się w Seidr.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sie 2014, o 17:21 

Dołączył(a): 28 sie 2014, o 22:14
Posty: 28
Podziękowań: 0
Andromeda napisał(a):
Jak sądzicie, czy magia mimo XXI wieku jest w dalszym ciągu na usługach armii? :-B


Nie, to za słaba siła. Poza tym: kto magią wojuje ten od magii ginie. Tylko dobra magia ma siłe przetrwania. Ostatecznie może być magia stosowana do leczenia, opieki, ale nie do walki, a armie głównie zajmują sie walką, hmm. Pozdro :) :) :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL