Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 mar 2013, o 15:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 12:11
Posty: 30
Podziękowań: 4
Baran

Lubisz być w ciągłym ruchu i nie znosisz monotonii, dlatego najlepiej sprawdzisz się w zawodach, które związane są z aktywnością fizyczną. Masz predyspozycje do tego, by być zawodowym sportowcem, ale odnajdziesz się także w roli podróżnika, handlarza czy wojskowego. Ponadto, doskonale czujesz się stając na czele różnych przedsięwzięć. Z tego powodu powinieneś wybierać raczej stanowiska kierownicze lub pracę na własny rachunek. W przeciwnym razie możesz mieć problemy z podporządkowaniem się woli przełożonego.

Byk

Zależy Ci na stabilnej pracy. Jesteś wytrwały, cierpliwy i sumienny. Wszystko to sprawia, że odpowiednie dla Ciebie będą przede wszystkim zawody urzędnicze. Jako, że ważny jest dla Ciebie wysoki status materialny możesz spróbować swoich sił także w przyszłościowych i wysoko opłacanych dziedzinach, takich jak inżynieria genetyczna czy informatyka.

Bliźnięta

Masz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i duży wpływ na ludzi, dlatego masz szansę osiągnąć sukces w zawodach takich jak handlowiec, negocjator, czy dyplomata. Ponadto, Twój urok osobisty i uzdolnienia humanistyczne powodują, że sprawdzisz się w pracy w mediach, będziesz świetnym dziennikarzem lub prezenterem.

Rak

Jesteś obdarzony dużą wyobraźnią, dlatego sprawdzisz się zawodach wymagających kreatywności, takich jak malarz, dekorator wnętrz, ale także specjalista ds. marketingu. Nieustannie marzysz też o wielkich przygodach, dlatego odpowiedni będzie dla Ciebie zawód związany z podróżami np. marynarz lub etnograf.

Lew

Należysz do osób wojowniczych i nie znosisz podporządkowania. Nie będziesz czuł się zatem dobrze podlegając komuś w pracy. Najlepiej sprawdzisz się prowadząc własny biznes. Możesz także próbować swoich sił w zawodach związanych z ciągłym przypływem adrenaliny. Będziesz dobrym maklerem giełdowym, politykiem i wojskowym.

Panna

Cechuje Cię skrupulatność i trzeźwe podejście do życia, dlatego odpowiednie dla Ciebie będzie stanowisko urzędnicze. Twoja umiejętność logicznego myślenia sprawia, że masz predyspozycje także do nauk ścisłych. Z tego powodu sprawdzisz się pracując jako inżynier lub mechanik. Nie powinieneś natomiast myśleć o zawodach, w których trudno o stabilizację.

Waga

Twoja wrażliwość na piękno powoduje, że sprawdzisz się w zawodach artystycznych. Jeśli natomiast nie masz w tym kierunku predyspozycji okażesz się doskonałym konserwatorem zabytków lub historykiem sztuki. Jako, że ważny jest dla Ciebie sukces finansowy, a przy tym potrafisz się doskonale komunikować z innymi, będziesz również dobrym lekarzem.

Skorpion

Z zaangażowaniem realizujesz swe cele i dążysz do perfekcji, sprawdzisz się zatem w zawodach rzemieślniczych lub jako pracownik naukowy. Niektóre skorpiony przejawiają talent literacki, dlatego okażą się także dobrymi dziennikarzami lub pisarzami. Jeśli natomiast obejmą kierownicze stanowisko ich wysokie wymagania będą utrudniały porozumienie z podwładnymi.

Strzelec

Jako zodiakalny strzelec jesteś otwarty i ciekawy świata, dlatego sprawdzisz się w zawodach takich jak podróżnik, dziennikarz czy naukowiec. Lubisz zmiany i nie przepadasz za stabilizacją. Nie powinieneś zatem myśleć o zawodach urzędniczych i wszystkich tych, które wiążą się z rutyną.

Koziorożec

Jesteś bardzo pracowity i wytrwały, trudno odwieść Cię od realizacji wyznaczonych celów. Te cechy powodują, że możesz osiągnąć sukces niemal w każdej dziedzinie. Szczególnie dobrze sprawdzisz się w bankowości lub inżynierii. Jako niezwykle sumienna osoba będziesz także dobrym urzędnikiem, odpowiadać Ci będzie księgowość.

Wodnik

Twoja niezależna natura powoduje, że nie jest łatwo Ci się podporządkować, także w pracy. Doskonale będziesz się czuł wykonując wolny zawód, najlepiej artystyczny. Jeżeli natomiast przejawiasz raczej zdolności do nauk ścisłych okażesz się świetnym psychiatrą. Odpowiadać Ci będą także wszelkie zawody związane z pracą wśród przyrody, takie jak rolnik, leśnik czy ogrodnik.

Ryby

Nie lubisz wychodzić przed szereg, dlatego nie czujesz się dobrze na stanowiskach kierowniczych. Jako pracownik jesteś natomiast sumienny i masz dobry kontakt z ludźmi. Sprawdzisz się w zawodach związanych z dyplomacją, będziesz także dobrym negocjatorem. Bliska jest Ci także sztuka i odpowiadają Ci zawody artystyczne, związane z muzyką, malarstwem czy poezją.

źródło wieszjak.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2013, o 15:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
zGadza się strzelec. Jak mam coś w papierkach robić to zaczyna mnie telepac, muzy mnie to i stresuje. Muszę cały czas kopytkami przebierać, być w ruchu:)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL